Jak jsme začínali

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

I. Jak jsme začínali…

Chodili jsme s přítelkyní už několik let, ale protože jsme studovali každý na jiném konci republiky, moc sexu jsme spolu neměli. Oba jsme ho ale, jako většina mladých, hodně potřebovali a pořád nám chyběl. Takže když už jsme byli spolu, nedělali jsme téměř nic jiného, než se milovali. Vlastně to ani nebylo milování, ale spíš šoustání. Nemohli jsme se toho nabažit a tak jsme zkoušeli co se dalo. Už dávno jsem věděl, že Dana je skoro nymfomanka. Když se do toho dostala, nikdy neměla dost. Oběma nám bylo jasné, že naše setkávání jednou za čtrnáct dní ani jednomu nestačí, ale jinak to nešlo.

Po nějaké době jsme se vzájemně svěřili, že oba „zahýbáme“. Svěřili jsme si, že máme příležitostně sex s někým jiným. Řekla mi to jednou v noci, po nádherné šoustačce. Spíš se jen tak zmínila, že za ní byl na koleji jeden její kamarád a zůstal tam celou noc. Bylo to o víkendu, kdy byla na pokoji sama, dost popili a když ona něco vypila, byla k neudržení, věděl jsem to a tak jsem se ji hloupě zeptal, jestli si to s ním i rozdala. Zaváhala jen maličko a pak to přiznala. Když jsem slyšel, že mi byla nevěrná, myslel jsem, že se s ní hned rozejdu, ale dělal jsem to samé, jen jsem to ještě nepřiznal a tak jsem usoudil, že bych byl asi trapný pokrytec. Tak jsem jen mlčel a ona klidně usnula. Ležel jsem vedle ní, hleděl na její nahé krásné vyšoustané tělo a představoval si, jak to asi spolu dělali. Jak ji pomalu svléká a líže ji bradavky, jak mu vytahuje ocas z kalhot a přisává se mu na žalud, nechá si lízat mušličku a pak si ho tam sama navede a nechá se tvrdě ošoustat a náramně si to užívá. Snad víc než se mnou.

Ale místo toho, abych byl posedlý žárlivostí překvapeně jsem si uvědomil, že mne to naopak náramně vzrušuje. Ocas mi stál, jako by před tím žádný sex ani nebyl. Nejdřív jsem ji chtěl probudit a znovu ji šoustat. Rozmyslel jsem si to a naopak dál se zaobíral představami jak to spolu asi dělali a začal si ho honit. Představy byly pořád detailnější a divočejší. Jak ho má její milenec hrozně velikého a tlustého, jak ona šílí rozkoší a má jeden orgasmus za druhým. Jak mu pořád stojí, přestože už se udělal do ní, na ní, do úst…. Byly to nádherné představy. Udělal jsem se a stříkal to na ni. Usnul jsem úplně spokojený.

Ráno si vzpomněla, k čemu se přiznala a asi měla výčitky. Nic jsem neříkal a čekal co bude. Po snídani se ke mně přitulila a zeptala se jestli se zlobím. Chvilku jsem ji napínal a pak se přiznal co to se mnou udělalo. Nejdřív tomu nechtěla věřit, ale když jsem ji řekl, jak jsem se udělal, uvěřila. Začala se se mnou mazlit a já ji požádal, aby mi o tom ještě povídala. A tak jsem poprvé slyšel přímo od ní jaké to bylo. Viděla, jak mně to rajcuje a tak se po počátečních rozpacích osmělila a nevynechávala detaily. No, bylo to téměř tak, jak jsem si to představoval. Až na to, že jeho ocas nebyl tak impozantní a ani jeho výdrž nebyla taková, jakou ona potřebovala. Určitě si to ale užívala a já v té době byl nadržený jak kanec a to se jí líbilo. Už jsme nešoustali, už jsme mrdali. Byl to do té doby nejkrásnější sex, jaký jsme oba zažili. Pak jsem se přiznal i já a ona to vzala stejně, jen ji nezajímaly ani tak detaily, jako spíš to, jak má milenka vypadala jakou ji měla a jestli se mi to líbilo a co. Povídal jsem a odpovídal na otázky, popisoval detaily těla mé milenky a ona si to při mém vyprávění dělala nádherně sama. Mazlila se se svým tělem, zasunovala do sebe prsty, laskala si prsa…. A já se přidal. Masturbovali jsme jako dva blázni a každý z nás si představoval toho druhého s někým jiným. Udělali jsme se skoro současně a byla to krása.

A tím to všechno začalo. Od té doby jsme si s „nevěrou“ problémy nedělali. Ne že bychom šoustali při každé příležitosti, ale některé jsme oba využili a pak si vyměňovali zážitky. Vždycky jsme si to pak spolu užili do poslední kapky. A stávalo se nám to pomalu drogou. Ale o tom až příště.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *