Jak jsme začínali XI.- manželství v začátcích

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Po návratu z vojny jsme začali žít normálním manželským životem. Znáte to – práce, práce, trochu nějaké zábavy po večerech, víkendy na horách. Pravidelný manželský sex – ne každý večer, ale dost často na to, abychom byli oba spokojeni.

Pořád se nám to líbilo stejně a navíc jsme se snažili o nějakého potomka. Ale asi jsme to nedělali dlouho správně, protože první dítě se nám narodilo až pět let po svatbě. V těch pěti letech jsem spíš já nasazoval parůžky Daně. V zaměstnání jsem měl spoustu svůdných kolegyň a nijak jsem se nebránil se s nimi potěšit. Daně jsem to vždy řekl – ostatně, byly to většinou jen takové jednorázovky. S některými z nich jsem se dokonce domlouval na trojku s Danou, ale to odmítala s tím, že má raděj chlapy.

Několikrát u nás byl Marek a v trojce se to s ním Daně zase líbilo, takže se nechala vždycky pořádně ošoustat, ale bydlel přes půl republiky, takže to opravdu bylo jen párkrát. Jednou za čas si to rozdala se šéfem, ale jejich sexuální kontakty byly stále řidší.

Jednak neměli se kde scházet (hotely v té době byly problém) a taky jeho žena vážně onemocněla a možná i něco tušila, takže už to nebylo ono. Trošku mně to mrzelo, protože po šoustání s ním byla vždycky ještě několik dní strašně nadržená a chtěla to někdy i dvakrát denně – ráno před prací jednu rychlovku a pak večer dlouhé divoké milování s přispěním pomoci našich robertků. Docela často jsem ji navrhoval, aby si našla nějakého milence, kterého by mohla přivést i domů – oba nás ta představa rajcovala a rozvíjeli jsme teorie, jaké by to bylo s někým novým. Ale pravda byla taková, že nebyl nikdo vhodný. Takže vcelku sexuální „nuda“. Ale měli jsme oba bujnou fantazii a tak jsme si to zpestřovali alespoň jí. Jako příklad třeba tak, že jsme jednou byli v lese na houbách a začali se milovat na krásném palouku uprostřed lesa na hebké travičce a přitom se hecovali tím, že jde krásný mladý hajný, nejdřív nás pozoruje a honí si brko a pak se k nám přidá a pořádně to Daně uděláme spolu. Vyhecovali jsme se tím nádherně, ale stejně nikdo nepřišel. Jindy jsme šli do zahradní restaurace. Dana ráda nosila kratičké sukně – vždycky měla co ukazovat a já to měl taky rád. Bylo tam plno lidí, sedli jsme si ke stolu do rohu, odkud byl přehled a popíjeli vínko. Nikdo si nás nevšímal a my začali odhadovat jaký kdo z hostů je v posteli.

Byla to docela legrace, já odhadoval jaká by byla která ženská – jaká má asi prsa bez podprsenky, jakou má buchtičku a jakou polohu má nejraděj. Dana zase odhadovala chlapy, říkala který se jí líbí a co by dělala ona s ním. Někdy jsme se tak navnadili, že mi ocas tlačil na poklopec a chtěl okamžitě ven a i Dana byla pěkně promočená. Vzpomínám si, že jednou jsme seděli tak dobře, že byl před naším stolem nějaký keř a nebylo na nás téměř vidět, zatímco my viděli skoro na všechny. Tehdy tam byli samí mladí lidé a bylo si co představovat.

Tak nás to rozdělalo, že si Dana na moje naléhání stáhla kalhotky a vzájemně jsme se pod stolem udělali aniž si toho někdo všiml. Prostě jsme si občas zablbli.

Oslavy Silvestra – ty byly v našem podání už od počátku vztahu vždy ve znamení sexu. Všechny Silvestry, které jsme spolu trávili skončily vášnivým milováním v prvních hodinách nového roku, hned jakmile to bylo možné vzhledem k okolnostem. Většinu Silvestrů po svatbě jsme trávili na naší chalupě v horách. Pozvali jsme pár dobrých známých a slavili jako každý. Chalupa je velká a každý tam má dost soukromí, takže když už bylo dost oslavy, zavřeli jsme se do ložnice a rozjeli první sexuální hrátky v novém roce. Prostě podle hesla: „Jak na Nový rok, tak po celý rok!“ (držíme se toho dodnes!). Jeden Silvestr byl trošku jiný. Nějak se stalo, že na oslavu konce roku přijeli jen jedni velmi dobří kamarádi. Danina kamarádka z dětství a její manžel. Hodně jsme pili, nálada byla výborná, tančilo se a nakonec to byla kamarádka, kdo navrhl hrát flašku. Bylo těsně po přípitku a spát se ještě nechtělo. Flaška se roztočila a za chvíli už padaly první kusy oděvů. Kamarádka – říkejme ji třeba Šárka – byla trošku při těle ale s pevnými velkými prsy, které mé Daně chyběly.

Pohled na ně mě najednou hodně vzrušil a ocas mi vyskočil ze slipů. Dana i Šárka z toho měly docela legraci a hned chtěli po Martinovi, aby jim ho taky ukázal. Bylo na tom zvláštní, že jsme s nimi nikdy nic intimního nezažili a ani se s nimi vlastně ani o sexu nebavili.

Prostě by nás ani nenapadlo, že právě s nimi tu budeme nazí a vzrušeni. Martin sundal trenýrky a ukázal ho. Byl to trošku šok, ale nedali jsme nic najevo. Měl ho strašně malého. Postřehl jsem na Daně okamžik sklamání, ale byl to jen okamžik. Zato Šárka hned popadla do rukou ten můj a začala si s ním hrát. Stál jsem před ní. Seděla na židli, přitáhla si mně k sobě, mým ocasem si přejížděla po bradavkách, jednou rukou mačkala varlata, druhou mi ho honila. Podíval jsem se po Daně. Martin ji položil ma gauč a pečlivě ji vylizoval a prstil. Rukama si mačkala prsa, vzdychala a přirážela na jeho obličej. Šárka si mně mezitím vzala do pusy a náramně si to užívala – já taky! Najednou nám v obýváku bylo nepohodlno a přemístili jsme se na širokou postel do naší ložnice. Padl jsem na Šárku a hned zapadl do její rozmočené kundičky, objala mně stehny a hned začala vzdychat. Přirážel jsem a po očku koukal na Danu. Martin ležel na zádech, ona obráceně na něm a vší silou se ústy a rukama snažila zvětšit jeho ocas. Bylo mi jasné, že to bude marné, ale stejně mě dráždil pohled na jeho ruku mizející v Danině kundě. Byla tam skoro po zápěstí a bylo vidět, že se to Daně líbí. Konečně tam měla něco pořádného… Rozjel jsem se na Šárce a užíval si střídání poloh. Byla nadržená a asi se jí to moc líbilo, protože měla orgasmus jen co jsme začali.

Já, otupělý alkoholem, jsem byl k neutahání, ale hlavně jsem nebyl schopen se udělat. Takže na tom byla výborně a mohla si to užívat dosytosti. Dana změnila polohu. Sedla si na Martina, zády k jeho obličeji a snažila se udělat i za pomoci své ruky. Asi ji stahovala

jak to šlo, protože Martin najednou zahekal a bylo vidět, jak to do ní stříká. Dana to vzala jako poklonu a předvedla mu nádherný, i když nahraný orgasmus, za který by se nemusela stydět ani nejlepší pornohvězda. Když jsem to představení viděl, bleskla mi hlavou vzpomínka na vyprávění o jejím šéfovi a jejich orgasmy. A to mně dostalo. Najednou to na mně přišlo a já plnil Šárčinu kundičku nádhernými výstřiky. Po chvilce oddechu a posilnění dalším alkoholem se pokračovalo.

Šárka se asi nemohla nabažit mého, proti jejímu manželovi, obrovského ocasu a Dana pochopitelně neměla dost. Pokračovali jsme tam, kde jsme dříve skončili, já se Šárkou a Dana s Martinem, ovšem s tím rozdílem, že já teď „bušil“ do Šárky zezadu co mi síly stačily a přitom sledoval jak se opět marně Dana snaží zvětšit Martinovu maličkost v klasické šedesát devítce. Pravdou je, že Martin dělal všechno pro to, aby z toho Dana taky něco měla – lízal ji a laskal prsty jak zběsilý a snažil se ji „znovu“ udělat. Jenže když byla Dana už takhle rozjetá a k tomu ještě neuspokojená, nebylo to pro ni ono. Docela jsem ji litoval a začal uvažovat, jak to navlíknout, abych na ni mohl skočit já a aby to přitom nevypadalo, že je Martin neschopný, nebo, že se mi to nelíbí se Šárkou. To by si přece nezasloužili hned při svém prvním a možná i posledním grupáči v životě. Ostatně, Šárka šoustala jak urvaná z řetězu a její výkřiky určitě přehlušovaly i výbuchy raket na silvestrovském nebi! Ale vyřešila to právě ona. Najednou, pro mně naprosto nečekaně,

padla na břicho a když jsem setrvačností dopadl na ni a chtěl pokračovat, cítil jsem jak se najednou celé její tělo jakoby napjalo, pak něco vykřikla a než jsem se stačil vzpamatovat, ležel jsem vedle ní a sledoval jak sebou v křečích zmítá a lapá po dechu. V prvním okamžiku jsem měl opravdu strach, jestli jí něco není, než jsem pochopil, že je to její mohutný orgasmus. Schoulila se do klubíčka a hlasitě vydechovala: „Už dost,

už dost, už nemůžu…TO bylo ono!“ Dana s Martinem nás sledovali s takovým zaujetím, že se přestali věnovat sobě. Přiznám se, že jsem poprvé v životě (naštěstí i naposledy!) měl docela pocit provinění, že jsem nějakou ženskou přivedl k orgasmu před jejím partnerem, ale bylo to asi z toho okamžitého blbého přesvědčení samce, který má větší ocas než jeho „protivník“. Jak se ale později ukázalo, Šárka prostě takový orgasmus měla vždycky i s Martinem. (Takže v té velikosti to taky tak na 100% není – alespoň u Šárky nebylo!)

Šárka chtěla odpočívat a já toho využil, abych nenápadně pomohl Daně. Přidal jsem se k nim. Martin ležel na zádech, Dana seděla na něm a snažila se ho udělat. Už vzdala boj o svůj orgasmus na jeho ocásku, jen rytmicky přirážela a vzdychala aby to vypadalo, že z toho něco má. Trošku mi jí bylo líto a chtěl jsem jí pomoct, nehledě k tomu, že bych taky ještě chtěl. Klekl jsem si k ní a začal ji líbat. „Dnes mě asi nikdo neudělá!

Moc jsem pila a asi jsem to přehnala, ale tak móóc bych chtěla..“ šeptala mi do ucha. Tak jsem ji převrátil na Martina a než se nadála, měla v sobě ocasy dva. Hned se jí to začalo líbit. Bradavky jí okamžitě ztuhly a hned začala jinak vzdychat. Dva je vždy víc než jeden i když ten jeden není nic moc. Bohužel tak to asi cítil i Martin, protože hned po několika mých divokých přírazech začal hekat a pálit to do ní. Právě, když se jí to začalo líbit.

Taková nezodpovědnost… Ale co se dá dělat, ne vždycky jde všechno jak má. Takže jsem na to byl zase sám a po dvou divokých kolech se Šárkou to nemohlo vydržet dlouho. A taky nevydrželo! Byla to jen chvilka a já přidal svůj díl k tomu Martinovu. Docela ostuda – neudělat vlastní ženu! Sesunul jsem se na postel, Dana padla mezi mně a Martina a přitulila se ke mně: „Vytáhni Roberta! Toho největšího a omrdej mě!“

Nebyla to prosba, byl to rozkaz a ten nelze neposlechnout, nehledě k tomu, že takové rozkazy přímo miluji. Vyskočil jsem ke skříni a a vytáhl hned dva největší co jsme měli. Co kdyby jeden neposlouchal…

Klekl mezi její nohy a vrazil jsem jí ho tam. „Jo, to je ono! A teď mě udělej! A pořádně! Ať z toho taky něco mám…!“ Opřená na loktech, aby viděla jak ji tam zajíždí, bradavky v prstech, pánví přirážející proti tuhému plastu si to začala vychutnávat. Šárka, která už se probrala k životu, to chvilku jen sledovala, ale pak se překvapivě naklonila k Daně a začala jí líbat a sát bradavky. Sama našla toho druhého robertka a už si to s ním taky užívala. Martin se přidal z druhé strany nejdřív rukou a pak i ústy dráždil Danin klitoris. A mi se z toho pohledu kupodivu opět postavil! Ale co naplat, Dana chtěla pořádný ocas, tak ho měla mít. Vím, že to vždycky měla moc ráda vsedě na chlapovi, takže jsem ji zvedl na kolena a posadil na robertka až na doraz: „tak si ho užij jak máš chuť a pořádně ho vyšoustej!“ Postavil jsem se před ni a nabídl svůj ocas jejím ústům. Vsála ho jak brčko. Martin klečel za ní, jednou rukou jí přidržoval uměláka, aby nevyklouzl, druhou ji dráždil prsty a ještě ji líbal po zadečku. Šárka dřepěla ve stejné poloze vedle, přirážela na toho druhého a Daně lízala bradavky. Nádherná sestava! Konečně to zabralo. Dana začala hekat, zrychlovat přírazy a rychlost honění mého ocasu. Pak ho najednou pustila z pusy, jednou rukou mi zmáčkla varlata a druhou přidala na intenzitě honění: „stříkej, stříkej…“ jako by prosila, ale to vůbec nemusela. Moc tam toho tedy už nebylo, ale pro ten okamžik stačilo. Hlavně, že mířidla byla dobře nastavena a zásah byl přímo do pusy. Přisála se, přirazila, zařvala, padla přes Martina na záda, několikrát sebou zacukala a bylo to. „Teď je mi konečně dobře! Nikdo na mně ani nesahejte! Chci si to užít v klidu!“

Jo, tak to u nás po skutečných pořádných orgasmech taky chodilo. Chtěla mít klid a chtěla být sama, nějaká „dohra“ mohla začít až se úplně uklidnila. Martin zatím pomohl Šárce k dalšímu malému orgasmu a já se po chvíli přitulil k Daně. Postel byla obrovská, takže jsme na ni nakonec spokojeně spali všichni čtyři.

No, druhý den jako by se nic nestalo a nestalo se už ani nikdy později. Zůstali jsme přáteli a nikdy jsme se o té noci spolu nebavili – je to zvláštní, ale tak to prostě je, že někdo „ujede“ jen jednou za život.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *