Jak jsme začínali X.- vojna

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Narukoval jsem. Jak jinak, až na druhý konec republiky. Sice jako absolvent jen na rok, ale i tak to stálo za to. Mělo to jen jednu výhodu, po pár měsících jsem dostal na výložku hvězdičku a tím pro mně víkendy v kasínu skončily.

Jenže, díky vzdálenosti jsem domů stejně moc nejezdil. A co sex? Stálo to pořád, jenže za h….! V městečku, kde jsem sloužil moc děvčat nebylo, důstojnické paničky, tedy jen některé, sice stály za hřích, ale nějak nebyla příležitost.

Daně doma jsem nechal volnou ruku a jen jsem se těšil na občasné návštěvy doma, nebo dopisy, kde mi psala, co zažila a jaké to bylo. Dodnes nevím, jestli to, co mi psala, bylo všechno co prožila a upřímně je mi to jedno.

Mohla si dělat co chtěla a moc to nevyužívala. Občas za ní zajel, v rámci vzájemné dohody, Marek, ale ukázalo se, že pokud je s ní sám, že ji to moc nebaví. Takže si užívala hlavně hraček. Až jednou, když jsem přijel domů na nějaký prodloužený víkend. Leželi jsme v posteli po divokém sexu a já se ptal na poslední novinky. Bylo to asi tak dva měsíce před koncem mé služby. Byl konec léta, ona krásně opálená a děsně sexy. I při milování se mi zdála taková nějak ještě divočejší než obvykle. Chvilku se nechala prosit, jak to ženské dělají, a pak to z ní pomalu vypadlo. Vyprávěla, co prožívala za poslední měsíc a jak k tomu došlo.

Měli v práci večírek. Její kolegové byly většinou ženy, jen šéf a jeden kolega byli muži. Večírek byl docela divoký, dost se pilo, tancovalo, zpívalo, ale to bylo všechno. Dana sice taky popíjela, ale musela jen s mírou, protože její práce vyžadovala sloužení i nočních služeb a ta na ni právě po večírku vycházela. Takže v pití se držela zpátky, zatímco její kolegyně si užívaly hlavně dobrého vínka a pomalu jedna po druhé odpadaly. Dana tančila ráda a protože tam byli dva chlapi, tak většinou tančila. Dělalo jí, asi jako každé normální ženské, dobře, že byla v jednom kole a střídavě se nechala vytáčet jak šéfem, tak i kolegou a nevadilo jí, že ostatní kolegyně se jen baví a popíjejí.

Její šéf byl statný chlap kolem padesátky, skvěle tančil, byl galantní a šeptal jí při tanci samé poklony. Kolega, stejně starý jako ona, naopak tančil jak kláda, moc nemluvil a musela ho vést, ale při ploužáku, když se na ni tiskl, cítila jeho tuhý ocas na svém stehně a docela ji to rozpalovalo. Kolegyně pomalu odcházely domů. Nakonec odešel i šéf a kolega a ona zůstali sami. Služba jí začínala až za hodinu a tak se rozhodla, že si ještě odpočine v inspekčním pokoji.

Lehla si na postel a dostala chuť si to udělat. Představovala si kolegův ztopořený ocas a co by s ním prováděla. Kolega sice nebyl její typ, ale já už doma nebyl měsíc a ona žádný sex v té době neměla, takže byla nadržená a klidně by si to rozdala i s ním. Sundala si kalhoty a kalhotky a začala si hrát. Byla mokrá už z toho tance, takže nepotřebovala moc a orgasmus byl tady. Ležela na posteli a vychutnávala si to, když uslyšela zvonek. Kalhoty a kalhotky šoupla pod polštář, upravila si plášť, pod kterým měla teď jenom podprsenku a šla kouknout, kdo zvoní. Myslela, že si některá kolegyně něco zapomněla, chce si to vzít a zase půjde. Otevřela tedy zadní dveře. Tam stál kolega, že si zapomněl ve skříňce peněženku s jízdenkou. Pustila ho dál a zamířila do inspekčního pokoje, že se oblékne, než on si vezme co potřebuje. Neuvědomila si, že plášť, který měla na sobě, jí zakrývá sotva zadeček, že má holé nohy a kdyby se jen trošinku sehla, ukázala by mu svou kočičku v celé své nádheře. Šel za ní: „Proč nemáš kalhoty, když ti za chvíli začne služba?“ zeptal se hloupě. „Protože jsem se potřebovala osprchovat po tom, jak jsi se na mně při tanci tlačil!“ zažertovala a jako žert to podala. Nepochopil to jako žert, který chlap by to taky tak pochopil, když by viděl krásné nahé dlouhé nohy jen chvíli po tom, co mu stál ocas, když se jich dotýkal. „To jsem tě tak rozparádil?“ zeptal se, chytil ji za rameno a otočil k sobě. Pochopila, že udělala chybu s žertem a najednou jí to bylo jedno. Nebránila se, když si ji k sobě přitiskl a začal ji líbat. Vlastně neměla sílu se bránit, cítila znovu jeho tuhý ocas na svém stehně a hned na to jeho ruce na svém holém zadečku. Při polibku ji celou svlékl, nebylo toho stejně moc na svlékání. Vrhl se jí ústy na prsa, rukou do rozkroku a když hned zjistil, jak je mokrá, zajel do ní prsty.

„Chci tě šoustat!“ mrmlal a ona z něho trhala oblečení. Byla překvapená, jaká kláda se skrývala v jeho kalhotách. Pěkný kousek, ne moc dlouhý, ale tlustý podle jejího gusta. Zacouvala do pokoje a klesla na postel.

Moc se s tím nemazlil, žádná velká předehra – ostatně na co, když oba byli nadržení – roztáhl jí nohy a zajel do ní. Vykřikla slastí a nechala ho, ať ji pořádně šoustá. Bylo to spontání, nečekané a živočišně divoké jak do ní přirážel a ani ji nešoustal dlouho a ona už znovu byla. Tělem jí proběhly křeče slasti a ona pak už jen prosila, aby byl i on. Ale chtěl si to vychutnat a hlavně nebyl tak dlouho bez sexu jako ona, takže měl výdž.

Otočil ji na břicho a teď ji mrdal zezadu. Divoce a vášnivě, celou silou a znovu ji vedl k orgasmu. Bylo to už jen krůček k jejímu dalšímu vrcholu, když najednou vyšel ven a postříkal jí zadeček a záda. Ráda by teď, aby ještě pokračoval, jeho orgasmus byl ale tak intenzivní a tak se udělal, že se mu už znovu pořádně nepostavil, ať se snažila jak chtěla. Ostatně ji za chvíli začínala služba… Tak ho poslala domů, ale musela mu slíbit, že si to ještě někdy zopakují.

Služba začínala v devět večer a bylo to už za pár minut. Rychle na sebe natáhla kalhoty. Počítala s tím, že příjde pár pacientů tak do půlnoci a pak už bude zase klid až do rána, takže se pak osprchuje.

Opravdu přišlo jen několik lidí a v jedenáct už byl klid a vypadalo to, že už bude celou noc. Pak zase někdo zazvonil. Tak ten asi bude poslední – myslela si a šla se podívat. Nebyl tam pacient. Stál tam její šéf.

Prý jde zkontrolovat, jestli je po tom večírku všechno v pořádku, hlavně jestli je ona v pořádku a střízlivá ve službě. Pustila ho samozřejmě dál a dělala poslední věci, které měla ještě rozdělány. Pak šla za ním do kanceláře, podívat se, co tam tak dlouho dělá. Uklízel jen nějaké papíry a když ji uviděl, vytáhl z ledničky víno. „Vy jste moc nemohla pít na večírku, tak si můžete dát teď. Stejně už asi nikdo nepříjde. Co vy na to?“

Měla strach, že ji zkouší a tak odmítla a šla si do inspekčního pokoje nachystat věci na noc. Přišel za ní.

Postavil na stůl skleničky, nalil do nich víno: „Tak si se mnou dejte, nemusíte mít strach, nedělám to proto, abych vás zkoušel, jen mám chuť se s vámi napít. Vždyť bych mohl být váš otec…“ podal ji skleničku: „Na vaše zdraví a vaše mládí!“

Vzala si skleničku a přiťukla si s ním. Doufala, že vypijí skleničku a on půjde domů. Sedl si ale na postel a kývl aby si přisedla. Nejdřív se bavili o práci, pak u všem možném, po třetí skleničce přešli na sex. Byla překvapena, že se s ním dá tak dobře bavit a ani si neuvědomila, jak čas pokročil. Byla už půlnoc, když dopili láhev. Posilněný vínem po ní vyjel. Byla už taky ovíněná a tak se ani moc nebránila. Byl zkušený. Než se vzpamatovala, byla nahá, ležela na posteli s roztaženýma nohama, on klečel mezi nimi, vášnivě ji lízal a rukama prohraboval její kundičku. Dělalo jí to moc dobře. Tak dobře, že během chvilky měla krásný orgasmus.

Teprve pak se svlékl. Ocas mu čněl jak mladíkovi, když ho nabídl jejím ústům: „Vykuř mi ho! A pořádně!“ přikázal. Nemusel to říkat. Stejně by mu to udělala, měla na to po svém orgasmu chuť. Nebyl žádná extratřída, ale tak akorát, ale hlavně byl pěkně tvrdý a nadržený. Tak nadržený, že jeho semeno polykala už za chviličku a bylo ho docela dost. Svalil se vedle ní, přivinul si ji k sobě a odpočívali. Řekl jí, jak po ní touží od doby, co nastoupila k němu do práce, jak se mu o ní zdají ty nejerotičtější sny jaké kdy měl. Hladil ji a šeptal něco o tom, že by mohla být jeho dcera, o tom jak je rád, že je s ní, jak ho vzrušuje, že se cítí jako mladík. Mlčela, poslouchala a jemně opětovala jeho doteky. Nepřemýšlela nad tím, co jí říká, vnímala jeho hlas a pomalu se zase začínala vzrušovat když ucítila jeho prsty ve své kundičce. Nahmatala jeho úd. Znovu byl připraven k útoku. „Už nemluv a udělej mi to…“ zaprosila a roztáhla nohy. Překulil se na ni a vjel do její rozmáčené kundy.

Začal pomalu a pořádně si vychutnával každý příraz, ale jak začínala víc a víc vzdychat, přidával na rychlosti a razanci, zvedl ji nohy do výšky, opřel se o její stehna a v kleče ji mrdal jak o život. Cítila, že už zase bude a toužila, aby se udělal s ní.

Aby cítila jeho výstřiky ve svém těle. V tom uslyšeli zvonek. Oba ztuhli a odtrhli se od sebe. Musela tam jít. Rychle na sebe hodila plášť, zapla pár knoflíčků a šla. U okénka stál mladý pár v objetí a viditelně řádně posilněný alkoholem.

Mohlo jim být něco málo přes dvacet. Všimla si jen, že děvče v kratičké sukénce má nádherné, dlouhé krásné nohy a taky to, že každou chvilku hladí chlapci pěknou bouli na kalhotách. Pochopitelně chtěli prezervativy, co jiného. Líbili se jí a napadlo ji, že asi budou šoustat někde v trávě v parku – vždyť bylo léto. Rychle to s nimi vyřídila a vrátila se do pokoje: „Mladí a nadržení, tak jako my…!“ řekla, shodila plášť a lehla si vedle něho. Ocas mu zatím trochu klesl, tak ho povzbudila ústy a rukama, takže za chvilku mohli pokračovat. Teď si ale sedla ona na něj, nabodla se a s rozkoší na něm začala jezdit. Držel ji za boky, nebo laskal prsa a blaženě hekal, Přidávala na rychlosti a pak šla do dřepu, sevřela ho pochvou jak jen to šlo a užívala si to.

A bylo to tu znovu a najednou. Další orgasmus ji přirazil do jeho klína, padla na jeho prsa a vychutnávala křeče svého těla. Nechal ji, dokud se neuklidnila. „Ty jsi ale ješně nebyl! Neboj, to napravíme, ale nech mně trošku vydechnout.“ zaprosila.

Nechal, ale jen trošku. Obrátil ji na břicho, roztáhl nohy a znovu byl v ní. Nechala ho, ať si teď dělá co chce. Ostatně to zezadu vždycky měla ráda. Chvilku ji šoustal v leže, pak si ji přizvedl do kleku na všechny čtyři a šoustal ji vkleče, z toho přešel do dřepu, vytáhl ji zadeček ještě více nahoru, takže měla napjaté nohy a teď ji mrdal celou silou svého těla. Cítila jeho ocas kmitající v mokré kundičce, varlata pleskající o klitoris, jeho hekání a jakésy výkřiky rozkoše, které vydával. Šílela slastí a zároveň prosila, aby už byl a pořádně ji vystříkal. Cítila, že ona už nebude, že už toho bylo na ni dost, ale toužila, aby se udělal on do ní. Křičela na něho, aby ji to udělal… Najednou zvolnil. Chvilinku se přestal hýbat. Lekala se, že skončil.

Ne, jen nabíral sílu na finále. Chtěla ho povzbudit, vsunula si ruku mezi stehna, chytila do ní jeho koule, jemně je zmáčkla a hnětla. Zaskučel a znovu začal přirážet, ale už jen pomalu a několikrát. A pak to přišlo. Jeho ocas ve svých záškubech do ní plival

neskutečné množství horkého semene. Jako by ji chtěl kundu přímo propláchnout. Ještě nikdy nic takového nezažila. Cítila intenzivně jak to do ní teče a zároveň z ní vytéká. Padl vedle ní a oddechoval. Ležela na břiše, cítila jak z její mušličky vytéká pramínek jeho spermií a uvažovala, jestli nemůže otěhotnět. Chvilku měla dokonce trošku strach. Věděla sice, že umí dobře počítat, přesto si ale nenápadně vzala tabletku Postinoru, když odcházela do sprchy.

Byly dvě řáno. Šoustali téměř dvě hodiny. Teď leželi vedle sebe

nazí na posteli a ona si ho prohlížela. Nikdy si ho vlastně dřív nijak jako chlapa nevšímala. Byl šéf. Teď zjišťovala, že přes svůj věk vypadá velmi dobře, statný, pořádný chlap. Všiml si jejích pohledů: „Už víc než rok jsem neměl sex.“ konstatoval „Moje žena už na to není, je fajn, ale milovat se už nechce! Jsi skvělá, tak krásná a mladá a asi to máš dost ráda…Nechybí ti to, když máš manžela na vojně?“ Zasmála se:“Chybí, ale mám si s čím doma hrát, takže vlastně ani tolik ne. Jen ten tělesný kontakt při sexu mi chybí..! jinak se umím krásně udělat sama.“ přiznala, „ale s tebou to bylo skvělé, netušila jsem, že chlapi v tvém věku to dokážou tak rozparádit, líbí se mi to!“ „Chceš říct, že bychom si to mohli ještě někdy zopakovat?“ „Proč ne, manžel se vrátí z vojny až za tři měsíce…“

Takže se to stalo asi měsíc před mým posledním opušťákem. Od té doby ji to dělal pravidelně alespoň jednou týdně a pokaždé ji vymrdal duši z těla, jak se říká. Šlo jen o sex. Přišel k nám domů, něco popili a pak šli na to. Oba si užili jak mohli a zase šel za manželkou. V práci si dál vykali a na venek se k sobě chovali jako šéf s podřízenou.

Když mi to všechno povídala, chvílemi jsem byl vzrušený jak nikdy a chvílemi jsem dokonce trošku i žárlil, přiznám se. Ale spíš na to, jak je ten chlap dobrý. O málokterém svém milenci mi do té doby řekla, že ji „vymrdal“! Každý ji pomiloval, maximálně ošoustal.

Tenhle ji vždycky vymrdal…. No, nakonec mně to přešlo a já se na poslední dva měsíce vrátil sloužit vlasti s tím, že si Dana bude užívat se svým šéfem dokud se nevrátím, ale s podmínkou, že mi to pak všechno do detailu popíše. Slíbila a dodržela slib, takže

když jsem se vrátil domů napořád, tak ještě dlouho mi vyprávěla své zážitky se šéfem.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *