Jak jsme začínali VII.- pěkně se to rozbíhá

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Čtrnáct dní po dobrodružství s Markem jsme byli s Danou zase sami. Kromě krásného sexu jsme i s odstupem času probírali naše sexuální dobrodružství. Oba jsme se shodli, že to bylo skvělé a moc se nám líbilo. Daně, protože si mimořádně užila dvou chlapů a mě, protože jsem mohl být u toho a vidět ji na vlastní oči s někým jiným. A tehdy jsme se poprvé asi vážně zamysleli nad tím, jak to bude v manželství…

Asi se to většině „normálních“ čtenářů bude zdát nepravděpodobné, ale oba jsme se opravdu moc milovali a tak jsme i uvažovali o svatbě. Rozumněli jsme si ve spoustě věcí, měli společné zájmy (ano, i mimo sex) a dokázali jsme si představit život spolu. Dana ten rok končila školu a já měl končit rok na to, protože jsem si to trošku „prodloužil.“ Termín svatby byl už stanovený – týden po její promoci.

Je to přece jen něco jiného spolu chodit a být de facto svobodný a něco jiného být v manželství, mít rodinu a chovat se podle toho. Nejsme pokrytci a vždycky jsme se snažili být k sobě upřímní i když to někdy trošku bolelo. Ale lež a přetvářka do opravdového vztahu, alespoň podle našeho názoru, nepatří. Je lepší si o nevěře říct, než lhát a podvádět a ztrácet souvislosti, zaplétat se do lží. Člověk není od přírody monogamní,

monogamním ho udělala morálka. Sex je přírodní pud sebezáchovy, zachování rodu a z toho logicky vyplývá, že pokud se naskytne jiný samec, či samice, ochotná se pářit, jen málokdo odolá. Promiňte mi tu zoologickou terminologii, ale prostě to tak je.

Když Dana zase přijela byl začátek března a na horách se ještě lyžovalo. Přivezla si lyže, protože jsme byli domluvení s Markem, že naposledy v této sezóně vyrazíme na svahy. Jelo se v sobotu brzy ráno v sestavě Marek s Janou a já s Danou. Lyžovačka byla nádherná, nálada skvělá. Vrátili jsme se do města pozdě odpoledne a domluvili se, že ještě někam společně vyrazíme. Sraz byl v sedm u domu, kde Marek bydlel s Janou v podnájmu. Rychle jsme se osprchovali, převlekli a vyrazili za nimi.

Šlo se někam na večeři a vínečko a pak nás pozvali k nim domů. Měli tam v tom 1+1 zatím jen to nejnutnější, ale byli šťastní, že mohou být spolu sami. Seděli jsme v kuchyni,

probírali lyžování a pak život. A jak ubývalo vína, nálada byla pořád lepší a lepší. Děvčata přitažlivější a my s Markem nadrženější. My s Danou nevěděli, jestli Jana něco ví, nebo tuší o Markově sexuální návštěvě u mě na koleji a dávali jsme si pozor, abychom se neprořekli. Oběma se nám ta zkušenost líbila a řekli jsme si, že si to můžeme kdykoliv zopakovat. Ale neznali jsme dobře Janu a nechtěli jim zkazit vztah.

Naštěstí se to vyřešilo samo. Mluvilo se o sexu a Jana nakonec řekla, že se jí Marek svěřil! Že z toho byla nejdřív zničená a nechápala to, ale když jí popsal, jak k tomu došlo, že já byl přitom a jak se nám to všem líbilo, řekla, že to pochopila a docela ji to vzrušilo. Přiznala se nám, že tajně myslívá na milování s dívkou a do doby, než se Marek přiznal, že to byly jen sny, ale teď ví, že by to mohla zažít, protože ji Marek řekl, že Dana

je i na holky. Trošku mně to překvapilo. Několikrát jsem se na to Dany ptal a vždycky řekla, že ji to nijak neláká a teď se dozvím tohle? Zachoval jsem dekorum a dělal jakoby nic a Dana naštěstí taky. Nějak se to zamluvilo, ale když Jana odešla pro něco do pokoje, rychle jsem se Marka zeptal, co to mělo znamenat. Řekl nám, že ví, jak moc by to Jana chtěla zkusit a zdálo se mu, že by byla „povolnější“, kdyby věděla, že i Dana o to

stojí. A Dany se ptal, jestli mu to nezkazí. Ta se jen smála a odkývala mu to. Když se Jana vrátila, byly „karty na stole“. Přišla v krásném krátkém župánku pod zadeček a bylo jasné, že je to jediný oděv, co na sobě má.

Sedla si Markovi na klín a hned ho začala líbat a pomalu rozepínat. Koukli jsme na sebe s Danou, usmáli se a také se začali líbat. Marek vzal Janu do náruče a odnesl ji do pokoje. My zůstali v kuchyni, protože jsme nevěděli, jestli máme jít za nimi, nebo zůstat. Marek totiž nic neřekl. Trošku nás to sice překvapilo, ale kašlali jsme na to a věnovali se sami sobě. Byli jsme na sebe hodně nadržení, čtrnáct dní půstu, to s námi vždycky dost zacvičilo, takže šaty šly dolů okamžitě, žádná dlouhá předehra nebyla nutná a protože to bylo v kuchyni, tak jsem seděl na židli a Dana si užívala na mně. Taková ta správná rychlovka před pořádným šoustáním. Však jsem taky měl co dělat, abych včas vyklouzl z její kundičky a nezasel semínko… Ale byla rychlá a téměř všechno stačila chytit do úst a spolykat. Pak si rychle hupsla zpátky na mně a než jsem stačil zvadnout, tak se rychle dodělala. Když jsme šoustali, vnímali jsme jen sami sebe a nestarali se o ty druhé dva, ale když už bylo po všem a my jen seděli v objetí a tiše vychutnávali vzájemné doteky, zaslechli jsme z pokoje slastné Janiny vzdechy a hlasité hekání Marka.

„Proč tu Janu odnesl pryč? Nejdřív to vypadá, že si to tady rozdáme všichni čtyři a pak nic neřekne a nechá nás tady! To jsme si mohli užívat lépe sami na koleji!“ šeptala mi Dana.

„Nevím, asi dostal strach, že by se prozradilo, že nejsi na holky a že lhal. Jinak nevím. Taky jsem myslel, že tě zase uvidím, jak si to s ním rozdáváš. Ne že bych to nechtěl zkusit s Janou, ale přiznám se, že když jsi tady ty, tak mě víc rajcuje tvoje šoustání s jiným. I kdybych se s ní miloval, stejně bych pokukoval po vás! Asi jsem fakt ujetý!“ smál jsem se a podle reakce mého ocasu bylo jasné, že mluvím pravdu.

„A ty bys ho chtěla! Přiznej to, poznám to na tobě!“ „Jo a proč ne, změna je fajn a když se to tobě ještě navíc líbí…“

Pootevřené dveře do ložnice se otevřely a nakoukl Marek: „Proč tu sedíte a nejdete za námi?“ ptal se hloupě „Asi proto, že nepolezeme někam, kam nás nikdo nepozval!“ odcekla mu Dana, „My si to dokážeme užít i sami na dřevěné židli a stojí to za to!“

„Jé, tak neblbněte, já fakt myslel, že přijdete za námi, když jsme se tak bavili a ani mě nenapadlo, že bych vás měl osobně zvát! Tak pojďte, postel máme velkou!“

Zvedli jsme se a šli za ním.

Jana ležela uprostřed manželské postele a sledovala náš příchod. Byla opravdu krásná štíhlá krátkovlasá blondýnka a prsy akorát do dlaně. Ležela na boku, hlavu podepřenou, bradavky nalité, oči zářící. Vypadala neskutečně sexy. Marek obešel postel a lehl si za ni. Dana chvilku u postele zaváhala, ale pak přilehla k Janě a já k ní. Ležely teď na boku proti sobě a mlčky se pozorovaly. Pak Jana položila Daně ruku na bok a začala ji pomalinku sunout směrem k ramenům. Sjela s ní na prsa a něžně pohladila bradavku. Cítil jsem, jak se Dana zachvěla. Ležel jsem za ní, stejně jako Marek za Janou, a vzrušeně pozoroval, co se bude dít. Jana se naklonila a jemně Danu políbila: „Chceš to se mnou zkusit? Já bych to moc chtěla!!!“ zavzdychala. Dana neodpověděla, ale její ruka se přesunula na Janin zadeček a hladila ho. Pak už to bylo jen o něžném holčičím milování, na které jsme my dva jen koukali a snažili se neudělat, abychom mohli pokračovat až ty dvě skončí a budou zase chtít nás. Ale co když už nebudou chtít. Už jsme slyšeli i o tom, že si to rozdala holka s holkou a tak se jí to zalíbilo, že už chlapa nechtěla… Naštěstí to nebyl náš případ… Naše holky si to spolu rozdávaly nádherně, který chlap by to nechtěl vidět?? Zkoušely co se jim líbí a co jim dělá nejlíp.

Jejich jazýčky byly jak jazyky hadů, když kmitaly od úst přes prsa, bradavky až do hloubky kundiček a stejně tak i prsty. Vzdychaly a hekaly, svíjely se a ovíjely kolem sebe jak víno. Marek v jednu chvíly vytáhl švédského robertka a podával jim ho, protože si myslel, že by se jim mohl hodit. Kterási mu ho hodila zpět s tím, že až budou chtít chlapa, tak si řeknou.

Končily v klasické šedesátdevítce. Dana dole a s hlavou mezi jejími stehny Jana, obě přisáté ke kundičce té druhé… My dva jsme seděli na krajích postele a zuřivě si honili naše ozdoby. První orgasmus měla Dana, když ji Jana vsunula téměř celou ruku do kundičky a jazykem a rty ji laskala poštěváček. Když se začala svíjet pod Janou a snažila se vyprostit z jejího objetí, tak to přišlo i na Janu. Skulila se z Dany a několika přesně směrovanými dotyky se dodělala. Chtěli jsme se s Markem na ně teď vrhnout a dokázat jim, že je umíme udělat i my, ale nedovolily nám to. Naopak se zase přitulily k sobě, něžně se mazlily a pomalu uklidňovaly.

Po nějaké chvilce jsme popili zase trošku vínka. Obě jsme je chválili a říkali jim, jak to bylo nádherné a jak nás to rajcovalo. Jana seděla vedle Marka, Dana vedle mně na druhé straně postele. Opatrně, jsem ji pohladil po stehně, políbil na rameno a zašeptal ji do ucha: „Líbilo se ti to? Asi jo, bylo to vidět! Nechceš teď pro změnu mně?“ Podívala se mi do očí a já v těch jejích viděl ty ohníčky, které tam byly vždycky po dobrém sexu: „Jo, teď

si to chci rozdat s tebou a klidně šoustat až do rána!“ Bez rozpaků se sehnula a už jsem měl ocas v jejich rukách a ústech. Plácl jsem sebou na postel a nechal ji, aby si hrála. Mrkl jsem na druhou stranu postele. Tam pro změnu ležela Jana a Marek ji lízal mokrý klín. Její hlava byla jen kousek od mé, cítil jsem vůni jejího těla a tak jsem opatrně položil ruku na její prsa a pohladil bradavky. Otočila hlavu k mé, natáhli jsme se k sobě a začali se líbat. První si toho všimla Dana, přestala mě kouřit, posunula se na mě a zavedla si můj ocas do sebe. Opřela se o má prsa a přirážela na mně. Trochu jsem při tom zahekal a toho si zase všiml Marek.

Zvedl hlavu od klína Jany a když viděl, co se děje, klekl si, vrazil ho do ní a pomalu ji šoustal. Skvělý pocit, mít na kolíku jednu krásnou ženskou a líbat se zároveň s druhou, stejně krásnou, kterou navíc divoce šoustá její kluk! A Marek to viděl asi stejně, takže si posunul Janu vedle nás, naklonil se k Daně, taky se začali líbat a ještě ji rukou zajížděl střídavě po zadečku a po poštěváčku. Cítil jsem, jak to Danu vydražďuje.

Přirážela teď na mně vší silou, jednou rukou mi dráždila bradavky, druhou zajela k Markovým varlatům a hrála si s nimi. Já se pořád líbal s Janou, ale protože ona mezi tím zvedla nohy nahoru, dosáhl jsem už mezi ně a nahmatal její klitoris. Přisála se ke mně ještě víc a vychutnávala si to. Náhle jsem cítil, jak Dana přestává šoustat, podíval jsem se, co se děje. Zvedla se ze mně, a položila se vedle Marka. „Pojď, teď chci tebe!“ zavelela. Marek poslechl, jen se přesunul od Jany a zajel do Dany. Jana se otočila nad Danu, vrhla se na její prsa a tak vystavila přede mně svůj nádherný zadeček. Jen chvilinku jsem ji lízal kundičku a pak hned zasunul.

Super poloha! Dvě holky nad sebou laskající si ústy bradavky a rukama kundičky a my, bušící do nich z obou stran! Jenže nic netrvá věčně a po tom lesbickém čísle to ani jinak dopadnout nemohlo. Janina úzká kundička, úplně jiná, než široká Danina mě odrovnala za chvilku. Vyjel jsem ven a pustil to na její záda v „nekonečných“ střicích.

Na uvolněné místo ale okamžitě nastoupily prsty a jazyk Dany a co se nepodařilo mě, dokázala dodělat téměř dřív, než já dostříkal. Samozřejmě to zapůsobilo i na Marka, který dopadl jako já s tím rozdílem, že jeho výstřiky směřovaly do Janiných lačných úst. Dana jediná ještě nebyla a moc to chtěla! My s Markem byli na chvilku nepoužitelní a Jana si taky potřebovala trošku odpočinout. Dana nechtěla zůstat s orgasmem pozadu a tak rychle našla robertka, nasedla si na něj a za pomoci svých hbitých prstů, s robertkem zasunutým až nadoraz se během chvilinky udělala taky.

Moc dlouho jsme ale neodpočívali, všichni jsme byli pořád při chuti a chtěli ty krásné chvíle naplno využít. Bylo to nádherně spontání, nic se vlastně neplánovalo a přitom to všichni chtěli. Při dalším šoustání už nikdo z nás tak nespěchal, naopak jsme se snažili si všechno užívat pomalu a pořádně. Měnili jsme partnery a polohy, chvíli jsem šoustal s Danou, pak s Janou, pak s oběma – jedna mi seděla na ocase a druhá na ústech a Marek přitom dráždil obě dvě a pak jsme si to prohodili. Kouřily nás a my je lízali, oba jsme šoustali jednu a pak druhou… Nádherné orgie čtyř lidí, kteří na to mají chuť a chtějí si to užívat.

Usínali jsme v jedné posteli až k ránu a vůbec nebylo důležité, kolik měl kdo orgasmů, líbilo se to všem.

Pravdou je, že jsme se v této sestavě ještě několikrát sešli, ale už nikdy to nebylo jako poprvé. Vlastně to později poněkud pokazil Marek, který trošku začal asi žárlit na Janu, která, podle jeho názoru, se mnou vzdychala víc než s ním a on měl pocit, že ji tím snad ztrácí a tak se ji snažil trošku izolovat. Byl to nesmysl, s jiným partnerem je to přece jen vždycky trošku jiné a dráždivější. Prostě ji naznačil, že už je asi unavená a měla by jít spát.

Přitom s Danou by chtěl šoustat pořád a to mu Dana nemohla odpustit. Její názor byl, že když si užívá on, měl by to umožnit i Janě. Mě to bylo popravdě docela jedno. Sice se mi to s Janou líbilo, ale jako kandualistu, mé stejně víc rajcovalo, když Danu šoustal Marek přede mnou a se mnou. Ale i tak jsem si to s Janou užil jinak, ale to zase snad příště….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *