Jak jsme začínali VI.- a je to tady…konečně…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dnes vím, že jsem kandualista, tehdy jsem si o sobě myslel, že jsem úchyl. Že přece nemůže být normální, jak hrozně mně rajcuje už jen představa, že si má partnerka užívá sex s někým jiným. Byla jiná doba, ale ať je doba jakákoliv, dnes už vím, že jsou nás spousty. Ostatně tento web je toho důkazem a díky za něj! Připomínky, že jsou tohle výmysly, opravdu nejsou na místě. Ať se to někomu zdá nepravděpodobné, všechno, co tu píšu se opravdu stalo, jen to asi neumím podat dost pravděpodobně – no nedávám si spisovatelské ambice…

Tehdy, před třiceti lety, při naší první trojce, když jsem se konečně „probudil“ a zapojil se do hry tím, že jsem se vrhl na její mokrou vyšoustanou kundičku a nepřestával jsem ji s rozkoší lízat, mi bylo úplně jedno, jestli jsem úchyl, nebo něco jiného! Prostě to bylo skvělé a líbilo se nám to všem. Všichni tři jsme ztratili zábrany a hleděli si maximálně užívat. A tak zatímco já jsem ji vylizoval, Marek ji vsunul úd do úst a nechal se konečně pořádně kouřit. A to Dana uměla skvěle. Pozoroval jsem to po očku zpoza jejich stehen a snažil se při tom, abych ji co nejvíc znovu vydráždil. Marek klečel nad její hlavou, opřený o ruce a sledoval, co s ním provádí. Vtahovala si jeho úd do úst, přejížděla jazykem od žaludu až po varlata, která pak jemně kousala. Pomáhala si při tom oběma rukama, honila si ho v ústech a snažila se ho donutit k výstřiku. Měla ráda, když ji sperma naplnilo ústa a ona ho polykala, ale stejně ráda ho měla i na prsou, bříšku, nebo na zadečku, a samozřejmě v kundičce, ale tam to vždy nešlo (viz kterási dřívější kapitola..). Marek se tomu ale ten večer bránil.

Bylo mi jasné proč. Ještě ji chtěl šoustat a nechtěl ztratit moc síly stříkáním do úst. Takže když to na něj přicházelo, vyjel z ní ven a snažil se uklidnit. Dařilo se mu, ale Daně už začala docházet trpělivost. Byla vydrážděná na nejvyšší míru mým lízáním a drážděním rukou. Házela zadkem proti mně a hekala: „Pojďte mě někdo konečně šoustat! Už to nevydržím!“ Nejraději bych do ní vjel sám a bleskově se udělal.

Nedalo by se to moc protahovat, protože jsem byl na pokraji výstřiku už při jejich předchozím šoustání. Ale ovládl jsem se a přitáhl mezi její nohy Marka. Chtěl jsem to znovu vidět! Chtěl jsem se zblízka dívat, jak do ní vniká a přiráží na její nádhernou blonďatou kundu. Doširoka nohy roztáhla. Klekl mezi ně, chytila mu ocas do ruky a navedla ho na správný směr. Vjel do ní až po varlata, chvilku tam zůstal a vychutnával si to. Pak se sehnul k jejím ústům a začali se lačně líbat, to už ji pomalu šoustal. Seděl jsem vedle nich a snažil se zapamatovat každý okamžik té nádherné scény, kterou těžko může pochopit někdo, kdo je žárlivý, nebo ješitný. Mou holku právě začáná mrdat jiný chlap a jí se to líbí!! A co, mě se to líbí taky a klidně je nechám. Jakýpak paroháč! K smíchu! Paroháč budu, až se do někoho zamiluje a nebude se chtít už milovat se mnou! Pak budu paroháč, teď ne! Nechci o ni přijít, moc ji miluji a ona mě taky a já o tom nepochybuji, byť se to zdá být absurdním….

Tak jsem koukal, honil si ocas a snažil se neudělat. Mrdal ji skvěle, sotva popadala dech, měnili polohy, pořád neměli dost a nemohli se dopracovat ani k orgasmu. Jako by i organismus chtěl vychutnat tu jedinečnost chvíle a protáhnout ji co nejdéle. Pravdou je, že jsme měli všichni už dost v hlavě a alkohol, jak známo, otupuje. Ale bylo to fajn, alespoň to trvalo dlouho a já to viděl tak zblízka ve všech možných polohách.

V okamžicích, kdy měnili polohu, nebo Marek trošku odpočíval, si mně Dana přitahovala k sobě a chtěla, abych se s ní mazlil nebo líbal, šeptala mi jak je ráda, že jsem u toho a že chce, abych vydržel, že pak chce šoustat ještě se mnou, ať se neudělám. No, nezvládla mně moc pozorovat, jinak by věděla, že jsem už byl dvakrát, ale naštěstí to na mé erekci nezanechalo žádné následky a byl jsem pořád připraven jít do ní.

Už jsem začínal mít dojem, že jejich šoustání neskončí dokud nepadnou vysílením, když ji Marek otočil na břicho, klekl si, posadil si ji do klína, chytil ji za obě prsa a nechal ji, ať na něj nasedává sama. Otočila se ke mně, chytila za ocas, přitáhla si ho k ústům, nasála ho a začala ho honit rukou. Přitom nasedala stále rychleji na Marka. Cítil jsem, že bude další má expolze a taky byla v okamžiku, kdy vzala do druhé ruky mé koule a jemně je stiskla. Semeno vystřelilo přímo do krku a bylo by ji snad utopilo, kdybych se nevytrhl ven. Zachrčela, zapolykala, padla do předklonu, parkrát divoce přirazila na Markův ocas… pak chroptění, výkřiky, křeče, svírání kundičky kolem jeho klády, jeho záškuby a další porce semene do jejího těla.

Padli jsme všichni tři na postel a hlasitě oddechovali. „Dejte mi napít, nebo umřu žízní!!!“ vzdychala, „Nádhera! Dva ocasy najednou! To si musí snad přát každá pořádná ženská! A mi se to splnilo! Díky!“ a začala se se mnou vášnivě líbat a zároveň mně něžně hladila. Dal jsem jí napít. Marek se šel osprchovat, byl smáčený potem. „Pak půjdu já,“ řekla a tiskla se ke mně, „opravdu nežárlíš i když mě tak vidíš?“

„Kdybych žárlil, tak už jsem tě dávno zastřelil!“ smál jsem se „a na sprchu zapomeň! Tu si dáš jedině tehdy, až se rozhodneme jít spát. Chci si tu tvou vymrdanou kundičku pěkně užít tak mokrou a vystříkanou jaká je! Opravdu!“ A tak jsme v objetí čekali až se Marek vrátí. Ležela pak mezi námi, trošku jsme povídali, oba ji hladili a jemně líbali a ona nás. Byla pořád horká, mírně se chvěla a zase nás nechala, abychom prsty a jazyky zkoumali, jak je mokrá a hluboká. Ocasy nám za chvilku stáli znovu a tak je vzala do rukou a chvilku to bylo „na lyžaře“. Klekla si a střídavě ochutnávala naše mužské chlouby a když viděla, že jsou oba připraveni, řekla, že teď nás chce oba najednou. Chce, aby jsme se s ní mazlili oba, aby jsme se v ní střídali a udělali ji to ještě jednou a pořádně, než půjdeme spát. Tak jsme poslechli a dělali jsme, co si přála. Střídali jsme se na jejích prsou, v jejích ústech, jeden po druhém dobývali její kundičku, vymýšleli nové polohy, možné jen ve trojici.

Ležela právě na mně zády, můj ocas v sobě, držel jsem ji za prsa a přirážel zespodu, když ji Marek začal lízat poštěváček. Cítil jsem jak se na mně začíná napínat a víc přirážet proti mně: „Marku jo, tak mi to dělej, jo, ještě chvilku, prosím!“ Ale my nechtěli, aby se už udělala, to by už byl asi konec. Takže Marek na okamžik přestal, taky si to chtěl užít jinak. Otočil se proti ní do šedesátdevítky, vrazil ji ocas do úst a pak se znovu přisál k poštěváčku. Mohla se mu věnovat jen ústy, protože se rukama opírala o postel, o to víc se tak ale snažila. Znovu začínala nabírat na orgasmus: “ Jo, dodělejte mně sakra! Já to chci znovu a pořádně!“ hekala. Něco mně napadlo: „Marku, vraz ji ho tam taky! Uděláme ji spolu!“ Pochopil, rychle se otočil a než si stačila uvědomit, co ji čeká, byl v ní i se mnou. Dva tvrdé ocasy v rozmáčené a rozmrdané kundě toužící po uspokojení. Co víc si přát! A ona si nic jiného právě teď nepřála! Bylo to zcela nové pro nás všechny (dnes je to vidět pomalu v každém pornu, ale my na to museli přijít sami..).

A pro všechny šíleně dráždivé. Naše ocasy se o sebe třely v jedné kundičce a pro nás oba to vlastně byl první těsný kontakt s údem jiného muže a to bylo taky vzrušující, byť jsme oba byli heterosexuálové.

Cítil jsem, jak se v ní hýbe, jak do ní vjíždí, slyšel jsem to mlaskat a skoro šplouchat. Přidal na tempu a teď už ji zase tvrdě mrdal, bez ohledu na to, že já pod ní skoro lapal po dechu. Moc možností pohybu jsem neměl, ale nevadilo to, protože jeho přírazy byly vlastně i na můj úd, který jako by tak šoustal bez pohybu. Dana na mně ležela a už jen vyrážela nějaké skřeky a něco, čemu nebylo rozumnět. Začínala sebou škubat a z očí ji tekly slzy. Nejdřív jsem se, hlupák, lekl, že ji to snad bolí a chtěl jsem to na okamžik ukončit, ale když jsem si uvědomil, jak se křečovitě tiskne k Markovi a jak ji pánev pracuje nahoru a dolů, pochopil jsem k jakému orgasmu se blíží a sám jsem vystupňoval své úsilí jí k němu taky přispět. Snažil jsem se zezdola přirážet, co mi možnosti omezeného pohybu dovolovali a najednou jsem cítil, jak mě Markovy přírazy a stahování její kundičky dostávají k vrcholu, který se už nedal oddálit. Najednou to explodovalo jako raketa a já stříkal poslední zbytky svého semene do rozmrdané kundičky a na Markův

ocas v ní. Odstartoval jsem to, protože když mé křeče a výstřiky ucítila Dana, přišlo to i na ni a jak se sevřela, bouchl i Marek. Něco takového se podaří snad jen několikrát za život! Opak není pravdou, tomu nevěřím.

Nám se to podařilo v první trojce života a toho jsme si moc cenili, protože i to ovlivnilo náš další sexuální život. Ale to jsme tehdy ještě nevěděli. Věděli jsme ale, že je nám všem skvěle! Byli jsme všichni nádherně vyšoustaní a uspokojeni. Pak už jsme se jen mazlili a uklidňovali. Marek odcházel asi ve tři ráno. Naštěstí to měl kousíček domů. A my spali a spali a spali – abychom se druhý den probudili do dalších sexuálních zážitků.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *