Jak jsme začínali IX.- mezihra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Po prázdninách Dana nastoupila do práce a já do posledního ročníku. Marek se chystal na rok na vojnu. Než narukoval, vyrazili jsme spolu na poslední flám. Obrazili jsme pár hospod a nakonec skončili u mě na koleji. Měli jsme už dost v hlavě a Marek byl docela naměkko. Už byl taky ženatý a na vojnu se mu vůbec nechtělo. Pořád mi říkal, že má strach nechat tady Janu samotnou, jak mu bude smutno a jak neví, jak ten rok vojny přežije. Pak z něho vypadlo, že má hlavně strach, aby si Jana z dlouhé chvíle nenašla nějakou náhradu. Uklidňoval jsem ho a sliboval mu, že za ní někdy zajdu pokecat. „Tak to jsem tě chtěl poprosit! Tobě věřím, klidně za ní někdy zajdi a můžeš se s ní i pomilovat, jestli bude chtít. Mluvili jsme spolu o tom a ona proti tomu nic nemá. Líbilo se jí to s tebou a já vím, že by to bylo jen o sexu! A to mi nevadí. Ale kdyby tam za ní začal chodit někdo, do koho by se mohla třeba zamilovat, tak to bych se asi zbláznil!!!“ Koukal jsem na něho jako blázen, myslí to vážně, nebo mně jen tak zkouší? Ještě před několika měsíci měl naprosto jiný pohled na nevěru a teď tohle? Nechal jsem si to zopakovat a přesvědčit se, že to myslí vážně….

Narukoval. Já teď jezdil každý týden domů za Danou hned, jak jsem mohl. Zařizovali jsme si byteček, který nám docela spadl do náruče po smrti její babičky, což v té době bylo vlastně neuvěřitelné štěstí. Danina nová práce, zařizování bytu za málo peněz, které

jsme měli a moje neustálé cestování do školy a zpět nás tak zaměstnávalo, že na nějaké sexuální výstřelky prostě nebyl čas, ani chuť a tak jsme si užívali plnými doušky sami sebe. A najednou tady byl konec semestru a poslední zkouškové.

Většinou jsem se učil doma, ale byly předměty, které bylo lepší konzultovat se spolužáky a tak jsem někdy zůstával na kolejích pár dní. Po jedné vydařené zkoušce jsme to byli se spolužáky oslavit. Nebylo to nadlouho a já se vracel na koleje k večeru kolem Markova bytu.

Napadlo mně, že bych mohl kouknout na Janu a podívat se, jak se jí vede. Na slib, který jsem dal Markovi jsem nějak zapomněl. Jana byla doma a přivítala mně velmi nadšeně. A hned mi taky řekla, že Marek psal a ptal se v dopise, jestli jsem už za ní někdy byl.

Vyptávala se, co měla ta jeho poznámka znamenat. Po pár skleničkách vína jsem jí všechno řekl. Měl jsem trochu strach, jak zareaguje, ale ona se smála a říkala, že by to do Marka ještě před rokem neřekla, ale že se po těch našich společných úletech úplně změnil. Byla úplně jiná, než jak jsem ji znal s Markem. Teď se pořád jen smála a měla narážky na sex a na to, co jsem Markovi slíbil a jestli to taky splním. Líbila se mi, tak proč ne. Ve čtveřici byla dobrá, ale to je přece jen něco jiného.

Posadila se mi na klín a začali jsme se líbat. Šlo to rychle. Šaty dolů, rty na bradavky, ruka do rozkroku… Takovou rychlovku jsem nikdy dřív ani později asi nezažil. Byla strašně nadržená. Pořád vsedě, jen jsem si trošku stáhnul kalhoty, aby mohl ocásek ven

a už ho měla v sobě, parkrát si nadsedla a byla hotová. Přenesl jsem ji na postel a konečně se svlékl. Lehl si vedle ní a nechal ji odpočinout. Marek nebyl doma celé tři měsíce a ona celou tu dobu neměla chlapa – s tím se mi svěřila a neměl jsem důvod jí nevěřit. Dělala si to sice pravidelně sama robertky, které ji Marek nechal, ale už potřebovala „živé maso“. Chvilku jsme povídali, ale jen chviličku, než se ke mně zase začala tisknout a hrát si se mnou: „Teď už si to užijeme!“ vzdychala když jsem ji začal lízat. A užívali jsme si hodně dlouho. Nepamatuji si už kolikrát jsme toho večera šoustali, ale vím, že se nám to neskutečně líbilo. Jí asi proto, že už tak dlouho chlapa neměla a mi protože jsem vlastně od svatby byl věrný a neměl jsem jinou ženskou než tu svoji. Ne že by mi to chybělo, ale sami víte, že změna je vždycky skvělá. Jana šoustala neskutečně divoce a stejně tak kouřila. Vysávala mně do poslední kapky a moc oddechu mi nedopřávala. Vrcholem ale bylo, že chtěla, abych jí vyšoustal zadeček. Nikdy předtím jsem v žádném análku nebyl. Dana to nechtěla a mně to tehdy ani nenapadlo chtít. Takže panic…

Trošku jsem na ni koukal asi vykuleně, ale protože mi nic lidského není cizí, moc jsem neváhal, zvlášť, když jsem viděl, jak si ho promázla nějakým olejem a vystrčila ho na mně. Na prdelky koukám hrozně rád, do té doby jsem jen koukal, maximálně je trošku olíznul a prohmatal. A teď jsem měl jednu luxusní před očima a ještě připravenou na můj útok. Péro mi ztuhlo znovu jak kus dřeva, trošku jsem ho promáznul průjezdem její kočičkou a pak nasadil. Šlo to pomalu a do tuhého. Análek ho objal a vcucl do sebe jako nic. Zahekala a zaprosila, abych přirážel. Tak jsem neváhal a dal se do toho.

Nádhera! Má to přece jen něco do sebe, hlavně, když to ta ženská chce a dělá to ráda – moc takových jsem za život nepotkal – možná jsem měl smůlu… A tahle to ráda měla! A dokonce se tak i udělala a já taky. Byť už jsem měl něž ten večer „odstříkáno“, tak rozkoš byla tak velká, že jsem se jí tam udělal ještě jednou. Když jsme pak leželi, zeptal jsem se, jak tomu přišla na chuť. Řekla, že vlastně náhodou. Marek to s ní taky nezkoušel, ale jak si tak jednou hrála sama, byla úplně rozdivočená a nemohla se pořád pořádně udělat, napadlo ji strčit si tam druhého robertka a vyzkoušet jaké to je. A bylo to. Orgasmus jak hrom! Už prý to psala i Markovi a ten je radostí bez sebe a těší se, jak to vyzkoušejí. No, tak jsem první, který to s ní zkusil. To mu ale raděj říkat nebudeme!!! Mohlo by se ho to dotknout. Docela legrace – o šoustání vědět může a o tomhle ne. Ale vlastně se nedivím…. Nakonec jsem u Jany přespal a ještě ráno, než musela do práce, jsme se krásně pomilovali. Pomalu a romanticky, jako by to mělo být naposled. Nebylo! Než jsem odpromoval a než se Marek vrátil z vojny, jsem u ní byl ještě několikrát a vždycky to stálo za to – i s tím análkem.

Daně jsem o tom pochopitelně řekl, ale ten malý detail o análku se dozvěděla taky až mnohem později. Až po tom, co ho vyzkoušela taky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *