Jak jsme začínali III.- její šoustání 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Do druhé skupiny patřili chlapi, kteří si nenechali vnutit její styl. Ti mi byli jaksi sympatičtější. Byli to chlapi, kteří si ji brali jako samici. A to se jí líbilo ještě víc! O těch mi vyprávěla vždycky ráda a vždycky se tím vyprávěním i sama ještě víc vzrušila. Vyprávění o této skupině mi bralo dech a nahánělo maximum krve do těch správných partií. Třeba, když povídala o muži, se kterým se seznámila ve vlaku, když se vracela z víkendu se mnou zpět do města, kde měla školu.

Byl to pořádný kus chlapa, líbil se jí na první pohled. Byl asi o patnáct let starší a šťastně ženatý. Dal se s ní do řeči, a za tři hodiny jízdy o něm a jeho rodině, věděla všechno. Vyprávěl jí o manželce a dětech a ona při tom myslela jen na to, jaký je asi v posteli. Přestože o sexu nepadlo ani slovo, byla mokrá jen z představ, které se jí honily hlavou. Když vystupovali a ona už ztrácela naději, že ho ještě uvidí, pozval ji na druhý den na kávu. Přijala a nemohla se dočkat. Když došla na koleje, musela si dát sprchu a tam se rychle udělat, nebyla na pokoji sama a spolubydlící by asi těžko pochopily, že se vrací ode mně a přitom je tak nadržená.

Druhý den přišla na schůzku jen o pár minut později a to jen proto, aby tam nebyla první. Byla vysprchovaná, oblečená do minisukničky a nadržená. Už čekal. Opravdu šli na kávu

a přidali k tomu i nějaké to vínko. Dobře se bavili a Dana čekala co bude. A bylo. Pozval ji domů, rodina prý je někde mimo, je sám a potřeboval by pomoc s nějakou domácí prací,

neuměl prý správně naplnit pračku. Prý automatickou, to bylo v té době něco. Ale stejně dobrá záminka! Koho by napadlo tahat ženskou domů pod záminkou domácích prací. Ale jí to bylo jedno, hlavně, že ji pozval! Chvilku dělala drahoty, aby se neřeklo a pak šla. Bydlel v domě s velkou zahradou na kraji města.

Jen za nimi zavřel dveře, přitáhl si ji k sobě a začal se s ní líbat. Jeho ruce jí sjely pod sukýnku na zadeček a hned ho začaly zpracovávat a dostávat se přes kalhotky.

Zvlhla okamžitě a strašně moc. Strhl s ní halenku, stáhl podprsenku, líbal jí prsa, sál bradavky. Rozepla mu kalhoty a sáhla do nich. Její tušení bylo správné. Bylo tam to, co

chtěla aby tam bylo. Pěkně tvrdá, horká a hlavně tlustá kláda. Ne nějaká anakonda, ale pěkně rostlý hroznýš královský s pořádně velkou hlavou. Vysmekla se mu z objetí, klesla na kolena, stáhla kalhoty i se spodky a vrhla se mu na něj ústy a rukama. Moc si to ale nevychutnala. Po chviličce ji postavil a pak si ji nadhodil kolem pasu. Jednou rukou ji držel kolem pasu, druhou ji dal stranou kalhotky a hned vjel do ní. Byla tak mokrá, že ho v prvním okamžiku ani necítila, přestože takový ocas v sobě ještě nikdy neměla. On ji opřel o zeď a začal silně přirážet. To už cítila a pořádně. Tak ji chvíli šoustal a když už myslela, že se udělá a chtěla aby ještě přitvrdil, náhle přestal. Vyjel z ní, postavil ji, stáhl z ní zbytek oblečení a ze sebe taky. Pak ji odnesl do obýváku a položil na koberec. „Klekni si!“ přikázal a když to udělala, rozhrnul jí závojíčky a vrazil obličej do rozmáčené kundičky. Zavyla rozkoší, dala hlavu na zem a ještě víc vystrčila prdelku proti němu. Rukama ji masíroval prsa a jazykem projížděl od poštěváčku a prdelce. Když viděl, že Dana sotva popadá dech, dřepl za ni, vrazil ji ocas do kundy a začal ji mrdat. Teď ho cítila pořádně a pořádně si to taky užívala. Přirážela proti němu, řvala rozkoší. Netrvalo dlouho a orgasmus byl tady a pořádný.

Házela sebou a chtěla na chviličku přestat aby si to vychutnala, ale on na to kašlal a mrdal dál. „Vydrž! Ještě chvilku a budu taky! Máš kundu mokrou jak kurva! Nádhera!…“

Normálně by se jí to asi dotklo, tehdy ne, naopak ji potěšilo, že chlapovi jako on se to líbí a tak držela, přestože sotva popadala dech. Ani mu nestačila říct, že si nemusí dávat pozor, aby to do ní nedal, že je „dobrá doba“. Stejně by se na to asi vykašlal. A najednou to přišlo i na něho. Zařval jak na lesy a ona cítila, jak do ní proudí jeho semeno v silných střicích.

Jak já říkám, byly to takové střiky, že si spermie musí rozbít hlavu o dno dělohy, když do ní narazí… To už nevydržela, padla na břicho na koberec, on na ni a pořád v ní. Nechal svůj ocas topit se ve vlastním semenu a šťávách její kundičky…. Pravý chlap se neptá, chlap ví, že se to ženské líbilo. Ví, že to nenahrála a opravdu si to užila. A bylo to tak. Užila si to, ale chtěla víc.

Seděli nazí na sedačce, nabírali síly, popíjeli a povídali si. Řekl jí, že ho vzrušila hned jak nastoupila do toho vlaku. Blondýnka v kratičké sukýnce, která asi jede od svého kluka zpět do školy, vyšoustaná po víkendu s ním. Že vypadala spokojeně a v očích měla ještě odlesk orgasmu. (Aby taky ne, když jsme se milovali těsně před tím, než jsem ji doprovodil na vlak…) Celou cestu že přemýšlel jak by ji ukecal a to, že by to asi nebyl žádný problém si uvědomil až na konci cesty, když už si nedávala takový pozor, aby jí neviděl pod sukničku a on si všiml těch mokrých kalhotek. Za tři hodiny jízdy by jí přece uschly kdyby to bylo po posledním sexu s jejím klukem! Ale už nebyl čas na ukecávání, tak ji pozval na tu kávu. Chytrý kluk…

Přiznala mu, že na něho měla taky chuť a že se bála, že to nevyjde. Zeptal se jí, co já. Jak dlouho spolu chodíme, jestli nám to klape v sexu. Prý mně chválila. Tak se jí ptal, jestli mi s ním zahýbá poprvé. Vysmála se mu, ať si tolik nefandí. Řekla, že co oči nevidí, to srdce nebolí – stupidní přísloví. (Já bych řekl: „co oči nevidí a ucho neslyší, to mi péro nepostaví!“ ale to asi všichni znáte). Nepřiznala, že právě o těchto věcech si spolu rádi povídáme. A tak chtěl, aby mu povídala kolik už měla milenců a jaké to bylo a když to poslouchal, a to mu prý řekla jen něco málo, začal mu ocásek zase pěkně růst (asi byl taky trošku našeho ražení, ale přitom přiznal, že na svou ženu strašně žárlí! Tak nevím…) a tak přestala mluvit a začala kouřit.

Teď už ji nechal, ať si pohraje. A tak si hrála. Brala ho do úst, sála mu žalud, olizovala šourek, kousala varlata a honila a honila… Asi se mu to líbilo, protože držel a jen vzdychal až dovzdychal do dalších výstřiků, které ji naplnily pusu a stékaly po bradě. Myslela si, že to přehnala, že už teď s ním nic nebude a bude si muset pomoct sama. Naštěstí to tak nebylo. Vůbec mu totiž neklesl! Byl přece samec a musel to dokázat kdyby měl padnout! Položil ji na záda, roztáhl jí nohy a bez přípravy ji ho tam vrazil. Trošku ji to zamrzelo, nějaká ta předehříčka by přece neškodila, ale co se dá dělat. Za chvilku ale na nějakou předehru dávno zapomněla, protože začala naplno vnímat jeho šoustání. Přisál se jí na ústa a vrážel do ních jazyk ve stejném rytmu v jakém jezdil jeho ocas v její mokré kundičce. Objala ho stehny kolem pasu a lýtky si ho přitlačovala ještě víc do těla. Prsty měla zaťaté do jeho širokých ramen a přála si, aby to tentokrát trvalo dlouho. Líbilo se jí to. Všechno! Jeho mohutné svalnaté tělo, pořádný a pořád tvrdý ocas, jeho vzdechy… Vzdychala, hekala, vykřikovala rozkoší. Vnímala ho všemi smysly, cítila vůni jeho potu, chuť jeho semene, dotyky celého těla, slyšela jeho vzdechy a mlaskání své kundičky, viděla jeho napjaté svalnaté tělo. „Jo, jo, dělej, udělej mi to, prosím, mrdej, mrdej mě!!!“ prosila a cítila jak se blíží nebeský vrchol.

Náhle přestal, zvedl ji jako pírko a stále nabodnutý v ní ji přenesl na křeslo, kde ji položil s nohama na opěradle. Trochu si připadala jak v ordinaci na koze… Teď klečel před ní a znovu ji šoustal, ale protože už měl ruce volné mohl je použít k ještě větším hrátkám. Jednou ji dráždil prsa, druhou mačkal a dráždil klitoris. Teď už věděla, že to dlouho nevydrží. Chytila se za stehna a zvedla nohy nahoru, cítila jeho ocas až na samém dně své kundy. Sklonil se, kousal ji jemně bradavky a zároveň ji najednou zasunul prst do zadečku. To měla moc ráda! Ocas by do zadní dírky nepustila, na to ještě nebyla dost zralá, ale prstík ano, někdy i dva… A tak to vzalo rychlý konec. Najednou to tady bylo. Tělo se jí vypjalo v křečích orgasmu a on pořád šoustal. Křičela: „už buď, už dost, už nemůžu, prosím, udělej se!“ A on jel dál. A přišly další křeče, další orgasmus a to i on se najednou vypjal a vypustil to do ní.

Nebudu to dál protahovat, je to přece pořád stejné a pokaždé jiné, s jiným, s jinou, a jinak… Mrdali tehdy s přestávkami skoro celou noc, nevzpomínala si, kolikrát to bylo, kolikrát byli a v jakých polohách. Vzpomínala si jen, že se jí to strašně líbilo. A líbilo se jí to ještě mnohokrát do doby, než dokončila školu a vrátila se zpět do našeho města.

Ale toto první setkání mi popisovala několikrát a vždy s velkým viagrovým účinkem. A pamatuje si ho dodnes a že už je to třicet let. Kdysi jsem se jí ptal, jestli se do něho alespoň trochu nezamilovala, když se jí to tak líbilo. Řekla, že ji to ani nikdy nenapadlo, co se starým chlapem s dvěma dětma a tlustou ženou. Svěřil prý se jí, že manželce nikdy nebyl nevěrný, až s Danou (no tak to alespoň trochu dohnal!) a Dana ho spíš litovala než milovala. Co prý je to za chlapa, který s takovým sexuálním potenciálem je doma pod pantoflem. No, nemilovali byste ji?

Já ano a vydrželo nám to dodnes a pořád si to stejně užíváme. Ale to by byl konec vyprávění a to zatím ještě nemám v úmyslu. Tedy vlastně, jestli to někoho vůbec zajímá…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *