Jak jsme začínali II. – její šoustání 1

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Uplynul asi rok od onoho památného dne, kdy jsme si vzájemně přiznali nevěry a naše sexuální hrátky byly téměř vždy, když jsme byli spolu kořeněny vyprávěním o našich „nevěrách“, které vlastně nebyly nevěrami, ale jak jsme tomu pracovně říkali, sbíráním zkušeností. Postupně jsem začal zjišťovat, že Dana má víc milenců, než já milenek. Přišel jsem na to, že než být v posteli s někým, koho musím něco učit a ani si to třeba pořádně neužít, raději si to udělám sám při představě Danina šoustání s nějakým jejím milencem. O to víc jsem se pak těšil, čím mně překvapí až zase budeme spolu.

Všechno se to odehrávalo ještě za hlubokého socialismu, kdy byl nevázaný sex proti socialistické morálce, nevěra, byť stejně častá jako dnes, byla veřejně odsuzována, z „erotické literatury“ byla největším pornem Kamásútra a manželé Pondělíčkovi (nebo tak nějak se jmenovali) ve své knize radili jak bojovat proti zdraví škodlivé masturbaci… Takže se každý musel všechno naučit sám a sám přicházet na možnosti, které sex nabízel.

My nebyli jiní, možná jen v tom, že jsme se opravdu milovali a přesto jsme spolu mluvili o svých nevěrách a hledali, co by nám sex ještě mohl dát.

Dana vždycky byla a vlastně stále ještě je, náruživá a potřebovala dlouhou předehru, pak dlouhé šoustání a když se „konečně“ udělala, bylo nejlepší nechat ji chvíli v klidu. Chvilku si odpočinula a pak začalo divoké druhé kolo. Kdo tohle nezvládl neměl moc šancí dostat ji ještě někdy do postele. Bylo zajímavé, že čím lepší se jí zdála šoustačka, tím víc chtěla další a další orgasmy. Byli jsme mladí a já ta tři kola zvládal bez problémů, někdy se podařilo i víc, ale pak už se by se nepostavil snad ani za Rudou hvězdu Praha… Dana je ten typ, co když se rozhodne, že půjde s chlapem do postele, tak jde na věc bez předsudků a prostě si to chce užít. Nikdy nepotřebovala, aby ji chlap pomalu svlékal a snažil se ji „přesvědčit“. Naopak, když se rozhodla, byla většinou nahá dřív, než on. Její blonďatá kunda tekla vždycky jak vodovod hned jak se trochu vzrušila. Dělalo ji dobře, že ona už je nahá a on ne. Nabízela jeho očím své krásné štíhlé tělo s ne příliš velkými prsy, ale s nádherně tvarovaným zadečkem a masitou blond kundičkou s velkým poštěváčkem. Podle Kamásutry by byla asi slonice, kdo ví o čem mluvím, ale dokázala ji sevřít kolem ocasu tak pevně, že měl člověk pocit, jako by ho svírala rukou. Když byla nahá nejraději se nechala, ještě oblečeným chlapem pořádně dráždit. Lízat a okusovat prsa a bradavky, lízat kundu a strkat do ní prsty, zpracovávat análek… Teprve, když viděla, že to chlap nemúže vydržet, že mu praskají kalhoty a semeno by chtělo stříkat i z prstů, nechala ho svléct, když ji dobře rozdělal, tak mu někdy i pomohla, jen aby se co nejrychleji dostala k jeho tvrdému ocasu a mohla si ho ochutnat v celé jeho velikosti a tvrdosti.

Někdy to sice pro chlapa bylo dost tvrdé, protože po tom, jak byl nadržený z jejího mazlení, tak útok jejími ústy představoval rychlou smrt. Ale krásnou, protože ho vysávala do poslední kapičky, hrála si s jeho koulemi a když se ji moc líbil, tak přibrala i jeho análek. Pokud to dopadlo takhle, většinou si už všechnu iniciativu nechala a celý sex byl pak v její režii. Nechala ho chvilku vydechnout, ale jen tu nezbytnou! A pak se do něj pustila celým tělem.

Vždycky věděla, že chlap musí vidět na čem „pracuje“ a jen tak může odvést dobrý výkon. A tak mu to poskytovala vždycky v plném světle, nerada se milovala po tmě. Položila ho na záda a ústy a rukama mu ho znovu postavila, při tom mu nabízela výhled na kundičku a zadeček a nechala ho, aby si s ní hrál a znovu dostal chuť. Pak si na něj sedla a rozjela druhé kolo. Zasunula si jeho kolík do zmáčené kundičky a pořádně přirážela. Jeho nechala, ať si dělá co chce, vlastně ho ani asi pořádně nevnímala, jen se chtěla dopracovat k pořádnému vrcholu. Přecházela ze sedu do dřepu, někdy si ještě dráždila poštěvák, to když byl ten chlap nezkušený, nebo dřevo, jindy mu naopak ještě mačkala koule nebo lízala bradavky. Když cítila, že už bude, sevřela mu ho kundou a snažila se, aby byli spolu, nebo téměř spolu.

On to byl vždycky trošku problém, protože antikoncepční tablety moc nebyly, gumu nikdy neměla ráda… A tak se naučila být mistryní úniku. Když cítila blízkost jeho exploze, vypustila ho ven a bleskurychle ho nasála do úst. Musela toho asi spolykat docela dost, ale je fakt, že to asi vždycky nějak stihla, protože nikdy žádně těhotenství nehrozilo. Ale taky uměla dobře počítat a znala své tělo, takže byly dny, kdy si to mohla dovolit a pak se nechala vystříkat jak to jen šlo. Pokud chlap ještě ani po tomto kole neměl dost, tak vyhrál prémii – další kolo bylo jeho a navíc bonus pravděpodobnosti, že si to možná ještě rozdají někdy jindy. Pokud odpadl a byl nepoužitelný, tak už další šanci těžko dostal. Další skupinu tvořili ti, kteří byli ti správní samci. To si to pak užívala ještě víc. Ale o tom zase jindy.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *