Jak jsme nasadili parohy panu známému

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento přiběh je pravdivý bez fiktivnich doplňku. Takže se uvolněte, začínáme. Ma žena má kamarádku z bývalé práce, známe se několik let. My byli na její svatbě a má žena jí byla za svědka a obráceně. Samozřejmě se mi kamarádka mé ženy vždy líbila a nikdy jsem to před ženou neskrýval. Já i manželka mluvíme o sexu otevřeně a jednou jsem manželce řekl, že je můj sen mít dvě ženy najednou. Žena ma podobné přání, ale dva na jednu. A žena ví, že kdyby to šlo, tak sex mohu mít dvakrát denně, jsem plný energie. Tím že je má žena strašně tolerantní a chápavá, tak navrhla před několika lety své kamarádce sex ve třech. Ale kamarádka na to nereagovala, ani kladně ani záporně. Poslední léta jak přijížděla na navštěvy, tak se začala otevírat v rozhovorech o svém sexuálnim soukromí. Že manžel když jí to udělá jednou za měsíc, tak je štastná a že mu nechce být nevěrná. Po nějaké době už začala vyprávět, že to má tak jednou za tři měsíce. Což jsem nechápal a začal jsem ji podporovat, že je atraktivni žena a já mít možnost, tak se neudržím.

Stávalo se, že kamarádka zůstávala u nás na noc. A dlouhá leta se nic nestalo. Až teď na podzim, když kamarádka přijela na noc, aby s mou ženou oslavila narozeniny. Byl pohodový večer, pili jsme vodku a mluvili o všem. Vodka byla dobrá, já byl pořád v pohodě, ale děvčata začínala být uvolněnější. A mě začalo nějak cukat mužstvim, žena se na mě podívala a pochopila, co se děje. Popíjeli jsme dál a kamarádka se rozhodla, že si dá sprchu a půjde spát. Zatím co se sprchovala, tak já jsem šel kouřit a žena sklidila pohoštění ze stolu až na vodku. Já dokouřil a vrátil se do místnosti, kamarádka přišla po mě a řekla, že musi jít spát a přitom si sedla do křesla. Rozhovor se rozběhl znova a já řekl kamarádce, že je fotogenická, že bych ji v tom pyžamku rád vyfotil a ona řekla, že nema nic proti. Tak jsem donesl digi. foťák a začal fotit. Žena pochopila co tím sleduji a byla tou představou vrušená a začala kamarádku navigovat do různých póz a přitom ji sahala jemně rukou na prsa až ji stály bradavky jak maliny. To už se začal roztáčet kolotoč budoucích zažitků. Kamarádka se začala chtít fotit nahá, že jí to nedělá problém a pod. Tak jsme fotili já i žena a ona pózovala. Já se dotýkal jejích prsou a to mě tak rozhycovalo, že jsem se málem udělal do kalhot. Pak focení zkončilo, kamarádka se oblékla zase do pyžama, dala se další štamprle a já, že musím na toaletu.

Jak sem udělal potřebu a vracel jsem se do pokoje, tak jsem zhasl lampu a nechal puštěnou televizi. Kamarádka seděla na křesle a žena se na sedačce k ní přiblížila, aby na ni dosáhla. Já si sedl vedle ženy, dal jsem jí svou ruku do klina a začal laskat její rozkrok přes kalhoty. To byl impuls pro ženu, která se naklonila ke kamarádce a přes pyžamo ji začala laskat ňadra a líbat na tvář. Kamarádka se ptala, co vlastně děláme a sama si hladila stehna. To už jsem byl v kalhotech mé ženy a laskal ji kundičku, byla vyholená a tak vlhká, že jsem myslel, že právě pršelo, můj pták byl naběhlý k prasknutí. Žena si klekla a laskala kamarádku na ňadrech ústy a líbala ji, až došla k jejimu lůnu, kde ji laskala jazykem. Já jsem zatím zezadu mou ženu svlékl a lízal její kundu. Pak jsem se svlíkl a můj ocas strčil do její rozvlhčené pičky. Jak lízala kamarádku, tak přiražením mrdala mého ptáka, já jí přitom masíroval kozičky. Kamaradka a žena vzdychaly, já taky, až jsem ženě vystřikal pičku do plna, pak jsem ženu poplácal po zadečku a ona se utíkala vypláchnout vodou, neměla antikoncepci. A já zůstal s kamarádkou sám. Měl jsem naběhlého ptáka pořád, ale bez souhlasu ženy jsem nechtěl vniknou do kámošky i když mě žádala. Zvolil jsem taktiku vyčkávací a začal lízat její rozkrok, přičemž krásně sténala a rukama tlačila mou hlavu víc do klína.

Mezitim přišla žena. A tím soustředila pozornost kamarádky na sebe, toho jsem využil a svlékl se do naha a lehl si na rozloženou sedačku. Kamarádka se ptala, co budeme dělat dál a žena řekla, co asi, budeme šoustat tady a teď a všichni dohromady a lechce strčila do kámošky. Ta lehce dopadla vedle mě a já ji chytl za kozy a začal je laskat jazykem a žena se mezi tím svlékla a uléhala k nám s hlavou do kámoščina klina. Kámoška lehce hekla slastí. Prostě jsme ji líbali a laskali všude. Pak žena začala líbat kámošku jazykem a ona ji. Ležely na boku, proti sobě a já byl zezadu kámošky a začal se dožadovat mužskeho práva tím, že jsem ji svůj kolík začal strkat do pičky. Měla ji nádherně mokrou a úzkou. Začal jsem přirážet a masírovat její kozičky, žena ji líbala a laskala její poštěvák a sem tam pohladila mé kulky. Kámoška se začala napínat blahem, tak jsem zrychlil tempo a žena ji lízala přitom kundičku. Při tomto spojeni těl kamarádka prožila orgasmus tak, že mi svírala penis dost silně a napínala se jak kočka. Pak mi vytáhla ocas, klekla si mezi nás a hladila nás, každého jednou rukou. Já nebyl u konce. Tak sem začal libat ženu a rukou laskat jeji dírku, mezitim kámoška vzala mého ptáka do úst a kouřila jak divá. Žena byla dost nachystaná abych ji začal šoustat, tak mi nastavila pičku a já ji začal šoustat zezadu a kámoška jí sála ústy prsní bradavky.

Po deseti minutách vnikání do ženy, skončila silným orgazmem. Ale já pořád nebyl podruhé hotov, vodka dělala své, tak sem k sobě přitulil kámošku. Dal jí najevo, že si má lehnout na bříško, že ji chci dělat zezadu. Jak byla na břišku, tak jsem do ní vnikl a rukou draždil jejího poštěvaka. Hekala tak slastně. Žena mi hladila záda, zadek a kulky, nádhera. Po chvíli kamoška řekla, že by chtěla být nahoře, tak jsem si lehl na záda a ona si pomalu zasunula můj kolík do pičky a zasténala, protože ho měla po kořen. Začala se rozjíždět, krouživymi pohyby a pak narážecími, žena mezitim rukou hladila její prsa a mi lízala a sála bradavky. To bylo tak velké vzrušení, že jsem začínal cítit chvění v mých kulkách, ale i strach, že stříknu do kámošky, tak jsem kámošku vzal za boky a horko těžko sundal ze sebe. Jak se mi to povedlo, žena mě dorazila rukou a já střikal kolem sebe, na ženu i kámošku. Kámošku jsme potom dodělali rukama a jazykama. Jak skončila divočina, tak jsem holky hladil až usnuly. A sám jsem šel spát do vedlejšiho pokoje, ale jaksi jsem nemoh usnout a po prožitku, který jsem měl chvíli pře tím mi začal tvrdnout penis. Tvrdne mi i teď, když to píši. S kamarádkou o tom mluvíme, ale není možnost to zopakovat. Protože neni čas.

Tímto chci říct, že pokud je žena hladová po sexu z důvodu sexuální abstinence nezájmu svého manžela a má chápavé a chtivé kamarády, přijde si na své. Jsem rád, že jsem pomohl kamarádce i sobě splnit sen. Chci poděkovat i své ženě za pochopeni mého chtíče a potřeby kamarádky. A velké dík kamarádce za to, že je užasná, krásná a v posteli kvalitní partnerka. Tímto ji vzkazuji, že ji máme moc rádi a milujeme ji. MOC.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *