Jak jsem vrátil parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je tomu 2,5 roku, co se ode mě odstěhovala manželka. Spíše utekla za jedním o 30let starším frajerem, který ji oblbnul a poslední dobou jí jen využívá a dokonce fyzicky napadá. U mě měla vždy něhu a lásku. Takže netrvalo a ozvala se mi, zda bych za ní dojel do práce. Já jakožto sexuchtivý a ona menší nynfomanka jsem věděl, jak to dopadne.

Seděli jsme v restauraci, kde pracuje pěkně v koutku a povídali si, za chvíli mi začala ručkou jezdit po noze. V očích bylo jasně vidět, že mě chce. Měla pro mě vždy slabost. V tom se ke mě otočila a začala mě vášnivě líbat a hladit, říkal jsem si, tak mu to aspoň vrátím. Bylo to super, uprostřed provozu a my neměli daleko si to rozdat přímo na place. Už jsem se tešil co bude, jak zavře, protože se chvěla touhou mě zase mít. Jakmile se lokál trošku vyprázdnil odskočila si na wc. Vrátila se a všiml jsem si, že si sundala silonky co měla pod sukýnkou!! Jakmile si přisedla, tak jsem začal zkoumat, zda si nesundala víc než jen ty silonky a samozřejmě ji měla holou, kalhotky nikde. Řekla mi, že stejně byli tak zmáčené, že by ji to jen nutilo čůrat to vlhko.

Asi hodinu jsem si s ní mezi obsluhováním hrál, kundička jí úplně tekla, vždycky jak stoupla, tak lavice pod ní, byla úplně vlhká. Jakmile odešli poslední hosté, tak mi řekla spíš mě přímo zatáhla do kuchyně a šatny. Už cestou si doslova rvala košilku a sukni ze sebe dolů a mě ho málem vyrvala z kalhot. Opřela se o stůl a já ji začal ze zadu doslova šukat, řvala touhou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *