Jak jsem se stal paroháčem – chtěným.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už dlouho mě vzrušuje myšlenka na to, že se moje žena miluje s jiným mužem. Dlouho jsem přemýšlel, jak svou ženu k takovému sexu přesvědčím. Několikrát jsem si s ní pustil porno kde byla trojka s dvěma muži a jednou ženou a ptal se jí jak se jí to líbí. Lucka, tak se moje žena jmenuje mi řekla, že je to hezký, ale že je to takoví divný. Že by to nechtěla, že jí stačí co má doma. Věděl jsem že tudy cesta nevede, že budu muset něco vymyslet, nebo zůstanu u snění. Během milování jsem si s ní začal hrát. Začal jsem jí u sexu vyprávět různé sexuální fantazie. Jednou jsem jí svázal ruce k posteli zavázal oči a chvilku jsem jí nechal ležet nehnutě. Potom jsem si přinesl velký „přísavný dildo“ , začal jsem jí lízat až dokud byla úplně mokrá. Potom jsem se přesunul nahoru a začal jsem jí šeptat do ucha ať si představí jak tu leží a čeká tu na mojeho kamaráda s velkym pérem, kterej si jí chce dát a pořádně jí ošukat. To už začala hekat a prosit abych jí ojel. Já jsem ale řekl, že jí dám to co potřebuje a že jí začnu šukat až po kamarádovi.

Vzal jsem dildo a pomalu jsem jí s ním začal jezdit po kundičce a pomalu jsem jí ho začal strkat dovnitř. Nejdřív jen kousíček, pěkně dovnitř a ven a furt dokola dokud si sama neřekla ať ji vyšukam pořádně. Zajel jsem víc asi do půlky ale ona chtěla ještě víc. Odvázal jsem jí a dal jsem jí ruce na dildo. Začala se s ním šukat až po koule a já jí strčil ptáka do pusy. Po chvilce jsem jí vyndal dildo a pŕisál jsem ho v kuchyni na židli. Odtáhl jsem jí k židli a řekl jsem jí ať si kamaráda osedlá. Nečekala, sedla si na židli obráceně aby se chytla opěrátka a nasedla si na něj. Byla úplně mokrá a on do ní zajel až po koule. Já se jí zeptal jak se jí to líbí a ona že moc. Začala přirážet a já jí u toho líbal. Moc hekala a za chvilku se hlasitě udělala. Potom jsme se ještě líbali a ona na něm jen seděla. Pak jsme šli spát a ona usnula jako mimino. Věděl jsem že se jí to moc líbilo. Jsem na dobré cestě. Můj plán mohl začít.

Během měsíce jsem se snažil vyhýbat sexu. Měl jsem výmluvy typu že jsem unavenej z práce a tak. Ona mě furt ošahávala a věděl jsem že to už moc potřebuje. Koupil jsem tedy jednou o víkendu nějaké víno a pivko že si uděláme pěknej večer. Když už byla trochu připitá, navrhnul jsem jí, aby se šla vykoupat, že za chvilku půjdeme spát. Když přišla nahá z koupelny, hned jsem jí chytil, položil jí na gauč a začal jsem jí lízat. Byla nadržená jako blázen. Navrhnul že by jsme si mohli zase něco užít s kamarádem. Ona hned že jo, že se jí to moc líbilo. Řekl jsem jí že jsem ale dildo vrátil kamarádovi, že jsem ho měl jen půjčené. Ale že by jsme si mohli pozvat živého kamaráda. Nic neřekla jen na mé koukala jestli to myslím vážně. Řekl jsem že si to moc přeju a že se jí to bude moc líbit. Že jsem sehnal kamaráda na netu s opravdu velkym ptákem a že je v pohodě. Řekla že když si to přeju, tak jo.

Zavolal jsem tedy kamarádovi ať přijede. Ona si lehla do postele, přikryla se dekou, a řekla ať přikryju šátkem lampičku. On přijel, v obýváku se svlíknul a šli jsme za ní. V ložnici bylo šero. On si lehl vedle mé ženy, odkryl jí a začal jí hladit. Za chvilku jí začal hladit na prsou a začal jí líbat. Po chvilce zajel rukou dolu a začal si hrát s její kundičkou. To už moje žena začala hekat a roztáhla nohy do praku. On si slezl dolu a začal jí lízat a masírovat u toho prsa. Já jsem si k ní přisedl a začal jí líbat.

Poznal jsem po chvilce že se udělala. Pavel se přesunul nahoru, otočil jí hlavu ode mě a dal jí ptáka k puse. Lucka tytřeštila oči. Pavel ho měl 22cm a 7 cm širokýho. K tomu měl ještě obřízku. Nic takového nečekala. Klekla si, Pavel si lehl na záda a ona ho začala kouřit a lízat koule. Za chvilku mu stál jako svíčka.

Zvedl se, položil Lucku na záda, lehl si na ní a začal jí líbat. Byla nadržená jako blázen, stáhla ruku, co měla okolo jeho ramen dolů, chytla ho za ptáka a zavedla si ho do kundičky. Pavel jí začal pomalu šukat a dával jí ho čím dál hlouběji. Lucka hekala čím dál tím víc a měla ho tam jen půlku. Za chvilku měla hlasitej orgasmus. Řekla Pavlovi ať jí ošuká zezadu. Klekla si na postel, já jí dal ptáka do pusy a Pavel jí začal šukat. Po chvíli mě Lucka přestala kouřit a jen hekala. Koukal jsem se jí do očí. Vždycky když do tí vniknul hlouběji, tak přivřela oči a hekla. Bylo to krásný. Po chvilce pomalého přirážení jsem obešel Pavla abych viděl jak je daleko a viděl jsem že ho v ní má až po koule. Začal přirážet rychleji a za chvilku už Lucka křičela rozkoší. Byla úplně v extázy. Hnula se do předu, během vteřiny se otočila a začala Pavla kouřit. Po chvilce ho chytla, stáhla ho na postel, upravila ho, aby byl v polesedě a vyskočila na něj. Hned si Pavla osedlala a začala na něm jezdit a líbat ho.

Pavel se po chvíli odtáh a že už musí. Lucka jen knikla “ do mě “ a nezpomalovala. Pavel jí chytil za zadek a začal si Lucku přirážet a za chvilku se udělal. Zaklonil hlavu, Lucka se k němu přisála a líbala ho asi 5 minut. Potom vstala že se půjde opláchnout. Hned jak se zvedla, začalo z ní téct Pavlovo semeno. Byla úplně plná. Kapalo to až Pavlovi na stehna.

Šla se opláchnout. Pavel se utřel, oblékl se, poďekoval a odešel. Když Lucka vylezla ze sprchy a viděla že už tam Pavel není, přišla ke mě, políbila mě, vzala mě za ruku a odvedla mě do ložnice. Tam mě vykouřila, řekla že se jí to strašně líbilo a šli jsme spát.

Několikrát jsme si to ještě zopakovali a bylo to to nejhezčí co jsme zažili.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *