Jak jsem se stal kandaulistou…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Omlouvám se za délku mého příběhu, ale jak jsem zjistil, tak tento server čte početná skupina kandaulistů a ti by určitě rádi více podrobností, než jen „nasadila mi parohy po 7 letech.“ Se svojí manželkou Káťou (32) jsme svoji již 8 let, máme 5-ti letého syna a náš vztah byl v podstatě vždy bezproblémový. Před manželkou jsem měl poměrně dost partnerek, a tak jsem mohl relativně objektivně srovnávat. Moje žena mě hodně fyzicky přitahovala, měla pěknou postavu, trochu při těle, ale měla to na správných místech a i ostatním chlapům se zjevně líbila. Byla vždy taková tajemná a naoko stydlivá, a to mě dostávalo. Ale když došlo na sex, byla k neutahání. Na začátku vztahu jsem to stíhal, ale postupně jsem zjišťoval, že to potřebuje častěji a ve 34 letech jsem několik čísel po sobě prostě nedával. Mnohokrát jsme se o tom bavili a vždy mi řekla, že jsem její miláček, že by mě nevyměnila a že to není podstatný, ať to neřeším… Tak jsem to později už nějak moc neřešil… Výhoda byla, že kdykoliv jsem si chtěl zapíchat, tak byla svolná, chuť měla skoro pořád. Stačilo se jí přilepit na zadeček tak, aby cítila mojeho ptáka a hned byla krásně mokrá a připravená.

Já jsem dostal novou práci, která se těžko odmítala a tak jsme se museli přestěhovat. Nebylo to jednoduché, protože jsme měli větší byt v jednom činžáku a teď jsme bydleli v paneláku, klasické 3+1. Ve starém domě byl docela pořádek a klídek, jelikož tam bydleli pouze starší lidé. Tady to byla hrůza, 12 pater, na chodbě věčně nešlo světlo, ve sklepě bordel… Však to znáte. Pořád jsem hudroval na pořádek až manželka navrhla, ať tu teda dělám domovníka, ten starý domovník je stejně v domově důchodců a už se těžko vrátí. No měl jsem toho sám dost, ale nakonec mi to už řeklo několik lidí, tak jsem se o ten barák začal trochu starat. Je to ale boj s větrnými mlýny… Ale abych neodbočoval…

Měl jsem radost, že i moje žena se aklimatizovala v novém prostředí a našla si tu kamarádku. Občas chodila na kávu ona k ní, občas obráceně. Její manžel byl kamioňák, takže byl pořád pryč. Díky tomu jsme jí měli doma docela často. Kolikrát jsem přišel z práce a manželka nikde, telefon nebrala. Pak se vrátila třeba za hodinu a tvrdila, že měla omylem vypnuté zvonění a byla u kámošky. To bylo časem docela časté. Taky si začala vyholovat kundičku úplně dohola, což dříve, když jsem jí to navrhnul moc nechtěla a neustále se vymlouvala na to, že jí to pak svědí jak to dorůstá. Tou dobou jsem si začal dávat pomalu útržky dohromady a začal jí podezírat, že někoho má. Před ní jsem nedal nic najevo, nechtěl jsem vypadat jako pitomec a žárlivec, když jsem neměl žádný důkaz, pouze pár mých domněnek..

Jednoho dne jsem dorazil z práce, manželka nikde. Ještě jsem si nestihnul ani vypít kafe a zvonila sousedka, stará babka, jestli bych se nekouknul ve sklepě na světlo, že už to zase nesvítí. Z rozhovoru vyplynulo, že je to neodkladné, tak jsem slíbil, že se tam kouknu, hned, jak si dopiju to kafe. Moje odpověď jí evidentně uspokojila a odešla. Dopil jsem kafe a vzal žárovky a baterku, že se tam vypravím. Zarazilo mě, že byla odemčená mříž a tak jsem nezapínal baterku a šel opatrně abych nebyl slyšet. Už se nám tam podařilo najít stříkačky od nějakých mladých fracků, myslel jsem, že někoho přistihnu. Najednou jsem zaslechl mou ženu, jak se s někým baví. V první chvíli mě napadlo, že byla bába tak aktivní, že jí to dole nesvítí a vyhnala tam manželku. Ale byl to jen myšlenkový záblesk, žena nebyla schopná tu žárovku ani vyměnit a navíc mi vždy tvrdila, že se do sklepa bojí. Zůstal jsem stát a poslouchal, s kým si tam povídá. Nic jsem neviděl, ale podle hlasu jsem poznal, že to byl jeden z těch mladých týpků, co sedí neustále na zábradlí a pokuřují a vůbec se víceméně poflakují. Ještě chodil na střední, mohlo mu být tak 17.

Slyšel jsem manželku jak říká, že se za chvíli vrátím z práce a nemá moc času. A pak se ptala „Kde máš Lukyho“? To byl ten jeho kamarád. „Je ještě ve škole…“, odpověděl týpek, ani jsem neznal jeho jméno. „To je škoda…“ nato moje žena. „A já ti nestačím?“ Zeptal se klučina. „No budeš muset“ řekla rozesmátým hlasem moje žena. „Neboj, v pátek ho tu máš, prasáka nadrženýho…“ odvětil týpek. Mě moc do smíchu nebylo, stál jsem tam jako přikovaný a neschopný pohybu. Nejprve jsem tam chtěl vlítnout a rozbít tomu smradovi hubu, ale prostě to nešlo. Čekal jsem co bude dál. Už se spolu moc nebavili, jen hodně potichu a nerozuměl jsem tomu. Bylo slyšet jen zychlený dech a lehlé mlaskání. Stál jsem tam jako sloup a cítil jsem jak mi tvrdne péro. Nechápal jsem to, a sám jsem tomu nerozumněl. Za chvíli jsem zaslechl jak manželka vyhekla a pak to známé pravidelné mlaskání její mokré kundičky a vzdychání. Je hodně vzrušivá a vždy dost mokrá, někdy tak, že jsem měl problém se udělat. Bylo mi zle a zároveň jsem byl vzrušený do maxima. Asi po pěti minutách jsem slyšel, jak ho má žena pobízí, ať už se vystříká. Nenechal se pobízet a bylo slyšet jak se udělal. Moje žena bere antikoncepci, ale přesto jsem doufal, že to nenastříkal do ní.

Bylo slyšet jak se opět baví, a že už jsou hotovi. Já jsem se rychle vypařil, schoval jsem se za vedlejší kóji a čekal až přejdou. Nebylo možné mě vidět. Šel jsem se tam podívat. Dopadalo jsem nějaké světlo z malého zabarveného sklepního okénka. Na zemi bylo nacákáno. Tak to alespoň nepustil do ní… Byl jsem tak nadrženej, že jsem si ho musel taky vyhonit. Byla to otázka chviličky… Na opravu žárovky jsem se vyprdnul, byl jsem úplně mimo. Skončil jsem v místní putyce a lámal do sebe panáky, takže jsem jí za chvilku měl jak vyšitou. Přišel jsem domů, manželka už byla v posteli a divila se co slavím, že tak vypadám. „Ale v podstatě nic, šel jsem na jedno a nějak se to zvrtlo, někdo slavil narozky tak se trochu panákovalo, no…“ Žena se otočila zády a usnula. Mě se mlelo hlavou co se dnes stalo a zase se mi postavil…

Dostal jsem na manželku hroznou chuť, ta už ale oddychovala. Spala nahá, bylo dost teplo, tak jsem ji zajel rukou na vyšpulený zadeček a přejel po kundičce. Něco lehce zavrčela, ale prohnula se a vyšpulila zadeček ještě víc. Moje prsty byly zase úplně mokrý. Zajel jsem jí do kundičky a během chvilky jsem jí vystříkal a usnul. Ráno bylo krušný, v práci ještě hůř. Nevěděl jsem co dál, jak to budu řešit. Chtěl jsem to nějak utnout, ale na druhou stranu mě to vzrušovalo a chtěl jsem vidět víc. Vzpomněl jsem si, že se ptala na toho Lukyho, a že se v pátek vrátí. Ačkoliv jsem to nikdy neudělal, vlezl jsem večer do skypu a prolétl historii. Po nějaké době jsem našel, co jsem hledal – byla s nimi zase domluvená na pátek. Moc jsem to nechápal, psala si s tím Lukym, ale nějak jsem pochopil, že ten týpek co s ním včera šukala tam bude taky.

Zařídil jsem si v pátek dřívější odchod z práce. Nebyl to problém, měl jsem hodně přesčasů. Vlezl jsem do sklepa, našel jsem si místo ve tmě v jedné kóji, která nebyla zamčená a čekal. Už jsem tam byl asi 30min a nadával si do debilů a byl jsem skoro rozhodnut odejít, když jsem slyšel jak jde někdo po schodech. Byla to manželka s těma dvouma týpkama. Mohlo jim být tak kolem 17, ještě studovali. Luky měl nějaké kecy, co jako že bez něj celý týden dělali a jestli se jí stýskalo. Manželka odpověděla něco ve smyslu, že je dobře, že má dobré kamarády. Stáli spolu v chodbě a začali se líbat. Ten druhý to chvilku pozoroval a pak přišel k nim a začal ženu hladit po zadku a vyhrnovat sukni. Zajížděl jí rukama mezi nohy, zatímco se líbala s Lukym. Začala oddychovat roztáhla víc nohy, aby se jí ten vzadu líp dostal na kundičku. Viděl jsem že se žena dostává úplně do tranzu. Začala rozepínat Lukymu kalhoty a vyndala mu péro. Ještě mu úplně nestál, ale i tak ho měl dost velkýho. Moje žena si přidřepla a začala ho kouřit. Mě přitom nikdy moc kouřit nechtěla, ale někdy se přemluvit nechala. Ten druný si dřepnul za ní a povytáhnul jí triko, které bylo beztak krátké a odhalil jí kozy. Jednou rukou jí tahal za bradavky a druhou jí projížděl kundu prstama.

Po chvíli si stoupnul a stáhnul si kraťasy a trochu si ho honil. Byly naprosto sehraní a bylo vidět, že to nedělají poprvé. Káťa si stoupla a nechala se napíchnout. Pak se zase předklonila a pokračovala v kouření Lukyho. Její kundička zase mlaskala jako o život. Nechala se takto píchat asi 5 minut když se ten zadní udělal, ale vůbec se nevystříkal mimo, ale všechno pustil do ní. Lukymu už dobře stál a když popošel za Káťu bylo ve světle vidět jeho veliký péro. Musel mít snad 20cm. Káťa byla úplně mimo a žadonila ať jí ho tam vrazí, že už skoro byla a potřebuje pořádně opíchat. Luky na nic nečekal a napíchnul jí. Káťa vzdychla a celá se prohnula. Bylo vidět, že jí to trochu bolí, ale za chvíli už její kunda zase mlaskala. Ten druhý si stoupnul před ní a ona se mu pověsila rukama kolem krku. Luky měl větší výdrž a Káťa se stihla udělat snad 3x.. Začala ho pobízet až jí konečně vystříká. Snažili se chovat tiše, ale moc jim to už nešlo. Luky jí vystříkal kundu a spokojeně ho vytáhnul. Káťa se k němu přilepila a začala ho líbat. Pak ale náhle přestala a dřepla si jako při čůrání. Začalo z ní vytékat sperma obou kluků . Ti na to se zájmem pozorovali. „Co si mě tak prohlížíte, vždyť je to vaše…“ odvětila žena. Nebo chcete aby mi to teklo po stehnech až půjdu domů?“ Oba se zachichotali.

Pak se ještě s oběma chvíli líbala a oblékli se. Já sem měl koule plné k prasknutí a potřeboval se vystříkat. Počkal jsem až odejdou a několika tahy se udělal. Pak jsem šel pomalu nahoru. Káťa byla ve sprše. Zase jsem to řešil alkoholem, ale moc to nepomohlo. Cloumal se mnou na jednu stranu vztek a na druhou mě to moc vzrušovalo. Nechápal jsem to, až jsem začal hledat na internetu a zjistil, že tahle úchylka má i odborný termín – kandaulismus. Na nějakém chatu jsem narazil na další chlapy – kandaulisty. Asi za měsíc jsem si dodal odvahu a udeřil na ženu, že o všem vím. Ta se zhroutila a prosila mne abych jí dal ještě šanci. Není to lehké, máme děcko.

Jak jsem byl připitý, tak jsem jí řekl, že mi ve sklepích šukat nebude, a jestli chce tak ať si toho jednoho přivede domů, ale chci být při tom. Neodpověděla mi, až druhý den se opatrně ptala, jestli to myslím vážně. Řekl jsem že jo, ale jen jednoho, to musí stačit. Za týden jsem přišel domů a Luky byl u nás. Byl celý nesvůj a když mě viděl tak se měl k odchodu. Asi tomu nevěřil. Dali jsme si pár drinků a manželka se začala činit a svádět ho. Když viděl, že jsem v pohodě, tak se zklidnil a nechal se od Káti kouřit. Pak si na něj manželka sedla a rozjela se. Já si ho pomalu honil a pozoroval je. Byl ale připitej a asi i nervózní a trvalo mu to dost dlouho, než se udělal. Káťa byla za tu dobu zase několikrát. Když odešel, vrhla se na mě a šukali jsme jako o život. Pak mi řekla, že jestli se jí tohle nezdá tak je neskutečně šťastná. Ubezpečil jsem jí že ne a spokojeně mi usnula v náručí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *