Jak jsem přišel na to, že mám parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Na začátku se mi chce zakřičet zas…. mobily. I když z dnešního pohledu pánbůh za ně zaplať. Můj příběh je dnes už asi klasikou. Chodíte do práce, vyděláváte kačky a rozmazlujete manželku. Ona Vám za to občas uvaří, vypere a taky někdy dá. Ta moje tedy postupem času častěji spíš navařila (to byl pokus o vtip – tak hrozné to nebylo) Takhle nám to spolu fungovalo dva-tři roky. Děti jsme zatím neplánovali, oba jsme honili kariéru, takže do večera v práci, víkendové porady, no znáte to. Když jsme si našli na sebe čas tak, tak jsme tak trochu potají provozovali swingers sex. Chodili k nám známí a po půlnoci a několika lahvích vína to končilo divokým skupinovým dováděním.

Nebylo to nic častého spíš takové zpestření.

Dnes už chápu proč se říká, že před prvním swingers přemlouvá k účasti muž ženu, a po jeho absolvování zas žena muže.

Jednoho dne jsem hledal v mobilu své ženy kontakt na společného známého a zvědavost mi nedala a zabrousil jsem potají do položky ZPRÁVY. To jsem neměl dělat. Přečetl jsem jednu, druhou, třetí a bylo nad slunce jasné, že bych se měl při průchodu dveřmi sklánět, abych si nezlámal paroží.

Možná jsem měl dělat, že nic. Já však uhodil. Moje uražená chlapská ješitnost nedovolila jiné řešení. Nejdřív výmluvy, zapírání, pak slzy a nakonec nadávky.

No tím náš manželský vztah skončil. Já se stal rozvedeným (což jsem dodnes). Čas otupil tu docela silnou bolest nad ztrátou ženy, kterou jsem měl rád a dnes už se do žádného vážného vztahu moc nehrnu.

Možná jednou podlehnu, ale chci ještě pár let vydržet. Rozvedenej a zajištěnej chlap po třicítce to je lovná zvěř :-).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *