Jak jsem omylem přistihl svojí milenku s jiným

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nevím, zda můj příběh ze mne dělá skutečného, dospělého paroháče? Ale podělím se s Vámi o svůj dnes už srandovní zážitek.

Mám v nájmu dva bary, které provozuji tak pět let. Minulý rok jsem začal chodit s jednou ze svých barmanek, zaláskoval se a udělal z ní provozní. Vše bylo v pohodě, slečna se snažila jak v práci tak i večer, nebylo nač si stěžovat.

Za nějaký čas nastaly problémy týkající se finančních toků na menším z mých barů. Hledal jsem všemožně příčiny jak může docházet k těmto nesrovnalostem a ne a ne na to přijít. Kdo ví jak to na barech funguje se pousměje a hned ho napadnou klasické věci – personál, uklízečka, čáry na hracích automatech, atd..

Lámal jsem si s tím hlavu celý měsíc, nastražil jsem několik pastí a nic. Až mi došlo, že se asi ztrácejí peníze přímo z trezoru.

Říkal jsem že by moje provozní, holka co se mnou spí? Ne tomu jsem odmítal uvěřit. Nicméně mi to nedalo a nechal jsem kamaráda potají nainstalovat kameru v kanceláři. Byla pěkně schovaná v šanonu a číhala na lumpa, co mi chodí do trezoru na prachy.

Neumíte si představit ta muka, co jsem prožíval v noci, než jsem šel ráno do práce a potají si přehrál předchozí den. Stále jsem čekal, jak ta moje otevře trezor a sebere prachy. Čekal jsem den, dva, tři, čtyři dny a stále nic.

Pátý den to přišlo. Prohlížím si pásek z předchozího dne. V kanceláři je tma, najednou se otevřou dveře, rozsvítí a v kanclu je moje slečna/provozní. Už jsem se začal smiřovat s tím, jak otevře ten proklatý trezor a já budu za vola, když se v tom otevřely dveře podruhé, vešel barman, zavřel dveře a otočil klíčem v zámku. Co nastalo pak, je Vám nad slunce jasné. Trezor zůstal zavřený, ale moje slečna si to začala rozdávat s tím mizerou.

Nejdřív se mazlili, líbali, pak jí začal hladit prsa, dráždil jí bradavky. Docela blbý kino, když znáte herce osobně, to mi tedy věřte.

Za chvilku ho svlékla a začala mu ho kouřit, tak jak to dělala mě jen když jsem moc a moc škemral. Bylo vidět jak se mu postavil a pořádně ztvrdnul. Pak se svlékla ona, nechala si jen podprsenku a nastavila mu svojí kundičku pěkně zezadu. Lehla si na můj stůl a nechala se ošukávat, pěkně pomalu a pak víc a víc divočeji. Za těch 30 minut si to rozdali dvakrát, vystřídali několik poloh, mrdali jak utržený ze řetězu a já se koukal na biják, kde jsem si koupil lístek do první řady.

To představení skončilo, barman odešel, ona se lenivě skoro slastně oblékla, upravila a odešla. Říkal jsem si tak ty vole a místo natočený zlodějny máš nasazený metrový paroží s chlápkem co ho ještě zaměstnáváš. Chtěl jsem si to pustit ještě jednou, ne že bych byl masochista, ale to jejich šukání mě něčím přitahovalo. Přetočil jsem pásek a čekal. Dveře se otevřely, rozsvítilo, ale vešel barman! To co následovalo už nebylo o souloži ale o mém trezoru. Ten den jsem viděl souložit svoji holku s cizím chlapem a jako závdavek jsem viděl pokračování, jak ten cizí chlap (můj barman), otevírá paklíčem můj trezor a krade mi vedle mé holky také mé peníze.

Skvělý den na výměnu zámku u trezoru, výměnu barmana a taky své holky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *