Jak jsem nasadil parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj. Také se podělím s vámi o jeden a třeba někdy později ještě o druhý zážitek s jednou dívenkou. Nedávno jsem si na ni vzpomněl a docela bych ji zase rád někdy viděl. Uvidíme. Pokud se ve vyprávění pozná, tak ať se ozve.

Bylo mi tehdy asi 22 a jí asi 19 let. Seznámili jsme se trochu oklikou přes jednu společnou známou a psali si smsky a jak to bývá, smsky byly čím dál víc odvážnější a víc o sexu.

Oba jsme byli na vysoké škole, ale v jiných městech, nicméně na léto jsme oba jeli ke svým rodičům, kteří shodou okolností bydleli v sousedních vesnicích. Domluvili jsme se na setkání s tím, že mě hučelo v hlavě i v klacku, už když jsem na tu schůzku šel. Šli jsme se projít do parku, já měl s sebou deku, na kterou jsme si lehli a povídali si. Zjistil jsem, že má kluka, se kterým chodí dva roky, že sex s ním je docela dobrý, ale ona že to potřebuje častěji než on. Po chvilce ona vyndala karty a začali jsme hrát prší. Kdo prohrál, musel odpovědět na jakoukoli otázku.

Častěji jsem vyhrával já, takže padli otázky na to, jaké má ráda polohy, sexuální touhy a sny a zkušenosti. Mohu říci, že v jejích 19 byla zkušenější než já. Měla za sebou zkušenost s holkou, s trojkou 2 holky a kluk i dva a snad i více kluků najednou. Já měl v té době za sebou dva vztahy a 4 sexuální partnerky. Asi po dvou hodinách už mi došly otázky, takže došlo na líbání a ošahávání.

Dlužím ještě popis oné dívky. Byla docela vysoká, krátké hnědé vlasy a byla docela oplácaná. I přes to neměla moc velká prsa, zato docela velkej zadek. Dá se říci, že extra kočka to nebyla. Ale měla nádherně měkkoučkou kůži, plné měkké rty a nádherně jemnou, vyholenou, voňavou kundičku.

Takže jsem se při tom ošahávání dostal, kam jsem chtěl, sice jsme byli oblečení (pořád jsme byli v parku, kde nás eventuelně mohl někdo vidět), ale dráždil jsem ji kozičky, kundičku, sténala svíjela se mi úplně nádherně. Asi po třech minutách se udělala a okamžitě se mi začala sápat do kalhot. Já ho měl celou dobu tvrdýho a v kraťasech mu bylo dost nepohodlno, takže mě aspoň rozepla a v boxerkách mi ho honila. Takhle jsme tam strávili asi hodinu. Ona se udělala snad třikrát, ale já, ačkoli jsem ho měl pořád tvrdýho, tak ani jednou. Chtěl jsem jí ho zasunout, ale protože přeci jen nás mohl někdo zahlédnout a bylo dost hodin, domluvili jsme se na druhý den.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *