Jak jsem k parohům přišel…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Celých dlouhých devět let jsme s mojí ženou Hanou manželé a pět let jsme marně usilovali o dítě. Oba jsme absolvovali po pár letech neúspěšného snažení vyšetření na plodnost, abychom se dozvěděli, že jsme oba zdraví a reprodukceschopní lidé. Prý prostě asi patříme k těm 15% párů, kde oba partneři jsou zdraví a plodní, ale spolu navzájem se jim z nějakých dosud neznámých příčin nedaří počít děcko. No, jenže v našem případě se nad námi asi smilovala matka příroda a nebo si s námi, a k tomu se spíš přikláním, zahrál zlomyslný osud jemuž jsem asi vrchovatou měrou svou blbostí napomohl, protože vloni v červnu má tehdy 34 letá manželka úspěšně otěhotněla a letos 16. března krátce po svých 35. narozeninách porodila v Praze U Apolináře zdravá dvojčátka – Káju (po mě) a Haničku (po ní). Během těch devíti měsíců Hanina těhotenství jsem byl svědkem proměny mé ženy v maminu. Byl jsem u jejích asi měsíc trvajících ranních nevolností, byl jsem svědkem taho, jak chodí v noci luxovat lednici, viděl jsem, jak nabírá kila, jak ztácí pas a zaobluje se v bocích, zadku i na stehnech, jak se jí z dvojek prsou dělají postupně čtyřky a hlavně jsem měl každodenně na očích to její kulatící se a vzdouvající se břicho, které v 9. měsíci vypadalo jako by v něm Hana nosila medicinbal. Vím, že pro Hanku to vymodlené těhotenství nebylo vůbec lehké ani fyzicky, ale ani psychicky, jenže ono od poloviny 6. měsíce nebylo psychicky lehké ani pro mne. Proč? Protože ty děti jsem nesplodil já, ale můj teprve 14 letý synoveček Tomáš!

A co je ještě horší, udělal to před mými zraky z mého hloupého popudu a vlastně proti vůli mé ženy. Inu, kdo si zahrává s ohněm, spálí se a já se spálil až až s trvalými následky. To bylo tak…

Stalo se to vloni v polovině loňského horkého srpna. S Hankou se rádi koupeme a opalujeme nazí, ale nejsme takoví ti pravověrní nudisté, kteří se druží a vyhledávají nudistické pláže. My mezi ně nechodíme, protože máme rádi klid a soukromí. Má žena je navíc trochu stydlivá a tak vyhledáváme opuštěná místa u rybníků, kde se pak nazí oddáváme slunku a vodě.

Tu inkriminovanou sobotu 19.VIII. 2006, jsme byli na Vrchovině na chatě u mojí starší ségry. Měli jsme ji ten víkend jen pro sebe, protože sestra byla s rodinou zrovna na dvoutýdenní dovolené v Řecku. Ta chata stojí na samotě u lesa na břehu rybníka Strž, kousek od obce Světnova, asi 4 km od severního okraje Žďáru nad Sázavou. Spolu s námi tam byl i můj čerstvě 14ti- letý synoveček Radek, syn mojí mladší sestry z Havlíčkova Brodu, kterého si často se ženou bereme s sebou na víkendy a občas i na dovolenou už od jeho ranného dětství. Ségra ho měla v 17ti za svobodna, když si ho předtím uhnala s jedním Rómem. Když mu bylo pět let a sestra se vdala, ocitl se Radek na vedlejší koleji, proto jsme se ho částečně ujali, zvlášť, když jsme vlastní děti neměli. Přilnul k nám a my k němu jako k vlastnímu. Když už s námi jezdil, dělal s námi to co my, koupal se a slunil jen tak, jak ho pánbůh stvořil.

Protože sestřina chata je, jak jsem už popsal, prakticky na samotě, stranou od silnice i turistických cest, chodili jsme já, Radek a Hanka nazí i kolem ní a také uvnitř.

To, že je Radek už v pubertě, to jsme se ženou věděli, protože se ten kluk začal na moji ženu dívat tak nějak jinak než-li dříve a také se mu začal z pinďoura dělat pinďour, když se tak díval.

Byl to asi osud, že zrovna v tu sobotu měla Hanka ovulaci a i to, že zrovna to dopoledne jsem tak trochu v žertu a trochu ve snaze poškádlit manželku, svého synovečka, navedl, aby tetu (mojí ženu), celou a všude hezky namazal opalovacím olejem. Na Haninu obranu musím dodat, že to zprvu nechtěla, protože se jí to zdálo nemístné. Mě ale bavilo, jak jsou ona i Radek rozpačití. On se styděl a ona se cítila trapně. Až na mé naléhání, že přece o nic nejde, že Radek je přece ještě skoro dítě, a také snad aby mne trochu vytrestala, svolila. Pravda, žena byla přitom zprvu strnulá a napjatá, ale pak jí ty Radkovy jemné rozechvělé ruce, roztírající jí olej a vlastně i hladící ji na břiše, na vnitřních stranách stehen a hlavně na prsou tak nějak uvolnily, že Hanka pak vrněla jako předoucí kočka a tála jako led. To pro mne mělo být varováním, že ta hra zašla velmi daleko. Bohužel, nebylo.

Po dobrém obědě jsem se rozhodl zajít zkontrolovat naše auto, zaparkované na samém okraji kilometr vzdáleného Světnova. Vzal jsem šortky, sandále a šel… Kilometr tam a kilometr zpět. Volnou chůzí to je asi tak půlhodinka chůze. Já však si to štrádoval svižnější turistickou chůzí a tak jsem se k chatě vracel už skoro po 20 minutách. To, co jsem spatřil a uslyšel v obytné místnosti mi doslova vyrazilo dech. Má žena, pochopitelně nahá, ležela na válendě, nohy měla hodně skrčené, chodidla proti stropu, kolena široko od sebe a vyrážela ze sebe očividně slastně: „Jééé… Radečkuůů!!! Jééé… eštěééé!!! Vííííc!!! Víííc…víííc…áááh!!!“

Můj pubertální synoveček, klučina o půl hlavy menší a mnohem drobnější než-li má statná ženuška, jí ležel mezi rozevřenými širokými stehny mezi nimiž se skoro ztrácel a svým ztopořeným, dle mého odhadu tak asi 12 centimetrovým párečkem mojí polovičku neoddiskutovatelně mrdal.

Však mu také jeho malý zadeček mezi stehny mé Hanky kmital jako šicí stroj. Má mrdaná choť ze sebe vyrážela hlasité vzdechy plné prožívaného vzrušení a slasti, měla zavřené oči, hlavou pohazovala sem tam a rukama mu jezdila po snědých zádech nebo prsty vískala jeho černou kštici a pohyb jejích boků a pánve jasně svědčil o tom, jak vehementně tomu klučinovi vychází vstříc svou kundou. Najednou s sebou trhla, vzepjala se jakoby jí někdo vrazil do půlek špendlík, chodidla se jí zkřížila za jeho zadečkem, rukama křečovitě uchopila Radkovy boky, vší silou si ho natlačila do rozkroku a s nekontrolovaným výkřikem: „Jééé…téééď!!! …božínkuůůůůůůů…ááááááááh!!!!!“ ustrnula snad na půl minuty se synovcem v klíně jako erotické sousoší. Myslím, že byli zároveň a já se tak stal nedobrovolným svědkem toho, jak mi teprve 14letý klučina omrdal, udělal a vystříkal ženu.

Tiše jsem vycouval nazpět, abych se neprozradil a asi po pěti minutách jsm se vrátil hvízdaje si, abych na sebe upozornil. Ti dva už byli pochopitelně od sebe, jen Hanka byla taková rozpačitá a roztržitá. Šli jsme se pak vykoupat. Já brzy vylezl z vody, ale moje žena s Radkem ve vodě skotačili jako malé děti. Inu, ať se mládí vydovádí, myslel jsem si, tak, jako jsem byl vždy skálopevně přesvědčen, že 1+1 jsou 2. Sice mne to, co se stalo a co jsem viděl žralo. „Můžeš si za to sám!“ říkal jsem si. „ Podals prst a utrhl ti ruku, tak to holt chodí …“ Nebral jsem to však tragicky, ale jen dva následující týdny, než mi ženuška radostně sdělila, že už dva dny nedostala menstruaci. Bingo! Začal jsem tušit, že něco není v pořádku. Začal jsem počítat v kalendáři a vzpomínat. Ovulaci měla žena jasně vyznačenu a bylo jisté, že ji měla právě o víkendu před 14 dny. Ten víkend však se mnou nechtěla souložit. V pátek a v sobotu večer údajně proto, že ve stejné místnosti s námi spal i Radek a doma v neděli kvůli únavě a údajnému bolení hlavy. Začal jsem mít neblahé tušení, že Radkovo dovádivé mládí asi už nebylo jalové a že výjimka může potvrzovat pravidlo.

Když mi pak v polovině září manželka ukázala svůj nový těhotenský průkaz, pochopil jsem, že 1+1 nejsou v tomto případě 2, nýbrž 3. Radek mi ženu nejen omrdal, nejen udělal ke spontánnímu orgasmu, nejen vystříkal, ale on mi ji i oplodnil…On, klučina s mlékem na bradě, udělal dítě mé 33 leté ženě! Dítě zplodilo dítě! To, o co jsem se snažil asi deset let bez úspěchu, to tenhle čertovský synoveček zvládl možná v pěti minutách. A má žena? Tichá voda břehy mele. Jak je ten svět nespravedlivý. A aby toho nebylo málo, před měsícem přišla Hanka z ultrazvuku plna radosti, že prý budeme mít dvojčátka. Takže 1+1 = ani 2, ani 3, ale 4. A tak já vím, že moje Hanka neví, že to vím, zatím co ona si myslí, že já nic nevím. Jen Radek nemá naštěstí ani potuchy, co způsobil. Budou-li však dvojčata černými vlasy i podobou po něm, pak ho to jednou trkne, až se rozpomene na svou pohlavní premiéru s tetou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *