Já nic, já muzikant

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Tento zážitek je docela čerstvý a byl tak vzrušující, že se s Vámi o něj musím podělit. Po 12 letech manželství manžel přišel s nápadem, že bychom měli náš vztah nějak opepřit a zkusit třeba trojku s dalším chlapem. Tato představa ho asi docela vzrušovala, protože o ní mluvil docela často. Já jsem v zásadě proti nebyla, ale mě napadaly všelijaké vedlejší efekty a taky jsem nemohla hned souhlasit, aby si manžel nemyslel, že jsem nějaká děvka. I když mě představa dvou penisů celkem vzrušovala.

Měla jsem pár podmínek, které byl manžel ochoten akceptovat. Dotyčného muže rozhodně nechci osobně znát, musí být mladej a bez pupku a 100% zdravej, protože když už si to mám užít, tak bez gumy.

Nějakou dobu se nic nedělo (manžílek asi sháněl adepta), ale jeden sobotní večer jsme vyjeli na „výlet“ do jednoho malého a útulného penzionku na Vysočině. Manžel mi nesdělil pravou příčinu, ale chtěl, ať si vezmu sexy šaty, takže jsem začala něco tušit. Po příjezdu na místo jsme zůstali v apartmánu, kde bylo šampaňské a to už mi bylo docela jasné, ale dělala jsem, že nic a čekala co se bude dít. Za chvilku někdo zaklepal a do pokoje vstoupil docela sympatický chlap o pár let mladší, a že je Martin a že ten apartmán měl taky zamluvený a to šampáňo bylo vlastně jeho … Zatímco si se mnou Martin začal povídat, manžel zamčel pokoj, zatemnil okna, odestlal postele a pozhasínal všechno, kromě malé lampičky.

Potom přišel za námi a dal si taky už jenom zbytek. Mám pocit, že pacholci do toho nalily vodku, protože jsem byla hned podnapilá. Seděli jsme tak, že se na mě hoši tlačili z obou stran a já cítila narůstající vzrušení. Pak mě manžílek začal vyslíkat šaty a Martin mu začal pomáhat. Za chvilku jsem byla jenom ve spodním prádle, kdežto chlapy byli pořád oblečení, jenom bylo vidět, že mají pořádně napnuté kalhoty. Manžela jsem už znala a byla jsem zvědavá na nového ptáčka. A navíc jsem si říkala, že když to manžílek chtěl, tak to má být. Manžela jsem si nevšímala a rozepla jsem poklopec Martinovy a doufala, že jeho péro nebude moc malé, ale ani moc velké. Z mládí vím, že borci s velkým pérem si myslí kdovíco nemají a v posteli čekají, že se ženská přetrhne, aby tu jejich kládu obšťastnila a moc toho nepředvedou.

Naštěstí jeho penis byl jen o málo větší než manželův, stejné tloušťky. Jenom měl větší žalud a byl zahnutej a vyholenej a snad i opálenej. Na nic jsme nečekala a po chvilce prohlížení a hlazení jsem ho začla kouřit. Martin vzdychal slastí a manžel se zatím sám vysvlékl. Potom mě položili na záda a začal lízací marathón. Já mám orálek moc ráda a chlapi se mohli přetrhnout, aby mi ho náležitě dopřáli. Jeden mě vždycky celou hladil a druhý lízal. Byla jsem vzrušením bez sebe. Prstíky jsem cítila v obou dírkách a po chvilce jsem se dvakrát udělala, což se mi často nestává. Jednou od manžílka a jednou od Martina. Říkala jsem si nádhera, co víc si přát. Ale to byl teprve začátek. Světlo zhaslo a byla pořádná tma, ve které jsem fakt nic neviděla. Zezačátku jsem z toho byla trochu zmatená, protože jsem nevěděla kterej chlap je kterej. Ale potom mi to bylo už fuk a nerozlišovala jsem to.

Najednou jsem měla všechny dírky plné, v puse buď jazyk, nebo péro. Zadek i pička na tom byly stejně. Fakt jsem netušila, kterej to zrovna je. Jenom když mě dýl šukal Martin, jeho zahnuté péro mě víc dráždilo a poznala jsem to. Chlapi si mě podávali ve všech polohách a já sténala a přirážela jak divá. Měla jsem pocit, že šukáme celou věčnost. Byly šlyšet nádherné orgasmy a sex stále neustával. Mám pocit, že snad měli viagru, protože do mě pořád bušili až jsem fakt vůbec nemohla a usnula jsem.

Ráno jsem vzbudila a všechno mě lehce bolelo. Hlavně zadeček byl v jednom ohni a i pipka bylo pěkně podrážděná. Byl sice den, ale v pokoji byla napůl tma. Říkala jsem si, že to bylo fakt dobrý, lepší než jsem čekala. Předpokládala jsem, že Martin je už dávno pryč a šla jsem se do koupelny osprchovat. Sprcha byla super. Ohnu se pro ručník a vtom cítím, jak se mi nějaká kláda dere do kundičky. Říkám si, že manžílek ještě neměl dost a přidržela jsem. Jenže v tom cítím, že je zahnuté – Martin. V tom okamžiku jsem zčervenala. Za A už jsme nebyla přiopilá a za B žaluzie byly zvednuté a byl den. Bylo to však velmi příjemné a já jsem nedokázala odolat. Držela jsem se umyvadla a hlasitě vzdychala. Bylo jasné, že tím přilákám i manžílka. Byla jsem trošku nervózní, protože nechat se v noci opilá pěkně ojet, je přece jenom něco jiného, jak si to ráno rozdávat před manželem v koupelně. Ale byl to přece jeho nápad.

Tom, teda manžel za chvilku přišel a jen se díval. Stála jsem opřená o umydlo, ze zadu mě pěkně šoustal cizí chlap a manžel se na mě přitom díval – připadala jsem si jako nadržená děvka. Ani se mě manžílek nedotkl a počkal až se Martin udělal. A že mu to po ránu trvalo docela dlouho. Tom mě už nešukal, ale já bych byla raději, kdyby jo. Pochybnosti se mi pořád honily hlavou. Potom se Martin rozloučil, že to bylo úžasný, ale že někam musí a já čekala co manžel. A on povídá: „Byla jsi úžasná, netušil jsem co v tobě je, ale nejhezčí bylo, když jsem tě jenom pozoroval, jak si to rozdáváš s Martinem.“ – no nemám úžasného manžela?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *