Já, Kuba a Ondra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je mi 17 let a asi před rokem jsem šla na pivko za sousedy. A jak se nám zvrhl večer skončila jsem naprosto odrovnaná u Kuby (21) v náruči. Naprosto nečekaně mě začal líbat a já pociťovala motýlky v břiše a jeho ruce na mě. V tom se ale do pokoje přiřítil Ondra (19) a že je to nefér, že on mě pozval a že je mladší, já mezitím neúmyslně rozepnula Kubovi pásek.

Do toho už jsem si povšimla, že mě líbá někdo jiný a že Kuba odešel vedle. Mezitím jsem se ovšem odevzdala Ondrovi a ten toho mile rád využil a sundání mých šatů. A aniž bych se stačila na něco zeptat už jsem zahlédla, že mají oba jen trenky. Tím mě dostali do své moci a bylo vidět, že jsou oba rozdílní. Ondra byl nedočkavý než mě ošuká, za to Kuba byl něžný, milý a pozorný. . .

Na chvíli odešli oba vedle a já slyšela jen Kubovu větu:„Nech ji na pokoji, to není coura. “ a Ondrovu okamžitou odpověď:„Fajn, tak ji necháme být, ty ji taky nemiluješ. “ A tu krásnou Kubovu větu:„Už jsem se kvůli ní rozešel s Katkou. To už mi bylo Kuby líto a vlítla jim do rozhovoru, že klidně uspokojím i Ondru, ale až potom, co své poprvé prožiji s Kubou. S tím oba souhlasili a já se vnitřně těšila až to bude. . .

Po chvíli se zavřely dveře a zůstali jsme s Kubou sami. Byl velmi pozorný, ale i rychlý, což mi vůbec nevadilo. Z pozice na sedačce jsem se objevila na posteli. Z dotyku na prsou se stalo líbání na mé jeskyňce, což už moje vzrušení nevydrželo, propůjčilo si mé tělo a do Kubova ouška zašeptalo:„Už chci abys byl ve mě a byli jsme spolu. Mé přání se celkem rychle vyplnilo a já jen cítila jeho přírazy. Tu noc jsem s ním vystřídala nejrůznější pozice a čísla. . . Poté se vrátil Ondra, dal si se mnou Misionáře a všichni jsme se šli umýt a spát. . .

Od té noci jsem začala chodil s Kubou. Dnes je mi již 18let a neustále jsme spolu. A co Ondra? Ten chce být ještě sám a rád si se mnou kdykoli zapíchá.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *