Já, Katka a Aleš … díl 3.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

V následujících třech týdnech proběhlo několik změn. Spával jsem na zemi a nosil staré manželčiny kalhotky, které vyřadila se svého šatníku. Trenky mi naopak všechny zabavila, zamknula je u sebe v šuplíku. Také mi dala nějaké staré podprsenky a punčochy. Doma jsem toto musel nosit. Zpočátku jsem se v tom strašně styděl, násobilo to mé ponížení, ale člověk si zvykne na všechno. I jsem si začínal zvykat, jak si mě manželka stále dobírá a uráží mě. Kalhotky jsem musel nosit i normálně místo trenek. Také jsem si postupně na to zvykl, i když zprvu jsem měl dojem, že o tom všichni musí vědět.

Sex se omezil pouze na uspokojování potřeb mé manželky, na mě nebrala žádné ohledy. Nechávala se uspokojovat orálně, hlavně vždy, když se vrátila od Aleše. Pokaždé jsem jí musel očistit kundičku. Kupodivu jsem si i zvykl na chuť spermatu mého kamaráda. Poslušně jsem vždy čekal u dveří, až přijde.

Krásně si mě vycvičila. Kupodivu mi to vyhovovalo, jen bych uvítal, kdybych se mohl občas uvolnit. Pravda, potají jsem to sem tam udělal, ale nestačilo to. Potřeboval jsem ruku i někoho jiného. Také mi zakázala internet, prý aby mě to nepokoušelo.

*

“Dneska bych si představovala nějaký romantický oběd, drahoušku, dobré jídlo, svíčky a tak, připravíš něco?” zeptala se mě Katka, při snídani. Navrhl jsem sushi, které jsem se nedávno naučil. Nebyla proti, ale musel jsem vyrazit ještě pro nějaké suroviny do obchodu. Ani jsem se nezdržoval, převlékáním, na to co jsem měl (kalhotky, punčochy a podprsenku), jsem natáhl kalhoty a volnější triko. Už mi nedělalo problém chodit v tom na veřejnosti.

Po návratu jsem poklidil a pustil se do přípravy jídla. Dal jsem si záležet. Romantický oběd, to už u nás dlouho nebylo. Představoval jsem si všelicos, těšil jsem se. Zhruba ve tři čtvrtě na dvanáct jsem měl hotovo. Poklizeno, na stole prostřeno včetně připravených svíček (prostřel jsem na stolek k obýváku), jen servírovat. Připravená byla i láhev bílého vína.

Šel jsem informovat Katku, že je vše připraveno. Vyrušil jsem jí u počítače. Podívala se na hodinky. Řekla, abych šel nandat jídlo, že za chvilku přijde.

Učinil jsem tak, nalil víno, zapálil svíčky a čekal. Na jídlo jsem se těšil, měl jsem již pořádný hlad. Konečně se Katka ukázala.

“Ještě než se do toho dáme, mám pro tebe takové překvapení.” Tak přece jen to nebude ledajaký oběd. Byl jsem zvědav, co ženuška připravila. Všiml jsem si, že se oblékla do bílé krátké sukně a tmavé upnuté košile na knoflíky. Náramně jí to slušelo.

“Postav se.” V ruce se jí objevil šátek. Přišla ke mě a ovázala mi jej kolem očí. Propadl jsem se do naprosté tmy.

“Otevři pusu,” když jsem tak učinil, zatlačila mi do ní něco kulatého tvrdého. Roubík! Zajistila ho za hlavou.

Pak mě dostrkala, do rohu místnosti, až jsem se zády opřel o něco. Poznal jsem trubky od topení.

“Ruce nad hlavu,” zněl další příkaz. Stále jsem nechápal, co se děje, co tím sleduje, ale poslechl jsem. Šlo dělat něco jiného? Cvak. Cvak. Obě zápěstí mi obepnul chladný kov. Vzpamatoval jsem se pozdě, když jsem chtěl dát ruce dolu, nešlo to. Řetízek pout vedl za trubkou.

Stáhla mi šátek z očí, musel jsem je přimhouřit, jak mě oslepilo světlo.

“Drahoušku, děkuji za přípravu oběda, ale promiň, není určený pro tebe. Čekám návštěvu, víš. Každou chvíli by tu měla být.” Střelila očima po hodinách, bylo za 5 minut dvanáct. Nechápal jsem, spíš jsem nechtěl pochopit. Jaká návštěva? Co to říká?

Katka pustila hudbu, chopila se časopisu a usadila se do křesla. Myslel jsem si (doufal jsem v to), že si ze mě dělá srandu, že mě chce vyděsit. To se jí povedlo, ale za chvilku mě jistě pustí a vychutnáme si ten oběd spolu. Zachovával chladnou hlavu. A to do doby, než zazvonil zvonek.

“Už je tady, ne že budeš dělat ostudu.” To už jsem propadl panice. Začal jsem na protest huhlat do roubíku, řetěz pout narážel do trubky. Na víc jsem se nezmohl.

“Klid, drahoušku,” pohladila mě po tváři. Šla otevřít.

“Ahoj, promiň, jdu trochu jsem se opozdil,” poznal jsem Alešův hlas.

Ani nelze popsat, co jsem zrovna prožíval. Ať si s mým kamarádem sní ten oběd, ať si s ním šuká, ale proboha, ať mě před ním takto neponižuje. Tu hanbu snad nepřežiji. Ještě jsem zalomcoval s pouty, kdyby třeba chtěla povolit, ale to už se ve dveřích objevila Kateřina a za ní Aleš.

“Posaď se, můžeme se pustit do jídla.” Na mě se ani nepodívala, jako bych tam vůbec nebyl. Zato Alešovi oči se na mě zastavily. Než jsem sklopil zrak, všiml jsem si, jak mu cukají koutky. Aby ne, vidět mě v dámském spodním prádle a punčochách…, naštěstí mě nijak nekomentoval.

Pochutnávali si na tom “našem” romantickém obědě, chovali se, jako bych tam vůbec nebyl. A já pozoroval, jak v nich mizí ta má specialita, na kterou jsem se celé dopoledne těšil. Vztek naštěstí přehlušoval hlad. Ač poloha ve stoje s rukama nad hlavou byla nepohodlná, snažil jsem se na sebe neupozorňovat. Nestál jsem o jejich pohledy.

Dojedli, na řadu přišlo víno. Manželka si sedla na pohovku vedle Aleše, na můj vkus až moc blízko. Stehnem se dotýkala jeho nohy.

“Jídlo bylo vítečné, teď by to chtělo nějakou sladkou tečku, co ty na to?” položila Alešovi ruku na stehno.

“Sladkou tečku? Myslíš podobnou, jako minulý týden u mě doma, lásko?” On jí říká lásko? To se mi snad jenom zdá! Položil jí ruku na stehno.

“Mmm, taková by se mi líbila,” nahnula se k němu. Začali se líbat. Nejprve jen taková hra jazyků, než se spojily v dlouhém francouzáku. A dalším a dalším. Alešova ruka zmizela Katce pod sukní. Dle pohybů bylo jasné, co tam dělá.

“Krásně líbáš,” řekla zadýchaně, když se od sebe odtrhli. Pohlédla ke svému rozkroku: “a nejen líbáš, máš šikovné prsty. Áá,” vyjekla a trochu nadskočila.

“Taky krásně líbáš, lásko. A co s ním?” Hodil hlavou směrem ke mě. Než jsem sklopil zrak, naše oči se potkaly. Cítil jsem, jak se mi hrne krev do hlavy.

“S ním? Coby. Nic. Je totálně neškodný. Se na něj podívej.” Chvilka smíchu. “Klidně bych ho mohla pustit, on by jen klečel a koukal by, na víc se ten chudáček nezmůže. A víš co je na tom nejlepší? To on tohle chtěl. Jemu se to líbí,” pokračovala, “se podívej, jak má našponované kalhotky.” Další smích.

Až teď jsem si uvědomil svůj naběhlý penis. Tenká látka kalhotek byla zvednutá a část penisu se šourkem vylézala ven. Bože, jak mě bylo trapně. A vůbec nic jsem s tím nemohl dělat. Vůbec nic.

“Je to ubožák, ještě že mám tebe.” Opět se jejich ústa spojila.

Jejich polibky byly stále vášnivější. Jedna Alešova ruka šmejdila stále pod manželčinou sukní, druhá jí rozepínala knoflíky na košili. Pak Aleš sjel ústy přes krk na obnažený Katky hrudník. Zaklonila hlavu, zavřela oči, tiše sténala.

Oni si to snad tady přede mnou rozdají! Kupodivu můj vztek nebyl už tak velký, zato sílilo mé vzrušení. A sílil také ten zvláštní pocit, který byl důsledkem žárlivosti a ponížení. Ten zvláštní pocit, kvůli němuž se toto vlastně děje. Ten zvláštní pocit, po kterém toužím, a který mě uspokojuje.

“Jsi tak krásná, nemůžu se tě nabažit,” přerušil mé rozjímání Aleš. Přesunul se od prsou níž na bříško. A postupoval ještě níž. Nadzvedl jí sukni a zabořil nos do kalhotek.

“Nádherně voníš, je z tebe cítit vzrušení. Chci tě, Káťulko, moc tě chci.” S tím jí stáhl kalhotky, které mě v zápětí trefily do hlavy. Zaregistroval jsem vůni mé ženy. Také jsem po ní toužil. Chtěl jsem jí. Chtěl jsem jí líbat, lízat, šukat… Ale měl jsem smůlu. Musel jsem se dívat, jak toto dělá můj kamarád.

Ten už měl obličej zaražený v jejím rozkroku a vychutnával si její nadrženou kundičku. Katka slastně vzdychala, dívala se přitom na mě. Byl to zvláštní pohled. Pohrdavý? Výsměšný? Jako by říkal “Ty už mě nedokážeš uspokojit, na to mám teď někoho jiného. Ty nejsi k ničemu. Vidíš, jak si to užívám?”

“Chci tě, pojď do mě, vraž do mě toho tvýho macka, vyšukej mě,” žadonila, jako by chtěla potvrdit ten svůj pohled. Aleš na nic nečekal, vytáhl své nádobíčko a vrazil jí ho tam. Bral si tvrdě mou ženu, která se pod ním svíjela a hlasitě u toho vzdychala. Stále se mi koukala do očí, sem tam chválila Aleše, říkala, jak se úžasný, jak má pořádné péro a jak jí krásně vyšukává.

“Ano, ano, pojď, rychleji, ááá, pořádně mi ho tam vrážej… chci abys mě vystříkal…” řvala už Katka na celé kolo. Kotníky zaklesla za jeho zády, pomáhala mu v přírazech. Ona i on byli řádně rozparádění. Já také. Na rozdíl ode mě ale oba dosáhli vrcholu. Záviděl jsem, potřeboval jsem se uvolnit taky, udělal bych snad cokoliv, klidně bych si to udělal i sám. Ale ta pouta!

Alešův obrovský penis vyklouzl z Kateřiny. Po chvíli se manželka vymanila z Alešova objetí a přistoupila ke mě. Sukně se jí vrátila do normální polohy, nohy držela těsně u sebe.

“Viděls, jak se uspokojují ženy? Všimla jsem si, jak nás pozoruješ, vlastně na nic jiného se ani už nezmůžeš. Ale pěkně tě to vzalo, co?” Pohled jí sjel k mému klínu, kde z kalhotek vylézal můj penis. “Chtěl bys udělat?” Horlivě jsem kýval hlavou. Hlasitě se zasmála.

“Hm, pokud budeš poslušný, něco s tím uděláme. Souhlasíš?” Opět jsem přikývl. Co jsem mohl jiného? Dokud jsem byl připoutaný, nemohl jsem, než přistoupit na její hru. A dokud jsem byl tak nadržený.

“Dobře, já tě teď pustím a ty si necháš spoutat ruce za zády. Pak mě pořádně očistíš, ano?” Další kývání hlavou, aniž by mi došel pravý smysl toho, co řekla.

Klíček zarachotil v poutech, konečně jsem měl ruce volné. Tedy ne na dlouho, ale mít je za zády bylo pohodlnější, než nad hlavou, kde již brněly. Sundala mi roubík, konečně jsem mohl spolykat všechny sliny, které se mi v puse nahromadily. Uvědomil jsem si, že mi jich pár steklo na hrudník, kde se vsákly do podprsenky.

Katka usedla zpět vedle Aleše, roztáhla nohy a vykasala si sukni.

“Ukážu ti, jak funguje naše osobní čistítko,” mrkla na Aleše. Podívala se na mě a prstem ukázala na svůj klín: “Na co čekáš, manžílku? Od čeho tě tu máme?” Dala si záležet, aby slovo manžílku vyznělo obzvlášť posměšně.

Nebylo proč to protahovat. Tak jako tak bych to udělat musel, čím dřív to budu mít za sebou, tím lépe. A tím dřív mě udělá. Konec konců, Alešovo semeno jsem z ní už jednou vylízával. Pravda, teď, když byl u toho přímo Aleš, byla situace jaksi jiná, mnohem více ponižující.

S představou, že kamarád bude pozorovat, jak budu vylizovat jeho sperma ze své vlastní manželky, jsem neohrabaně zaklekl. Jak jsem se přiblížil ke Katky klínu, udeřil mě do nosu pach jejího vzrušení a Alešova spermatu. Ještě více rozevřela nohy, abych měl lepší přístup. Zabořil jsem jí obličej do klína.

Když jsem jazykem pronikal mezi její ulepené pysky, vůbec mi to nepřišlo odporné. Naopak. Přistihl jsem se, že se vlastně těším, až jí začnu obhospodařovat, až jí začnu očišťovat. Překvapilo mě to. Nejspíš za to mohlo to vzrušení, nebo… nebo jsem fakt divný.

Z vaginy se valilo Alešovo sperma, já ho lízal, sál, polykal. Mělo trochu jinou chuť než minule. Víc nasládlejší.

“On to fakt, žere, no to mě podrž,” uslyšel jsem jeho komentář.

“Jsem ti říkala, že už minule to celé zbaštil. Nevěřils mi. A nevěřil bys, jak je příjemné si to nechat vylízávat… ách, polib mě, líbej mě.”

Aniž bych se přestal jazykem věnovat kundičce, zvedl jsem oči. Ty dva se k sobě nahnuli, splynuli ve francouzáku.

“Dost, já už jsem čistá,” strčila mi do hlavy Katka. “Myslím, že máš čistící práci ještě vedle,” hodila hlavou směrem k Alešovu klínu. Jeho ochablý penis se při tom líbání pomalu probouzel. Zděsil jsem se.

“Přece po mě nemůžeš…” nedořekl jsem, Aleš mi skočil do řeči.

“Káťulko, neblbni, nejsem žádnej buzík, abych si ho nechal kouřit chlapem. Co je moc, to je moc.”

“Chlapem?” uchechtla se manželka, “copak je tohle nějaký chlap?” dloubla mě doprostřed hrudníku. “Se na něj podívej! Do chlapa to má daleko. O nic přece nejde lásko, se na něj přitom dívat nemusíš, dívej se na mě, budeme se přitom líbat. Potřebuješ očistit.”

Aleš ještě chvíli něco namítal, já se nezmohl na slovo. Pořád jsem si neuměl představit, že… ne to nejde!

Ale Katka byla jiného názoru: “Tak copak, čistítko, máš práci, neflákej se.” Když viděla, že se k ničemu nemám, uchopila mě za zátylek a tlačila hlavu k Alešovu klínu. Hlava samozřejmě kladla odpor.

“Ale copak, slíbils, že budeš poslušný a teď se cukáš? To asi žádná odměna nebude.” Aby dala najevo, jakou odměnu myslí, uchopila můj naběhlý penis, který už zcela vypadl z kalhotek, a párkrát ho pohonila. Věděla, co na mě platí. Hlava přestala klást odpor, za pár sekund jsem se díval na Alešův povadlý ulepený penis z pár centimetrů. Ještě víc zatlačila a já ucítil na tváři teplo Alešova údu.

“Tak do toho, očisti pánovo nádobíčko, aby byl připravený, až zase do mě půjde.”

Aleš napjatě vyčkával, zda se toho fakt odvážím. Dočkal se. Dalo mi to hodně vnitřního přemlouvání, ale nakonec jsem vyplázl jazyk a dotkl se ho. Cítil jsem na něm šťávy mé ženy.

Tentokrát byla ticho i Katka, sama asi byla překvapená. Rozhodl jsem se přistoupit na její hru, stejně už nebylo kam klesnout. Už tak jsem byl na samém dně. Nejprve jsem v dámském spodním prádle pozoroval, jak mi můj kamarád ojíždí manželku. Pak jsem z její vagíny vylízal jeho sperma, které jsem spolykal. A teď jsem se chystal olízat mu ptáka.

Jazykem jsem pohyboval po té poloměkké hmotě. Vlastně to nakonec nebylo zas tak hrozné, nejhorší na tom byla psychika a rozum. Ale má nadrženost to obojí potlačovala.

“Tak co, dobrý ne?” zeptala se manželka Aleše. “Jako osobní čistítko není vůbec špatný. Polib mě.” Jejich ústa se opět spojila. Nepřestával jsem čistit Alešův penis, který po chvilce začal růst. Vzrušovaly ho ty polibky? Nebo doteky mého jazyku? Nejspíš obojí. Zaostřil jsem, abych si ho lépe prohlédl. Viděl jsem každou naběhlou tepénku, růžový žalud mířil přímo proti mě.

Nevím odkud a proč to přišlo, ale najednou jsem měl neuvěřitelné nutkání…

Otevřel jsem pusu a rty objal ten nabízející se žalud. Přibližoval jsem se ke kořeni, cítil, jak mi penis vniká stále hloub do úst.

“Ta děvka mi ho chce kouřit,” uslyšel jsem zděšený hlas.

“No a, proč by ti ho, hm, děvka jak říkáš, nemohla kouřit?” konejšila ho Katka. “Není to snad příjemné? Líbej mě, lásko, líbej mě.” V jejím hlase bylo znát vzrušení. Víc se k Alešovi přitiskla, začala ho líbat.

A já se dole učil a objevoval jsem. Vzpomínal jsem, jak mi to Katka dělávala, jak to dělávali ženy ve filmech. Snažil jsem se dělat to, co by bylo asi příjemný mě. Když jsem překonal ten psychický odpor, že kouřím ptáka chlapovi, ještě k tomu kamarádovi, celkem se mi to i líbilo. Bylo to strašně vzrušující. Snad nejsem homouš! blesklo mi hlavou. Kdepak, dobrovolně bych to nikdy nedělal, ani bych to nedělal, kdyby u toho nebyla má manželka, která mi to nařídila. Dělám to vlastně jen a jen pro ni.

Aleš už musel být také v pěkné ráži, nevím, zda si to vůbec uvědomoval, ale přirážel proti mým ústům.

Opět nás stopla Katka: “Mám chuť na pořádnou jízdu, ale nejdřív malé představení. Dobře poslouchej,” zatím co mi dávala instrukce, osvobodila mi ruce. “Už jsi nás očistil dost, abychom mohli zase pokračovat. Než se s Alešem odebereme do ložnice si pořádně užít, splním své slovo. Nechám tě uvolnit a zároveň, hm, najíst. Jistě jsi už hladový, také bys určitě rád ochutnal, jak výtečný oběd jsi připravil.” Nechápal jsem, kde se v ní bere tak dominantní tón. To jsem u manželky neznal, ale líbilo se mi to. Ukázala na talíř ležící na stole, na němž zbyl malinký kousek sushi. “Vystříkáš se na to a sníš to. Hned teď. Žádné zdržování nebo si to rozmyslím a ty koule ti prasknout. A koukej všechno pořádně slízat.”

To byla řádná motivace. Původně jsem myslel, že mě udělá ona nebo že si dáme trojku. Trochu mě to zklamalo, ale vyprázdnění jsem fakt potřeboval. Nechtěl jsem riskovat, že by si to rozmyslela, stoupl si nad stůl, vzal penis do ruky a začal si ho honit. Aleše jsem moc nezajímal, začal si pohrávat s Katčinými prsy. Zato ona mě bedlivě pozorovala.

Překvapilo mě, jak jsem byl rychle hotov. Půl minuty? Minuta? Výstřik byl tak mohutný, že šel přes celý talíř až na stůl. Z hrdla se mi vydral hlasitý vzdech.

“Fuj, to je hnus,” komentoval Aleš, když jsem ze stolu slízával vlastní sperma. Věděl jsem, že to musím udělat rychle, dokud ze mě nevyprchá vzrušení. Pak bych se k tomu už nepřinutil. Stůl byl čistý, uchopil jsem talíř. Musím uznat, že Alešovo sperma bylo na chuť o trochu lepší, ale nejsem žádný znalec. Prý je to o jídle a o pití.

Nakonec jsem šoupnul do pusy postříkaný zbyteček sushi. Právě akorát, zrovna jsem se propadl do reality. Takový stud, takové ponížení…

“Fajn, pokliď tu, umyj nádobí, pak se vysprchuj, ať nesmrdíš. My se přesouváme do ložnice. Až budeme hotoví, zavoláme tě na očistu.”

*

Uplynuly dva měsíce. Ze mě se stal otrok na plný úvazek. Už jsem dělal veškeré domácí práce včetně nakupování, pral jsem i Alešovi. Doma jsem nechodil jinak než v dámském spodním prádle, dokonce jsem si vycpával podprsenku a musel se i holit na genitáliích, v podpaží a nohách. Také mi pořídili pás cudnosti pro muže (uzavře pouze penis tak, aby se nemohl topořit), abych prý neměl pokušení si ho honit. Prý tak budu pokornější a poslušnější. Něco na tom bylo. Vždy jsem se snažil dělat všechno co nejlépe, abych si vysloužil občasnou odměnu.

Aleš k nám chodil pravidelně, často u nás přebýval i pár dní. Já spával buď vedle postele na zemi (poslouchal přitom, jak se milují) či v kuchyni. Mě používali jen k tomu, abych je oba orálně uspokojoval. Už mi nedělalo žádný problém vylizovat Alešovo sperma z mojí manželky nebo ho i kouřit až do konce. Proto jsem také existoval. To bylo mé poslání. Jiný sex už jsem ani neznal (když nepočítám to, že jsem si ho zřídka mohl za nějakou odměnu vyhonit – prý jen ze zdravotních důvodů).

Ploužím se po bytě a co mi spoutané ruce za zády dovolují, snažím se ještě poklízet. Často procházím kolem zrcadla, prohlížím svou postavu navlečenou do Katky šatiček, které jsem si musel přes dámské spodní prádlo obléknout. Jsou částečně elastické a tak jsem se do nich vešel, celkem hezky mi vytvarovaly postavu.

Tuším, že dnešní večer bude neobvyklý, jednak jsem musel pořádně uklidit, pak ty šaty, pouta, dokonce jsem neměl ani svůj pás cudnosti. Nespíš si také přijde na své můj penis. Katka ale byla tajemná, nic jsem z ní nedostal.

Chrčení domovního zvonku. Přichází Aleš v doprovodu dvou dalších chlapíků. Všímám si, že mají celkem vypracované postavy. Katka si sehnala dva další pořízky do grupáče? Aleš už jí nestačí? Hm, to bude asi opravdu zajímavý večer.

Všichni se usazují v obýváku, jen já zůstávám stát. Je mi strašně trapně, chlapíci si mě tak divně prohlížejí… Aby ne, když před nimi stojí chlap převlečený za ženskou, s rukama spoutanýma za zády.

Na Katky pokyn přináším víno a neohrabaně každému nalévám.

“Tak co, pánové,” ptá se manželka ostatních po dopití první sklenky. “Dáte si ještě nebo chcete jít na věc?

“Asi půjdeme na to, už mám celkem chuť,” ujímá se slova vysoký blonďák, druhý jen přikyvuje.

“Fajn, takže drahoušku,” otáčí se Katka mým směrem. “Jistě jsi vycítil, že dnešní večer bude tak trochu jiný. Ano, bude. Připravili jsme s Alešem pro tebe malé překvapení, které si zajisté užiješ.” Vstává z pohovky a sedá si na křeslo vedle Aleše. Letmo si všímám, že Aleš vytahuje kameru. Stále nechápu, o čem je řeč, netuším, co bude následovat. Katka pokračuje: “Dosud jsi byl jen ty, kdo pozoroval. Pozoroval jsi mě při milování s cizím chlapem, dokonce jsem se dozvěděla, že jsi posílal mé intimní fotky chlapům na internetu.” Takže Aleš jí to vyzvonil, cítil jsem, jak se mi hrne krev do hlavy. “Ale to je už teď jedno. Každopádně teď bych se já ráda podívala na tebe. Respektive, jak si cizí chlapi budou užívat s tebou.”

Stojím s pusou do kořán, snažím se vstřebat a pochopit, co právě Katka říká.

“Pánové, je váš. Vemte si tu děvku, dělejte si s ní, co chcete.”

Stále nemohu nebo nechci pochopit smysl Katčiných slov. Civím, jak si dolévá víno a pohodlně se se sklenkou v ruce uvelebuje v křesle.

Do reality mě přivádí dotek čísi dlaně na zadku.

“To mi přece nemůžeš udělat,” šeptám směrem k manželce. Ta pozvedá sklenku a zamrká.

Na krku ucítím vlhký teplý polibek. Snažím se odtáhnout, ale zezadu mě pevně chytají ruce jak lopaty. Blonďák se tiskne těsně ke mě, na zadku cítím tvrdý penis v jeho kalhotách.

“Neboj, kocourku, půjdeme na to něžně,” šeptá mi z těsné blízkosti do ucha a olizuje ho.

“Alespoň ze začátku,” dodává ten druhý, opět se přisává na můj krk.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *