Já, Katka a Aleš … díl 2.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Počkal jsem si na jeden romantický večer, v restauraci, po večeři, s trochou vína v hlavě.

“Zlato, napadlo mě, co kdybychom si zase někdy zopakovali ten narozeninový večírek? Tedy spíš to, co následovalo po něm.” Nějak se mi nedařilo udržet oční kontakt, ale cítil jsem, jak mě provrtává svýma velkýma modrýma očima.

“Tebe fakt vzrušuje, když tě někdo pozoruje při sexu?” zeptala se místo odpovědi. Co mě, hlavně když pozoruje tebe, pomyslel jsem si.

“No, mě… spíš nás. Když někdo pozoruje, jak se milujeme my dva. Ano, vzrušuje mě to. Nevím, jak bych to popsal, je to zvláštní… přitažlivě zvláštní, dobrodružné… je to něco jiného. Posledně jsi říkala, že se ti to nakonec taky líbilo, tak jsem si myslel…?” Ten otazník jsem nechal viset ve vzduchu.

“Fajn,” řekla po chvíli. “Myslela jsem, že půjde o jednorázovou věc, ale… hele, a myslíš, že to nenaruší tvé přátelství s Alešem?”

“Právě nao-” -pak jsem chtěl říct, ale zarazil jsem se. “Ne, myslím, že ne. Vždyť zas o tolik nejde. On nemá žádný závazek, nikoho, komu by to mohlo vadit, a pokud se domluvíme my dva? Mám se ho tedy zeptat?” Katka mlčela. Mlčela dlouho, nerušil jsem jí.

“Dobře, dobře, řekni mu,” vyjelo z ní nakonec. “Domluv se s ním, pozvi ho.”

“Miluju tě, zlato.” Nejraději bych křičel na celou restauraci. Kdyby věděla, co jsme si na ní připravili!

“Taky tě miluju.”

Ten večer nepadlo na toto téma už ani slovo.

Hned druhý den jsem volal Alešovi, domluvili jsme termín návštěvy – přespříští pátek. Dny se neuvěřitelně vlekly, nemohl jsem se dočkat.

*

Když konečně ten pátek přišel a my se odpoledne sešli doma s manželkou, panovalo mezi námi zvláštní napětí. Já se nehorázně těšil, kdykoliv jsem pomyslel na to, co se bude dít, tak se mi postavil. Katka byla nervózní, snažil jsem se jí uklidňovat. Celkem úspěšně. Dokonce jsem otevřel vínko ještě dřív, než přišel Aleš, pomohlo, trochu se uvolnila. Pravda, tenkrát měla již dost upito.

“Koukám, že nastupuju do rozjetého vlaku, co?” řekl přicházející Aleš, když viděl poloprázdnou láhev vína. Přinesl jsem mu skleničku.

Popíjeli jsme, povídali, bylo to jako dřív, jako by se k ničemu neschylovalo. Ale bylo cítit napětí ve vzduchu. Byli jsme nervózní i já s Alešem, nevěděli jsme, jak se Katka zachová, až se bude chtít Aleš připojit.

Čas plynul, z druhé láhve ubývalo, byl čas začít. Katka zrovna vyprávěla nějakou historku, když jsem se k ní natočil a položil jí ruku na stehno. Jel jsem po stehně výš, pod sukni.

“Pokračuj, dopověz nám to,” pobídl jsem jí, když přestala povídat. Pokračovala. Během jejího vyprávění jsem jí nejprve hladil po stehnech, pak zajel na její kalhotky a dráždil jí v rozkroku. Bylo krásné, jak se jí měnil hlas a intonace. A jak se roztomile červenala.

“Pověz Alešovi ještě, jak jste dopadli posledně na tom školení,” vybídl jsem jí, když dovyprávěla. Protestovala, že je to na dlouho, ale nakonec se podvolila. Začala líčit peripetie, které zažívali v jednom hotelu.

Moje ruka pod sukní byla zatím čím dál odvážnější, prsty zajížděly pod kalhotky, kde to začínalo vlhnout. Takže ono jí to vzrušuje. To je moc dobře. Mě už se kalhoty také boulily, Aleš měl raději nohu přes nohu.

Druhou rukou jsem Katku začal hladit po vlasech, přes krk se dostal na záda.

Stále povídala, když jsem jí neobratně jednou rukou rozepínal knoflíky blůzičky, pokračovala, když jsem z ní blůzku stáhnul. Čas od času jsem tajně mrknul na Aleše. Ten k Katky nemohl odtrhnout zrak. Ona naopak koukala někam pod stůl, styděla se, ale držela. Nechtěla nic kazit.

Historku dokončila, když měla obě prsa venku, zrovna jsem si pohrával s jejíma bradavkama. Byla již dost vzrušená, ostatně kdo z nás nebyl. Shodil jsem z ní podprsenku úplně, pustil se do líbání jejích prsou. Když jsem se jich nabažil, stáhl jsem že sebe triko i kalhoty, manželku jsem položil na pohovku na záda. Nalehl jsem na ní, začali jsme se milovat. Zatím bez zásunu. Chtěl jsem jí pořádně rozparádit.

Naše těla po sobě klouzala, tlačili jsme proti sobě pánvemi, líbali jsme se, hladili. Svezl jsem se mezi její nohy, osvobodil jí od sukně i kalhotek. Místností se roznesla vůně ženského vzrušení. Musel to cítit i Aleš. Ten už si přes kalhoty třel penis. Chvíli jsem jazykem zpracovával Katčinu kundičku. Dle toho, jak tekla, byla už řádně rozparáděná.

Otočil jsem jí a přiměl zakleknout. Zezadu jsem do ní vstoupil. Sténala do mých pomalých přírazů. Oči měla zavřené, nevšimla si ani, že má Aleš ptáka venku z kalhot a honí si ho.

Pokynul jsem mu, že je čas se přidat. Potichu stáhl kalhoty a přistoupil k nám. Ukázal jsem na Katky hlavu, pochopil, ukročil k ní. Pohladil jí po vlasech. Teď nebo nikdy. Nepřestával jsem přirážet.

Katka úlekem otevřela oči, překvapeně se podívala, kdo jí to hladí. Já měl obě ruce na jejích bocích. Ztuhla. Chvíli nechápavě civěla na Aleše, pak se obrátila ke mě. V jejích rozšířených očích se zračil zmatek, překvapení, vztek, úžas, vzrušení. Usmál jsem se, povzbudivě kývl. Pár vteřin jsme si koukali do očí. V duchu jsem jí prosil, aby to nepokazila. A Katka nezklamala.

Otočila hlavu zpět, zůstala ve stejné pozici, při dalším mém přírazu zasténala. Měli jsme vyhráno. Pokynul jsem Alešovi, ať jde do toho.

Ten jí začal hladit, po hlavě, po krku, po ramenou. Držela. Zajel rukou na její pohupující se prsa, držela. Aleš začínal být čím dál odvážnější, když se nabažil jejích prsou, nabídl jí penis. A ona ho přijala. Vzala ho do úst.

Bylo to silné i na mě, přestal jsem na chvíli přirážet. Bylo strašně zvláštní vidět vlastní ženu, jak má v ústech cizí penis. Alešův penis byl navíc o dost větší a mohutnější než můj. Přišla na mě vlna žárlivosti, ale… to bylo vlastně to, co jsem chtěl. Co jsem potřeboval, co mě vzrušovalo. Dívat se, jak to má žena dělá s jiným a žárlit. Nerozuměl jsem tomu, ale bylo to tak.

Pozoroval jsem, jak kouří Alešův penis, jak si s ním pohrává, a začal opět přirážet.

Vzrušení všech se stupňovalo, po několika minutách už jsme hlasitě vzdychali, nejvíc snad asi Katka, které rejdil jeden penis v kundičce, druhý v ústech. Nalezli jsme společný rytmus a ona se mezi našema penisama svíjela, jak kdyby jí vedli skrz naskrz tělem.

Ona byla také první, kdo se udělal. Hned za ní následoval, Aleš, který jí to nastříkal rovnou do pusy. Já ještě vyčkával, bylo škoda se v této situaci udělat tak brzy.

Stále jsem do ní bušil zezadu a pozoroval, jak čistí vadnoucí Alešův penis, přitom mu stále masíruje koule. Zajímavé, mě tuto příjemnou službičku nedopřává. Vlastně si ani nepamatuji, kdy mě nechala vystříkat se přímo do svých úst. Projela mnou další vlna žárlivosti, okamžitě následovaná vlnou jinou, krásnější. Zarazil jsem penis až po kořen a pumpoval do ní své semeno.

*

Aleš byl pryč a my leželi v objetí pod peřinou.

“Jak se ti líbilo být uspokojována dvěma ptáky?” zeptal jsem se manželky.

“Hele, že vy jste si to na mě připravili? Že jste to měli naplánované?” odpověděla otázkou. Přikývl jsem.

“Měli, no, tak trochu jsme to plánovali…”

“Tak trochu?” dloubla mě do žeber.

“Dobře, tak trochu víc. Sama bys na to asi nepřistoupila…”

“To si piš, že ne ty jeden…”

“Ale ještě řekni, že sis to neužívala. Jen se nedělej, tak vzdychat jsem tě dlouho neslyšel.”

“Líbilo se mi to, moc. Děkuju,” políbila mě na tvář. Tak přece. V duchu jsem jásal. Takže to bude pokračovat… “Ale, já bych asi žárlila, kdybych viděla, jako to děláš s jinou.”

“Však já taky žárlím, ale… nevím jak to říct. Ale ta žárlivost mě strašně vzrušuje. Jak bych ti to řekl, myslím, že teď už můžu.” Zvědavě na mě zírala. “Třeba jak chci, abys chodila sexy oblékaná…, nechci to pro sebe, ale moc mě vzrušuje, když tě očumují ostatní chlapi. Žárlím, ale v nitru mi to dělá dobře, moc dobře. Vzrušuje mě to. Dokonce…,” rozmýšlel jsem, zda jí o tom povědět.

“Co dokonce?” položila bradu na moji hruď, koukala se na mě. “Pokračuj.”

“Dokonce jsem Alešovi ukazoval tvé fotky, no ty, co jsme fotili.”

“To snad nemyslíš vážně?” Posadila se. Jen jsem přikývl.

“Ano, strašně mě to vzrušovalo. Vlastně teď už se nemusíš zlobit, teď tě, už podruhé, viděl Aleš nahou naživu, ještě k tomu v akci. Dnes si s tebou i užil tak co?”

“Nemusím zlobit…, tys mě ukazoval svým kámošům…” zvyšovala hlas.

“Jen Alešovi,” o internetu jsem pomlčel, “prostě jsem si nemohl pomoci. No a vidíš, kam to došlo. Nakonec jsi byla spokojená i ty.”

“Nejraději bych ti naplácala.” Další dloubnutí do žeber. Takže se zas až tak nezlobí!

“Kam to chceš nechat dojít? Nemyslíš, že bychom mohli mít problémy? Myslím problémy ve vztahu?” Takže počítá s tím, že si to občas zopakujeme, pomyslel jsem si. Jásal jsem.

“Problémy? To si nemyslím. Pokud se domluvíme na hranicích, mělo by být všechno v pohodě.”

“To se nebojíš, že se třeba do Aleše zamiluju nebo že mi bude v posteli víc vyhovovat?” To byl úder na moje srdce! Představil jsem si, že to tak opravdu je. Tak jsem nežárlil, ani když jsem viděl, jak Aleš pumpuje semeno Katce do pusy. Strašně zajímavá představa, při které se mi okamžitě postavil. Sakra, se mnou není něco v pořádku.

“Zajímavá představa,” pokusil jsem se to obrátit v žert, “ale já ti věřím, lásko. Že by ses do něj zamilovala, tomu moc nevěřím, no a když si sem tam zašpásujeme společně v posteli? Ale víš co?” obrátil jsem, “pěkně jsem žárlil, když jsi Aleše nechala vystříkat do své pusy, dokonce jsi polykala! A pak, když jsi mu ho ještě čistila…, myslím, že si to taky zasloužím,” usmál jsem se na ní?

“Opravdu?” usměv mi opětovala a zmizela pod peřinou.

Uteklo několik týdnů, než jsme pozvali Aleše opět k nám domu. Všichni jsme již věděli, co se bude večer dít.

Ani nepadlo moc vína a Kateřina se ocitla mezi mnou a Alešem na pohovce. Začali jsme hlazením jejích nohou. Za chvíli už byla Katka mezi námi nahá, každý jsme se věnovali jiné části jejího těla, poctivě jsme si ty části střídali.

Když jsme se přesunuli do ložnice, byla manželka už pěkně rozparáděná. Vůbec jí nevadilo, že Aleš do ní vnikl. Nechal jsem si kouřit penis a sledoval, jak ten Alešův macek rejdí v její kundičce. Vystřídali jsem se v její pochvě oba. Já se se svým malým nádobíčkem styděl, žárlil jsem na toho Alešova macka, ale o to víc jsem si to užíval. Jsem prostě divný. Prošli jsme mnoha polohami, při nichž se Katka dvakrát udělala. I Aleš se dvakrát vysemenil, jednou do přímo kundičky, podruhé současně se mnou na její obličej a prsa.

Scházeli jsme se pravidelně, v rámci možnosti každý týden. Užívali jsem si všichni tři, jednak to pro nás s Katkou bylo velké oživení sexu, jednak to uspokojovalo mé zvláštní choutky. Ale jak to tak bývá, když člověk něco má, chce víc. Stejně to bylo i se mnou. Už mi nestačil sex ve třech, měl jsem čím dál větší touhu být jen pozorovatelem. Jen sedět a pozorovat, jak se Aleš miluje s mou ženou. Chtěl jsem to zažít, uspokojit zvědavost, jak se budu cítit, jak budu žárlit, co to se mnou bude dělat.

Na řadu přišel opět internet, kde jsem začal vyhledávat již tematiku tzv. cuckoldu, tedy když chlap pozoruje, jak si to jeho manželka rozdává s jiným. Některé povídky či videa ve mě probouzely touhu stát se submisivním jedincem, otrokem své ženy a jejího sexuálního partnera. Bylo to čím dál silnější.

*

Postupně má aktivita při hromadném sexu byla stále menší a menší (nepřišlo mi, že by to těm dvěma tak vadilo), až jednou jsem řekl hned na začátku, že se budu tentokrát jen dívat.

Chvíli na mě oba překvapeně zírali, pak jen pokrčili rameny a dali se do toho. Bylo strašně zvláštní, jen tak sedět a dívat se, jak si manželka s Alešem užívá. Čas od času jeden z nich na mě pohlédl, ale nebylo znát, že by jim má přítomnost vadila. Vášnivě se milovali, masírovali si citlivá místa, jejich těla se po sobě zmítala, nevynechali ani orální sex, vystřídali mnoho poloh. Nevěřil jsem, že vydržím až do konce, ale kupodivu jsem si vystačil pouze se třením tvrdého penisu přes kalhoty.

Oba dosáhli orgasmu, ještě chvíli leželi na pohovce v obětí. Byla to tentokrát Katka, kdo Aleše vyprovodil z bytu.

“Pojď mi ho vykouřit, lásko,” žadonil jsem, když se vrátila. Penis jsem měl už připravený ven z kalhot. Nemohl jsem se dočkat, až se uvolním. Až mě Katka uvolní.

“Teď, jo? Kdepak, zlatíčko, měl ses přidat, když byla možnost, teď smolík. Jdu spát. Dobrou. A žádné honění, na to už jsi dost velký.” Zamrkala těma úžasnýma očima a zmizela.

Prvně jsem pocítil velký vztek smíšený se žárlivostí. Jemu mohla a mě ne? Měl jsem sto chutí jít za ní a vzít si jí. Ale… vlastně na druhou stranu, není to zrovna to, co chci? Překvapil mě ten prvotní nával vzteku. Vztek, žárlivost, ponížení… ano, ano to chci, to potřebuji. Něco ve mě začínalo být uspokojeno. A to tím víc, čím větší bylo mé vzrušení a mé ponížení. Bylo mi jasné, že to Katka udělala ze srandy, že teď v posteli čeká až přijdu a vezmu si jí. To ale neudělám.

Vešel jsem do ložnice, převlékl se do pyžama a natáhl se na postel zády k ní. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený, přitom by k uvolnění stačilo tak málo. Odolal jsem tomu pokušení. Bylo mi dobře. Moc dobře.

Ráno se Katka ke mě přitulila, hlavu mi položila na hruď.

“Čekala jsem, že se budeš chtít pomilovat, ale ty nic. Přiznej se, že sis ho vyhonil?”

“Nevyhonil”, zavrtěl jsem hlavou. Překvapeně zvedla obočí. “Nevyhonil. Asi to bude znít trochu divně, ale bylo to tak zvláštní, tak silné, tak vzrušující… nejprve se dívat, jak si to rozdáváš s jiným, pak být odmítnut, pak vedle tebe nadržený ležet… nedovedeš si představit, co to se mnou dělá,” pokusil jsem se vysvětlit.

“Ale,” opřela se o lokty, “já si přece dělala srandu, čekala jsem na tebe,” řekla zmateně.

“Já vím, ale já to tak nebral… a přál bych si, abys to ze srandy nebrala ani ty.” Políbil jsem jí na údivem otevřená ústa.

“Víš, Káťo…” asi přišla ta správná doba, abych se svěřil. Teď nebo nikdy. Začal jsem Katce popisovat mé pravé touhy, které mě sžírají zevnitř, a které bych chtěl alespoň vyzkoušet. Líčil jsem jí představy, které mi nedávají spát, které vzrušují mě. Katka mě vyslechla s vážnou tváří, položila mi pár dotazů. Rozhostilo se ticho. Byl jsem dost nervózní, netušil jsem, jak si to přebere.

“Fajn,” řekla po nekonečně dlouhé chvíli. “Chci, abys věděl, že tě miluju.” Dala mi prst na ústa, když jsem jí chtěl říct to samé. “Pst. Ticho. Miluji tě a ráda bych ti dala vše, co je v mých silách. Nikdy by mě nenapadlo, že to necháme dojít tak daleko, teď myslím Aleše a náš společná sex, ale když už to přišlo, proč nezkusit něco víc? Zase o kousek posunout hranice? Ale ze dvou věcí mám strach. Kam až ty hranice budeme posunovat? A budeme to mít celé pod kontrolou? Jistě, teď si říkáme, že ano, ale co třeba za půl roku? Budeme to brát oba stále jako hru? Například, budeš mít jistotu, že se náš vztah nerozsype? Že nakonec neskončím s Alešem úplně?”

Tuto otázku jsem již v hlavě omílal snad tisíckrát. Rozmýšlel jsem, co odpovím.

“Vím, lásko, že to pro oba nebude asi jednoduché. Třeba po chvíli zjistíme, že to nikam nevede a vrátíme se k normálnímu životu, normálnímu sexu. Zkusím si, po čem toužím, a to my bude stačit. Nebo se nám to oběma zalíbí a budeme pokračovat, dokud budeme chtít. A nějaká jistota?” usmál jsem se. “Kdyby byla jistota, tak už to přece nebude ono. Právě v té nejistotě bude celé to kouzlo, jestli mi rozumíš.”

“Noc nerozumím,” zavrtěla hlavou, “ale budu se snažit.”

“Miluju tě.”

“Já tebe taky.”

*

Kostky byly vrženy. Přiznal jsem manželce všechny své touhy a ona je akceptovala. Předpokládal jsem tedy, že nyní vezme opratě do svých rukou. Nicméně náš život pokračoval jako dřív. Tedy až na ten sexuální. Když jsem se přiznal o mých internetových aktivitách (samozřejmě jsem nezmiňoval to, že jsem její fotky posílal cizím chlapům), měl jsem zákaz navštěvovat na netu jakékoliv porno, měl jsem i zákaz onanovat. O to víc jsem se těšil na sex s Katkou, ale ten už nebyl tak často jako dřív, a co bylo hlavní, nebyl, když jsem chtěl já, ale když chtěla ona. Vždy, když jsem byl vzrušený a přitulil jsem se k ní, řekla, že nemá chuť. Tím to skončilo. Naopak, když se zachtělo jí, ať to bylo např. ráno po snídani, během sledování filmu nebo v posteli, musel jsem vždy vyhovět. Většinou jsem jí musel masírovat citlivá místa, orálně uspokojit příp. použít některé hračky. Jen zřídka mě nechala zasunout, stříkat jsem do ní ale nesměl. Pokaždé jen do své ruky.

Byla prostě skvělá, moc se mi to líbilo. Poctivě jsem dodržoval zákaz onanování, sice s vypětím veškeré vůle, ale odměna v podobě dlouhodobého vzrušení stála za to. A jakou jsem zažíval extázi, když se dotkla mého penisu, když mě nechala zasunout, o výstřiku ani nemluvě.

Naopak, k šílenství mě přiváděly případy, kdy těsně před mým vyvrcholením ukončila sexuální hrátky. Většinou se tvářila znuděně, že prý jí to přestalo bavit. Díky té mé nadrženosti a nevybouřenosti mě měla zcela v hrsti, poslouchal jsem jí na slovo a těšil se na další jakýkoliv sex v naději, že mě konečně – třeba jako odměnu za dobře vykonanou práci – nechá vystříknout. Bylo to fantastické.

Časem si Kateřina na svou roli zvykla a řekl bych, že se jí i zalíbila. Ona se teď stala hlavou domácnosti a centrem našeho sexuálního života. Zalíbila se jí ta moc ovládat mě. Ona nemusela nic, já byl pouze nástroj pro její uspokojování. Také na mě postupně přecházelo stále víc domácích prací.

Dostali jsme se dokonce do fáze úkolů a odměn. Například za umytí oken jsem jí mohl během filmu 10 minut lízat. A já se snažil, aby okna byla opravdu čistá, abych nezklamal. Snažil jsem se pak i při lízání a doufal, že mi dovolí víc, třeba zasunout nebo úplně se udělat.

Nikdy bych nevěřil, jak mi tento stav bude vyhovovat. Kdo nevyzkouší, neuvěří. Jen mi tam tak trochu chyběla nějaká ta další osoba (Aleš?), se kterou by mě manželka podváděla, díky čemuž by bylo mé ponížení ještě větší. Ale dočkal jsem se, byť nečekaně.

*

Seděl jsem ve své kanceláři a dělal na aktuálním projektu. Zvonění mobilu mě vytrhlo z přemýšlení. Katka? podivil jsem se. Nemá ve zvyku mi volat do práce.

“Ano, zlato?” Jeden z kolegů jen na chvíli zvedl hlavu, ihned se začal věnovat své práci.

V mobilu se ozvaly zvuky, jako by někdo hlasitě oddechoval.

“Haló,” pokusil jsem se.

“Mmm, ahoj lásko? Můžeš mluvit?” Katčin hlas byl zvláštní, jakoby zastřený, mluvila přerušovaně, funěla u toho. “Vlastně ty ani mluvit nepotřebuješ, jen poslouchej.”

“Co je, děje se něco?” byl jsem zmatený. Oba kolegové se po mě ohlédli, asi jsem mluvil moc nahlas.

“Kdepak, nedě- neděje. Vlastně ano, víš kde- kde zrovna jsem? Ne- nebudu tě napínat. Jse- jsem u Aleše. Že neuhodneš, co právě dě- děláme.” Nebyl jsem schopen slova. To má být nějaký žert? Ano, manželka má dnes odpoledne volno, že by…

“Pokud tipuješ, že s Alešem šu- aá- šukáme, tak ses trefil.” Cítil jsem, jak se mi hrne krev do hlavy. “Slyšíš dobře, šukáme. Byla jsem už tak nadržená, potřeboval jsem v sobě pořádnýho ptáka, ne tu chudinku, jakou máš ty, tak jsem zašla k Alešovi. Ááá… Teď si to spolu rozdáváme. Ách, ano, ano, pojď, pojď…” Chvilka hekání a vzrušeného dýchání. Přepadl mě neuvěřitelný vztek. Jak vůbec může…? Ne, to není pravda, to jenom hraje. Ucítil jsem tlak v kalhotech.

“Káťo? Katko!” snažil jsem se překřičet to hekání. Oba kolegové opět zvedly hlavy. Kývnutím hlavy jsem se jim omluvil.

“Promiň, miláčku, nějak jsem se zapomněla.” pokračovala. “Kde jsem skončila. Jasně, zašla jsem za Alešem, teď si to tady rozdáváme. Áách, právě ležím na zádech, nohy široce roztažené, Aleš leží na mě, šu-šuká mě tím jeho o-obrem, zrovna mi přitom líbá prsa. Počkej, dám ti ho, aby tě taky pozdravil.” Uplynulo pár mučivých vteřin ticha, během nichž jsem doufal, že to Katka hraje.

“No tě bůch, pracuješ, pracuješ? Musím říct, že tvá manželka je fakt dobrá, nikdy bych neřekl, co v ní všechno je. Nádherně kouří, ale to ty vlastně víš. Kdybys viděl, jak se teď pode mnou svíjí… no nic, jdu se jí věnovat.” Aleš mluvil vzrušeným hlasem. Ten hajzl!

“Miláčku, už jsem zase tady,” ozvalo se do sluchátka. “Chtěla jsem, abys věděl, jak si to užívám, jakou rozkoš mi Aleš dává. Aáchhmmm. Od tebe se toho už nedočkám. Nechám teď puštěný telefon, můžeš poslouchat, jak dosáhneme orgasmu. Tak pa pa.”

Měl jsem sto chutí praštit telefonem o zem. Asi bych to i udělal, nebýt kolegů. Takto jsem v životě ještě nežárlil, měl jsem neskutečný vztek. Když to onehdy dělali před mnou, ano, s tím jsem souhlasil, to jsem chtěl, ale jak mi to takhle mohla udělat? Proč?

Ve sluchátku jsem slyšel hlasité vzdychání své manželky, do toho sem tam zahekání Aleše. Uvědomil jsem si tlak mezi nohama. Rozkrok se mi boulil, raději jsem se zasunul více pod stůl.

Prvotní nával vzteku pomalu vyprchával. Vlastně jsem do toho zatáhl Katku sám. Sám jsem jí požádal – a na vlastní riziko – aby to s Alešem dělala. Netušil jsem, že se ale budou scházet za mými zády. Cítil jsem se zrazen, podveden, zostuzen, ponížen. Sakra. Není to ale to, po čem jsem toužil ve svých fantaziích? Co jsem chtěl prožít? Asi ano. Jen jsem nečekal, že si to budu tak brát, že skutečnost budu zvládat mnohem hůř, než jsem předpokládal.

Z telefonu se stále ozývalo vzdychání… teď už Katka do rytmu přírazů přímo řvala, raději jsem trochu ztlumil telefon, aby to neslyšeli kolegové. Následoval dvojhlasný výkřik. Bylo mi jasné, že oba dosáhli vrcholu. Najednou ticho. Zavěsila.

Položil jsem telefon na stůl. V hloubi duše jsem doufal, že spolu nesouložili, že to celé hráli. Marná útěcha, moc jsem tomu nevěřil.

Do konce pracovní doby jsem nemyslel na nic jiného, párkrát jsem si musel jít opláchnout obličej. Střídali se ve mě pocity vzteku, žárlivosti, ponížení a ještě něco, co jsem nemohl přesněji definovat. To poslední bylo zvláštní, zvrácené… přitažlivé. Měl jsem z toho strach, ale zároveň mě to vzrušovalo.

Když jsem ten den přišel domů, Katka mě přivítala, jako by se nic nestalo. Navečeřeli jsme se, ani náznakem nezavítala na to, co se dnes přihodilo. Jen se párkrát zeptala, zda jsem v pořádku, že vypadám nějak zaraženě. Pokaždé jsem to zahrál do autu, neměl jsem chuť nic rozebírat. Dnes ne.

Večer jsem měl na Katku chuť, toužil jsem se s ní pomilovat. Když jsem se k ní přitulil, odtáhla se, že nemá zájem. Dál jsem se o nic nepokoušel, nemělo by to cenu. Nemohl jsem usnout, byl jsem vzrušený, nadržený. S Alešem může, se mnou ne. Ale to jsou přece ta má přání, sám jsem to chtěl. Dělá to kvůli mě. Miluji jí.

*

Další dny jsem se potácel v nejistotě. Snažil jsem se utříbit si myšlenky. Ujistit se, zda opravdu chci, aby náš vztah takto fungoval. Něco jiného byly fantazie a touhy, něco jiného bylo to opravdu prožívat. Katka se čím dál víc a čím dál častěji ke mě chovala jako bych byl někdo podřadný, naši “hru” stále rozvíjela, a já si čím dál víc uvědomoval, že to opravdu chci, že mi to vyhovuje, že mě to uspokojuje. Psal jsem “hru”, ale nebyl jsem si jistý, zda to ještě opravdu hra je. Osobně jsem to jako hru přestával brát, jak to brala Katka nemohu posoudit. Asi před čtrnácti dny se mě u snídaně ptala, zda je všechno v pořádku. Odpověděl jsem, že samozřejmě ano. Pravda, trápil jsem se, žárlil jsem, měl jsem často vztek, byl jsem nadržený a dá se říci i sexuálně frustrovaný, ale… je to divné, vyhovovalo mi to. Katka pak ještě řekla, že kdyby cokoliv, ať řeknu.

Chápal jsem to tak, že to můžeme kdykoliv ukončit. Ale to jsem v žádném případě nechtěl. Mimo jiné jsem byl zvědav, kam až je manželka ochotná zajít. I si myslím, že jí samotné se to začalo líbit.

Přecházelo na mě čím dál víc domácích prací, dokonce na mě připadly přípravy veškerých jídel. Např. Katka přišla z práce, snědla připravené jídlo a natáhla se k televizi či ke knize, já zatím lítal s prachovkou, nebo jí masíroval nohy. Vymýšlela si další a další práce, sama prakticky už nedělala nic. Já vše poctivě dělal a doufal, že se dočkám nějaké té odměny, což bylo čím dál řidčeji.

Nejhorší snad bylo, že doma chodila převážně ve spodním prádle či jinak vyzývavě oblečená a nenechala na sebe sáhnout, natož aby došlo na nějakou soulož. Tedy občas, když měla chuť, na sex došlo, ale vždy to bylo jednostranné její uspokojování. Mě zřídka nechala vystříkat, většinou jsem si to ale musel udělat sám – ať už před ní nebo o samotě (samozřejmě s jejím vědomím). Pochopitelně ne vždy jsem vydržel a tajně se udělal když nebyla doma.

Když nebyla doma… Nějaké večery Katka trávila mimo domov. Většinou neřekla kam jde a vracela se pozdě v noci, někdy z ní byl cítit alkohol. Když jsem se jí ptal, pokaždé mě odbyla, co prý je mi to toho. Obával jsem se, že chodí za Alešem. Pokaždé mi v hlavě probíhaly fantazie, co asi spolu dělají. Šukají spolu? Uspokojuje se u něj, když se mnou prakticky již nesouloží? Na jednu stranu mě to trápilo na stranu druhou… měl jsem co jsem chtěl.

Jeden páteční večer jsem se koukal na televizi, manželka byla opět na jednom ze svých “záletů”. Kolem desáté zarachotil v zámku klíč.

Katka, jak byla v botách, vešla do obýváku, usedla vedle mě na pohovku. Na sobě měla světlé letní šatičky, ve kterých vypadala strašně sexy.

“Ahoj, zlato. Mám strašnou žízeň, dones mi napít, hm, jahodový džus.” Z dechu zavanul alkoholový odér. Bez váhání jsem vstal a vydal se pro pití.

“Na,” podal jsem jí sklenici. “Bavila ses?” otázal jsem se.

“Bavila, moc jsem se bavila,” usrkla ze sklenky. “Dokonce jsem tentokrát myslela na tebe a přinesla ti dárek. Chceš ho?” Lesk v jejích očích a ten zvláštní usměv mě měl varovat. Horlivě jsem zakýval hlavou.

“Samozřejmě.”

“Dám ti ho, ale musíš o něj poprosit a slíbit, že mě budeš naprosto poslouchat a uděláš vše, co ti řeknu,” I to mě mělo varovat, ale poprosil jsem a slíbil co chtěla. Byl jsem zvědavý, tušil jsem, že to bude mít co do činění se sexem. Udělá mě? Nechá mě zasunout?

Katka dopila džus, sklenici postavila na stolek.

“Svlékni se do naha a lehni si na zem. Na záda.” Začínalo to slibně. Poslechl jsem a během půl minuty ležel nahý na zemi. Klekla vedle mě, rukou uchopila můj penis, který se okamžitě ztopořil. Marně jsem vzpomínal, kdy naposledy ho držela v ruce. Lehce a pomalu jej honila, byl jsem na vrcholu blaha. Že by ten můj dárek? Udělá mě?

“Chci, abys mě vylízal, uděláš to?” zeptala se, aniž by přestala dráždit penis. Přikývl jsem na souhlas. Udělal bych cokoliv.

“Ale vylížeš mě pořádně a nepřestaneš, dokud neřeknu. Pokud to dodržíš a nebudeš zlobit, možná tě udělám, ano?” Opět jsem přikývl a slíbil jí to.

Pozoroval jsem, jak si stahuje kalhotky. Těšil jsem se na tu její broskvičku, rozhodl jsem se, že dám do toho všechno, jen aby byla spokojená. A aby mě udělala.

Zaklekla nad mou hlavu, nad obličejem se ocitl její rozkrok. Vyhrnula si šaty. Když jsem zaostřil na její kundičku, všiml jsem si, že z ní kouká… tenký provázek? Než jsem pochopil, uchopila jej a zatáhla. Z kundičky jí vylezl tampon.

“Tady je ten tvůj dárek. Vlastně je to pozdrav od Aleše.” Podivně se zasmála. “Tak si ho koukej vychutnat, drahoušku.” Stále jsem nechápal, ale to už nasedla kundičkou na má ústa. Otevřel jsem se a vysunul jazyk.

Z kundičky se do mých úst začala valit tekutina. Hrůzou a překvapení jsem strnul. Bylo mi jasné, co mi právě předává do pusy. Hnus! Chtěl jsem to okamžitě vyplivnout, i bych to udělal, ale Katka to dobře odhadla a natlačila se víc na má ústa, obličej ještě víc stiskla mezi stehny.

“Ale no tak, slíbil jsi, že budeš poslušný. Přece bys nepohrdnul takovým vzácným dárkem, víš jak dlouho jsem ho pro tebe schovávala?”

Že budu požívat kamarádovo sperma přímo z manželčiny kundičky by mě nenapadlo ani ve těch nejzvrácenějších představách. Byl jsem míň než rohožka u dveří. Ponížili mě, zostudili, byl jsem až na samém dnu. Takže zase byla u Aleše. Zase šukali, a aby mi ukázali, jaká jsem nicka, přinesla mi manželka ve svém lůnu Alešovo semeno. Teď mě ho nutí polykat. Jde ještě vůbec víc klesnout?

Uvědomil jsem si, že tlak Katčina klína povolil a můj jazyk šmejdí hluboko v ní. Pusu mám plnou lepivé hmoty divné chuti… ne, nemohu říct, že odporné. Pokud tedy nemyslím na její původ. První polknutí…

“Tak se mi to líbí, drahoušku,” slyšel jsem její hlas. Lehce se nade mnou začala vrtět.

“Jen mě pořádně očisti od Alešova semene, všechno ho ze mě vylízej. Chutná ti?” Na jejím hlase bylo znát, že se dostává do varu. “Líbí se ti role vylízávače semene? Nic jiného si ani nezasloužíš, vlastně k ničemu jinému se ani nehodíš.” Zaklonila se a nahmatala můj penis. Uvědomil jsem si, že mi stále stojí.

“A heleme se, ono ti to dokonce vyhovuje, líbí se ti to, co? Jsi ubožák. Ubožák, nula, nicka… všechno, jen ne chlap.” Pustila mi penis, zrychlila pohyb pánve. “Hm, když nejsi chlap, nemáš ani právo nosit trenky, že jo. Podívám se po nějakém svém vyřazeném prádle, ode dneška budeš chodit jen v kalhotkách. Doma pouze v nich, pokud neurčím jinak.”

Byl jsem také už nesmírně vzrušen, umocňovaly to ještě ty její řeči. Lízal jsem a polykal. Měla pravdu, už jsem nebyl chlap.

Katka rajtovala na mých ústech jako smyslů zbavená, hlasitě u toho vzdychala. Sem tam se zmohla ještě na nějaké urážky či posměšky na mou adresu. Mě už pusa bolela, jazyk jsem měl dřevěný, ale držel jsem. Doufal jsem, že mě pak také udělá.

Mýlil jsem se. Když odezněly poslední zbytky jejího orgasmu, vstala a odešla. Ve dveřích prohodila, abych se neodvažoval si ho vyhonit.

Když jsem se po sprše natáhl vedle ní na postel, vymetla mě s tím, že postel bude sdílet pouze s chlapem, se mnou ani omylem. Vyhostila mě na zem.

Trvalo mi dlouho, než jsem usnul. V ústech jsem i přes vyčištěné zuby cítil pachuť Alešova spermatu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *