Já, Katka a Aleš … díl 1.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Přesně si vzpomínám na ten den, kdy to celé začalo. S Katkou, mou manželkou, a několika přáteli jsme sjížděli Vltavu. Počasí nám parádně vyšlo – slunečno, na nebi ani mráček. Řeka byla plná vodáků, popíjelo se, zpívalo se, užívali jsme si plnými doušky. Pod jedním Krumlovským jezem jsme se (snad jako pokaždé) udělali. Bojovali jsme s lodí i se zavazadly, pochopitelně za povykování spousty diváků. Konečně jsme se dostali z proudu, naházeli zavazadla do lodi a brodili se ke břehu. Uvědomil jsem si to tleskání a hvizd publika, okamžitě jsem uviděl, co se děje. Katka v tom proudu ztratila vršek plavek, sama si toho dosud nevšimla. Zmachtaná a napůl ještě v šoku se motala po kamenech, prsa se jí volně pohupovala, bradavky jí z té studené vody trčely jak hroty dopředu. A všichni jí pozorovali…

Ten obraz mi zůstal v hlavě a čím dál častěji se mi vracel. Ač jsem se původně tomu bránil, musel jsem si časem připustit, že mě dokonce vzrušuje. Myslel jsem na to při sexu. Také jsem si ho často honil a představoval si nahou Katku uprostřed davu cizích lidí.

S Kateřinou jsme byli 5 let manželé, manželství nám klapalo. Užívali jsme si sebe navzájem, sexu, dovolených, nového bytu. Oběma mám bylo 30. Katka byla hezká (co hezká, krásná) a inteligentní žena, měl jsem vlastně kliku, že jsem se na škole dali dohromady. V sexu nám to klapalo víc než dobře, oba jsme byli přístupní experimentům, nestyděli jsme se před sebou, nestyděli jsme se o sexu bavit.

Jak jsem ale psal, do mých představ se dostávalo něco úplně jiného, co by se dalo nazvat kandaulismem (tento název jsem našel později na internetu). Vzrušovala mě představa, že obnaženou Katku, pozorují cizí lidé. Mé představy byly různé a byly čím dál divočejší. Jednou manželku pozoroval v převlékací kabince úchylák, podruhé se opalovala na koupališti nahoře bez, jindy se procházela nahá či v titěrném oblečku po ulici, nebo jsme měli sex na veřejném místě, kde nás lidé pozorovali.

Strašně mě vzrušovalo, když na ulici nebo kdekoliv jinde po Katce pokukovali cizí chlapi. Vybízel ji, aby nosila kraťounké sukně a vůbec provokativní oblečky. Ona to dělala (aniž tušila, proč tomu tak opravdu chci; myslela, že je to kvůli mě), s její postavou si to mohla dovolit. Při sexu jsem si pak ty lačné pohledy chlapů promítal.

Častokrát jsem jí líbal někde na veřejnosti, moc mě vzrušoval představa (a často to nebyla jen představa), že nás někdo pozoruje.

Jak čas běžel, potřeboval jsem víc. Už mi nestačily jen fantazie a za Katkou se ohlížející pánové. Začal jsem brouzdat po internetu, vyhledával vše o kandaulismu. Projížděl jsem i různá diskusní fóra a chaty, diskutoval o této tématice. Překvapilo mě, kolik chlapů má obdobné choutky jako já, tedy ukazování své ženy nebo soulož s ní před jinými. Má touha ještě více rostla, myslel jsem na to, kudy jsem chodil.

Nedalo mi a dokonce jsem si začal s nějakýma chlápkama na chatu vyměňovat fotky svých manželek. Dostával jsem fotky jejich drahých, na oplátku jsem jim posílal fotky Katky. Pak už jsem ani nežádal výměnu, prostě jsem zakládal vlákna a nabízel komukoliv fotky své manželky.

Nechala se fotit v rámci našich erotických hrátek, či jsem jí fotil potají (třeba když spala) a pak jsem ty fotky posílal tomu, kdo si řekl. Honil jsem si ho při představě, jak nad těma fotkama cizí chlapi onanují, často posílali i oplzlé komentáře – co všechno by s ní dělali, nebo radili, co s ní mám dělat já. A já to pak s ní dělal.

Často jsem nás fotil přímo při sexu a rozesílal i tato fota. Manželka o tom, co dělám neměla vůbec tušení. Focení brala jako hru, netušila, kde ty fotky končí. A já neměl odvahu jí o tom říct.

Na co jsem si troufl, bylo naléhání na Katku, že bych strašně rád sex (ne jen líbání a objímání) někde na veřejném místě. Nadšená přímo nebyla, ale jak jsem psal, také ráda experimentovala a také mi chtěla vyjít vstříc. Sem tam jsme se tedy milovali mimo domov, vždy ale na relativně bezpečném místě. Třeba jsme vyjeli někam autem, odstavili ho na nějaké cestě a pomilovali se zde. Párkrát mi ho vyhonila i na nějakém parkovišti, kde bylo relativně rušno (to jsem byl v sedmém nebi), milovali jsme se i v přírodě, v baráku na chodbě, na řadu přišly i záchodky v restauraci a jiná místa. Jednou jsem to Kátě udělal dokonce když koukala z okna. Zprvu, když jsem to navrhl, mě měla za blázna, nakonec ale svolila. Bral jsem jí zezadu, když se vykláněla z okna, dole ulice plná lidí.

Tato dobrodružství zpočátku uspokojovala mou zvrhlou stránku, ale…

Byl jsem na tom čím dál hůř, už jsem nedokázal mít s Káťou sex, aniž bych si představoval, že nás někdo pozoruje. Přestávaly mi stačit ty románky mimo byt, přestávalo mi stačit i to virtuální uspokojování se při rozesílání jejích fotek cizím mužům. Potřeboval víc.

*

Jednou jsem byl na pivu s Alešem. S Alešem jsme se seznámili v mé první práci, stali se z nás nejlepší kamarádi. Jezdíváme spolu na různé akce (vody apod.), navštěvujeme se, pravidelně chodíme na pivo. Aleš je o 6 let starší než já, o dost vyšší a robustnější, je již dva roky rozvedený (stará mu frnkla s nějakým cucákem). Už se z toho vzpamatoval, teď loví kde se dá, spíž než vztah hledá ale příležitostné “románky”. Pravda, občas balíme kočenky spolu, on ale na rozdíl ode mě sem tam s nějakou skončí v posteli.

Ten den jsme si nalili do hlavy trochu víc a já se mu se svým trápením svěřil. Ani nevím proč, ale potřeboval jsem se konečně vyventilovat. Chvíli se mým divným choutkám podivoval, chvíli se jim smál, ale nakonec jsme zavedli vážnou debatu.

“Na tu vodu a na tu příhodu si pamatuju,” povídal mi. “Kdo by na Káťulku a na ty její kozičky zapomněl? Byl to krásný pohled. Všichni se bavili, jak se tam pak choulila a ty jsi v konvi hledal nějaké triko. A jak byla potom celá červená a rozpačitá. Kozičky má fakt krásné,” smál se. Já se nesmál. Jako by mě něco píchlo. Nebyla to ale žárlivost, naopak.

“Fakt se ti její prsa líbila? Líbí se ti Katka?” zeptal jsem se ho. Vážně se na mě podíval.

“No, Káťulka je krásná ženská, což o to,” spustil opatrně, “ale je to tvoje žena, takže pro mě tabu.”

Přicházelo na mě vzrušení, takové zvláštní vzrušení, byl ještě čas to zastavit a jít vystřízlivět, ale nemohl jsem si pomoci.

“A chtěl bys ty její prsa ještě vidět? Mám tady nějaké fotky,” sáhl jsem pro svůj ipod.

Chvíli brblal, jako že se to nesluší, že vlastně i Katka je jeho kamarádka a tohle se nedělá. Nebyl ale moc přesvědčivý. Začal jsem mu vyprávět, jak její fotky posílám na internetu cizím mužům, kteří se nad nimi uspokojují. Jenom nevěřícně kroutil hlavou, ale nakonec svolil, že prý když mi to udělá dobře, tak že se mrkne. Moc jsem nevěřil, že to dělá jen kvůli mě, Katka byla fakt kus. Měl jsem pravdu, nakonec projížděl těch pár fotek stále dokola, nemohl se od nich odtrhnout. Furt opakoval, jak je Katka krásná.

Oba jsme měli boule na kalhotách.

“Nechtěl bys vidět další fotečky?” nabídl jsem mu. “Můžeš si objednat třeba i polohu, co má mít na sobě a tak. Nafotím to pro tebe.”

“Hm, co třeba ohnutá přes stůl, vyhrnutá sukýnka, stažené kalhotky… nebo…” začal ze sebe chrlit nápady.

“Fajn, domluveno, nafotím a příště donesu.”

Od té doby jsem ukazoval Alešovi fotky mé ženy. Mě to neskutečně vzrušovalo, myslel jsem na to pak při souloži. Bylo to pro mě něco nového, další posun pomyslných hranic. Na pár měsíců mi to vydrželo.

Aleš byl párkrát i u nás či my u něj, pokaždé na Katku lačně zíral a mě to neskutečně vzrušovalo.

Jednou jsme zase seděli sami u piva, Aleš si zrovna prohlížel fotečky, na kterých jsme s ženou souložili. Měli jsme upito a Aleš byl celkem vzrušený, odvážil jsem se tedy zeptat na to, co jsem si již dlouho připravoval: zda by se nechtěl dívat, jak se milujeme, na živo.

“Jak by sis to představoval?” vzhlédl ke mě překvapeně.

“No, jednoduše. U nás doma.” Cítil jsem, jak se mi klepou nohy. Asi nejsem dost opilý.

“A Káťulka o tom ví?”

“Neví, ale zeptám se jí,” zavrtěl jsem hlavou.

“Když jí přesvědčíš, čemuž moc nevěřím, tak samozřejmě neodmítnu, co bych pro kámoše neudělal?” Jeho úsměv nebyl upřímný.

“Fajn, až bude vhodná příležitost, zkusím na to zavést řeč.”

*

Vhodná příležitost se naskytla asi tak za měsíc. Leželi jsme s Káťou v posteli, odpočívali po krásném milování. Přitulila se ke mě, políbila a zeptala se, jestli mám nějaké přání k blížícím se narozeninám. Chvíli jsem dělal, že přemýšlím.

“Hm, víš, možná by něco bylo, ale to by… asi nešlo.”

“Nešlo? Třeba jo, povídej.” Zdráhal jsem se jí to prozradit, potřeboval jsem v ní vzbudit zvědavost.

“Ty jsi ale tajemnej,” nalehla na mojí hruď. “Když mi to neřekneš, tak ani nezjistíš jestli by to šlo nebo ne. Tak si to nech a budeš mít po dárku, no.”

“Dobře, víš, že mám rád, když se milujeme někde mimo dům. Strašně mě vzrušuje představa, že nás někdo může vidět, že nás někdo pozoruje. Ale nebývá to tak, pokaždé jsme někde v bezpečí, nikdo nás fakticky nevidí. No, a já mám právě takovou touhu, aby nás někdo opravdu pozoroval.” Hlavně aby pozoroval tebe, pomyslel jsem si. Katka se zvedla na loktech.

“A jak by sis to představoval? Že si to rozdáme někde přímo mezi lidmi? Nebo že někoho oslovíme, hej, mladý pane, nechtěl byste se podívat, jak šukáme?”

“To né, to né, ale třeba… nevím… třeba říct někomu známému?” Pozoroval jsem, jak vytahuje obočí.

“Jo, známému? A ty máš takového nějakého známého?” Ty její modré oči mě provrtávali skrz naskrz.

“Možná,” odpověděl jsem neurčitě. Prstem jsem jí shrnul z obličeje neposlušný zrzavý pramínek. Miloval jsem ty její zrzavé vlasy.

“Možná, možná… co to má znamenat?” nakrabatila lehce pihovatý nosík.

“To má znamenat, že možná. Napadl mě Aleš.”

“Aleš!” vyprskla smíchy. “Aleši, Aleši, pojď se kouknout, jak si to rozdáváme… Už vidím jak jde.”

“On by šel,” hlesl jsem.

“Cože?” Překvapením zapomněla zavřít ústa.

“Tak trochu jsem se ho ptal, no.”

“Tak trochu jsem se ho ptal,” zopakovala po mě a plácla mě přes hruď. “Ty si s kamarádíčky něco domlouváš za mými zády a pak mě postavíš před hotovou věc? To snad nemyslíš vážně!”

“Promiň, lásko. Já tě ale nestavím před hotovou věc. Teď se tě ptám. Pokud řekneš ne, tak ne. To je jednoduchý. Nebudu se zlobit. Opravdu.”

“Hm,” odsekla. vstala a odebrala se do sprchy. Ten den už na mě nepromluvila.

*

Dny ubíhaly a mé narozeniny se blížily. Sezvali jsme pár přátel k nám domů, nechtěl jsem žádné blbnutí někde v restauraci. Nakoupili jsme víno, Katka připravila výbornou večeři a chlebíčky. Přišli všichni, koho jsme pozvali. Byl to příjemný večer, plný zábavných historek, zahráli jsme si i nějaké hry. Hodin přibývalo a hostů postupně ubývalo, víno do hlavy stoupalo.

Ve dvě hodiny, tu už zbyl jen Aleš. Nebylo to žádné překvapení, on zůstával vždycky jako poslední. Doma ho druhý den nikdo nepeskoval, neměl žádné povinnosti. Dolil si zbytek z lahve a odebral se na toaletu.

Když byl pryč, přisedla si Katka těsně ke mě.

“Nedala jsem ti ještě jeden dárek, miláčku,” s tím mě políbila. Ale pusa byla nějak dlouhá, ne a ne se ode mě odtrhnout. Postupně se Katka přesunula na můj klín, obličejem ke mě, nepřestala mě líbat. Ozvalo se spláchnutí.

“Asi jsi zapomněla, že tu máme ještě jednoho hosta, řekl jsem zmateně.” Jen zavrtěla hlavou. Miluji ten její svůdný úsměv. Aleš vešel do místnosti a mě to došlo! Vůbec jsem na to nebyl připraven, chtěl jsem něco říct, ale Katky jazyk mi to nedovolil.

Vyplašeně jsem pozoroval Aleše. Mrknul na mě, usadil se do křesla proti nám a chopil se sklenky. Uvědomil jsem si tlak mezi nohama. Tak přece…

Jazyk Káti kmital v mých ústech a já, po tom šoku, byl konečně schopen spolupracovat. Poddal jsem se.

Několik minut jsme se líbali, občas jsem kontroloval Aleše. Pozoroval nás. Manželka mi během líbání rozepnula knoflíky, hladila mě na holé hrudi a břiše. Na řadu přišel knoflík od kalhot. Nohama se svezla na zem, polibky přešly na krk, hruď břicho. Chtěla se mi dostat do kalhot, ale nepustil jsem jí. Ona má být přeci před Alešem nahá, to já jí mám svléknout a opíchat!

Zvedl jsem jí a posadil na pohovku. Sundal jí triko, stáhl leginy. Jen ve spodním prádle, to už bylo lepší. Hladil jsem jí po celém těle, líbal, přitom pozoroval Aleše. Ten z manželky nespustil zrak. V rozkroku měl pořádnou bouli. Katka měla oči zavřené. Propadla se někam, snad ani nevnímala, že je tu s námi divák. Snad to ani vnímat nechtěla. Já ano.

Stáhl jsem jí podprsenku a ukázal Alešovi její krásná prsa. Mnul jsem je v rukou, jazykem dráždil bradavky.

Na řadu přišlo to nejdůležitější. To nač Aleš napnutě čekal celou dobu. Když jsem jí kalhotky stahoval, nevydržel to a zajel rukou do rozkroku. Rozevřel jsem Katce nohy, aby Aleš dobře viděl. Viděl na živo to, co dosud viděl jen na fotkách. Jak jsem Katku začal dráždit, začala lehce sténat.

Já zažíval nepopsatelné pocity. Konečně se mi splnilo to, po čem jsem přes rok toužil. Někdo cizí pozoruje mojí ženu, nahou, vzrušenou, toužící…

Přestal jsem jí vylizovat, už bylo na čase zapojit nadrženého pinďoura. Stáhl jsem kalhoty společně s trenkami. Kupodivu jsem se před Alešem nestyděl. Vzrušení dělá své (zřejmě i to víno). Chtěl jsem, aby Aleš viděl, jak jí šukám.

Klekl jsem na pohovku, zvedl Katce nohy. Můj úd směroval k její kundičce. Přišoupl jsem se blíž, rukou pomohl penis zavést dovnitř. Pomalounku jsem přirážel. Z úst ženy vyšlo táhlé ách. Začal jsem jí pomalu šukat. Nohy jsem jí přidržoval ve vzduchu, občas olízl lýtka.

Aleš sledoval, jak se v rytmu mých přírazů pohupují Katce prsa, které si sama sem tam pohladila, jak se její tělo slastně svíjí, jak v ní mizí a zase se objevuje můj penis, doprovázen mlaskavými zvuky. Při tom představení si ho Aleš přes kalhoty třel.

Pak jsem se usadil na pohovku, zatáhl Katku za ruku. Když vstala, nasměroval jsem jí tak, aby otočená na mě nasedla. Udělala to. Teď byla čelem k Alešovi, rajtovala na mě. Držel jsem jí za boky a přirážel si jí na sebe, střídavě jsem jí hnětl prsa. Náš divák musel mít krásný výhled.

Poslední poloha byla zezadu. Katka zaklekla na pohovku, vystrčila zadeček, já do ní vnikl.

Prsa jí tentokrát vysela dolů, rytmicky se pohupovala, Aleš z nich nespustil oči. Divil jsem se, že vůbec vydržel jen koukat. Taky se divím sobě, že jsem vydržel tak dlouho, aniž bych se udělal. Asi to víno, když je ho víc, mám delší výdrž (samozřejmě to ale nesmím přehnat). Teď už to oddalovat nešlo.

Posledních pár přírazů. Rychle jsem z Katky vyklouzl, uchopil ho do ruky a zamířil jí na záda. Jedno dvě pohonění a už to lítalo. Tak hodně jsem už dlouho nestříkal. Káťa se svalila na břicho, na zadečku a na zádech se jí třpytily kapičky mého semene. Aleš si ho pořád třel, zíral na ní. Zamával jsem na něj, mrkli jsme na sebe. Ukázal jsem palec nahoru, on také.

“Děkuju, ti, Katko, bylo to nádherné, ani nevíš, jak jsem si to užíval,” řekl jsem, když jsme o půl hodiny později leželi v posteli. Aleš se vytratil brzy po našem čísle, bylo mi jasné, že si ho potřebuje vyhonit. Zřejmě to udělal ještě ve vchodě.

“Jsem ráda, že se ti to líbilo,” políbila mě na hruď. “Sice to na mě bylo až dost zvrhlé, ale co, taky jsme poznali něco jiného.”

“A líbilo se ti to alespoň trochu?” byl jsem zvědav, co odpoví. Na tom závisela další budoucnost.

“No, vlastně ano. Bylo to… zvláštní. Styděla jsem se, stále jsem se nemohla uvolnit, furt jsem myslela na to, že je s námi Aleš a pozoruje nás. Pak mě to ale nakonec také kupodivu začalo vzrušovat a už mi to tak nechutné nepřipadalo. Naopak. Takže ano, nakonec se mi to vlastně líbilo, ale že bych to musela mít každý den?”

“Však to každý den být nemusí, že stačí občas.” Než stačila něco namítnout, políbil jsem jí na ústa, otočil se a zhasnul lampičku.

“Dobrou noc, lásko.” Dal jsem najevo, že konverzace dnes skončila.

“Dobrou.”

*

Co se událo toho večera splnilo mé dlouhodobé touhy. Stále jsem na to musel myslet, myslel jsem na to při sexu, myslel jsem na to, když jsem si ho honil, myslel jsem na to, kudy jsem chodil. S manželkou jsme se o té události moc nebavili; naopak s Alešem jsme to rozebírali co chvíli. I jemu se to moc líbilo, dokonce se přiznal, že si ho hned za výtahem vyhonil. Týdny běžely a začínali jsme plánovat další společnou schůzku.

“No jo,” řekl mi jednou opět v naší oblíbené hospůdce, “víš jak to ale bude pro mě zase těžký? Ty si užíváš, dokonce dvojmo, jednak šukáš, jednak se ti líbí to, že vás pozoruju. Ale co já? Jenom se koukat, to je k nevydržení.” Zamyslel jsem se a musel mu dát zapravdu.

“A kdyby ses připojil?” Ta myšlenka se mi do hlavy vtírala již delší dobu, akorát jsem si ji nechtěl připustit. Teď mi došel plný význam toho, co jsem řekl. Já vlastně nabízím vlastní manželku svýmu kámošovi. Okamžitě jsem ucítil tlak v kalhotách, musel jsem se zasunout víc pod stůl. Aleš na mě poulil oči.

“To myslíš vážně? To bys mě nechal? Jsi si jistý, že bys nezačal žárlit?” chrlil ze sebe.

Čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc se mi ten nápad líbil. Že někdo jiný než já vidí Katku nahou, dobře. Že jí vidí při souloži, to už jsem také zažil, ale že jí někdo “cizí” bude společně se mnou píchat? To bylo něco nového, cítil jsem v sobě neskutečnou touhu. Vlastně by se to mohlo líbit i jí, trojku jsme nikdy nezkoušeli, kdysi jsme se o ní jen bavili. A Aleš bude poslední, kdo by měl něco proti. Přikývl jsem.

“Jasně že to myslím vážně. Hele, kdybych žárlil, myslíš, že bych ti nosil její fotky? Myslíš, že bych tě zval k nám domů, ať na nás koukáš? Dobře, možná někde uvnitř ta žárlivost je, ale to je právě to, proč to všechno dělám, chápeš? Baví mě to, vzrušuje. Vím, jsem asi divný, ale je to tak.” Aleš nic neříkal, chopil se piva, tak jsem pokračoval: “Ale jak to nejlépe navléknout? Říct to Katce natvrdo si netroufám…, možná bych jí ale přesvědčil, že bychom si zopakovali ten jeden večer, že bys zase na nás koukal… a až bude řádně rozdělaná, tak se připojíš. Nemyslím si, že bude protestovat.”

Naplánovali jsme si to dobře, teď bylo na mě, abych manželku přemluvil na další společný večer a sex před divákem. Vyšlo to jednou, proč by to nemohlo vyjít podruhé? Už tehdy když jsem jí naznačil, že si to zopakujeme, vlastně ani neprotestovala.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *