Inštruktor sexu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Sex s mojou priateľkou nebol zlí, no nevedela to dobre. Iného chlapa ako mňa nikdy nemala. O panenstvo som ju pripravil pred dvoma rokmi, na jej 19.té narodeniny. A od vtedy som ju zaúčal, no žiaľ ani ja som nejaké veľké skúsenosti nemal. Tak náš sexuálni život bol slabí. Stretávali sme sa iba cez víkendy, keďže chodí na vysokú školu. Asi pred mesiacom sa niečo stalo, prišla domou ako vždy na víkend a pri sexe to bolo čosi iné. Išla ako dračica, aj rôzne polohy vyskúšala. Bolo to neskutočne dobré a od vtedy je náš sex skvelí, užívame si ho obaja. Dnes sme sa len tak bavili a ona sa mi priznala k niečomu čo som nikdy nepredpokladal. Chcela nám obom urobiť dobre v sexuálnom živote.

Asi pred mesiacom si na internát objednala inštruktora sexu s ktorým sa aj vyspala, aby sa podučila novým veciam. Skoro som odpadol, keď mi to povedala. Vynadal som jej, už som chcel aj odisť, no presvedčila ma, že to myslela dobre, že ma ľúbi, to preto urobila. Tak som ustúpil a prepáčil jej, ale chcel som vedieť všetko do detailov. Nejako ma to vzrušilo, že mala iného. A ona mi o tom povedal všetko. Číslo na inštruktora našla v inzerátoch a zavolala mu. Dohodla sa s ním na pondelok večer. Mal vysokú cenu, ale objednala si ho. Bol presný, otvorila mu. Bol to taký typický Gigilo mal asi 25-26 rokov, športovec. Vysvetlila mu, že sa chce naučiť iba nejaké veci, nechce styk len ukážku ako na to. Chlapík pochopil a zaplatila mu. No povedal, že sa musia vyzliecť tak to bude lepšie. Priateľka ho poslúchla, obaja sa teda vyzliekli. Keď uvidela jeho nástroj neverila vlastným očiam, mal iste nad 20 cm a hrubí. Najprv jej vysvetľoval techniku fajčenia vtáka, musela mu ho aj chytiť do rúk, trošku aj pofajčiť. Postupne prešli na lízanie pičky. Vtedy už bola mokrá, trošku ju vylízal a vysvetľoval techniky.

Potom prebrali rôzne polohy, no nešukali len bol na nej, ale nevnikol dnu len svojho obrovského vtáka položil na ňu. Až prešli na vysvetľovanie okolo polohy „na koníka“ teda ona sa na neho posadila vtáka cítila pri pičke a ako tak na ňom jazdila nejako ten vták zrazu vkĺzol do pičky a ten pocit ju tak vzrušil, že neodolala a začali skutočne šukať a vyskúšala všetky tie polohy čo doteraz prebrali iba teoreticky. Bola ako v tranze niečo také vraj nikdy ešte nezažila poďakovala mu a odišiel. V ten týždeň si každý večer objednala stále iného inštruktora a učila sa novým veciam, každého nechala vystrieť sa do nej. …

Pozrel som sa do jej krásnych očí a odpustil jej lebo viem, že to robila pre nás oboch. Vtedy mi už stál, čo videla aj ona. Aj sa ma spýtala, či ma to tak vzrušilo. Ja som jej vysvetlil, že som asi ten typ chlapa čo má rád ak mu žienku preťahujú aj iný. To ju vraj neprekvapilo a už to dávnejšie tušila. Ale skutočne ju to potešilo počuť to odo mňa. Dnes odišla späť do školy na týždeň a pred odchodom si odo mňa vypýtala peniaze na ďalšie nové hodiny u nových inštruktorov sexu, tento týždeň chce prebrať techniku sendviča tak si musí objednať naraz dvoch….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *