Ilona

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

„Ááááááááúúúúúúú!”,zaječela,když jsem jí natáhla klitoris a bez varování ho prudce probodla. „Nééééé!Nech toho!”,ječela,ale já jsem vytrhla jehlu a rychle zavedla ten nádherný šperk,co vypa­dal jako květ růže. „Ještě vydrž!”,natáhla jsem jí malý pysk a do jeho hrotu také zabodla jehlu. „Áááááááá….úúúúúú!”,ječela,ale já se nedala rušit a probodla jí i druhý pysk.

Když jsem jí tam zavedla kroužky,sáhla jsem po okurce a na-cpala jí do té nádherně ozdobené kundy.Jitka nejprve křičela bo­lestí,jak jí to zatahalo za zavěšené kroužky,ale po chvíli,když jsem jí okurkou pohybovala,se uklidnila a začala slastně vzdychat.Při­tiskla jsem se k ní a cucala jí bradavky. „Uu…uuu!”,vzdychala stá­le víc.Natáhla jsem jí bradavku a zapíchla do ní jehlu. „Áááááááá úúúúúúú!”,znovu zaječela,ale já jsem jehlu dál protlačovala bra­davkou,až vykoukla na druhé straně.

„Nééééé!Už dóóóst!”,řvala Jitka,ale já jsem jehlu vytáhla a místo ní zavedla dost velký kroužek s krásným přívěskem.Nedba­la jsem na její řev a také do druhé bradavky zavedla stejný krou­žek.Jitka tam ležela naprosto vyčerpaná a jenom tiše vzlykala.Po-líbila jsem jí a opatrně hladila prsa. „A je to!”,utěšovala jsem jí.„Tak už mě odvaž!”,vykřikla Jitka a začala trhat pouty.

Ten kousek okurky,co z ní koukal,jsem si zastrčila do kundy a začala jí šukat.„Odvaž mě!”,kvílela Jitka.Rozvazovala jsem šátky, držící jí ruce a Jitka si hned sáhla na prsa.„Aúúú!”,zakvílela,když se dotkla šperků v bradavkách.„Nesahej si na to!”,příliš pozdě jsem jí varovala.Vytáhla jsem jí okurku z kundy a odvázala jí i no-hy.„Pomalu!”,přidržela jsem jí je.„Áááá….úúúú!”,stejně kvílela, když jsem jí je pustila a ona se snažila dát je k sobě.

„Néé!Pusť mě!”,kvílela,ale snažila se slézt se stolu.Pomohla jsem jí a Jitka chtěla dojít k zrcadlu,aby se na sebe podívala. „Aúú …úúú!”,kvílela s každým krokem,ale stejně tam musela dojít,aby se na sebe podívala. „Je to krásné,ale kdyby to tak nebolelo!”,stále kňučela.„Tak si lehni a nech to zahojit!”,poradila jsem jí a doved­la jí k posteli.Ještě dlouho pofňukávala,než usnula.Lehnula jsem si vedle ní a také usnula.

Ráno mě probudilo,jak mě Jitka tahá za řetízek v klitorisu.Oto­čila jsem se,abych měla hlavu mezi jejíma nohama a začala jí lízat kundu.Jitka začala čím dál víc vzdychat,tak jsem jí chytila za kroužky v pyskách a pořádně jí kundu roztáhla,abych se jazykem dostala co nejhlouběji.Jitka nejprve naříkala,ale jak jsem se jazy-kem dostávala stále hlouběji,její nářek se změnil ve slastné vzdy-chání.

„Áááááá!”,vykřikla,když jsem jí zuby chytila za ten nádherný šperk v klitorisu a lehce za něj zatahala.Přitiskla se mi kundou na ústa,aby zmenšila ten bolestivý tah za čerstvě propíchnutý klitoris. Ale náhle se rozechvěla a odměnila mě tím nejlahodnějším mo-kem,který jí vytryskl z její studánky.Přisála jsem se k ní tak,že mi neunikla ani kapička.Jitka se také přisála k mé kundě a tak jsme se tam zmítaly v návalech orgasmů.

„Pojď,něco zkusíme!”,táhla jsem Jitku do pokoje,když jsme se nasnídaly.Otevřela jsem šperkovnici a vytáhla tři řetízky.Připnula jsem je Jitce na kroužky v bradavkách a k tomu nádhernému šper-ku v klitorisu,i když se tomu bránila.Druhé konce řetízků jsem si připojila ke svým šperkům.Začala jsem se lehce pohupovat v ko­lenou a řetízky se začaly houpat.Cítila jsem,jak mi kunda vlhne,až mi to začíná téct po nohách.

Jitčino bolestné kvílení se rázem také změnilo ve slastné vzdy-chání.Opatrně jsem udělala krok vzad,až nám řetízky napnuly bra­davky i klitorisy. „Ááááá……úúúúúú!”,vykřikla Jitka a rychle také udělala krok.„Pojď!”,chytila jsem jí za ruce pomalu couvala.Ře-tízky se zase rozhoupaly a oběma nám to dělalo velice dobře. Chvíli jsme tak chodily,ale když s námi stále častěji cloumal or­gasmus,musely jsme se odpojit,abychom si neutrhly bradavky či klitorisy.

„Je to nádherné,ale ještě to moc bolí!”,Jitka se držela za bra­davky i klitoris.„Tak to zkusíme příští víkend!”,řekla jsem jí,když už se chystala domů.„Domluvíme se s Petrem a prožijeme víkend společně!”,loučila jsem se s ní.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *