Hříšná chata

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jak už to tak bývá na chatě se občas přihodí i nevýdané věci, jako třeba jeden letní večer.

Seděla jsem jeden večer na zahradě, už se připozdívalo a četla si nějaký časopis. V tom na mě někdo potichu zavolal přes plot a stál tam Tomáš, kamarád, se kterým jsme pařili a prováděli nekalosti, ovšem v rozumné míře jako puberťáci. Zeptal se jestli může dál, že by jsme si mohli vypít skleničku a zavzpomínat.

Já řekla jasan. Za prvé už jsme se opravdu dlouho neviděli a potom lepší je společnost, než sedět celý večer sama. Večer už pokročil a naše nálada se hezky uvolnila. Nevím jestli k tomu napomohlo i těch pár skleniček, ale seděli jsme těsně vedle sebe a já cítila jak se mě dotýká. Občas mě pohladil až se naše oči potkali a od té chvíle bylo jasné, že tenhle večer jen u povídání neskončí. Pohladil mě po tváři a něžně políbil, maličko se oddálil ještě jednou se mi zadíval do očí a já mu polibek opětovala, pak jsme se začali vašnivě líbat a rozkoš nás začala ovládat.

Jeho příjemné a teplé ruce mě hladily a laskaly, snad na každém kousíčku mého těla jsem cítila, jak je moje kundička úplně mokrá a vzrušení se mi rozlévalo v celém bříšku. Když mi sundal kalhotky a prstama mi přejel přes mojí hladce vyholenou lasturku, tak jsem tichounce zasténala, on mi roztáhl doširoka stehna začal mě tam dole dráždit jazykem. U toho mi nejdříve velmi jemně zasouval prsty do touhou naběhlý kundičky až šťavička, která ze mě vytékala úplně mlaskala. Intenzita jeho počínání vzrůstala a já se úplně rozklepala v úžasném orgasmu, jeho přirození bylo naběhlé a vztyčené jen se napíchnout. A jak jsem mínila tak jsem taky provedla, přetočila jsem se na něj a pořádně se nabodla a zařádila si na něm. Pak si mě otočil pěkně zezadu a polibky zkrápěl kundičku i anální dírku a pak ho znovu do mě zasunul až po kořen a a rejdil ve mě, než jsme se oba udělali.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *