Hříchy minulosti – Nevěra přišla dřív než vztah

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Před krátkým časem jsem si troufl povědět Vám o svém kandaulistickém zážitku v povídce Výročí svatby. A jak jsem zjistil, funguje to tu celkem dobře jako zpovědnice. Pustíte ven to co vás trápí či vzrušuje (a asi by zas tolik nemělo) a uleví se vám. Tak dokud ta možnost je a manželka o tomhle webu snad neví :-), zkusím se tu postupně odlehčit od svých dřívějších prohřešků proti společenské morálce a konvenci …

Je to zpátky tak 16-17 let. Čerstvě po škole jsem si našel práci jako technik u jedné menší společnosti mající co dočinění s hazardem a jelikož to bylo za celkem dobrý peníz, mohl jsem po večerech pařit a lovit holky. No, spíš lovit než pařit, jelikož v práci mne bylo zapotřebí hlavně v noci a tak se moc pít nedalo. Byť dýchat do balonku bych určitě nechtěl.

Při jedné takové příležitosti jsem narazil na dvě slečny studující na naší univerzitě a večer i zábava se celkem dobře rozbíhala. Dal jsem tehdy tuším jednu či dvě sklenky vína a holky snad pily tonik s ginem. Ale to je vlastně fuk. Hlavní bylo, že jedna – vysoká blondýnka s pěknou figurou, byť trošku kulatějším obličejem a druhá menší, sportovní diblík s dlouhými černými vlasy až pod zadek, byly bez partnerů. Ta první úplně a ta druhá měla kluka doma, což bylo celkem dost daleko od nás.

Zacílil jsem na tu sexy blondýnku a viděl to jako pohodový cíl. Leč co s tou druhou? Napadlo mne brnknout kamarádovi a využít ho jako garde a pak i eliminátora brunetky v době, kdy bych chtěl odtáhnout vyhlídnutou kořist k sobě domů. Přeci jen proč riskovat, že se holky nebudou chtít oddělit, když by jedna zůstala sama a zabít tím celou snahu o případný sex a možná i vztah, konec konců, chybělo mi obojí.

Kamarád nezklamal a dorazil. Zapojení do zábavy z jeho strany proběhlo bez zaškobrtnutí a holky byl nadmíru spokojené. Hroší ale bylo, že se kamarád poněkud minul cílem. Zjevně se mu také víc líbila ta blonďatá kočička bez chlapa, než brunetka co se celou dobu celkem okatě tvářila, že zábava teď a tady ano, ale kluka má a chce to tak nechat. Došlo mi, že byla chyba zvát kámoše co je tou dobou stejně jako já bez holky a představit mu nezadanou slečnu. Nic si nenalhávejme, jak jde o ženský a možnost zasunout, jde kamarádství na druhou kolej

V nejlepším mne telefonát vytáhl na servis do putyky asi třicet km za městem a odmítnout jet se nedalo. Vysvětlil jsem situaci a vzal je všechny s sebou s tím, že po návratu přepadneme benzínku, koupíme pití a noc skončí až s rozedněním.

Servis se dost protáhl a holky mile překvapily výdrží a tolerancí. Přeci jen začouzená putyka plná dotírajících ochmelků nebyla tím nejlepším místem na prolomení ledů.

Návrat do civilizace proběhl bez problémů, na benzínce jsem zakoupil pár lahví bílého, tvrdé pro holky a kamaráda a jelo se k nám. Průšvih nastal se zjištěním, že jsem někde ztratil klíče od bytu a nebylo jak se dostat domů. Jak jsem tam tak stál, odpočítával jsem vteřiny do závěrečného hvizdu pro nepříliš dobře pokračující večera a přemýšlel, zda ty dveře vykopnout a nebo jít z postele vytáhnout nějakého šikovného zámečníka. Kámoš bydlel s rodiči, tam se nedalo a navrhnout holkám hotel jak nějakým šlapkám, to jsem nechtěl.

Vyřešila to brunetka (nechci jmenovat a ani si jména vymýšlet) a navrhla jet k nim na kolej. Vrátný prý bude stejně spát, tak nás na pokoj dostanou. Nikdo nebyl proti a vrátný nás opravdu „prochrápal“.

Na pokoji nebylo moc co dělat. Rádio se pustilo na malé volume a pití sice bylo fajn, ale nějak se nedařilo vykouzlit nevázanou zábavu. Proč to protahovat. Zabalili jsme to asi po hodině a půl a jelikož kámoš nechtěl opitý domů a já byl bezdomovec, ustaly nám holky na nafukovacích madracích, co měly místo postele. Dvě jsem srazili k sobě, zajistili je z jedné strany o zeď a z druhé skříňkou, aby se moc nerozjížděli až se budeme ve spánku vrtět. Já se strategicky vnutil k blondýně, vedle sebe vmanévroval brunetku a za ní pak kámoše. Že tiše zuří byla zřejmé, ale co už, to on mi začal lézt do zelí.

Plný očekávání jsem vklouzl k blondýně pod peřinu a … jak dokázala usnout během jedné vteřiny jsem nepochopil do dnešního dne. Prostě řekla něco jako že je to fajn se hřát a byla v limbu.

Tak jsem tam tak ležel, díval se na záda své budoucí ženy (to byl hodně vzdálený „plán“ a ne, není mou ženou) a nemohl usnout. Nadržený, zklamaný, bdící. Kamarád začal také celkem brzo zařezávat a tak jsem se otočil na záda a čučel do stropu …

„Taky nemůžeš usnout?“ … otočil jsem za hlasem a zjistil že se na mne upírají mandlové oči nasvícené od nikdy nekončící záře přesvíceného města za okny pokoje.

Usmál jsem se na ni a bez přemýšlení jsem jí z čela pomalým pohybem odhrnul pramínek vlasů. Neodtáhla se, jen tam tak ležela a pozorovala mne. Zajel jsem jí prsty do vlasů, přejel jí přes temeno na šíji a záda a nechvál mezi články mých prstů klouzat její neskutečně jemné kadeře. Nevím jak to popsat, ale v tu chvíli jsem netoužil po ničem jiném, než smět ty vlasy pročesávat do konce svého života.

Pomaloučku se přisunula blíž, svou peřinu nechala za sebou a vklouzla k mně a své tvrdě spící kamarádce. Přivinul jsem si ji k sobě jak nejtěsněji to šlo a nepřestával ji hladit ve vlasech. Pamatuju si, jak mi hlavou blesklo, že si to pro jeden krátký zbytek noci asi polepím u blondýny, až ji probudíme nebo to někdy praskne a že kousek od nás spí kamarád a že bych se chtěl milovat před ním tak to zas ne.

Ale to byli pocity jen na zlomek vteřiny a pak už nebylo nic, jen já a ta malá brunetka tiše předoucí v mé náruči.

Jednou rukou jsem jí stále hladil vlasy, druhou se nemotorně snažil polaskat její pevné tělo a dostat se k prsům, menším ale nádherně pevným, jejichž trčící bradavky vpalovaly dolíčky do mého hrudníku. Moc to nešlo, jak taky, když ležíte na boku a tu ruku, co si tak moc přeje laskat rozpálenou holou kůži mladé slečny, máte narvanou z části pod sebou a z části právě pod objektem vaší touhy.

Ale kdo bojuje ten má šanci zvítězit a i v těsném prostoru mezi dvěma spícími lidmi se nám podařilo svléknout jeden druhého ze zbytků oblečení, ve kterém celá tahle noc započala. Ani jeden z nás neřešil svého kamaráda/kamarádku na krajích provizorního mileneckého lůžka a vzájemné laskání rychle přerostlo k ovíjení se našich těl v jednom velkém propletenci rukou a nohou.

Pamatuji se na její tlumené vzdechy, na můj přidušený sípot, na občasné nárazy do jednoho či druhého spícího těla kolem nás a hlavně na úžasný pocit naplnění, když jsem svým penisem pomalu pronikal mezi její nohy, na krásu z rozevírání jejích stehen a vybídnutí ke vstupu do míst, kde měl být její přítel, tu noc tak strašně vzdálený a zbytečný.

Rukou mne nasměrovala na okraj své štěrbinky, lehounce se prohnula v zádech a já nepatrně zanořil svůj trčící nástroj mezi její stydké pysky.

Protahoval jsem ten okamžik a zasouval se do ní tak pomalu, jak jen to šlo. Nechvátala na mne, trpělivě a vstřícně čekala, až svým klínem narazím na její a špičkou svého žaludu proniknu tak hluboko do jejího těla, jak jen to bude možné.

Vzpínal jsem se v ní, aniž bych jediným pohybem přerušil intenzitu našeho splynutí a ona mne zabořenými nehty do mých zad tiskal víc a víc k sobě.

Pak v jediné vlně uvolnění vzájemný tlak polevil a já do ní začal bušit jak smyslů zbavený. Přirážel jsem zpocený a zadýchaný. Proti mně se draly vzlyky a tlumené a přesto prudké nádechy a výdechy.

Jak dlouho to trvalo nevím. Možná krátký okamžik, možná celou věčnost. Pak už jen vím, že jsem se na ni zhroutil v okamžiku vyvrcholení, zalehl ji a vypustil do jejího lůna vše co jsem v sobě dlouho zadržoval. Vím, že jsem tam ležel, hlavu položenou na polštáři vedle její a díval se do očí blondýnky, která nespala a s němou výčitkou si mne prohlížela. Pak vstala a odešla pryč z pokoje do potemnělé chodby ubytovny.

Zvedl jsem hlavu a podíval se vedle dívky, ve které stále vězel můj pyj a nevěřícně zíral na ruku mého kamaráda, šátrající po prsou mladé ženy, kterou jsem právě pomiloval.

Ona se nebránila, podívala se na mne, usmála se a v očích měla plamen touhy … možná stejný, jaký bych našel v očích mého kamaráda, ale neměl jsem odvahu to zjistit.

Pomalu se pode mnou přetáčela směrem ke kamarádovi a já jen jako vůl čekal, až z ní samovolně vyklouznu.

Krása jejích vlasů, doteků a vzlyků byl pryč a já si přes špinavý olepený penis natáhl trenýrky, oblékl se a vyrazil do kalného rána co nejdál z pokoje, kde se rozjíždělo druhé kolo milování, do kterého jsem nebyl zván a pokud přeci jen ano, neměl jsem chuť tu pozvánku přijmout.

V jedné jediné noci jsme podvedl dívku, kterou jsem chvilku před tím balil a která měla stejné úmysly se mnou, jak jsem se dozvěděl o pár týdnů později.

Vyspal jsem se s holkou, která podvedla nejdřív svého kluka se mnou a pak i mne, když jsem si naivně myslel, že po takové noci bude jen ona a já jako MY a nic jiného.

Nasadil mi parohy můj kamarád a nasadil mi je v mé přítomnosti. Byť jsem bitevní pole vyklízel celkem rychle, ale dost rychlé to bohužel nebylo.

Kamarád skončil zamilován do šílené nymfomanky, která s ním orala téměř celý rok a která s ním dál vesele podváděla svého původního a stále fungujícího přítele.

Já se sešel s blondýnkou a bylo to nakonec fajn a jsou z nás dodnes přátelé.

A ona šílená fame fatale nakonec zůstala sama s dítětem (nepočatým této noci!), kterému bohužel chyběl otec, jelikož možných jich bylo rozhodně víc a žádný se nesnažil tuto roli obsadit .

Jo, i takový někdy může být život a naše malé role v něm.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *