Hrátky u kamarádčiny tety

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Lucie a v době, kdy se tento příběh odehrával mi bylo 15. Musím říct, že jsem docela hezká, světle hnědé vlasy, střední prsa, pevná prcinka. . . Jako každé léto jsem měla jet na týden k babičce i když jsem to dělala spíš kvůli mámě, vůbec se mi tam nechtělo jezdit.

Hned první den jsem však při cestě z obchodu potkala sympatickou dívku Kláru, která zde byla na prázdninách u tety. Kláře bylo taky 15, hnědovláska, měla vytáhlou postavu, skoro žádná prsa a štíhlé, dlouhé nohy. Okamžitě jsme se skamarádily a příští den přijela i její 13letá sestra Veronika. Už dřív jsem se mazlila a líbala s kamarádkami, ženy mě odjakživa vzrušovaly a Verča byla opravdu sexbomba. Špinavě blond vlasy jí když foukal vítr padaly rozverně do očí, nebyla úplně nejšíthlejší, ale moc jí to slušelo a měla obrovská prsa. Dohodly jsme se, že u nich přespíme a postavily si malý stan na jejich rozlehlé zahradě. Jejich teta neměla být doma, tak jsme se těšily, že budeme moct jít spát.

Večer jsme hrály flašku a úkoly byly čím dál ostřejší a nepříjemnější. Když jsem udělala jeden zvlášť hrozný, napadlo mě jak to holkám oplatit a řekla jsem jim, aby si daly francouzáka a já že je při tom natočím. Překvapilo mě, že jim to ani moc nevadilo a počkaly, až zapnu mobil a začaly se líbat. Ucítila jsem jak vlhnu. Najednou přestaly, popřály jsme si dobrou noc a šly spát. Já si lehla doprostřed a otočila se k Verče.

Ještě chvíli jsem na to myslela a pak jsem usnula. Najednou jsem ucítila jak mě někdo příjemně hladí po zádech. Chtěla jsem se otočit, ale Verča mě chytla za bradu a pošeptala mi do ucha: „Víme, že tě vzrušovalo, když jsme se líbaly. “ A pak mě začala líbat a přitom si svlékla kalhotky a začala se prstit. Klárka se mezitím přesunula k mému rozkroku, chvíli mě prsty dráždila přes kalhotky, ale po chvíli je odhodila stranou a začala moji vzrušenou kačenku zpracovávat jazykem.

Zachvěla jsem se a zašeptala Verče: „A co vy?“ Nevím co se mnou bylo, ale po chvíli jsem při našem líbání začala Veronice pomáhat prsty s její kundičkou. Na moment jsem ale musela přestat, protože jsem ucítila vlny napětí a pak na mě přišel nádherný orgasmus. Vydechla jsem, Klára se ode mě odtrhla a já se od Verčiných úst přesunula níž, sála jsem jí naběhlé bradavky a přitom rozmazávala své šťávy po našich tělech. Pak jsme přestaly, obešla jsem Verču a ze zadu jsem jí lízala kundičku a jednou rukou ji prstila. Druhou rukou jsem si dráždila poštěváček, pak jsem ucítila další prsty, které mi prudce zajely do kundy. Zvedla jsem hlavu a spatřila něco, co vypadalo jako výjev z mých erotických představ: Holky se líbaly, jedna Verčina ruka hladila Kláru v rozkroku, druhou její ruku jsem měla v kundě, Klára jednou rukou hladila Verče prsa a druhou měla strčenou ve své prcince. Opět jsem se vrátila k Verčiné kačence.

Za chvíli se začala prudce nabodávat na mé prsty a i já pocítila další slastný orgasmus. Ještě jsem pečlivě vylízala Veroničiny slaďoučké šťávy a pak jsme se ještě všechny dohromady šly osprchovat a pak jsme už všechny vyčerpáním usnuly. Teď se vídáme tak jednou za měsíc u mé babičky, a tento zážitek rozhodně nebyl poslední. Jestli chcete slyšet další, určitě napište.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *