Hračka – Začátek /1. díl

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vše začalo před devíti lety. Pokusím se Vám povědět většinu z mé (pro mne krásné) minulosti. Jmenuji se Lucka a dnes je mi dvacet let. Mám o sedm let staršího brášku a rodičům je dnes kolem padesáti. Hrátky s mušličkou jsem objevila v osmi letech. Ale ne tu klasickou. Jen jsem se vždy třela třeba o polštářek. Občas se stalo, že mne někdo z rodičů načapal. Většinou to byl můj taťka. S příchodem jedenáctého roku a první menstruace přišly i první hrátky s prstíky. Ale zkuste si v panelákovém bytě najít místečko pro takové hraní, zvlášť když máte společný pokoj se sourozencem. Využívala jsem takové chvilky vždy po škole, to ještě nikdo nebýval doma. Jen náš pejsek a ten to těžko někomu poví. Ale jeden takový den změnil vše.

Bylo léto a já přišla jako vždy brzy domů. Do příchodu ostaních zbývali minimálně dvě hodiny, které jsem mohla využít ke hraní se svou mušličkou. Na sobě jsem měla přilehlé tílko a krátké kraťásky, které brzy letěly do rohu pokoje. Pejsek se ani neuráčil vylézt z pelíšku, aby mne uvítal. Nelámala jsem si s tím hlavu a uvelebila jsem se na své postýlce. Zlehka jsem si hladila svá hebká stehýnka. Krásně to šimralo. Pozvolna jsem si svlékla své mokré kalhotky a hodila je na zem. Do široka jsem roztáhla nožky a dotka se své mokré kundičky. Začla jsem si jednou ručkou roztahovat pysky a druhou jsem kroužila po poštěváčku. Zavřela jsem svá modrá očka a oddávala jsem se tomu slastnému pocitu, který mne tak naplňoval. Potichu jsem vzdychala. Najednou se ozval hlas taťky. ,,Lucinko?“. Lekla jsem se. Rychle jsem dala nožky k sobě a mušličku jsem zakryla mou ručkou od šťáviček. Otevřela jsem oči. Tatínek stál ve dveřích jen v trenýrkách. Hodně jsem se styděla a zhluboka oddychovala. Šel pomalinku ke mně a usadil se vedle mne na postýlku. ,,Nevěděl jsem, že jsi už doma. Dnes jsem přišel dříve z práce a šel jsem si lehnout. To co děláš je normální princezno“. Dodal šeptem a políbil mne na čelíčko. Položil mi ruku na stehýnko a hladil ho. ,,Pokud by jsi chtěla, mohl bych Ti pomoci“. Usmál se na mne. ,,J-ak tati?“, vykoktala jsem ze sebe. ,,Roztáhni nožky a uvidíš“.

Opřel se o zeď hned vedle mne. Pomalinku jsem rozevírala nožky a odhalovala svému tatínkovi ještě svou holou kundičku. ,,Máš ji krásnou Lucinko“, šeptal sladce do mého ouška. Opatrně na ni položil svou dlaň. Trošku mne to zastudělo. Zhluboka jsem dýchala a dívala se na svého tatínka. On sledoval svou ruku. Lehce mi hladil broskvičku a já začala vlhnout. ,,Líbí se Ti to miláčku?“, zašeptal a podíval se na mne. ,,Je to nádherné tati“, odpověděla jsem vzrušeně. Políbil mne na vlásky a přitom mi rozevíral závojíčky. Jezdil mi chvilku prstem nahoru a dolů ve štěrbince a nakonec mi začal svýmy mohutnýmy prsty dráždit poštěváček. Přitulila jsem se k němu a opřela svou hlavu o jeho rameno. Sledovala jsem jeho mohutnou ruku, jak mi zpracovává kundičku a potichu vzdychala. ,,Užij si to holčičko moje“, opakoval stále dokola. Začla jsem se celá třást a pak přišel mohutný orgasmus a já vykřikla. Má ruku tlačila na tatínkovu a trošku jsem mu jí postříkala šťávičkama. Orgasmus odezněl a tatínek dohlazoval musličku. ,,Děkuji tati, bylo to krásné“, povídala jsem udýchaně dívala se do jeho očí. ,,Když budeš chtít Lucinko, můžeme to někdy zopakovat. Ale nikomu to neříkej, ano?“. ,,Ano tati, slibuji“, a usmála se. ,,Teď si odpočiň princezno a za chvilku se obleč“. Políbil mne na rty a postavil se. Vzal ze země mé kalhotky. ,,Mohu si je nechat?“. Kývla jsem. Odešel z pokoje a zavřel. Lehla jsem si na záda a po chvilce usla s vyhrnutým tílkem a ulepenou mušličkou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *