Hotel

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jel jsem se sestrou a její kamarádkou z Ostravy do Prahy pozdě večer. Po domluvě s holkami jsme zastavili a ubytovali se v hotelu poblíž Brna. Dostali jsme jen 2 lůžkový pokoj. Holky se vydaly jako první do koupelny. Já si sedl na postel a zapnul televizi.

Když jsem slyšel sprchu a obě holky v koupelně bylo mi jasný, že jedna musí být nahatá. Najednou jsem byl trochu zrušený a hlavně zvědavý. Šel jsem do koupelny a ve sprše byli obě holky společně. V koupelně se válelo jejich oblečení a spodní prádlo. Vzal jsem jedny z kalhotek a přičichl si. Penis mi začal pomalu stoupat vzhůru. Nechal jsem pootevřené dveře od koupelny a sedl si na postel.

Když vypnuly sprchu vyšli ze sprchy a já se koukal na jejich nádherná těla. Sestra i její kamarádky měla nádherné čtyřky a krásně štíhlou postavu. Sestra vyšla ze sprchy jen v kalhotkách. , , Co dávají v televizi , , řekla a já nedokázal nic říct. Koukal jsem na její prsa. Potom vyšla její kamarádka v tričku a v tangách. , , Co jste tam dělaly takovou dobu?, , zeptal jsem se. Sestra se smála a řekla mi, že jen ženské věci a šel jsem se vysprchoval.

Potom jsem šel zpátky do pokoje jen v trenýrkách. Lehl jsem si do postele a koukal na holky. Ty seděly na posteli a koukaly na televizi. Přepínaly televizi až našli stanici Private gold. Zrovna tam byly dvě holky s jedním chlapem jak si to rozdávají. Kamarádka řekla jestli bychom to nevyzkoušeli jen tak nezávazně mezi sebou. Sestra že jo, ale že mi nebude strkat penis do žádné díry.

Já se svlékl a kamarádka začala vášnivě olizovat penis. Sestra se začala pomalinku svlékat a já na ní koukal. Sestra si lehla na postel a roztáhla nohy. Její kamarádka jí začala olizovat vagínu. Vyšpulila na mě prdelku a já ho vložil do její nadržený kundičky. Byla velice vlhká a tak to šlo velice snadno. Najednou jsem začal cítit, že budu stříkat a tak jsem ho vyndal a postříkal jí prdelku. Můj orgasmus byl velice silný a sperma stékalo po její nádherné prdelce na postel. Sestra se na mě dívala. I přes velký orgasmus mi penis pořád stal. Lehl jsem si na postel a kamarádka si sedla na můj penis čelem ke mně. Často mi vyklouzl z její vagíny a sestra mi ho vložila zpět. Pak, když mi po několikáté vyklouzl, sestra mi ho vzala do pusy. Celého mi ho strčila do pusy. Potom mi ho strčila zpět. Pak sestra řekla kamarádce, že chce taky. Slezla ze mě a pomalinku si na mě sedla sestra.

Její kundička byla velmi úzká a velmi vlhká . Oba jsme se na sebe koukali. Když jsem měl penis v sestřině vagíně. Vystříkl jsem velice mohutný orgasmus přímo do ní. Přidržel jsem si jí a vycákal jsem všechno do ní. Když jsem ho vyndal sperma teklo z její vagíny ven.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *