Holka z vesnice

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh je pravdivý a skutečně se odehrál. Jsou pouze pozměněna jména osob.

Děj mého příběhu začal jednoho letního dne, kdy jsem seděl doma v Praze u počítače a hledal nějakou seznamku kde jsem ještě nedal svůj inzerát, že hledám nějakou dívku na vážné seznámení. Bylo mi tehdy 18 a můj sexuální život téměř neexistoval. Panic jsem sice nebyl, ale sex jsem měl jen s jednou holkou, která nebyla moc aktivní a skoro mi u toho usínala. Proto moje sebevědomí bylo velmi chatrné, ale říkal jsem si, že to třeba nebylo mnou a že bych to měl ještě zkusit s jinou. A jelikož jsem nebyl ten typ kluka, co si na ulici ukáže na holku a zbalí ji, tak jsem to zkoušel přes internet.
Né že bych byl nějakej vyložené odpornej, ale byl jsem trochu při těle a díky mé vrozené stydlivosti, jsem žádnou přímo oslovit nedokázal.

Tak jsem tedy na jedné nejmenováné seznamce zadal svůj inzerát i s fotkou, párkrát jsem si nějakou holkou co mi odpověděla popsal, ale nakonec z toho nic nebylo. Nakonec jsem na tu seznamku úplně zapoměl a soustředil svojí hlavní pozornost na jiný věci. Takže můj sexuální život znamenál já „romantické“ večery: já a moje ruka.

Takhle to šlo dlouho, až když jsem si jednou v prosinci vzpoměl na tu seznamku a jenom ze zvědavosti ta znovu vlezl. K mému překvapení tam byl jeden vzkaz od holky, která měla jako bydliště jednu malou vesničku poblíž naší víkendový chalupy. Začal jsem si s ní tedy psát. Po chvilce psání mi napsala, že mě vlastně zná od vidění. Jelikož mě byla sympatická tak jsme si psali asi týden a po týdnu zabrousili na lechtivější téma. Napsala mi, že už dlouho neměla sex a že jí chybí. Nacož jsem jí napsala že mě taky dost chybí a z legrace jsem podotkl, že by jsem to tedy mohli dát dohromady. Jaké bylo moje překvapení, když mi zcela vážně odepsala, že jo. Vyžádal jsem si tedy její fotku. Na fotce vypadala trochu při těle, což mě , ale vůbec nevadí a navíc jsem si říkal, že bude mít velký prsa díky tomu.Tak slovo dalo slovo a domluvili jsme se, že o víkendu přijedu a pujdem se spolu vyspat. Co mám říkat?. Já se těšil jak na vánoce. To víte, skoro panic s příslibem sexu.

Skoro celý týden jsme spolu řešili, kde to provedem, jí bylo 16 a měla rodiče pořád doma a naši když byli na chalupě tak moc často někam nechodili. Tak mě napadlo, že by jsem mohly v mém autě. Mám takový malý 3-dveřový Fiat Uno. Jitka jak se jmenovala s tím souhlasila a byly jsme domluvení na pátek na 18. hodinu. Moje velká naděje ještě vzrostla když mi napsala, abych nezapoměl koupit kondomy.

Na chalupu jsem přijel už ve čtyři a první co jsem udělal, bylo, že jsem si šel prohlédnout jestli se do toho auta vůbec vejdem. Po chvilce zkoumání, jsem zjistil že když se přední sedačky posunou dopředu vznikne docela dost místa. Když mi chyběla ještě asi hodina do jejího vyzvednutí, tak jsem se šel oholit a osprchovat. Její vesnice byla opravdu blízko takže na cestu mi stačilo pět minut, ale stejně jsem vyrazil celý natěšený o deset minut dříve.

Měl jsem Jitku naložit u autobusové zastávky. Když jsem tam přijel tak už tam stála a kouřila. Přijel jsem tedy až k ní a otevřel dveře aby mohla nastoupit. To byl také moment kdy jsem si jí poprvé podrobně prohlédl. Je asi 168cm vysoká, trochu při těle, kratší hnědý vlasy a krásná baculatá tvářička. Prsa jsem moc soudit nemohl protože na sobě měla tlustou černou mikinu. Když nastoupila hned mi dala pusu na tvář, což mě udělalo velkou radost a posílilo moje naděje,že se to dneska opravdu stane.

Rozjel jsem se tedy k nedalekému lesíku, kde jsme podle Jitky měli mít soukromí v autě. Po 5 minutách jízdy po polní cestě jsme u cíle.Vypínám motor a přesouváme se do zádu. Začínáme si povídat o sobě co studujem a prostě o životě. Po asi hodině povídání, kdy se stále nic neděje, začínám mít strach, že se ani nic nestane.

Rozhodnu se tedy udělat první krok a položím jí ruku na stehno. Podívá se na mě a já se jí zeptam jestli to tedy chce ona mi nesměle odpoví, že ano a jestli to prý chci i já. Důrazně Jitku ujístím, že já určitě ano.

Usměje se začně mě líbat. Já jí polibky oplácím a už velmi rychle jí začínám jezdit pod mikinu a tričkem na prsech. Sundá si tedy mikinu a tričku, zárověn si já sám sundavám tričko. A už vidím její prsíčka jenom v podprsence. Nejsou tak velký jak jsem čekal, ale zase nějak malý taky ne. Začínám po nich jezdit rukama a cítím se jako v sedmém nebi.Začíná mi rozepínat zip u kalhot a já dělám to samé jí. Po chvilce zjistím že když si kalhoty sundáme každej sám, že to bude mnohem rychlejší a tak se i děje. Když už jsme jenom ve spodním prádle tak jí zajíždím rukou pod kalhotky a cítím, že je celá vyholená.Zajíždím jí tedy ukazováčkem do dírky a slyším jak začíná trošičku hekat. Ona sama mi sjede pod trenýrky a začne mi ho honit, což mě se líbí natolik, že jo po chvilce musím dát ruku pryč, protože se bojím abych se neudělal. Tak jí tedy sundám podprsenku a začínám jí olizovat a cucat bradavky. Druhou rukou jí přitom pořád dole jezdím po kundičce. Po chvilce si kleknu a začnu jí dole lízat, což už opětuje silnými vzdechy a hladí mě po vlasech. Po chvilce citím jak se celá vzepne a opět uvolní. Pak se mě zeptá jestli jsem koupil ty kondomy a já vyndavám z obalu už první z nich a nasazuju si ho na svůj né moc velký penis.Když ho mám nasazený položím si jí na sedačku zvednu jí nohy do výšky a od sebe a začínám na ní doléhavát. Nejdřív do ní pomalu zasouvám a když dosunu jak nejvíc to jde začnu zrychlovat. Po nějaké době, kteou nejsem schopnej odhadnou citím jak už se slastí neudržím a udělám se. Na chvilku na ní lehnu a oddechuju pak se zvednu vyhodím plný kondom a opět si sednu vedle ní. Začínáme se opět líbat a hladit, ale oba dva cítíme, že pro dnešek je to asi konec.

Oba dva se oblečeme, já mlčky nastartuju auto a vezu jí domů. Na rozloučenou mi dá pusu a já unavenej jedu na chalupu.

To je konec, ale má to svoje pokračování jestli budete chtít. Jinak za chyby se omluvám pravopis není moje silná stránka.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *