Holka z práce

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po rozchodu s Bárou jsem nastoupil do práce, byla to práce ve firmě s elektrotechnikou, byl jsem tam zaměstnán jako prodavač. První den, když jsem do této práce nastoupil, tak mi jak bývá zvykem Vedoucí prodejny představil všechny kolegy a hlavně kolegy s kterými budu pracovat. Mezi mými kolegy, byli kolegové Tomáš a Tomáš. Jeden z nich byl takový rádoby rebel a druhý počítačový maniak. Když jsem měl přestávku na oběd, všiml jsem si, že ve firmě pracuje ještě jedna holka na brigádě, kterou jsem neměl šanci poznat jelikož mi ji vedoucí prodejny nepředstavil. Tato holka mě velmi přitahovala již od pohledu. Měla na sobě žluté triko s límečkem a pod ním se rýsovaly prsa č.3 božského tvaru, její obličej připomínal nevinnost ráje a jakmile jsem sklonil zrak níže uviděl jsem tu nejhezčí prdelku co jsem, kdy spatřil. Dalo by se říct, že měla stejně velká prsa jako zadeček. Této holce bylo 20let a chodila na vysokou školu, co jsem zjistil od jejich kámošek, který shodou okolností tu taky byli na brigádě. Jmenovala se Veronika. Velmi mě přitahovala a tak jak zvykem bývá neotálel jsem ani vteřinu a jakmile byla šance hodil jsem se sní do hovoru. Povídalo se mi sní velmi dobře, zjistil jsem, že má bratra a má stejný neřesti jako já, ale něco mi pořád na ní nesedělo. Zjišťoval jsem tedy co to je, a nemusel jsme chodit příliš daleko. Pracovní doba na této prodejně byla ve smyslu krátkého/dlouhého týdne 12hodin od 08:00 do 21:00, včetně brigádníků a všech zaměstnanců. Tento den, když jsem šel domu, mimochodem domů se z této prodejny chodilo zadem (mimo zrak zákazníků) tak jsme si dával ještě cigaretku před tímto zmiňovaným východem a čekal až Veronika vyjde ven.

 

Dočkal jsme se, ale bohužel v mé neštěstí tato holka měla kluka a ještě ke všemu mého kolegu. Chodila s ním 3 roky. Řekl jsem mu, že má pěknou holku a začal hledat v jiných končinách. Po cca týdnu jsem zjistil společné záliby s jejím klukem a mým kolegou, tyto záliby on chtěl praktikovat přímo u něj, kde bydlel s touto holkou. Byl jsem u nich cca 5krát, vždycky to probíhalo tak, že jsme po práci jeli jeho autem do tesca nakoupit jídlo a potom nějaký měkký drogy a alkohol a byli jsme u nich. Dokonce jsem u nich asi 2krat spal, když byl den, kdy jsem měl opět u nich spát chtěl jsem jít spát domu, ale z jejich slov a obličeje bylo vidět, že nechtěj abych šel domu, ale já měl dost a ničilo mě, že nemůžu mít to, na co koukám. Tím jsem myslel samozřejmě Verču. Samozřejmě, že jsem šel spát domů, Verča mě šla doprovodit dolu k baráku a chtěla ještě něco dodat, ale nic se nestalo a já jel v klidu domů. Bylo to v době října. Jak doba plynula najednou jsme měli prosinec a zimu.

 

Měl jsem o silvestru volno a tak jsme se rozhodli s mými kamarády, že pojedeme k nám na chatu. Byla to velká akce, sami si to dokážete představit. Bylo nás 30lidí ve dvou chatách a přecházeli tak mezi nimi:-D. Když už jsem měl dost, tak jsem seděl na židli a najednou mi vibruje v kapse můj telefon. Kouknu se na něj a tam zpráva: Ahoj, jak se máš? Víš, že se někomu hrozně líbíš, a ten dotyčný si nemůže pomoct?. Bylo to cizí číslo… První moje reakce byla jednoduchá, jelikož jsme byl pod vlivem všeho, co bylo v dosahu, tak jsem bral tuto zprávu s velikým pesimismem, na tuto zprávu jsem nereagoval a pokračoval jsem v radovánkách dál. Ale jak bylo vidět, byla to chyba…

 

Hned po půl hodině po této situaci přišla další zpráva: Tak jak to s tím uděláme, když ty se líbíš Verče a Verča tobě? Hmm řekl jsem si tak tohle už je na mě moc, bylo mi hned jasné že to byla její kámoška. Napsal jsem ji, že ničemu, co mi napsala nevěřím, že Verča je tak dokonalá holka, že by mi tohle řekla do očí. S myšlenkou, že bych se jí vůbec nemohl líbit. Ale opak byl pravdou, po neakceptování této zprávy od Verči kámošky jsem odjel z chalupy v klidu domů. Po příjezdu domu jsem si zapnul můj počítač a zapnul ICQ, otevřu si kontakty a na jednou na mě bliká systémové hlášení.

 

Někdo nový se mi naboural do kontaktů, podívám se kdo to je… Řeknu si kdo to může být? Píšu tedy s kým mám tu čest a dozvím se, nebo moc spíš nedozvím, co mi bylo odepsáno tak z toho zpráva s textem: Ahoj já jsem hacker, jak se máš? Zasmál jsme se a říkám si nějaká sranda… Říkám: kdo jsi? Dotyčný mi odepíše: Jsem někdo koho znáš, je dost blízko, ale přeci tak daleko a když budeš chtít můžeme to spolu změnit. Takhle jsme si psali celý den, prostě jsme se poznávali.

 

Samozřejmě, že to byla Veronika. Další den v práci jsem se s Verčou domluvil, že se sejdeme jen spolu na Vyšehradě. Sešli jsme se a povídali si. Měl jsem na ní prosbu, že má kluka a dlouho a že tohle nepůjde, ani za jeho zády, že se tohle prostě nedělá. Verča mě ujišťovala, že se s ním chce stejně rozejít, že jejich vztah jde do kytek a že chce být se mnou, ale že to ještě chce čas než mu to řekne, že k němu cítí lítost a musí na ten rozchod Tomáše dostatečně připravit. Řekl jsem svůj souhlas, jelikož jsem měl o Veroniku velký zájem. Povídali jsme si dál, seděli jsme tam ten den cca.3 hodiny, byla zima a zahřívali jsme se navzájem. Dokonce už padli i pusy. Takhle to pokračovalo další 2 měsíce, za zády Tomáše a nic se nedělo. Takže situace byla následující: Tomáš byl můj kámoš a kolega a bydlel s Veronikou cca.1 rok, a chodil sní téměř 3roky. Veronika byla jeho holka 3 roky,a podváděla ho se mnou s tím, že se s ním rozejde a odstěhuje od něj. Já byl jen někdo, kdo chtěl Veroniku a čekal na ní až se od něj odloučí, ale bohužel její zvyky byly silnější jak se dozvíte dále.

 

Dokonce se děly i takové věci, že když byl Tomáš na prodejně a věnoval se zákazníkům, tak jsme si zatím s Verčou užívali venku, když jsme byli na cigaretě, dával jsem ji pusu a krásně ji líbal. Vždy za jeho zády, takže když jsme byli spolu všichni pohromadě, tak ona byla s ním a já dělal, že nic a ona taky. Takže to bylo docela zajímavé a byla jen otázka času, kdy se to celé provalí.

 

Když jsme se bavili jen mezi čtyřma očima jen s Tomášem, tak mi říkal, že Verču miluje, ale že je na té holce za tu dobu, co ji zná něco divného, ale nemůže za žádnou cenu přijít na to co. Takhle to pokračovalo dál, až jednoho dne jsem Verču přesvědčil jestli nechce jít ke mě domu. Musela se vymluvit u Tomáše, že dnes jde s kámoškou a nebude doma ale na večer, že přijede. V tu dobu už Verča seděla u mě v pokoji, já seděl na proti ní, a koukali jsme na film. Verča byla v dobré náladě a zdálo se, že na něco čeká. Ale já se o nic nepokusil, kromě polibků a líbání a mírného osahávání. Verča jela v klidu domů a vzápětí mi od ní přišla zpráva: Příště neseď na druhé straně pokoje a trošku se mi věnuj.. Posílám pusu Verča.

 

Ok řekl jsem. Další den po práci jsme opět šli k nám tentokrát jsem seděl vedle Verči a hned začal. Verča byla moje desátá holka. Hned jsem přistoupil k dílu. Verča na sobě měla bokový džíny a modré tílko, pod kterým se jí opět vlnili její prsa č.3. Ta holka mě strašně vzrušovala, hned jak se mě dotkla už mi stál můj penis. Verča byla moje první holka, která požívala měkké drogy ve stejném množství jako já a co je stejné množství? Je to množství větší než malé:-D. Pravou rukou jsem jí hladil na vlasech, líbal jsem jí a další rukou jsem mačkal její kozy, štípal do bradavek, sjížděl jí na vnitřní stranu stehen a občas jsem ji rukou podráždil po kundičče přes džíny a cítil to božské teplo… Verča vrněla jak nadržená kočka a bylo vidět, že moje něžnost jí byla příjemná, a že toto asi ještě moc nezažila a tak jsem přistoupil k dílu.

 

Řekl jsem jí, jestli je to kde sedí pohodlný a jestli by nechtěla přejít na místo pohodlnější. Verča nebyla proti a tak jsem ji hodil na postel, začal ji vášnivě líbat a rukama jí sundal tílko a podprsenku. Najednou se na mě bez ničeho a nahý vyvalili její melouny. V tu chvíli jsem pochopil její přezdívku na ICQ. Tyto kozy připomínaly 2 naducané melouny s bradavkami kopulovitého tvaru. Neváhal jsem ani vteřinu a hned tyto nadměrné proporce i lízal a začal ji sát tyto již zmiňované bradavky. Druhou rukou jsem ji zajel pod kalhotky. Nebyly to ani kalhotky ani tanga, tyto kalhotky byli jen tři spojené proužky látky. Neváhal jsem ani chvilku a kalhoty ji sundal. Ona mi zatím honila kládu. Byli jsme opravdu oba nadržení a zhulený.

 

V tuto chvíli jsme před sebou leželi úplně nazí a vynikly Verčiny tvary. Její kundička byla příjemně vyholená a voněla po vanilce a byla na ní vyholená čárka, která nikoho neurážela, ale spíše bodalo do zad, aby jsem přistoupil k dílu. Po mé bývalé holce Báře mi zbyl vibrátor, který jsem jí chtěl věnovat k Vánocům, ale bohužel se se mnou rozešla. Tento vibrátor byl kovový cca 19cm dlouhý. Vyndal jsem ho z pod polštáře a zapnul vibraci a pomalu špičkou vibrátoru popojížděl po jejím poštěváčku a pyscích. Verča příjemně vrněla vzrušením a přála si ho strčit do kundičky. Vibrátor jsem ji na její naléhání strčil skoro nadoraz do kundičky. Zajel tak hladce, že se v ní skoro celý ztratil, s vibrátorem jsem v ní zajezdil nejméně 20krát. Po vytažení jsem ji naslinil análek párkrát vyprstil a narval jí ho do zadečku.

 

Dále jsem jí nabídl že si dáme 69, Verča souhlasila a tak na mě vystrčila tu nejhezčí prdelku s kundičkou jakou jsem v životě viděl. Můj nos byl zabodlý v její prdelce a moje pusa celá v její kundičce. Chvílema jsem se dokonce i dusil. Verča byla jak smyslu zbavená. Kouřila mi péro takovým stylem, že jsem myslel, že se na místě udělám a ještě ji do pusinky. Kuřila ho až ke kořenu a lízala mi koule a masírovala mi zadek. Já jí zatím brouzdal mým ústním ústrojím po jejich zadních slabinách. Lízal jsem ji takovou frekvencí, že se mi udělala její slastnou šťávou přímo do pusy. Tato šťáva byla teplá, sladká a lepkavá… Spolkl jsem ji a lízal ji dál. Verča vrněla blahem. Už mě to nebavilo, tak jsem si ji hodil na postel, strčil ji do jejich útrob mého zdatného oře a začal přirážet. Za 10minut Verča byla opět hotová, svíjela se v křeči orgasmu a v tu dobu moje postel byla celá mokrá od této její slastně šťávy. Nemohl jsem se stále udělat a ona už se udělala snad 5krát. Všude voněla její broskvička a její slastná šťáva. Zdálo se mi, že to je jako v pornu. Píchal jsem jí do té kundy asi 2 hodiny. Tekla jak lesní studánka a pořád dokola řvala a přirážela jak smyslu zbavená. V tu chvíli jsem zjistil, že je to nymfomanka. Už mě ji do kundičky píchat nebavilo, byla tak rozšukaná, že by se do ní vešli tři černoši a tak jsem přistoupil k dalšímu plánu. Vzal jsem její krátké krásně upravené ruce a přitom, když jsme jí píchal jsem chtěl aby si těmito rukama roztahovala zadeček a především její zadní dírku. Udělala tak a já ji začal anál prstit. Jelikož už se udělala tolikrát, že bych to ani nespočítal, byl samozřejmě její zadeček příjemně vlhký a to se hodilom protože šlo prstění daleko lépe… Narval jsem do ní 3prsty a anál jí pořádně projel. Udělal jsme to, co jsem chtěl udělat už dávno.

 

Vzal jsem svýho tvrdě jak stožár stojícího macka, vytáhl ho prudce z její kundy a klekl si na ní a začal ji šukat do pusy. Ucpal jsem jí nos a Verča se začala dusit. Vyndal jsem ji kládu z pusy a pomalu ji začal strkat do jejího vyholeného a nadrženého a vlhkého zadku. Narval jsem tam pomalu kládu až po koule a najednou mě popadla nejlepší rozkoš co jsem v životě zažil. Bylo to něco mezi nebem a zemí, něco jako mezi černou a bílou, něco nepopsatelného, něco co se musí jen vyzkoušet. Bylo to strašně příjemný a nejvíc vzrušující a vlhký… Zadeček Veroniky okamžitě povolil a přizpůsobil se velikosti mého penisu. Šukal jsem ji tam už půl hodiny bez kondomu, Veronika řvala rozkoší a měla slzy v očích. Píchal jsem ji víc a víc, střídal kundičku, análek, pusu, kundičku, análek, pusu. Najednou její prdel byla tak ošukaná že na tom byla stejně jak její kunda. Začal jsem ji šukat ještě rychleji a vibrátor ji přitom strkal do kundy, občas jsem ze zadečku pero vytáhl a aby se navratil anál do puvodni polohy. Narval jsem jí tam pro změnu robertka…. Takhle jsem pokračoval dalších 30minut a nakonec to na mě přišlo. Musel jsem z ní péro vytáhnout přemístit se nad její obličej, čůráka ji nasměrovat na obličej a vystříkat ji celou tvář… Skoro všechno jsem ji nastříkal do pusy a ona všechno poctivě spolykala. Celá postel byla vlhká a všude kolem voněl příjemně její ošukaný anál a její kundička…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *