Holka z autobusu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je jaro a to dělá divy. Strašně dlouho jsem neměl holku – rozešel jsem se se svojí před skoro půlrokem a ještě jsem neměl náladu na nějaký nový vztah. Ale chybělo mi to odreagování, spojené s prožitkem z dlouhého společného mazlení, laskání a následovného splynutí. V zimě to šlo vydržet, ale jaro na mě zaútočilo se vší parádou. Několikrát se mi přihodilo venku, na ulici, v tramvaji atp. , že se objevila holka, která mě vzrušila tak, že to nešlo vydržet. Samovolně mě třeba na holku v obepnutém tričku začalo cukat v rozkroku, takové to dráždění, co přechází až do svalů na zadku.

Jednou jsem to v tramvaji do Podolí při pohledu na obrysy bradavek na tričku mladé holčiny nevydržel a musel jsem vystoupit, protože jsem cítil takové vzrušení, že bych si pocákal kalhoty. Sotva jsem na sebe pak ve křoví za zastávkou sáhl, následovalo několik mohutných výstřiků. Bylo mi úplně jedno, jestli mě někdo vidí nebo slyší – neovládl jsem se a hlasitě jsem při stříkání sténal. Před týdnem se stalo něco, co jsem si do té doby uměl představit a vybavit jen ve snu. V autobuse z Dejvic na letiště jsem po asi dvou zastávkách usnul. Probudilo mě až někde u Vokovic naléhavé nutkání v kalhotách. Otevřel jsem oči a zjistil jsem, že vedle mě sedí hezká, asi 30-letá drobná brunetka. Okamžitě jsem zachytil její pohled – dívala se mi do rozkroku, kde mi pod kalhotami z lehké látky můj ocas udělal pořádnou bouli. Chvilku jsem se před ní hrozně styděl – byla ve věku mě přiměřeném, kdy se už chlapům tyhle pubertální věci nemají stát. Setkali jsme se očima. Podívala se na mě pohledem, ze kterého jsem vytušil porozumění nad nastalou situací. Zvedl jsem se za asi 3 minuty, že vystoupím. Ona mě následovala.

Venku na zastávce mi pak hned řekla, že viděla to, čeho si nešlo nevšimnout a že se jí to líbilo. Chvíli jsme si povídali, zkoušel jsem zvolit jiné téma. Byla mi strašně sympatická a pořád se vracela k tomu, co proběhlo. Vzal jsem ji za ruku a ona si jí položila na krk. Bylo to něžné a cítil jsem vzrušení, měl jsem chuť si ji přitulit. pomazlit, vzít si jí. Třeba do pusy, po chvíli mazlení. Představoval jsem si, jak jí při orgasmu cukají stehna a zase se mi postavil. Všimla si toho a věci začaly mít rychlý spád. Přešli jsme na odlehlé místo, kde jsem jí začal líbat a hladit. Pak jsem si jí vysvlékl z halenky, hladil jí po pažích a v podpaží, lechtal ji na bocích a pozoroval, jak se jí vztyčují bradavky. Měla malinkatá, ale moc krásná prsa. Hladil jsem jí šíji a krk a cítil jsem jak je vzrušená. Pak jsem jí stáhl kalhoty, kalhotky a vzal jsem si jí do pusy. Byl jsem úplně vedle z toho, jak reagovala, nejdřív lehounce sténala a pak s rostoucí frekvencí mého lízání začala nahlas křičet a udělala se. V ten moment jsem se přestal stydět a ovládat a vytáhl jsem penis z kalhot.

Vzala mě do pusy a rukama mě přitom hladila. Musel jsem jí zastavit, protože takhle by mě udělala asi za půl minuty. Pak jsme spolu leželi na mojí bundě na trávě a já jsem jí strčil svoje nadržené a tvrdé péro zezadu mezi stehna. Chvilku váhala a pak si ho zastrčila sama dovnitř. Přirážel jsem a ona hlasitě křičela rozkoší. Pak jsem si jí otočil a pokračovali jsme. Nenasytně jsem pozoroval její bradavky, jak se rytmicky třesou v tempu mého přirážení. Díval jsem se, jak jí červená krk a dekolt a po chvíli jsem to už nemohl vydržet. Její druhý orgasmus, který určitě nenahrála, byl poslední kapkou. Strašně jsem chtěl být současně s ní, ale neodvážil jsem se do ní stříkat. Počkal jsem proto, až vlna jejího orgasmu odezní. Pak jsem ho z ní vytáhl a začal stříkat jako pominutý.

Postříkal jsem jí stehna, nohy a prsa, po kterých si začala vydatnou dávku mého semene roztírat. Pak jsem si jí vzal znovu do pusy a strašně jsem si užíval její třetí cestu na vrchol. Lízal jsem jí rozkrok a zadek, držel jsem jí střídavě za ramena a za prsa, ochutnával jsem jí v pečlivě vyholeném podpaží, kde jí naskakovaly krůpěje potu z námahy. Při třetím jejím orgasmu se rozplakala.

Nechápal jsem to. Ale řekla mi, že to bylo něco krásného, co zažila prvně v životě. Nechtěl jsem v tom ale pokračovat, chtěla se se mnou vidět znovu a já jsem to odmítl. Teď mě to hrozně mrzí, že jsem se odtáhl od takové krásné, smyslné a přirozené holky.

Kdyby se v k této povídce dostala a poznala se v ní, myslím, že bych si ji k sobě chtěl připoutat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *