Hokejová výprava

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Můj příběh se stal před několika dny. Rozhodla jsem se, že pojedu fandit našim hokejistům do Bratislavy. Protože nemám auto a můj přítel musel odjet na několik dní za svou maminkou, rozhodla jsem se, že zkusím stopa. Vlaky jsou drahé a jet samotná, to bych se nudila. Dala jsem si inzerát na net a za pár hodin se mi ozvala parta tří kluků, kteří taky mířili na hokej. Dohodli jsme se, že mě vyzvednou u benzínky na okraji města a vyrazíme.

Sbalila jsem si pár hadříků do batůžku, kartáček, hřeben a českou vlajku šla na místo srazu. Kluci přijeli v oktávce – to tam snad dojedeme, ověšené českými vlajkami. Všichni tři vylezli z auta a hned se mi představili: Kamil, Chosé (Pepík) a Tomas (Tomáš). Potěšilo je, že s sebou nevezu žádnou lodnu. Hodili jsme batoh do auta, já jsem si sedla dozadu k Chosému. Začali jsme si povídat, co kdo dělá, odkud jsme atd. Kluci říkali, že spolu hrají v hokejovém družstvu a tak se dohodli, že se pojedou něco přiučit. Já se přiznala, že můj brácha taky hrával hokej a my jsme mu celá rodina chodili fandit, takže taky nejsem úplně vyblblá fanynka, co o hokeji neví vůbec nic. Pak už jsme začali rozebírat výkony našeho týmu na mistrovství a samozřejmě naše šance na vítězství. Cesta krásně ubíhala, občas jsem si zdřímla, abych měla energii na odpolední zápas. Po pár hodinách jsme zastavili na jídlo a odpočinek. Kluci si mě dobírali, že jsem odvážná, nasednout do auta sama k třem klukům, které neznám. Říkala jsem, že se umím bránit a oni chtěli vědět jak. Přiznala jsem jim svůj dlouhodobý tréning bojových sportů. Začínala jsem u karate a občas ze zvědavosti přidala nějaký další sport. Hned se začali klepat a Chosé říkal, že už se mnou vzadu sedět nebude, že se bojí. Co kdyby mu ve spánku najednou spadla omylem ruka na mně a já mu ji zlomila :-).

Ve veselé náladě jsme dorazili do Bratislavy. Za chvíli začínal zápas. Bylo to úžasné, takhle rozparáděná už jsem nebyla dlouho. Vyhráli jsme 4:0. Při každém gólu jsme jásali a objímali se. Na konci zápasu jsme se s klukama líbali jako bychom se znali odjakživa. V této náladě jsme se vydali na cestu domů. K autu jsme šli zavěšeni do sebe jako kluci v Naganu a řvali jsme na celou Bratislavu. Otevřeli jsme si okýnka v autě, křičeli a jeli domů. Já vzadu tentokrát s Tomášem. Pořád jsme se objímali a občas si dali pusu. Občas jsme ji trochu prodloužili a prohloubili. Kluci nás samozřejmě zepředu povzbuzovali a neodpustili si poznámky typu: Nech nám taky kousek. Pod vlivem adrenalinu a štěstí z vítězství jsem se k Tomášovi tulila a nepřestávali jsme se „okusovat.“

Nakonec Kamil, který řídil, zastavil a řekl, že dál nepojede, že se chce taky přitulit. Byli jsme na nějaké vyhlídce. Kamil vyndal deku z kufru a lehli jsme si na ni. Já byla veprostřed a Tomáš s Kamilem po mých bocích. Chosé hlídal, aby nás nikdo nepřekvapil, prý má přítelkyni a nechce jí být nevěrný. Kluci se o mně pěkně dělili, jeden mi vytáhl tričko a líbal mě na krku a prsou, druhý mi zajel rukou mezi nohy a přes kalhoty mě hladil a líbal bříško. Oba si sundali kalhoty a trenýrky a já jsem jim rukou honila jejich ptáky. Bylo to celkem náročné a já byla už docela nadržená. Ptala jsem se, jestli by mi už mohli sundat kalhoty, že bych si taky ráda užívala. Oba se usmáli a Tomáš mi stáhla kalhoty i s kalhotkami (pěkně promáčenými) a hlavu si dal mezi moje nohy. Trochu mě olízal, ale nebylo to třeba, už jsem se těšila. Pánví jsem mu naznačila, že už ho moje kundička očekává. Nedal se pobízet a nasadil si svého ptáka na začátek mojí kundičky. Pomalu začal zasouvat a já mu šla vstříc. Vjel do mě jako po másle. Kamil se mezitím činil na mojí horní polovině. Pak si kleknul nade mně a strčil mi svého ptáka do krku. Kouřila jsem ho a Tomáš do mně vrážel až po kořen. Dlouho jsem to nevydržela a už jsem sebou cukala v ograsmu. Kamil, jak se na mě koukal, se mi vystříkal do krku, že jsem nestačila ani polykat. Jeho sperma mi teklo po obličeji. Tomáš ho taky vytáhl, celou svou dávku mi vystříkal na bříško. Podívala jsem se na Chosého a ten stál opřený o auto a honil si svého ptáka. Usmála jsem se na něj a on mi řekl, že neznamená, že když nechce být nevěrný, že si ho při takovémhle pornu nevyhoní. Kluci mi pomohli se otřít (naštěstí jsem měla v batůžku dost vlhkých ubrousků) a jeli jsme zase k domovu. Myslím, že na tohle MS jen tak nezapomenu. A můj přítel, ten naštěstí nic neví. Ale jestli bude doma až vyhrajeme finále, tak asi zboříme postel :-).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *