Hezký večer

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po příběhu Cesta domů, co jsem vám napsala se pokusím napsat pokračování.

Vždy, když jsem na to vzpomněla, tak se mi dostavil jakýsi pocit vzrušení, touhy a kolikrát mě to dohnalo až k tomu, že jsem si to musela sama udělat a při tom se mi hlavou honily takové věci a představy, že stačilo párkrát promnout můj naběhlý poštěváček a bylo hotovo.

Při této činnosti mě čím dál víc lákala představa a touha Lence zavolat, jen tak zajít jako pokec, ale s úmyslem zcela jiným. A tak se také stalo. Můj Marek a i Lenčin Pavel brázdili kamiony Evropu a tak byl na vše klid a čas.

Doma jsem se hezky vykoupala, do hladka vyholila všechny chloupky na mém těle, zvláště pak mušličku, oblékla si na nahé tělo halenku, natáhla sexy tmavé punčocháče, s otvorem právě tam dole, mimochodem ty jsem dostala od Marka k vánocům, pak si vzala úpletovou černou sukni, do půli stehen, kozajdy, kožíšek a již jsem byla na cestě k Lence. Přivítala mě jemným polibkem a pozvala dál. Odložila jsem si kožíšek, zula botky a mezitím vyslechla kompliment, jak mi to sluší atd.

Mimochodem Lence to slušelo také. Měla na sobě bílé tričko, pod kterým se jí krásně tyčily bradavky a prosvítaly velké tmavé dvorce, jelikož neměla podprsenku. Dole měla světlé legíny a ty jí krásně obepínaly stehna, zadeček a hlavně pěkně vypouklou, dost hluboce prořízlou kundičku. Nikdy jsem se netajila tím, že se mi líbí i ženy, a tak mě tento pohled na krásnou sexy ženu pěkně vzrušil. Ale k věci.

Lenka mě uvedla do vkusně zařízeného obývacího pokoje, já se usadila na pohovku, Lenka do křesla a už jsme klábosily. Po chvilce odešla udělat kávu a stále něco z kuchyně povídala. Stále jsem nevěděla jak se jí na to co se stalo při té cestě domů z oslavy zeptat, když tu začala sama. A na mě už šly zase ty představy. Tak jsem poslouchala, něco povídala, ani nevím pořádně co, ale hlavně cítila, jak se vzrušuji, jak začínám vlhnout, a tak dál. Občas jsem tiskla nohy stehna k sobě, zase je povolovala a tak si mačkala a masírovala kundičku.

Lenka pak odešla pro pití, vodku s džusem a když se vracela, tak jsem viděla tmavý mokrý flek mezi jejíma nohama, jenž prosvítal skrze látku legínek. Kalhotky neměla, to bylo již zřejmé.

Posadila se opět pohodlně naproti a nijak své vzrušení nezakrývala. A tak jak jsme se bavily o sexu a hlavně o sexu mezi ženami, tak ani já již nezakrývala své vzrušení, což ani nešlo a čím dál víc pohodlněji se rozvalovala v sedačce. A tak i občas pootevřela nohy víc od sebe a viděla jak se Lenka tím pohledem baví. Prsa měla pěkně nadmutá a bradavky trčely skrz látku trička v před, jako by v pokoji bylo -20C. Já na tom nebyla o nic lépe. Vodky a vyprávění to udělalo své a tak najednou koukám a Lenka se při tom povídání začala hladit přes látku mezi nohama. To už bylo fakt dost zcela jasné, jak vše dopadne. A tak po její výzvě, jestli jí mohu ukázat, jak si to dělám sama, když je Marek na cestách, jsem vůbec neváhala, dovyhrnula si sukni k bříšku, roztáhla nohy od sebe a dala Lence na obdiv svou zcela zmáčenou kundičku, jenž rosila šťávičku jako o závod.

Bože můj, ty jsi krásná, slyšela jsem. Tak začni už prosím a nechvátej, chci si to užít. S tím vstala, svlékla si legíny, tričko a zcela nahá si sedla na zem proti mě, přímo proti mé kundičce. Když jsem spatřila její krásné tělo, dvojčičky prsa, hlaďonkou kundičku jenž se leskla, jak byla mokrá, tak jsem byla hrozně ráda, že je to tak, jak jsem si to představovala a zcela bezostyšně jsem se před ní začala hladit, třít si poštěváček, občas zajela dvěma prsty dovnitř, zkrátka se masturbovala tak jako doma, ale tentokrát to mělo podstatně větší náboj. Sténala jsem u toho, kroutila zadkem, celá se třásla. Ale ani Lenka nezůstávala pozadu. Ta se ukájela při pohledu na mě stejným způsobem. Když to popisuji, tak to je věčnost, ale věřte mi, že to netrvalo 5min. a já se roztřásla v nádherném orgasmu.

Tys to teda pěkně vymňoukla. Jseš sladká, pojď, já si s tebou pohraji. A již mi svlékala punčocháče a já sama jsem si sundávala halenku. A tak jak jsem tam napolo seděla-ležela, s roztaženýma nohama, tak jsem ucítila první doteky Lenčina jazyka, prstů. Lízala mě, strkala dovnitř prsty, bylo to úžasné.

Šikovná holka, počkej chvilku, musíme jí pěkně namazat. Sáhla na sklo pod stolek pro lahvičku s dětským olejem a již mi ho lila na kudičku, roztírala ho, zajížděla dovnitř, mezi chlopničky, pak ven, zase olej, přidávala prstíky až měla v mé pochvě celou svou útlou ručku. To teda byl odvaz největší. Ječela jsem blahem, víc a víc se roztahovala a nechala se mrdat její rukou jak nějaká děvka. Sama jsem si třela prsa, pánví pohybovala proti její ruce, vzdychala, hekala, zkrátka mrdala s Lenkou a pěkně si to užívala. Bylo to pro mě zcela nové a nepoznané v praxi. Orgasmus jsem měla tak velký, že jsem učůrávala moč. Klepala se a třásla se jak ratlik. Jen co to píšu a vzpomínám na to, tak už jsem zas tak nadržená, že toho musím nechat a jít se uklidnit. Však víte jak asi že? Omlouvám se, ale jak to bylo dál napíšu zase příště. Pa M.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *