Hezká zkušenost

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jmenuji se Petr, a nedávno jsem sem psal o jedné holčině z práce se kterou jsem strávil krásné chvíle nejen na veřejnosti… Až donedávna jsem si myslel, že to byl jeden z mích nejkrásnějších zážitků vůbec, co se sexu týče… Nechybělo tomu vůbec nic, ale jak už jsem říkal, asi nejdelší dobu jsem strávil v jejím zadečku, který mě vzrušoval nejvíc a nakonec i přivedl do zdárného konce.

Není to tak dlouho, co jsem jednou v Pátek přišel domů a ležel na stole dopis od mé mámy. : „Ahoj Péťo, jela jsem na víkend pryč, za přiložené peníze si kup jídlo a buď hodný!“. Jak už to tak bývá, okamžitě jsem zvedl telefon a volal mému dlouholetému kamarádovi, že něco podnikneme. Když přišel, požili jsme něco lehkého pro „zahřátí“ a shodou okolností vytuhli u televize…. Když přišla fáze střízlivění, shodly jsme se, že se vydáme do večerky a koupíme nějaký ten alkohol. Nákup byl zběsilý, vzaly jsme všechno co nám přišlo pod ruku a vydaly se směrem domů. Když jsme dorazily, daly jsme si hned jedno (a více) startovacích kol alkoholu. Pak zase něco požili a rozhodli se, že půjdeme hrát Playstation.

Zatím, co já jsem to připravoval, kamarád seděl u mého počítače a cosi tam dělal. Asi po 5 minutách mi říká: „tedy Péťo, moc hezký videa…“ Nějakou dobu jsme hrály a mě se začalo chtít na záchod. Byl jsem tam déle, ale ani by mě nenapadlo, co uvidím až se vrátím. Kamarád seděl u mého PC, koukal na P. a přitom měl ruku v kalhotách, viděl jsem jeho, ale on neviděl mě, nic jsem neříkal a trochu hlasitěji vstoupil do pokoje, dělal jako že nic a ptal se kde jsem.

Jak už to tak bývá, s alkoholem se rozjíždí zábava a já na to přestal myslet….

Když došel alkohol, a hraní nás přestalo bavit, rozhodli jsme se pro spánek a jelikož mám doma postel jakožto takové „soukromé“ letiště, museli jsme spát vedle sebe. Po alkoholu rychle usínám, takže mi to bylo docela jedno… Ještě než jsem Však stačil usnout, ptal se mě jestli spím, že nemůže usnou. Na to jsem mu kamarádsky řekl, že je o jeho problém. Pak už jsem ovšem usnul.

Najednou mě vzbudil pohyb mezi mýma nohama, rychle jsem otevřel oči ale už jsem to nestihl, to už měl kamarád mojí kládu v puse. Řekl jsem si:“ Co teď“??? nakonec jsem ležel dál a dělal jsem že spím. Konec konců, vždycky můžu udělat že jsem se probudil, ale něco mě na tom lákalo, bylo to úplně jiné než třeba právě od předtím zmiňované holčiny. Dělal to docela dlouho a opravdu kvalitně, když už jsem cítil, jak mi můj zduřele pták pulzuje chvíli před výstřikem, pohnul jsem se, on se zarazil a chvilku se nehýbal, nadzvedl jsem peřinu a podíval se na něj a on na mě, ani nevím na co jsem v tu chvíli myslel, ale než jsem mohl cokoli vymyslet, zeptal se :“chceš to taky zkusit?“ Nic jsem neřekl, ale hrozně mě to lákalo, on to na mě asi poznal a tak i sundal kalhoty a přiblížil se svým už taky stojatým pérem k mé puse. Jen jsem ji otevřel a on mi ho tam pomalu strčil, když už byl moc hluboko vzal jsem mu ho do ruky a trochu vyndal. Začal jsem mu ho kouřit a on spokojeně vzdychal. Pak se ke mně jen sklonil a řekl:“ Teď zkusíme něco jiného“. Obrátil mě na břicho, a zeptal se, jestli mám gel. Používám ho u honění, takže jsem měl a podal mu ho. On mi ho nakapal na zadek a všude kolem otvoru, pak si ještě namazal kládu a pomalu si na mě lehal a při tom velice šetrně zasouval tu svou věc do mého zadku. Už jsem pochopil jak se asi Veronika cítila, ale po chvíli to začalo být příjemné a ještě po delší době dokonce vzrušující. Najednou přestal a řekl že si to vyměníme. Udělal jsem ty samé přípravy jako on a už jsem byl uvnitř. Bylo to neuvěřitelně krásné a on k tomu přidal:“ jestli chceš, udělej se mi dovnitř“ , hned jak to řekl, vyprázdnil jsem mu do zadku všechno co jsem měl a úplně se vyčerpal. On to na mě viděl, tak mě položil na záda, zvedl mi nohy a zase se do mě vrátil, chvilku mi to dělal , pak začal přirážet a po chvíli ho vyndal a na oplátku my zase on vystříkal na břicho.

Nikdy jsem nic takového necítil, jeho teplé semeno mi polilo celé břicho a mě se to docela líbilo.

Když jsem se vrátil ze sprchy neřekl jsem ani slovo, jen si lehl a snažil se usnout. On věděl že nespím ale taky věděl, že nemám co říct. Když jsem se ráno probudil, už nebyl vedle mě, snažil jsem se mu dovolat s tím, že na to prostě zapomeneme, ale už mi to nikdy nezvedl ani se neozval a nechal se dokonce zapírat.

Rád bych tohle využil, a jestli si to budeš někdy náhodou číst (ty to poznáš), ozvi se mi prosím, (mail mám pořád stejný bylo to zvláštní, ale docela hezké a já bych si to někdy rád zopakoval!!! Díky Petr

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *