Hanblivá manželka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je tomu už pár rokov, deti boli ešte malé, tak sme sa dosť často navštevovali s priateľmi, ktorý mali decká v podobnom veku ako my.

Majo má krásnu, vysokú, štíhlu, tmavovlasú manželku Mirku, na rozdiel mojej ženy Boženky, ktorá za ňou krásou v ničom nezaostáva, ale je oblejšia, pekná blondína. Azda preto som sa pri návštevách viacej venoval Mirke a Majo mohol oči nechať na Božke. Veď to poznáte “ čo je doma nie je … “ a tak po pár pohárikoch sme s nimi vždy aj flirtovali. Mirka bola prístupnejšia, nemala problém dať dolu podprsenku, či nohavičky, keď sme hrali vyzliekací poker a ak sme náhodou zostali sami, tak mi dala aj poriadneho francúzaka. Zato Božka sa hanbila a keď bola v spodnom prádle, väčšinou hru ukončila.

Raz, keď sme vypili viacej vínka, sa aj Božka odviazala a stalo sa ani neviem ako, že sme skončili nahý, Majo s mojou manželkou a ja s jeho, každý v inej izbe. Vtedy som sa veľmi tešil, že sa mi splní sen milovať sa s Mirkou (na to, že Božku prefikne Majo som nemyslel). Ale skôr než sme sa k tomu dostali, Majo s Božkou sa vrátili a pokračovali sme v hraní kariet. Ako mi neskôr manželka povedala, ukončila to vo chvíli, keď sa Majo snažil zasunúť … Mne vtedy zostali iba krásne lepkavé prsty od Mirkinej šťavičky a oči pre plač, ako sa hovorí. Bolo to ozaj úžasné dotýtať sa krásneho štíhleho tela Mirky, bozkávať jej nádherné prsia a prstami hladkať krásne vyholenú a strašne mokrú mušličku. Bolo to úplne niečo iné ako doma. Ale aspoň že keď sme prišli domov, Božka neprotestovala a ihneď sme sa pomilovali. Bol som strašne nadržaný a aj žena mala dierku nezvyklo mokrú. Ako sa priznala dotyky a bozky s Majom ju veľmi vzrušovali, ale keď mu zobrala do ruky penis a zacítila, že je o dosť menší ako môj, tak ju to nejako vyviedlo z miery a bolo po vzrušení. Neskôr sme sa o tom ešte veľa krát rozprávali a opisovali jeden druhému, čo všetko sme robili, vždy nás to pekne rozpálilo, ale Božka nezabudla dodať, že taký malý by jej nestačil!

Ale jedného večera, oslavovali sme moje narodeniny, tak sa veselo pilo a hodovalo, niekedy po pol noci, som išiel na vecko a do kúpeľky za mnou prišla Mirka. Hneď sa na mňa vrhla a začala ma vášnivo bozkávať. Jej bozky som opätoval a rukami blúdil po jej krásnom tele. No po chvíli som sa spamätal a vravím jej, že sa musíme vrátiť späť, aby to nebolo nápadné. A tak som ju tahal naspäť do obývačky, ale ona mňa presviedčala, že Majo si to už určite rozdáva s Božkou a naopak. Ťahala ma do spálne. Povedala, že Majo viac krát spomínal, ako rád by sa s mojou ženou pomiloval. Nevedel som čo mám robiť, Mirku som veľmi chcel, ale na druhej strane som nechcel, aby sa Božka na mňa hnevala, lebo ako hovorila Majo ju nevzrušuje, kvôli jeho malému vtáčiku. Tak sme dosť dlho stáli na chodbe a načúvali za dverami, čo sa v obývačke deje. Až keď som začul mne dôverne známe vzdychy, zobral som Mirku za ruku a odviedol si ju do spálne.

Tu sme sa začali opäť vášnivo bozkávať a vyzliekať. Vychutnával som si každý dotyk a jazykom preskúmaval každučký centimeter jej prekrásneho tela. Keď už bola skoro na vrchole a prosila, aby som jej ho zasunul, vo chvíli najväčšieho vzrušenia, práve keď som mal vo vnútri len hlavičku mojej pýchy, vyrušilo nás búchanie na dvere. Niekto sa snažil otvoriť. Trocha mi trvalo než som si uvedomil, že je to Božka a vraví, že dosť bolo zábavy a chce ísť spať do svojej postele. V tom momente Mirka vyskočila z postele a ihneď sa začala obliekať. O tom, že by sme milovanie dokončili, nechcela ani počuť a odišla do obývačky. Čo už, tak som sa aj ja obliekol a išiel za ňou. Ženy práve rozťahovali gauč na spanie a pripravovali posteľ pre našu návštevu. Majo sedel za stolom, popíjal červené vínko a spokojne sa prihlúplo usmieval. Nevedel som čo povedať, tak som si aj ja nalial vína a keď manželka odišla do spálne, poslušne som za ňou odkráčal, s nádejou že, sa pomilujem aspoň s ňou. Začal som ju hladkať po zadku, čo má veľmi rada, ale odbila ma s tým, že ona už mala tri razy a chce spať.

Po nejakom čase sa priznala, čo všetko s ňou Majo vyvádzal, ako bol s nej hotový a po pár prírazoch do jej mušličky, sa odbavil (ešte že má antikoncepciu). Zatiaľ čo my sme stáli na chodbe a váhali, nechala si vylízať kundičku, potom si Maja posadila na stoličku v jedálni a divoko na ňom jazdila, on po chvíli striekal a ona sa urobila druhý raz. Keď sa potom rozvalila na gauči, tak neváhal a okamžite do nej vnikol, už zase stoporeným vtákom a po chvíli znovu striekal. Bol už úplne hotový, povedal jej, že tak sa neukoná ani na futbale, ale keď si k nemu kľakla a zobrala jeho úd do úst, okamžite bol pripravený na ďalšiu šukačku. Tak sa mu natočila zadkom a nechala sa tvrdo pichať od zadu, čo ju priviedlo k tretiemu orgazmu a jeho úplne dorazilo.

Potom sa obliekla a to ostatné už viete…

Ja somár som si svojím váhaním nasadil parohy… užila si moja hanblivá manželka a kamarát s malým vtákom.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *