Hádka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Že jsem kandaulista, jsem zjistil už někdy na začátku našeho vztahu. Abych řekl pravdu, tak mi trvalo dost dlouho, než jsem se s tím vyrovnal. Představa, že spí s někým jiným mě sice vzrušovala, ale zároveň ponižovala a zraňovala. Jsou to věci, které zná asi každý kandaulista…

Tedy, došlo k tomu tak, že jsme se tenkrát pohádali a zatímco já jsem šel naštvaně domů (tenkrát jsme ještě nebydleli spolu), Michala se šla bavit. O týden později, to už jsme se dávno udobřili, jsem se od její kamarádky dozvěděl, že se Michala tu noc někým vyspala.

I potom, co jsem jí odpustil, jsem se ale v představách k tomu jejímu „uklouznutí“ vracel a vracel jsem se stále častěji. Nakonec mi to nedalo a jednou jako mimochodem a jako by mi na tom vůbec nezáleželo, jsem se jí zeptal.

Asi proto, že jsem tvářil tak uvolněně, mi to vyprávěla celkem ochotně, i když detaily si taktně nechával pro sebe. Dozvěděl jsem se, že to nebyla žádná rychlovka, jak jsem si bůhví proč představoval, ale že byla u něj doma až do rána. Ráno se jí ptal, jestli ještě někdy příjde a když mu řekla, že ne, že má přítele, mě, byl z toho prý celý pryč. Vůbec nedokázal pochopit, že to řekla s takovým klidem. Neustále se k tomu vracel. Ptal se na mě. Chtěl vědět co dělám. Ptal se jestli mi řekne, že mi byla nevěrná a jestli mi to bude vadit.

Byl to Angličan vyučující angličtinu na nějaké jazykové škole. Nevím proč, ale to, že je to cizinec, že mi cizinec nasadil parohy mě ponížilo dvojnásob, ale to nebylo všecno. Několikrát si jí vyfotil na mobil. Večer, kdy byla opilá jí to bylo jedno, ale ráno po něm chtěla, aby je smazal. Řekl jí, že jedině pokud se ještě uvídí, a když mu to Michala slíbila, tak je smazal.

Ujistila mě, že tenhle slib nehodlá dodržet. Musel jsem se dost ovládat abych skryl svoje vzrušení, ale myslím, že pokud si toho nevšimla hned, všimla si toho později, když jsme spolu spali. Několik následujících týdnů to bylo mnohem bouřlivější než obvykle. Ta představa byla sice dál vzrušující, ale nakonec se přeci jen omrzela.

Dlouho jsem přemýšlel jak jí to navrhnout. Jednou o víkendu, kdy jsme popíjeli a tancovali jsem si všimnul nějaké dvojice Angličanů u baru. Nadhodil jsem žertem jestli jeden z nich náhodou není on. Řekla, že ani náhodou a dodala, že to říkám jako bych si to skoro přál. Připustil jsem, že jsem si s tou myšlenkou pohrával. Vysvětlil jsem jí, že by to náš vztah přeci nenarušilo. Šli jsme si sednout a dlouho se líbali, něco jsem jí šeptal, mačkal jí zadek a ona mi pak najednou váhavým hlasem řekla, že se mi musí k něčemu přiznat, že od té doby u něj byla ještě několikrát. Vytřeštil jsem na ní oči.

V noci jsme pak souložili jako šílenci a dohodli se, že za ním půjde v úterý. Celé tři dny jsem se na nic nemohl soustředit a když konečně nastalo úterý odpoledne a ona mi poslala esemesku, že je na cestě k němu, jen jsem chodil sem a tam po pokoji.

Místo sedmé přišla až kolem půl deváté. Líbali jsme se hned v předsíni. Nejdřív nechtěla, řekla mi, že se musí nejdřív vykoupat, ale odbyl jsem jí. Šli jsme do ložnice. Vyhrnul jsem jí sukni a stáhl kalhotky a hned si všimnul jak jsou mokré. Zdálo se mi, že píču měla trochu napuchlou a červenou. Napadlo mě, že se do ní určitě vystříkal. Strčil jsem jí tam prsty a chtěl, aby mi vyprávěla co spolu dělali. Říkala mi, že musí mít milence protože jí neumím pořádně ošukat. Že mu dělá děvku a podrží mu kdy bude chtít. Jednou rukou jsem onanoval a druhou jí projížděl její mokrou píču. Když jsem se k ní přiblížil abych ho stčil dovnitř, zakryla si jí prsty a řekla, že už nechce, že jí má celou bolavou.

Věděl jsem, že to na mě jenom hraje a neuvěřitelně mě to vzrušilo. Chvíli jsme spolu bojovali a nakonec jsem jí zkroutil obě ruce a začal lízat. Nikdy jsem jí neslyšel tak vzdychat. Klekla si na mě a držela si jí roztaženou. Chutnala a byla cítit jinak než obvykle. Měla na sobě pach cizího chlapa, cízího kokota, potu a semene. Nakonec mi ho vzala do ruky a vyhonila.

Později jsem se s jejím milencem seznámil. Michala za ním chodila ještě asi rok a půl. Chtěl jsem u toho být, ale on se zdráhal a nikdy k tomu nedošlo.

Později jsme se přes inzerát seznámili s dominantním, o patnáct let starším mužem. Trvali jsme na negativním testu a tom, že se to bude odehrávat u nás doma a v mojí přítomnosti. Zbytek bude na něm.

Byl sympatický i když dost chlupatý a s břichem. První schůzka byla rozpačitá, ale nakonec si stoupnul před nás (seděli jsme s Michalou na gauči) a poručil mi, abych mu rozepl poklopec a vytáhl mu ptáka a Michale, aby ho vzala do pusy, mně abych jí hladil vlasy a potom abych onanoval. Nemusel mě pobízet dvakrát. Netrvalo mi to ani minutu. Poslal mě ať se vysprchuju, s tím, že mě zavolá. V koupelně mi tak stál, že jsem onanoval a udělal se ještě jednou. Když mě potom zavolal, Michala ležela nahá s roztaženýma nohama na posteli. Šukej ji! Poručil mi, postavil se mi sice trošku, ale nebyl dost tvrdý a každou chvíli jsem z ní vykouzl. Nakonec mu došla trpělivost a zeptal se jí, jestli chce pořádného, tvrdého čůráka. Místo odpovědi vzdychla a sténala už když se k ní přibližoval.

Teď teprve se mi postavil. Zaryla mu nehty do zad a šeptala mu do ucha, aby jí nepřestával prcat. Mrdal jí nevzrušeně a pomalu, jakoby si s tím dával záležet, ale ona pod ním sténala jako divá. Vyklouzl z ní jen dvakrát, aby si od ní nechal olízat kokota. Po druhé potom co se do ní vystříkal. Ležela a mnula si jí zatímco on si zapáli cigaretu. Odtáhl jsem ji ruce pryč, abych viděl jak z ní vytéká jeho semeno.

Bylo to pokaždé zhruba stejné. Scházeli jsme se asi jednou do měsíce nasledující tři roky. Nakonec jsme se rozešli a Michala má dvě děti. I já jsem se oženil. Moje manželka o podobných věcech nechce ani slyšet…

Pokud by jste se rádi dozvěděli podrobnosti o tom, jak to bylo s Michalou dál, napiště..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *