Hádka na dovolené

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vyrazili jsme s manželem na týdenní dovolenou k moři. S manželem jsme svoji 5 let a náš sexuální život měl sestupnou tendenci. Už dlouho jsem neměla orgasmus a ztrácela jsem chuť na sex. Manžel to měl naopak, vyžadoval to dost často a celé se to jen zhoršovalo. Když jsme se pohádali, bylo to jen kvůli sexu.

Věděla jsem, že na dovolené se budeme milovat častěji, byla jsem na to připravená. Ráno jsme se milovali, přes den jsme se slunili na pláži a večer procházka. Poslední večer jsme šli také na procházku, vzala jsem si upnuté krátké šatičky, bylo na manželovi vidět, že se mu moc líbí, ostatně na kolemjdoucích taky. Došli jsme až na pláž a narazili na opuštěnou lavičku, chvíli jsme seděli a pak manžel začal dorážet. Chtěl tady se mnou mít sex. Neměla jsem náladu a představa, že by nás tady někdo viděl, mě odrazovala tak jsem ho odmítla. Manželovi se to nelíbilo a tak jsme se trochu chytli, vyčítal mi, že nechci zažít žádné dobrodružství a náš sexuální život nějak okořenit, zlepšit. Zvedl se a začal odcházet, dost naštvaná jsem šla za ním. Když došel na ulici, zamířil si to na místní diskotéku. Šla jsem za ním, chtěla jsem se usmířit, ale to byla chyba.

Nemohla jsem ho najít, bylo tam dost narváno, po chvíli jsem ho zahlédla na parketu, jak se tam v rytmu hudby svíjí kolem nějaký ženský, když jsem šla za ním, dělal, že mě nevidí a začal se s ní dokonce líbat. Tohle mi nikdy neudělal, se slzami v očích jsem se přesunula na bar a objednala pár panáku. Uvědomila jsem si, že sedím sama na baru v dost odvážných šatičkách v cizím státě. Uplynula chvíle a už se kolem mě začalo motat několik chlapů, přišlo mi, jak kdyby mě vyslékali pohledem. Jeden černoch mi začal objednávat panáky a lámanou angličtinou jsem pochopila, že mi říká, jak mi to sluší. Nevím kolik panáků jsem vypila, ale bylo jich dost. To už jsme ale byli na parketě, tancování mu šlo, dotýkal se mě snad na celém těle, šahal mi na zadek a lehce vyhrnoval už tak dost krátkou sukýnku. Koukala jsem po manželovi, ale nikde jsem ho neviděla. Nevím, ale asi za to mohlo množství alkoholu, ztratila jsem zábrany, byla jsem dost vzrušená. Na parketě se kolem mě motalo spousta chlapů, s každým sem chvilku tancovala, všichni mě chytali za zadek a já se tomu nějak nebránila. Můj černoch mě vytáhl ven na vzduch, motala se mi hlava. Najednou jsme byli ve vedlejší potemnělé uličce, začal mě líbat a nadzvedávat šatičky. Byla jsem strašně vzrušená. Najednou si mě otočil a ohnul přes zábradlí. Začal mi do mé úplně mokré jeskyňky strkat obrovský penis. Myslela jsem, že se do mě nedostane. Za chvíli však už nekompromisně přirážel a já jsem začala taky. Začala jsem cítit nepopsatelné šimrání. Začala jsem mít křeče snad po celém těle, ale to už jsem se zmítala v nádherném orgasmu.

Nevím, co se stalo, ale musela jsem omdlít. Když jsem se vzpamatovala, jen jsem slyšela „ten ojro!“ Nechápala jsem. Uvědomila jsem si, že jsem pořád ohnutá přes zábradlí. Měla jsem zalepenou pusu páskou a ruce přivázané k protějšímu stromu. Nic jsem neviděla, měla jsem přes sebe něco přehozené. Slyšela jsem jen spousty hlasů. To už jsem ale cítila, jak se mi někdo dobývá do mé jeskyňky, chtěla jsem se bránit, ale nešlo to. Cítila jsem jak mě plní teplým semenem. Jen ho vytáhl, cpal se tam další a potom další a další… Začalo se mi to líbit a dosáhla jsem několika orgasmů. Pak jsem uslyšela češtinu, ten hlas patřil mému manželovi. Avšak opět jenom „ten ojro!“ ale to už mě nekompromisně šukal, měl nasazený kondom, ale poznala jsem ho podle vzdechů.

Musela jsem opět omdlít, probrala jsem se nahá v parčíku na zemi. Vedle mě ležely šatičky a z jeskyňky mi teklo proudem semeno. Oblékla jsem se a spěchala na hotel. Již svítalo. Ve vstupní místnosti našeho apartmánu ležel na gauči manžel a hlasitě chrápal. Zaplula jsem do sprchy. Musela jsem to ze sebe všechno smýt. Když jsem si šáhla na svou jeskyňku, zjistila jsem, že ji mám strašně roztaženou, se zděšením jsem zjistila, že si tam strčím bez problému celou ruku. Vzrušilo mě to a já se udělala celou rukou. Zapadla jsem do ložnice.

Za několik hodin, mě probudil manžel. Donesl mi snídani do postele, strašně se omlouval. Nikdy jsem ho tak provinilého neviděla. Bylo mu líto, že zkazil náš poslední večer. Přiznal se mi, že mi byl nevěrný, byl prý strašně opilý a za deset Euro ujel s nějakou prostitutkou, ale že si vzal kondom. Prosil mě, ať mu odpustím. Myslíte, že mám?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *