Gynekologia U Ruzoveho zahradnika. čast 1.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

časť 1.

ZANEDBANA PACIENTKA

Volám sa doktor Peter a som gynekológ. Naša ordinácia je fajn. Mame dobru pani primárku a ešte mam jedného kolegu. No a samozrejme zdravotnú sestričku. Takmer ako s toho televízneho seriálu. Nastúpil som tu pred asi dvoma rokmi ako mladý doktor. A hneť ma uviedli do tvrdej reality. Gynekológia to nie je iba celodenne čumenie do šušiek ako som si naivne myslel. Je more ženských po pedesiatke čo vážia 120 kilo a majú bolestivú menopauzu. Naščastie to ma aj svetle stránky. O čom ma presvedčil takmer cely personál a niekedy vám o tom celom snáľ napíšem ale teraz by som sa chcel venovaľ mojim začiatkom.

Už som asi tak mesiac ordinoval. Primal som pacientky čo som zdedil po mojom predchodcovi, mal som za sebou par pôrodou, na starosť asi tri ustráchané prvorodičky. Deň začal ako obyčajne o pol deviatej prišla prvá pacientka ako každú som si ju obzrel že sa pokochám ak je k svetu, lebo vtom čase som bol dva mesiace bez frajerky a odkázaný na ručnú prácu, naneščastie nebola…tak som ju rýchlo odbavil liekmi proti bolesti a pohrozil som jej klistírom. Na konci dňa, pre nás lekárov to znamená okolo 11.00h vošla nová pacientka. Že nie je spokojná so svojou lekárkou, že čí by som ju nevzal. Samozrejme som nebol proti peniaze sa vždy zídu. Poslal som ju za sestričkou, nech si vybaví papiere a potom, nech sa vráti na vstupnú prehliadku. Keď odišla vedľa k sestričke, šiel som si hneď opláchnuľ tvar do umývadla, nech ma to trocha schladí, pretože to ako vyzerala ma nenormálne vzrušilo. Krásna štíhla bruneta, jemne opálená, nohy sa jej vinímali na vysokých podpätkoch a biele nohavice cez ktoré bolo jasne vidieť tangáče…no skôr to boli iba také nitky. Prsia tak niečo medzi dva tri neviem to proste odhadnúť, ale stačili by mi, boli elegantne a sexi vtesnane do bieleho saka. Keť som si sadol opäť za stôl. Zaklopala a vzápätí vošla a za ňou sestrička, ktorá sa ma hneť spýtala čí ju ešte potrebujem, lebo ak nie rada by šla, že si potrebuje niečo…bla bla vôbec som ju nepočúval, len som jej prikývol že môže. Keť konečne vypadla usadil som slečnu sexi brunetku do kresla oproti mne. Už sa mi nazačiatku predstavila, ale vôbec som ju vtedy nevnímal tak som otvoril zdravotný záznam, aby som zistil ako sa vola. Lucia.

Lucia sa na měa skúmavo pozerala a jemne sa usmievala. Nohu mala preloženú cez nohu a trochu nervózne čakala čo poviem.
-Lucia. Musíme urobyť vstupnú prehliadku. No ešte predtým by som chcel vedieť. Trápia Vás nejaké zdravotne problémy?
-Nie pán doktor cítim sa úplné fit až na jeden problémik s mojim mužom.
Kurva je vydatá pomyslel som si.
-V poriadku tak sa chočte vyzliecč a ľahnite si ja vás prezriem a popritom mi o tom môžte porozprávať.
-tak dobre.
Odišla na zaves aby sa vyzliekla a měa medzi tým napadlo ako si večer perfektne vyhoním keť si naňu spomeniem.

Vyšla spoza závesu a ľahla si na kozu. Nahá vyzerala super. Hneť som si začal v duchu opakovať: KRV DO HLAVY KRV DO HLAVY!
Začal som ju pekne prezerať. Ohmatal som je kozy či nemá rakovinu…nemala…bola úplné v poriadku. Už som končil z prehliadkou, ešte som jej čumel do piče keť sa ozvala.

-Viete pán doktor keť môj muž on ma zanedbáva. Je veľmi zaneprázdnený a keť príde domov je stále unavený, myslím že ma aj podvádza a ja si už ani nepamätám kedy som si poriadne zašukala.

V tej chvíli mi niečo zabehlo. Začal som kašľať. A ešte som si stačil pomyslieť že ani ja si nepamätám kedy som si posledne poriadne zajebal. No ona pokračovala.
-Viete keť vy ste môj gynekológ, tak ste asi na tieto veci odborník a mali by ste mi vedieť pomôcč.
Bolo mi blbé cumieť jej do piči a hovoriť o jej sexuálnom živote, tak som vstal prisunul si stoličku a sadol som si k nej.
-Lucka.
Začal som aj keť som ani nevedel čo jej idem povedať.
-Nedostatok sexu sa dá liečiť iba sexom. Mali by….
Chcel som povedať niečo o tom že by si mala nájsť nabijaka no ona ma zjavne už pochopila a to úplné inak prerušila ma a…
-Ja som vedela že ma pochopíš.
Bleslo mi hlavou ,že mi začala tykať. A potom že ma hladka v rozkroku. No čo už obetujem sa ironicky som si pomyslel a vrhol sa na ňu. Začal som ju bozkávať. Naše jazyky sa prepletali. Ten jej som mal niekde v krku. Užasne bozkávala. Vrhol som sa na krk a rukami na prsia jemne som jej ich hladkal a stláčal, masíroval bradavky ktoré jej stali ako dve jahody. Rukami som vkľzol na jej kundu a jemne masíroval jej pysky. Ústami som jej sal bradavky. Jemne priadla ako mačka a prehýbala sa jak struna. Videl som na nej že sa jej to páči a je jej jedno čo s ňou robím hlavne že niečo robím. Strčil som jej do pičky prst. Najprv jeden potom dva a začal som ju prstovať. Pekne tiekla ako sa patrí a keť som pridal tretí prst jej prvý orgazmus spolu s jej výkrykom preťal vzduch a měa napadlo že je čas na môj jazyk. Vstal som zo stoličky a presunul späť k jej kunde. Jej poloha na gynekologickej koze bol ideálna tak som sa jej pricucol na šušku a začal svoje jazykové tornádo čo ma naučila spolužiačka na medine ešte v prváku. Lucia mykala panvou ako šialená a tiekla tak že som to nestačil prehľtať. Chytila ma za vlasy a tlačila mi tvar na piču že som ledva dýchal. Kričala už budem už budem a tak som ešte zrýchlil. Zrazu sa prehla ako mačka. Stisla mi hlavu stehnami a chrstla mi do tvare dávku jej sladkej orgazmickej šťavičky. měam.

Hladkala sa na prsiach a hlasno odfukovala. Dívala sa na měa a mrmlala.
-Mrdaj ma Peter mrdaj maa!
Ja som sa vystrel zhodil zo seba plášť aj všetko ostatne. Kokot mi stal jak blázon až ma bolel od prekrvenia. Hltala ho očami. Začal som si o jej kundu obtierať žalud, čo ju privádzalo do zúfalstva. Chvyľu som ju takto trápil a kochal sa ako krásne prosí. Potom som sa nahol nad ňu, pritisol som si svoju hruď na jej ,vlepil som jej dlhého francuzáka a vtom som jej ho tam celou silou vrazil. Oči jej okamžite zvlhli od rozkoše. Pomaly pomaličky som ju šukal. Dával som si načas chcel som si vychutnať jej telo, jej vôňu, cely čas som jej hľadel do oči a napadlo ma že keby som mal toto doma tak by som to určite nezanedbával. Prosila pridaj, pridaj ale ja som ju ignoroval. Šukal som ju podľa seba. Pomaly, pomaličky som stupňoval tempo. Začali ňou prechádzať malé orgazmíky. Už neprosila aby som pridal, iba vzdychala. Teda mala nádhernú slovnú zásobu vzdychov. Ja som ešte ani zďaleka nebol a ona už lapala po dychu. Začal som silnejšie prirážať. Keď ju celu vystrelo a jej kunda sa stiahla okolo môjho kokota a riadne ma stisla až som sa zľakol. Na chvyľu som prestal nech to predýcha. Obaja sme boli hrozne spotený a v celej miestnosti voňal sex. Začal som ju bozkávať a pomaly opäť rozšukavat. Teraz už razantnejšie .Chcel som sa poriadne urobiť. Aj ona sa blížila k ďalšiemu orgazmu. Vzdychala a kričala aby som ju poriadne mrdal. Vo vajciach mi to už vrelo tak som poriadne pridal a začal do nej z cele sily búšiť. Koza len tak nadskakovala. Vtom prišiel jej ďalší orgazmus. Zatiaľ čo sa zvíjala od rozkoše, ja som balansoval na okraji orgazmu. Keď sa ako tak prebrala, vytiahol som ho znej a ustúpil o krok do zadu. V momente pochopila. Kčakla si predo měa vzala ho do pusy a začala vo večkom fajčiť. Rukou mi ho honila a sala ma jak divá, jej jazyk kmital po mojom žaludi. To malo rýchlu odozvu a pustil som jej plnú dávku semena rovno do úst. Nestíhala prehľtať. Semeno jej tieklo po brade a kvapkalo až na kozy, keď mi pekne dosucha vysala ftáka, začala si roztierať zvyšky po prsiach a krásne sa smiala. Bola naozaj krásna.

Vtisol som jej ftáka naspäť do úst. čo sa jej páčilo, lebo hneň vedela že nie je koniec. Kvalitným fajčením mi postavila ftáka na nohy. Zvalil som ju na koberec a v polohe 69 sme pokračovali. Pomaly mi ho fajčila tak úžasné ako ešte žiadna. měaskala, ako keby maškrtila na nejakom nanuku. Ja som sa pustil do objavovania jej analiku. Bola krásne čistučká, asi toto všetko plánovala. Pustil som sa lízať jej análik. Pekne som začal v okolí kakaového doměeka a pokračoval cez celu kundičku až ku klitorisu a zase naspäť. Vlhla ako predtým a jemne stenala. Tak som pokračoval. Naslinil som si prsty a začal jej ich strkať do zadku. Najprv jeden a potom druhy. Privádzalo ju to do extázy. Otočila hlavu a štekla na měa, nech jej to poriadne urobím do zadku, že to ma rada. Tak som ju rýchlo otočil. Dala sa na štyri a ako nadržaná fena na měa vystrčila zadok. Teda ten pohľad nemal chybu. Pekne som pritisol špičku žaluďa k jej análu a pomaly som jej tam napchal celého kokota až po koreň. Začal som pomaly prirážať. Zo začiatku to šlo ťažko. Ale potom sa jej riďka pekne roztiahla a ja som ju mrdal až to plieskalo. Lucka kričala, vzdychala, mykala hlavou ako na metalovom koncerte. Tvrdo sama prirážala oproti mne. Nasadil som zbesilé tempo. Chcel som sa čo najskôr vystriekaľ do jej nádherného zadku. Zrazu zastala v orgazmickom kŕči a ja som ako na povel do nej napumpoval dávku horúceho spermatu. Nehybne sme si vychutnávali orgazmus. Cele minúty sme ešte ležali v objatí, spotený od prežitých orgazmov, semeno jej vytekalo z analiku a stekalo jej po stehnách. Bozkávali sme sa. Bolo na nej vydieľ že okrem sexu ma v živote aj nedostatok nehy.

Potom vstala obliekla sa a sadla si späť do kresla. Ja som si sadol oproti nej. Usmievala sa na měa a ja som ju s úsmevom objednal na budúci týždeň na prehliadku so slovami ak nebudeme v liečbe pokračovať tak že sa jej „choroba“ vráti.

*******

Dúfam že sa vám moja prvotina páči a že ospravedlníte pripadne chyby či nezrovnalosti keďže som na gynekológií v živote nebol. Pripadne ohlasy na memorah@azet.sk

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *