Futbalový zápas

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Bol krásny teplý večer a tešil som sa na vypredaný futbalový zápas pri umelom osvetlení.

Bol som pohadaný s priatelkou a pekne nadržaný a tak som si hovoril že sa aspon poriadne odreagujem. Ked som sa posadil na sedačku vedla mna ostali volne miesta ale vyhlad bol nadherný, nakolko na tribune bola tma a trávnik pekne osvetlený.

Osud mi v ten večer akosi nahraval tebo vedla mna si sadla ty nadherná štihla slečna v krátej sukničke a vyzývavom výstrihu. Prišla si s nejakým mužom asi s priatelom a ja som vedel že z fotbalu asi vela neuvidim lebo som nemohol odtrhnuť pohlad od tvojho výstrihu a krásnych stehienok ktoré boli zahalene miniaturnou sukničkou. Proste schylovalo sa k mojej prvej nevere. Ešte bola tribuna osvetlená a tak som si

užival pohlad na teba. Musela si citiť moj pohlad a určite ťa z neho palilo telo lebo si sa otočila na mna a naše pohlady sa stretli a v tvojich očiach som videl niečo živočišne a maximalne vzrušujuce. Pohlad do tvojich očí ma nesmierne vzrušil a ked si si olízla peru a pohlad nasmerovala do mojho rozkroku moj vyvinutý penis sa prebudil a pekne vyplnil moje nohavice. Z tvojho pohladu som vyčítal zmyselnosť a chuť zažiť niečo neobvykle, niečo pervezne.

Začal futbalový zápas a svetla na tribune shasli a zostali sme sedieť v prítmý a v kotli plnom hluku. O malu chvilku som zacitil na svojom stehne ruku, pozriem sa a tvoja ruka hladka moje stehno a tvoj pohlad bol pohladom nadržanej sučky ktorá túži po poriadnej mrdačke a je jej to jedno že vedla nej sedi jej priatel, pije pivo a je zaujatý futbalom.

Tvoja ruka nelenila a silne hladkala moj nadržaný penis cez nohavice a myslel som si že snad o chvilku vytečiem. Ked som videl že tvoj priatel je zaujatý futbalo tak aj moja ruka klesla na tvoje stehna ktoré sa pootvorili aby som mohol zajsť bliššie až k tvoje nadržanej pičke.

To čo som zacitil bolo neskutočne …pička bola mokrá a doslova si tiekla a ked si citila prsty vo svojej pičke stehna si privrela a chcela si si užiť moje prsty. Jedným okom som ťa pozoroval a videl som že si mala čo robiť aby si nekričala vzrušením. Tvoje dotyky sa nedali vydržať a bal som sa aby som sa neurobil do ryflí tak som rýchlo vstal a utekal som na panske záchody ktoré vetšinou cez zapas bývaju prázdne a že si ho pekne vyhonim a uvolnim to velke napetie.

Pribehol som k pisoarom stiahol rifle chytil ten svoj klacek do ruky a začal pekne honiť.

Pohlad na mna musel byť uchvatný, stojim otočný k pisoaru, rifle a boxerky stiahle na kotnikoch, lavou rukou sa opieram o stenu a pravou honim vtáka.

Ako si ho tak honim zrazu zacitim na svojom analy niečo príjmne, vlhke a teple.

Otočim sa a čo nevidim …..ty klačíš za mnou ližeš moj analik a dráždiš ho prstom. Idem sa zblazniť od vzruenia, vtáka necham vtákom a obidvomi rukami sa opriem o stenu a ryčím vzrušením. Ty mi dráždiš analik a od zadu pravou rukou honiš moj velký kokot. Otočim sa k tebe ty si ho berieš do pusy a nadherne cuckaš, sliniš a honiš. Vták to dlho nevydrží, začne to so mnou cukať, štadionom sa ozýva gól a ja sa celý trasiem a vybuchnem do nekontrolovatelneho orgazmu a zaplnam tvoju pusu prívalom tepleho husteho semena. Spravaš sa ako nenasytná sučka a nenechaš na zmar ani kvapku smena. Moje velke dlane ťa chytia za vlasy, vytiahnu hore a svoj nenásytný jazyk strčim do tvojej pusinky a naše jazyky navzájom šermuju a citim zvlaštnu chuť tvojich slin zmiešaných s mojim semenou ktore ti ostalo v puse.

Ja si klakam, vyhrnam tvoju sukničku, strhavam miniaturne nohavičky a svoj jazyk strkam hlboko do tvojej mokrej pičky a pri tom si pomaham prstami. Ty kričiš vzrušenim, tlačiš moju hlavu do svojho rozkroku a pri tom všetkom mi nadavaš do nadržaných starých samcov a že chceš aby som poriadne vymrdal tvoje mlade nadržane dierky. Ja som povedal ako chceš ty moja nadržana kurvička, postavil som sa, chytil do ruky svoj velký penis a tvrdo zasunul do tvojej mladej pičky. Ty si hekla a ja som ťa chytil za tvoju mladu ritku, nadvihol a ty si svoje stehna obtočila okolo mojho pásu a mrdali sme ako zmyslov zbavený. Držal som ťa za ritku a buchal s tebou o stenu aby si citila mojho vtáka až v žaludku a pekne si ho uživala.

Spytal som sa ťa či nechceš mojho vtáka do ritky a ty že ano, zoskočila si z mojko vtáka, otočila sa a vytrčila na mna svoju malu nadržanu ritku s velkým analikom do ktoreho vliezol moj vták ako po masle. Ty si kričala že jeb ma poriadne ty nadržaný kanec a natrhni tu moju malu ritku. Zaujatý poriadnou drbačkou sme si ani nevšimli že na vecku su trja starší chlapy každý drži v ruke svojho vtáka a pekne si ho pri pohlade na nas honia.

Ty ako keby si stale nemala dosť si na nich zakričala aby prišli blišie a oni nelenili a hned boli pri nas. Jeden ti strčil svojho vtáka do pusy a ostatný dvaja ti mačkali prsia a honili svojich vtákou a funali vzrušenim. Ja som bol na krajičku sil a tak som bol prvý ktorý začal striekať a napumpoval som ti svoje semeno do ritky. Ty traja divaci otvorili kabinku, jeden si sadol na misu a ty si sa mu napichla na jeho kokot, ten starší s pupkom ti ho od zadu zasunul do ritky a tretiemu si ho vzala do pusy a surovo fajčila a honila. Bola si ako zmyslov zbavena a videla si iba vtákov a striekacie semeno. Ja som si v umyvadle umyval vtáka a z kabinky som počul iba vzdychy a nadavky a ked som sa išiel pozrieť všetci traja stali u tvojej hlavy, ty si ich na striedačku fajčila a všetci postupne zaplavili tvoju pusu a tvoju tvar svojim semeno. Akurát bol odpískaný polčas a mna prešla chuť na fotbal a vybral som sa do blizkeho baru na pivečko a ako to dopadlo s tebou neviem ale viem že som si to poriadne užil a snad aj ty.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *