Flaška

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Předem upozorňuji, že část tohoto příspěvku je pouze výplod mé fantazie, druhá část je však podložena realitou. Veškerá jména jsem zaměnil a jejich případná podobnost je zcela náhodná.

Bylo mi tenkrát čerstvých 15, chodil jsem do devítky a my všichni ve třídě jsme měli po přijímačkách, takže klid, na nějaké učení už každý kašlal. A proto když za námi přišel třídní a oznámil nám, že náš poslední školní výlet bude trvat celý týden, nebyl nikdo, kdo by se na ty dlouhé noci povídání a tajné popíjení alkoholu netěšil. Byli jsme v celku v pohodě třída, bezproblémoví, až na vyjímky dobrá parta, kluci se bavili s holkama a holky s klukama. Na rozdíl však od ostatních tříd jsme všichni byli JENOM kamarádi. Já byl, stejně jako všichni kluci ze třídy panic a naše zkušenosti se točily maximálně kolem sebeuspokojování, co se týká holek, tak podle mých informací tam asi dvě-tři byly, co už si své poprvé zažily.

Za několik málo měsíců přišel ten očekávaný okamžik a my vyrazili na výlet. Po půldenní cestě do střediska jsme na pokojích ubytovali a čekali, co nás čeká za program (šlo totiž o outdoorové středisko). Já byl na pokoji ještě s Adamem a Michalem, což jsou kluci, co je zatím holky vůbec nezajímali, na druhou stranu jsme byli přímo naproti pětičlenného pokoje holek ve složení: Míša- drobná a pohledná holka, s větším zadečkem, ale krásným obličejem, Andrea- trošku prdlá, ale opravdu sexy opálená, s velkýma prsama, Denisa- po obličeji úplně normální, ale s hezkou postavou, Lucka- holka, se kterou jsme se neměli moc v lásce, nutno však říct, že je to výstavní kus, střední kozičky, krásný zadeček, milý obličej a Zuzka- největší „rebelka“ se slušnýma prsama, která se neustále smála.
      
Po prvních třech nocích, kdy se nic zvláštního nedělo nastala situace, kdy se nás po tom, co oba učitelé spali, sešlo v pokoji holek snad dvanáct. Čtyři kluci, osm holek, v kroužku jenom krabička vína (nikdo z nás nebyl zvyklý ani trochu pít) a dobrá nálada. V tom ale někoho napadlo začít hrát tu všude omýlanou a známou „perverzní“ hru Flaška. S třídou jsme ji hráli už na lyžáku, to se ale zmohlo tak maximálně na pusu . Úkoly byly ale absolutně primitivní, typu: udělej deset dřepů, řekni nám, koho miluješ etc. Ale samozřejmě našli se i takoví, co i na tuhle otázku odmítli odpovědět, pro tento případ ale existovaly fanty, jenomže díky tomu, kolik nás bylo se zmenšující se vrstva oblečení na nikom příliš neprojevila.
      
Čím více se prohlubovala noc, tím nás bylo v pokoji méňě, flaška se zatočila jen občas, postupně se odcházelo spát s vědomím, že nás zítra čeká perný den. Mě se ale spát nechtělo a u holek jsem rád ještě zůstal a vykládal si. Horší pocit ale byl, když kolem dvou v noci odešel i Adam a já zůstal na pokoji jako poslední kluk s pěti krásnými obyvatelkami pokoje. Povídání neznalo koncí, probrali jsem snad úplně vše a téma se postupně pěkně stočilo na sex. Nejvíce zajímal Zuzku:
„Tak co děcka, už z vás někdo š*kal?“ zeptala se bez ostychu. Ostych se držel nás zbylých pět, nikdo se neráčel odpovídat.
„No dobrá, co kdybychom začali hrát zase flašku? Ale tentokrát jen na úkoly a pořádné!“ rozkázala Zuza.
Snažil jsem se něco namítat, že jsem tam jediný kluk a to nejde, že už bychom měli jít spát etc. Jednoduše jsem měl strach, že hra zajde až do nějakých extrémů a to jsem nechtěl dopustit, styděl jsem se… Co naplat, holky mě nepustily a flaška se poprvé roztočila. Padla na Míšu.
“ No, Míšo, jsi první,“ usmívala se pořád Zuzka, “ tak začněm z ostra. Pěkně se budeš minutu cucat tady s Honzou,“ ukázala Zuzka na mě. Mě zamrazilo. Míša byla sice moc pěkná, ale odjakživa jsme byli skvělí kámoši, všechno si říkali a ted se máme cucat? Co jsem mohl dělat. Míša jen nervózně polkla, posunula se ke mě blíž, naklonila hlavu, trošku našpulila pusu. A už se naše rty spojily. Ihned jsem věděl, že je Míša co se týče líbání zkušená, během vteřinky se mi do pusy začala dobývat jazykem a já jsem samozřejmě neodmítl, naopak jsem jí to oplatil. Naše nadržené jazýčky se proplétali, spojovali a já ucítil mírnou erekci. Byl jsem rád, že mám volné kraťasy a holky si zatím ničeho nevšimly. Během toho krásného a vzrušujícího líbání nás ostatní čtyři holky bedlivě pozorovaly, když najednou Zuzka řekla:
“ Dost, to už stačí!“ Naše rty se zase odpojily a my se na sebe jen letmo usmáli. Bez dalších slov se flaška točila dál. A padla na Denisu. Míša měla úkol vymyšlený hned.
“ Tak si to s Honzou zkus taky, ať víš, jak se umí cucat,“ usmála se na mě znovu Míša. Denisa neváhala ani vteřinu a už se na mě přisála. Vše probíhalo stejně jako s Míšou, s tím rozdílem, že Denisa do svého „repertoáru“ ještě přidala hlazení po zádech. Bylo mi to příjemné a nenápadně jsem ji chtěl z boku pohladit kozičky. Sotva jsem se ale dotkl, už mi tu ruku zadržela. Bylo mi jasné, že si mě nechce pustit více k tělu…Zatím… ¨

Tak co, líbilo se Vám to? Chtěli byste vědět, jak Flaška dále pokračovala? Vyjádřete se v komentářích, podle úspěchu začnu psát další část.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Úchyl napsal:

    Sakra jo. Další díl. To může být nejúžasnější povídka na téhle stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *