Evička část 3.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ten večer už ani jedna z nás na učení pomyšlení neměla, ale bylo nám hloupé podruhé zamknout, asi by vypadalo divně kdybychom tam byli pořád zamčené. Přesto jsme se snažili probrat nějakou tu látku, i když jsme obě věděli že si toho asi moc nezapamatujeme. Takhle jsme se snažili asi hodinu a poté jsme si řekli že se asi rozloučíme, a uvidíme se další den. Tak jsem se sbalila, učení nechala u Hanky, a vyšli jsme směrem ke dveřím. Tam stál ovšem Michal, který okamžitě vyhrknul že mě doprovodí domu, že Hanka má ještě nějaké povinnosti. Hanka na něj nechápavě koukala a on jen ukázal na dřez plný špinavého nádobí. Na to Hanka opáčila že to snad může počkat, ale Michal byl neoblomný a zdálo se že kdyby neposlechla tak by se to jejím rodičům asi moc nelíbilo. Což ani jedna z nás nechtěla, protože jsme se chtěli vídat jak často to jen půjde. Tak jsem se rozloučila s Hankou, bohužel bez polibku, a vyrazila s Michalem domů.

Hanka určitě musela trochu žárlit, věděla o tom že se mi Michal docela líbí, což věděl i sám Michal. Takže jsem vůbec nevěděla na čem jsem, jestli jen chtěl naštvat svou sestru nebo jestli stál o to být se mnou sám a pokusit se na mě zapůsobit. Hned po chvilce co jsme vyšli z domu se mě zeptal jaktože jsem u nich tak často. Odpověď byla jednoduchá, Hanka potřebuje hodně pomoct s učením a já jí pomůžu ráda, protože jsme kamarádky. Pak mě Michal úplně šokoval když prohlásil: „To jste se toho ale moc dneska nenaučili, leda tak něco ze sexuální výchovy.“ Zůstala jsem na něj koukat s otevřenou pusou a nevěděla co na to mám říct. On však pokračoval: „To víš, mám pokojík hned vedle ségry, a u stěny kde má ona postel mám postel já, takže slyšim docela dobře, ale neboj, rodiče neměli šanci to slyšet jako já.“ V tu chvíli by se ve mně krve nedořezalo, přehrávalo se mi všechno v hlavě, i to jak jsme s Hankou oddávali našim hrátkám celkem nahlas. Po nějaké chvilce jsem se Michala zeptala co s tim hodlá dělat. Měla jsem obavy že to řekne rodičům a já už Hanku uvidím maximálně ve škole. Naštěstí tohle neměl v plánu, i když naštěstí…

Z jeho slov jsem vyrozuměla že si všiml že se mi docela líbí, a že i já jemu jsem moc sympatická. To jsem nemohla popřít, tak jsem se na něj jen hezky usmála. Pak mi řekl že by byla škoda aby nevyužil takovou příležitost políbit slečnu která se mu tak moc líbí a začal se ke mně přibližovat. Nevěděla jsem jestli mám ucuknout, nechat ho, utéct, ale než jsem si stačila cokoli rozmyslet tak už se jeho rty dotkly mých a já mu jeho polibky začala automaticky oplácet. Bylo to trochu zvláštní, milovala jsem Hanku, ale na druhou stranu mě Michal strašně moc přitahoval a navíc mě moc vzrušovalo to že je Hančin brácha. Po chvilce líbání jsem ucítila Michalovu ruku na mém zadečku. Řekla jsem si jestli už nezachází až moc daleko, ale nedokázala jsem se přimět k tomu abych mu jeho ruku odstrčila. Pak jsem to utnula a řekla že bychom měli jít ke mě domu, že Hanka ví jak dlouho mi cesta trvá, a že mi určitě napíše jestli jsem dobře došla. Michal ač nerad mi dal za pravdu a šli jsme.

Za pár minut jsme dorazili před náš dům a tam se mě Michal zeptal: „A proč bych vlastně měl před ségrou tajit že jsme se líbali a že ti to vůbec nebylo nepříjemný?“ Tím mě zase uzemnil, nejradši bych ho v tu chvíli na místě zabila, jak jsem byla naštvaná. „To přece nemůžeš, já jí miluju, tohle se nemůže dozvědět.“ A lítostivě jsem na něj koukala, a doufala že se nade mnou slituje. Slitoval se tak napůl, za to že si nechá pro sebe co jsme s Hankou prováděli a co jsem před chvilkou prováděla s ním jsem mu musela slíbit že k němu přijdu v sobotu dopoledne, což je zítra, když bude doma jen on sám, a když mu dám svoje telefonní číslo. Na druhou stranu, nebylo mi to ani tak proti mysli, telefonní číslo nic neznamená i kdyby se to Hanka dozvěděla že ho má a když u nich v sobotu nikdo nebude, tak nikdo krom něho nebude vědět že jsem tam byla. Na rozloučenou jsem dostala jen obyčejnou pusu a šla nahoru do bytu. Když jsem se koukla na telefon tak už tam na mě čekala zpráva od Hanky, kde se ptala jestli už jsem dorazila domů a že to bylo dneska nádherné, a že doufá že si to brzy zopakujeme. Zpráva byla zakončená slovy Miluji Tě, což mě potěšilo asi nejvíc. Hned jí odepsala že už jsem nějakou chvilku doma a že se právě chystám do vany, škoda že jen sama. Zakončení jsem zvolila stejné jako ona, a doufala jsem že jí to zahřeje u srdíčka minimálně tak jako mě.

Pak jsem se šla naložit do horké vany, telefon pro jistotu vzala sebou, a příjemně relaxovala a rekapitulovala co všechno krásného se za dnešek odehrálo. Vyrušila mě z toho ale smska, která překvapivě nebyla od Hanky ale od Michala: „Ahoj Evi, segra na me byla pekne nasrana ze te nemohla doprovodit, ani se ji nedivim, krasne libas, a doufam ze zejtra ti to udelam lip nez ona“ Ta zpráva mě neskutečně vzrušila, i když by asi neměla, ale v tu chvíli jsem chtěla Michala víc než Hanku. Měla jsem v hlavě docela zmatek, Hanku jsem milovala, ale Michala jsem moc chtěla, zvlášť po tom, co mi provedl večer. Odepsala jsem mu že i já se těšim a že se bude muset hodně snažit aby Hanku překonal. Rychle mi odepsal že s tim prý nebude mít problém, že zkušeností už pobral dost a že si žádná zatím nestěžovala. Pak jsem se asi na hodinku odebrala do takového polospánku ve vaně plné horké vody. Potom jsem si to zamířila rovnou do postele, a při usínání nevěděla na koho myslet dřív. Nakonec jsem si řekla že dneska si před spaním orgasmus nedopřeju, abych si to vychutnala zítra s Michalem.

Zdálo se mi že budík zazvonil asi 5 minut po tom co jsem usnula, ale čas mě utvrdil v tom že je to jinak. Tak jsem se oblékla, provedla nezbytnou hygienu, vybrala nejlepší prádélko co jsem měla, a napsala Michalovi jestli už můžu přijít. Šla jsem se nasnídat a asi za 5 minut mi přišla zpráva že „vzduch je čistej“. Dojedla jsem a vydala se tedy na cestu, strašně jsem se těšila a zároveň i bála, přece jen Michal netušil že bude můj první. Za chvilku jsem byla před jejich domem a zvonila na Míšu. Ten přišel, bylo vidět že se taky upravoval, a za chvilku už si mě vedl do svého pokoje. „Tak kde jsme to včera skončili?“ zeptal se a začal mě líbat. Nečekala jsem že se na to vrhne tak rychle, ale nakonec proč ne. Bylo vidět že má s tímhle opravdu praxi, za chviličku už jsem byla jak bez mikiny, tak bez trička. Bylo vidět že se mu to líbí, což dokazovala i jeho boule v kalhotách, které jsem se několikrát jemně dotkla.

Nebylo to s ním takové jako s Hankou, protože místo nekonečných něžností jsme byli čim dál tim víc nazí. Po další chvilce vyplňované líbáním už jsem byla jen ve spodním prádle a on v trenkách. Položil si mě na bok na postel a něžně se se mnou mazlil. Bylo mi to moc příjemné, líbil se mi, a i když co do mazlení nebyl tak skvělý jako Hanka, stejně jsem byla pořádně vlhká. Najednou jsem ucítila jeho ruku na zapínání podprsenky a ta v tu ránu byla ze mě pryč, a skoro ve stejném okamžiku se mi Míchal přisál na prsa a začal je hníst a líbat. Tím nemohl nic zkazit, líbilo se mi to a dávala jsem mu to tlumenými vzdechy najevo. Pak chytl mojí ruku a položil jí na svůj penis. Pomalu jsem ho začala hladit cítila jsem jak je tvrdý. Potom mi řekl že moje kalhotky jsou sice nádherné, ale že ať chci nebo ne musí ze mně dolů. Proti tomu jsem nic nenamítala a tak jsem před ním ležela v rouše Evině. „Teď se ukáže kdo to umí líp.“ řekl mi a začal mi jazykem kmitat po mušličce.

Byla jsem moc nadržená, a ač jsem myslela že se Hance nemůže vyrovnat, začala jsem o tom pochybovat. Když přidal jeden prst kterým mi začal pronikat do kundičky, dost ho překvapilo že narazil na odpor. Usmála jsem se na něj a zeptala se ho jestli mu vadí že bude první, na to mi odpověděl že to pro něj bude čest. Pak opět začal jeho jazyk kmitat na poštěváčku, jeho prst šukat mou kundičku jako zběsilý a netrvalo dlouho než jsem se prohnula v milostné křeči a udělala se. Michal mě nechal chvilku odpočinout a pak řekl že takhle by to bylo nespravedlivé, kdybych si užila já a on ne. Tušila jsem co má na mysli, a popravdě jsem vůbec netušila jak mu to pusinkou udělat tak aby se mu to líbilo. Ale řekla jsem si že to snad půjde nějak samo.

Michal si lehnul na postel a já se nad něj sklonila, jeho penis jsem měla přes ústy a pomalu jsem se odhodlávala. „No tak, neboj se Evi, pěkně mi ho vezmi do pusinky, jen bacha na zoubky, to pak bolí.“ Už jsem to déle neprotahovala a vzala mu ho do pusinky, nejdřív jen trošku, a pak jsem začala až se mi tam vešel celý jeho žalud. Michal si spokojeně oddychoval a já si řekla že bych mohla zapojit i jazýček a začala jsem mu s ním okolo něj kroužit. Hned na to mě jeho vzdechy ujistily že to nápad nebyl špatný. Chvilku jsem si s ním takhle hrála a pak mi řekl že mu ho u toho můžu klidně i honit. Začala jsem teda krom pusinkou zpracovávat jeho ocas i rukou, avšak po chvilce jsem ucítila jak jeho penis začal pulzovat a začal mi do pusinky stříkat svoje semeno. Nedělalo mi to zrovna dobře, chutnalo to docela odporně, ale nechala jsem si ho v puse dokud nebylo všemu konec. „Vidim že ti to moc nezachutnalo, nemusíš to polykat, tady máš kapesník a vyplivni to.“ Ještě že tak, nevěděla jsem co by se mnou udělalo kdybych to musela spolknout.

Potom jsem se opět přisunula k němu a začala se s ním mazlit. Jeho pták byl v pozoru téměř okamžitě. Jenže v tu chvíli bylo slyšet jak nějaké auto zastavuje před domem, Michal sebou okamžitě trhnul a začal na mě skoro křičet ať se začnu oblíkat. Poslechla jsem ho a začala na sebe rychle házet svoje oblečení, oblékla jsem se docela rychle a Michal ještě řekl ať se aspoň trošku učešu a sednu si ke stolu v kuchyni, že tam za chvilku přijde. Došla jsem tam, sedla si a byla strašně nervózní jak tohle vysvětlím Hance. Naštěstí za chviličku přišel Michal, nalil vodu do konvice, vzal dva hrnky, propláchl je vodou, postavil do dřezu s tím, že už jsme jeden čaj oba vypili. Pak se otevřely dveře a vstoupili Michalovo rodiče i s Hankou. Rodiče mě normálně pozdravili, a ani se moc nedivili co tu dělám, zato Hanka měla oči navrch hlavy, a nemohla pochopit proč jsem tady.

Michal řekl že tu už dlouho čekám na Hanku, že prý jsme měli domluveno že přijdu ráno na to učení, a mezitím jsme stihli vypít jeden čaj a že teď dělá další. Rodiče to nijak dál neřešili, zato Hanka byla pořád pěkně zmatená. „Vždyť jsem říkala že máš přijít až odpoledne Evíku.“ divila se. Omluvila jsem se jí s tím že jsem se asi musela splést, ale že jsem se jí stejně nemohla dočkat a spiklenecky na ní mrkla. Hanka se usmála a řekla že je to v pohodě, že je ráda že jsem tady. Pak se otočila na Michala a zeptala se ho jestli mě tu neobtěžoval. On se jí na to vysmál že prej za co ho má. Pak mi Hanka řekla že bychom měli jít do pokoje se učit, když už jsem tady, tak abychom ten čas nějak využili…

Pozná Hanka co se dělo před jejím příjezdem? Bude to Michalovi pro dnešek stačit? A kdo doprovodí Evičku domů tentokrát? Pokračování příště

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *