Evička část 2.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tančili jsme s Hankou ještě asi 10 minut, přičemž naše ruce prozkoumaly těla té druhé. Fascinoval mě její zadeček, byl nádherný. Najednou hudba dohrála a my tam stáli v objetí, koukali se jedna druhé do očí a obě tam měli touhu. Už jsem neváhala a Hanku vášnivě políbila. Líbání bylo snad nekonečné, a pomalu jsme se přesouvali na letiště. Nepřestávali jsme se mazlit a hladit, prostě to nešlo. Za chvilku už jsme leželi na posteli a Hanka mi sundavala tričko. To už jsem trošku znervózněla, jak jsem psala, nejsem žádná krasavice, a měla jsem strach jestli se budu Hance líbit. Ale jak se ukázalo, nemusela jsem si s tím lámat hlavu. Po tričku šla dolů i podprsenka a já ucítila na prsou Hančin horký dech a poté i její jazýček, kterým mi začínala objíždět bradavky, druhou rukou si pohrávala s druhou bradavkou. Potom co mi začala bradavku sát, jsem se přestala kontrolovat a začala nahlas vzdychat. Byl to nádherný pocit, o mnoho lepší než když si se sebou hraji sama.

Chtěla jsem tu rozkoš Hance oplatit a tak jsem jí řekla že teď je řada na mě. Hanka se odlepila od mých prsou a já jí sundala její tričko, a hned na to i poprsenku. Měla krásná prsa, pevné trojky s velkými bradavkami. Hned jsem se Hance na prsa přisála a hrála si s nimi, nemohla jsem se té nádhery nabažit. Ale jednou to skončit muselo a já ucítila ruce na mém zipu od kalhot. Bylo mi jasné k čemu se schyluje a nesmírně mě to vzrušovalo. Hanka mě políbila, pokračovala přes krk, prsa a bříško, pak se zastavila, koukla na mě a v očích měla otázku, jestli mi může kalhoty sundat. Já se na ní jen usmála a přikývla, a v tu ránu jsem byla jen v kalhotkách. Hanka mě líbala na stehně, přibližovala se neskutečně pomalu k mojí lasturce, a když už byla skoro u ní uhnula a pokračovala na druhé stehno. Šílela jsem z toho, chtěla jsem její jazýček cítit na mojí kundičce. Měla jsem sto chutí si přitisknout Hančinu hlavu do klína a unášet se na vlnách rozkoše. Ale napadlo mě něco lepšího.

Přece když ona takhle může trápit mě, proč bych nemohla já jí? Jemně jsem jí odstrčila s tím že takhle to není spravedlivý, že ona je oblečená a já už skoro nahá. Hanka si lehla a čekala co budu dělat. Svlíkla jsem jí pomalu kalhoty a uvidělá nádherné krajkové kalhotky, pod kterými se rýsovala nádherná kundičku, kterou doufám už brzy ochutnám. Tedy, až zas tak brzy ne, ještě jsem Hanku vůbec nepotrápila. Hladila jsem jí po stehnech, Hance se to evidentně líbilo, měla přivřené oči a její dech byl rychlý. Potom jsem se odvážila k tomu odhrnout kalhotky na stranu, a uviděla překrásně vyholenou broskvičku, až na úzkou čárku uprostřed. Hanka na mě s očekáváním koukala, chtěla to co jsem před chvílí tak moc chtěla já. Začala jsem se přibližovat k její kundičce a když už jsem byla skoro u ní uhnula jsem a líbala jí všude, jen její prcinku jsem vynechávala menším obloukem. Hanka z toho byla dost překvapená, a po chvilce mého hraní mi řekla že tu něco má. Posadila jsem se těsně vedle ní a ona řekla, že to s holkou ještě v životě nedělala, a že neví vůbec jak. Já jsem na tom byla stejně, a i když jsem moc chtěla, nevěděla jsem jak by to bylo nejlepší provést.

Hanka se zvedla, a dala do videa kazetu, prej bychom se měli dozvědět jak to chodí. Než se ke mě vrátila tak si ještě sundala kalhotky. Pak se ke mě na posteli přitulila, vzala ovladač do ruky a pustila kazetu. Tam se objevili dvě prsaté blondýnky a rychle přešli na akci, jedna si lehla, doširoka roztáhla nohy a druhá jí začala lízat. Koukla jsem na Hanku, a viděla jak si prstíkama hraje se svojí mušličkou. To už jsem nevydržela a kalhotky si sundala taky, potřebovala jsem si taky udělat dobře, nešlo to vydržet. Pak se blondýnky na videu prohodily, ta co lízala si lehla a druhá na ní obráceně, a lízali se navzájem. Obě jsme se na sebe koukli a věděli že dnešní večer neskončí aniž bychom právě toto vyzkoušeli. Zeptala jsem se Hanky jestli chce být nahoře nebo dole, jako odpověď mě jemně zatlačila na postel a přitom vášnivě líbala. Chvilku jsme se líbali a pak se Hanka rozhodla že zaujme pozici jako slečny na videu. Přesunula se a já nad mým obličejem uviděla její nádhernou prcinku, která se pomalu blížila k mým ústům.

Opatrně jsem začala jazýčkem přejíždět po její mokré kundičce, a když jsem se osmělila tak začala zrychlovat hlavně kmitání mého jazyku na poštěváčku. A pak jsem ucítila jak i moje mušlička dostává svůj příděl rozkoše, cítila jsem jak si Hanička hraje s mým poštěváčkem, jak ho saje do úst, jak mi pomalu prstíkem vniká do kundičky. Bylo docela těžké soustředit se na to abych jí rozkoš opětovala, ale troufám si říct že nám to šlo oběma moc dobře. Zkusila jsem jak bude Hanka reagovat na můj prstík v její lasturce, a reagovala tak jak jsem doufala, začala vzdychat ještě víc, než když jsem jí jen lízala. Najednou jsem ucítila vlhkost na mém zadečku a Hančin prst, jak mi jemně krouží kolem. Tohle jsem nečekala, ale nepříjemné to rozhodně nebylo a tak jsem si řekla že bych mohla mojí kamarádce dopřát to samé. Naslinila jsem si tedy prstík a začala masírovat Hance její druhou dírku. Hance se to ovšem nelíbilo tak jako mě, tak jsem prstík zase stáhla. Zato jsem začala zrychlovat jak pohyby jazýčkem, tak přirážení teď už dvou prstíků do Hančiny kundičky.

Ta mi mezi vzdycháním řekla že už to dlouho nevydrží a že už za chvilku bude. Nemohla jsem jinak než se nesnažit ještě víc, aby si to pořádně vychutnala. Když už se na mě Hanka opravdu hodně zmítala tak jsem ucítila jak můj zadeček povolil a její prst mi tam vnikl. Bylo to tak nečekané a vzrušující že jsem se téměř v mžiku udělala, a nejen já, cítila jsem na jazyku Hančiny šťávičky, a jako v tranzu je poslušně slízala. Malou chvilku jsme ještě leželi v této poloze a pak se ke mě Hanka přitulila. Začali jsme se něžně mazlit, hladit, byl to asi nejkrásnější zážitek v mém životě, a doufala jsem že ne jediný. Hanka se mě zeptala jestli bych si to někdy chtěla zopakovat, na to jsem jí odpověděla že tohle bych mohla opakovat klidně pořád.

Najednou někdo zaklepal na dveře, pokusil se otevřít, naštěstí bylo zamčíno. Ozval se hlas její mamky, že je večeře. Co se dalo dělat, klidně bych tu takhle s Hankou ležela v objetí nekonečně dlouho, ale okolnosti tomu nedaly. Rychle jsme se oblíkli, upravili aby na nás nebylo nic poznat, rozložili na stole naší oblíbenou fyziku a šli na večeři. Večeřeli jsme všichni společně, její rodiče, já s Hankou, i její brácha Michal, který se na mě celou večeři poťouchle usmíval. Říkala jsem si, že u mě chce asi zabodovat, asi by kamarádka jeho sestry pro něj byla cenná kořist. V poklidu jsme snědli večeři, a šli opět do pokojíku, tentokrát už opravdu probrat nějakou látku z fyziky.

Rozhodne se Hanka studovat jadernou fyziku? Proč se Michal při večeři na Evičku pořád usmíval? Jsou rodiče Hanky opravdu v nevědomosti o tom co se dělo v pokoji? Dozvíte se v dalším díle 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *