Eva

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dobrý den vážení kolegové, ano, došlo i na mne. Jsem 27 let ženat, dvě dospělé děti a krásná moje manželka Eva. Když jsmě se brali, kdekdo z kluků mi jí záviděl, i když prsa malá, měla andělskou tvářičku a k tomu ráda flirtovala. Byla však výbornou hospodyní a na Vánoce jsme měli vždy mnoho druhů cukroví.

Asi před třemi lety nastoupila coby prodavačka obuvi do centra města, kde je součástí prodejny sklep, kde mají sociální zázemí, kancelář vybavenou křesílky… Její kolegyně je svobodná nehezká slečna Libuška, je již důchodkyně.

V prosinci 2012 přišla moje paní z práce s tím, že jí oslovil její šéf, 65 let, že by si přál, kdyby mu za úplatu napekla cukroví, ona že tedy ano. Když je měla napečeno, požádala mne, zdali bych ho tam v krabici autem nepřivezl, tak jsem jel. Manželka zrovna obsluhovala zákazníka, tak jsem krabici předal její kolegyni, která mi tiše povídá „Nic mi po tom není, ale Evička vás podvádí se šéfem, chcete li vědět víc, zavolejte mi“ V rychlosti mi napsala na papírek tel. číslo… Odešel jsem jako opařen, manželka mne pozdravila pouze pokynutím. V autě jsem seděl snad 20 minut, a postupně jsem skládal mozajku. Poslední tři roky náš intimní život nestojí za nic, manželka se vždy na něco vymlouvala, tak jsem na ní přestal naléhat a dělal jsem si to jednou týdně rukou. Taková byla naše sex. frekvence.

V ten den mise manželka vrátila jako vždy, unavená, sprcha a do postele. Já jsem šel s košem a zavolal Libušce…

Ta mi povídá, že si jednou v pondělí zapomněla mobil dole v kanclu a tak si pro něj po 18h -to je zavíračka- šla, klíče samosebou má. Bylo zamčeno, slyšela zajímavé zvuky, tak potichu šla, dveře ze schodů do kanclu byly pootevřené, tak nahlédla a viděla, jak šéf přes křesílko pigluje mou krásnou ženušku, pěkně si to prý užívala. Pak z ní vylezlo, že každé pondělí tam stojí šéfovo auto, tak do 19h. Všimla si jej několikráte, protože Libuška chodí kolem krámu se psem. Poslouchal jsem jako v mrákotách, nechtěl jsem věřit, i když každé pondělí se žena vracela domů později než obvykle, údajně chodila na kávu s bývalou kolegyní…

Jestli nevěřím, klidně mi to ukáže. Tak jsem přetrpěl do pondělka a pak jsme s Libuškou tajně šli po schodech do kanclu… To co jsem již cestou po schodech slyšel mne vzrušilo tak, že se mi nejen zrychlil tep ale i v kalhotech mi ztvrdl klacek. Pak jsem jen čuměl škvírkou ve dveřích, jak jí bere zezadu… Stáli jsme tam asi 20 vteřin a pak jsme potichu vypadli, ani jsem Libušce nepoděkoval. Šel jsem domů, vyhonit jsem si jej musel, jinak by mi snad praskl.

Manželka přišla jako vždy v pondělí, po 19 h, unavená, sprcha a do postele. Nic jsem nepodnikl, jen si od té doby honím ptáka denně a v pondělí i třikrát…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *