eRotika ve třech

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Dlouho jsem snil o kandaulistickém zážitku a nejvíc mne lákala eRotika ve třech. Záměrně píšu eRotika … trocha erotiky a hodně rotiky Po nějaké době, tvrdé práci na přesvědčování manželky Klárky (sexy brunetka s dívčí postavičkou a velkou dávkou stydlivosti) a hledání vhodného třetího do hry, jsem se přiblížil k vysněnému cíli.

Pan X byl připraven dorazit na smluvené místo. Klárka o ničem nevěděla. Pouze jsme byli domluveni, že stejně jako v poslední době, si vyjedeme na nějaké opuštěné zajímavé místo ve volné přírodě a budeme fotit erotické fotečky pro mou osobní potřebu.

I na tomhle focení jsem dlouho pracoval. Trvalo mi téměř dva roky, než se Klárka natolik osmělila, že na „veřejnosti“ (obvykle místo, kde reálné odhalení našich hrátek cizí osobou sice hrozí, ale minimálně) dokázala úplně odhodit oblečení a pózovat mi před fotoaparátem, nebo se ode mne nechat pomilovat, zatím co na stativu běží zapnutá kamera.

Ale zpět k domluvené akci s panem X.

Na místo jsme s Klárkou dorazili s téměř hodinovým zpožděním oproti původnímu plánu. Nehoda na silnici a nebylo kde ji objet. Pana X jsem přes SMS požádal o trpělivost a doufal, že počká. Volat jsem mu nemohl a ani jsem nechtěl z auta moc ťukat písmenka, aby přeci jen Klárka něco nezachytila. Odpověď od pana X jsem neobdržel. Před výstupem z auta jsem zkontroloval mobil a zjistil, že zvolené místo má špatný signál a tedy mohlo se stát, že pan X mou zprávu nedostal a nemusí již být přítomen. I přes určité zklamání jsem si ale chtěl užít focení a sex se svou krásnou paní.

Došli jsme ke skalnímu masivu, který uprostřed luk, obklopen keříky a břízkami, tvořil dominantu okolí. To místo jsem znal z mládí a celkem často jsme si tu s kamarády hráli, dokud jsem se s rodiči neodstěhoval do města. Dnes, po skoro třiceti letech, už tu žádné děti neskotačili. Vesnička, ve které jsem se narodil, pomalu skomírala s pár staříky. Že bude místo pro naše hrátky použitelné jsem si ověřil při několika foceních dříve. Rád chodím na houby, v lesích kolem vždy rostly a tak se sem dvakrát, třikrát za rok jedeme na půl dne podívat. A proč houbaření nespojit i s něčím víc.

Na smluveném místě jsem našel zkřížené větvičky s kouskem papírku uprostřed. Nic nápadného, ale jasné znamení, že pan X tu minimálně byl. Domluva zněla, že ho manželka nesmí vidět a že má celou akci sledovat odněkud skrytě. Naštěstí tu není nouze o velké kameny a keře, ve kterých se schovat dá a šance na odhalení pana X mou paní byla minimální. Sám jsem po panu X pátral jen letmo, abych nevzbudil u manželky podezření. I tak jsem ale měl pocit, že nikde není a že akci díky našemu zpoždění, možná i kvůli nedoručené SMS, vzdal. Ovšem i bez zjevné přítomnosti pana X měla pro mne celá akce nový náboj. Prostě tu někde přeci jen mohl být cizí muž a já chtěl před ním svlékat a možná i pomilovat svou ženu. Byl jsem vzrušený a současně i lehce „paralyzovaný“. Sbíral jsem odvahu udělat, co bylo v plánu a maskoval jsem to poněkud delší přípravou fotoaparátu, stojanu a kamery.

Klárka mezi tím posedávala na kameni a hrála si se sukní, pod kterou neměla kalhotky. V obtaženém tílku lehounce prosvítaly její menší, ale krásně pevná a tvarovaná prsíčka.

Dokončil jsem přípravu a požádal Klárku, ať začne pózovat a obnažovat se. Tuhle část vždy dělá pomalu, tak aby mne co nejdéle pokoušela a s každým novým focením lépe a lépe nasazuje pózy, za které by se nemusela stydět ani profesionální glamour modelka.

Na desítkách fotek jsem si Klárku zvěčnil z profilu, zepředu, zezadu, prohnutou, sedící, se sukní volně vlající kolem jejích krásných dlouhých nohou … pak se sukní přizvednutou tak, že obnažila půlku zadečku, s jednou nohou skrčenou a opřenou o kámen a druhou narovnanou … Klárky kundička v takových pózách nebyla vidět, ale moc nescházelo. Tedy já ji neviděl, protože ke mně byla otočená bokem. Ovšem pokud pan X byl na správném místě … pak? Boule v mých kalhotách ztuhal víc než obvykle a já Klárku prosil, ať to rozjede.

V nových pózách začala postupně obnažovat svá dokonalá prsíčka. Jednou rukou si stahovala tílko pod jedno a pak druhé ňadro, druhou přizvedávala sukni a já fotil a fotil a měnil úhel pod kterým ji zachytím. Najížděl jsem na detail a velebil digitální techniku, která mi dovolí si fotky prohlédnout hned, jak skončíme.

Klárka se dostávala do varu a už nebylo nutné ji k obnažování a vymýšlení pozic vybízet. Jako první šlo dolů tílko, po nějaké chvíli i sukně a Klárka tu stála, jak ji Bůh stvořil. Nádherná, žádoucí, lehce červená v obličeji a s očima těkajícíma kolem, zda přeci jen někdo někde nepřichází.

Sebral jsem její oblečení, odnesl ho o kus dál a tím jí vnutil představu, že pokud se objeví nežádoucí návštěvník, nemá se jak rychle obléci a bude muset zůstat nahá v jeho přítomnosti a doufat, že zas odejde.

Ale ani ostražitost a stud nedokázali zabránit dalšímu stupňování jejího zlobení a mé rozkoše. Další a další Klářiny pozice při focení nabíraly směr, který by jen stěží šel označit jako erotika. Opřená o kámen, prohnutá jako luk v zádech, špulila do objektivu fotoaparátu svůj pevný zadeček. Když pomalu dávala nohy od sebe, mohl jsem se kochat jejím tmavším, na krátko zastřiženým klínem a v něm růžovou štěrbinkou, vábící mne k něčemu víc, než jen k pouhému focení. Obdivoval jsem a fotil i její kakaovou dírku, kterou mi dovoluje projet jen výjimečně, při té správné náladě a uvolnění.

Stále ve stejné pozici, tedy s vyšpuleným zadečkem, si Klárka strčila ruku mezi nohy a začala si hladit lehce rozevřenou jeskyňku. Jemně, pomalu, smyslně. Dlouhými prstíky ji masírovala, roztahovala a projížděla a já fotil jak smyslů zbavený. Když do ní vsunula nejdřív první a pak postupně druhý a třetí prstík, myslel jsem, že se udělám, aniž bych na sebe musel sáhnout.

Lehce se přizvedla, přestala se druhou rukou opírat o kámen a laskala si prsa, zatím co druhou rukou stále škádlila svou svatyni. Přivírala oči, jazýček sem tam olízl její, od zrychleného dechu osychající, rty.

Otočila se ke mně čelem, usedla na kámen a zaklonila se. Dál si hrála s prsy, dál si honila kundičku a já odložil fotoaparát a vzal do ruky kameru. Natáčel jsem si Klářinu masturbaci a doufal, že tu nejsme sami a pan X vydržel a dočkal se téhle neskutečně vzrušující podívané.

Nebyla by to Klárka, aby po prstování nechtěla mít v sobě můj penis. Ještě se nestalo, aby se sama rozdělala a já nebyl přizván k dokončení. A také se ještě nestalo, abych takové pozvání odmítl. Na chvilku jsme odložil kameru na kousek rovné vyvýšené plochy u našich věcí, tak aby Klárku stále natáčela a svlékl jsem se jen do trička. Nejsem žádný mladý atlet a tak při natáčení našeho sexu s Klárkou netoužím kazit si video svým vlastním tělem. S dolní polovinou problém nemám, navíc, chci na videu vidět svůj penis, jak do Klárky proniká a ne látku napůl stažených kraťasů či kalhot. Při svlékání jsem věnoval větší pozornost našemu okolí a zdálo se mi, že tu přeci jen nejsme sami. Ovšem jistotu jsme neměl a šlo ji získat jen jediným možný způsobem.

Zalovil jsem v batohu a vytáhl šátek, který jsem si na tuhle chvíli pečlivě doma vybral. Dostatečně dlouhý a neprůhledný. Přišel jsem ke Klárce a zavázal jí oči. Nebylo to poprvé, tak neprotestovala. Navíc vím, že se zavázanýma očima Klárka přestává řešit, že je nahá na místě, kde může být přistižena někým dalším a víc si užívá samotný sex. Vrátil jsem se pro kameru a sotva jsem ji zvedl, z místa pár desítek metrů za námi vystoupil pan X. Podle boule v jeho rozkroku jsem pochopil, že tu byl celou dobu a že si naše malé vystoupení užíval. Nebudu lhát, že jsem se před ním, polonahý a vzrušený, nestyděl. Přeci jen, při sexu ve třech, kdy jste oba nazí, to neřešíte, ale když jste nazí sami a druhý muž oblečený, je to jiné. Ale ustál jsem to, erekce nepolevila a to hlavně díky představě, co bude dál.

Pan X ode mne, jak bylo domluveno, převzal kameru a já se vrátil k manželce, která stále napůl seděla a napůl ležela opřená o kámen, s nohama široce roztaženýma a s prsty v mokré dírce. Podíval jsem se na pana X a s potěšením sledoval, jak tiše mění pozici s kamerou v ruce, aby mi manželku natočil z co nejlepšího pohledu a hezky zblízka. Jeho oči těkaly z LCD panelu kamery na mou ženu a zase zpět. Chápal jsem, že přes kameru to není stejný pohled, jako v reálu a ocenil jsem, že se skutečně snaží natáčet a ne jen okukovat mou paní.

Přišel jsem ke Klárce, vytáhl jí prsty z kundičky a klekl si před ní. Byla mokrá, až z ní šťávička téměř kapala na zem a já do mokré studánky zabořil jazyk a užíval si její osvěžující chuť. Párkrát jsem koukl po panu X a pak jsem si už Klárce věnoval naplno. Kmital jsem jazykem nejdřív v její dírce, pak po naběhnutém poštěváčku a přidal do akce i dva prsty. Masíroval jsem ji uvnitř, olizoval rozevřený klín a ona si mou hlavu držela v klíně a tlačila si mne proti sobě se stále větší intenzitou.

Cítil jsem, jak se blíží k orgasmu a přestal jsem ji uspokojovat. Jen tiše vzdychla a její tělo se z postupně narůstajícího napětí prudce uvolnilo, jako by říkalo, to ne, nechci abys skončil, jsem zklamané tělo, nadržené a zklamané.

Nehleděl jsem na její drobnou nevoli a postavil se před ní, přičemž jsem prsty z její dírky vytáhl tak rychle, až to mlasklo. Strčil jsem jí je pod nosánek, počkal, až si užije vlastní vůni a pak jí je strčil do pusinky, aby olízala vše co, mi na nich zanechala.

Zabralo ji to jen chvilku a já jí při tom laskal prsíčka a znovu se přesvědčil, že pan X plní svou část dohody. Stál kousek od nás, snažil se tiše dýchat, aby se neprozradil a natáčel.

Zajel jsem Klárce prsty do vlasů a přiměl ji, kleknout si proti mému tvrdě ztopořenému penisu. Svou něžnou ručkou nahmatala moje koule a začala je masírovat. Druhou našla trčící péro, krátce mi ho pohonila a pak ho vzala do svých dokonalých, malých úst.

Klárka má roztomilou drobnou pusinku a není v jejích možnostech mne polknout celého a kouřit mi ptáka až ke kořenu. Nepožaduji to po ní a ona mi hluboký orál vynahrazuje dokonalou masáží, lízáním a polykáním žaludu. Trvalo krátce a i já jsem cítil, že přichází vyvrcholení. Ale tak jako jsem před tím přibrzdil Klárku, udělal jsem teď to samé sám sobě.

Přiměl jsem Klárku přestat, vstát a otočit se obličejem ke skále, zadeček vystrčit proti mému klínu. Tlakem na vnitřní stranu stehen jsem jí přiměl víc se rozkročit a kochal jsem se, stejně jako pan X vedle mne, její rozevřenou pičkou, připravenou mne přijmout do svého nitra.

Penis jsem měl od Klárky stále vlhký, nic mi nebránilo dokončit započaté dílo. Přistoupil jsem k ní, jemně rukou pohladil její klín a pak jsem do dlaně uchopil své péro a bez dalšího otálení jsem do ní prudce vnikl, až Klárka hlasitě vzdychla. Pomalu jsem jí začal píchat a postupně přidával na tempu. Jednou rukou jsme jí roztahoval půlky a prstem kroužil kolem análku, druhou jsem hladil a mačkal její kozenky. Bral jsem Klářiny bradavky mezi prsty, natahoval je, kroutil, oštipoval, tak aby cítila mírnou bolest, tak akorát, pro větší vzrušení. Být tu sami, asi bych přidal i něco z vulgárnějšího repertoáru, nebo bych jí přiměl se přiznat, že když je takhle rozjetá, klidně by do ní mohlo zajet i jiné péro, než to moje. Ale před panem X jsem přeci jen nějaké zábrany měl a už to, že Klárku mrdám před ním, bylo pro mne splněným snem a zároveň neskutečným potěšením. Pan X vše natáčel a já byl v pokušení ho přizvat, aby si Klárku alespoň pohladil a polaskal. Ale dohoda zněla jinak a navíc jsem nevěděl, jak by Klárka na něco takového reagovala. Hlavou mi prolétl stín obavy, že může s nevolí reagovat již jen na odtajnění přítomnosti pana X, až jí později pustím video a ona pochopí, že kamera nebyla na stativu.

Na malou chvíli mne ta představa Klárčiny možné nevole natolik zaskočila, že jsem cítil ochabnutí erekce a vycítila to i Klárka. Přestala se o skálu opírat oběma rukama a dlaní zajela k mým koulím a příjemně mi je zmáčkla, prohnětla. Rázem šly obavy stranou, já nasadil na závěrečný finiš. Posledních pár desítek přírazů bylo z mé strany tvrdých. Jednak jsem byl šíleně nadržený a pak vím, že Klárka má ráda, když jí moje koule při přírazu plesknou přes kundičku.

Víc už jsem vydržet nedokázal. Věděl jsem, že Klárka ještě nebude, ale svůj orgasmus už jsem déle zadržet nemohl. Klárka pustila moje koule s prvním vystříknutím semene do jejího lůna a svou něžnou ručku přesunula na naběhlý poštěváček. Já do ní pumpoval další a další dávku „dětí“ a ona si honil kundičku, aby za chvilku dosáhl vyvrcholení a sevřela se mi kolem penisu a vycucávala ze mne poslední kapky mého bílého dárku.

Oba jsme prudce oddechovali a lehce se třásly na unavených nohou. Hlavně Klárka, která celou dobu stála na špičkách, tak jako vždy v této poloze.

Uvědomil jsem si, že mám zavřené oči a nevnímám okolí. Pomalu jsem se vracel do reality. Když už jsem byl ochotný oči zas otevřít, zadíval jsem se na pana X. Ten stále držel zapnutou kameru a druhou rukou si mačkal bouli v rozkroku. Ocenil jsem, že se místo natáčení neobnažil a neudělal se při pohledu na naše milování. Dokonce jsem zvažoval, že mu dám prostor, aby tak mohl učinit, ale nevěděl jsem, jak to zařídit, aby si Klárka ničeho nevšimla. Přeci jen byla plná mého semene a já v ní pomalu uvadal. Nemohlo trvat dlouho, než přestanu plnit funkci hráze pro mohutnou dávku semene, které jsem v ní zanechal a ona se ze mne vysune a půjde pro kapesníčky, aby se mohla očistit a pak obléci. A logicky půjde dolů i šátek, díky kterému přítomnost pana X zůstala doposud utajena

Pan X mé dilema vyřešil jako gentleman. Tiše se vrátil k našim věcem, namontoval kameru na stativ a dokonce ji nechal běžet, aby nevzbudil podezření, že s ní někdo manipuloval. Než se pan X vytratil úplně, poděkoval mi kývnutím hlavy a palcem v jasném gestu. Na tváři měl naprosto spokojený výraz a já tušil, že tohle nebude naše poslední reálné setkání. Vše ale bude záležet na Klárce a také na tom, jak doma zareaguje na video a zjištění, že nás někdo při milování natáčel a pozoroval.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *