Egyptská nevěra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj čtenářky a čtenáři. I když už nemám moc volného času, natož volného času na psaní povídek, mám jeden příběh, o který se prostě musím podělit. Jak jste ode mě zvyklí, převyprávím tu nějaký reálný příběh, trochu spisovatelsky dokořeněný a v tzv. „ich“ formě. Vím, že je text na erotickou povídku celkem dlouhý, ale myslím, že vám mohu slíbit, že pokud si jej přečtete, nebudete litovat.

Jmenuji se Marek a je mi 26 let, se svou přítelkyní jsem chodil čtyři roky, než jsem se konečně odhodlal požádat ji o ruku. Je to krásná štíhlá brunetka, s opravdu svůdnou postavou. Jmenuje se Markétka. Je jí 23 let, a protože jí doktorka doporučila mít mimčo nejdéle v 25. letech, rozhodli jsme se na dnešní poměry celkem rychle založit rodinu.

Našetřil jsem nějaké peníze, a protože se naskytla dobrá příležitost, rozhodli jsme se, že ještě před svatbou si uděláme dovolenou. A kdo ví? Možná už tam začneme pracovat na miminku. Mám známého v jedné cestovní kanceláři, který nám zařídil pětihvězdičkový hotel v Egyptě, za opravdu výhodnou cenu. Jak se blížila vytoužená dovolená, oba jsme byli víc a víc netrpěliví. Konečně přišel ten den a my jsme se po asi čtyřhodinovém letu plus několikahodinové cestě autobusem ocitli v perfektním hotelu s několika bary, bazény a překrásnou pláží s bílým pískem. Nechyběli různé masážní salony, posilovna atd atd.

Markétka byla z hotelu a pláže unešená a my jsme naší dovolenou začali klasickým lenošením na pláži. Moje krásná snoubenka se velmi svůdně opalovala na lehátku, a protože má k celkem štíhlé postavě pořádná prsa, její zaplněné plavky neunikly pozornosti mužského osazenstva pláže. Byl jsem opravdu hrdý a pyšný, jak mi po ní nenápadně pokukují závistivci. Celý první den jsme strávili na pláži opalováním, koupáním se a prostým lenošením.

Večer, když jsme šli na večeři, si moje partnerka vzala krásné růžové šatičky, celkem krátké, takže vynikly její stále ještě nepříliš opálené bílé nožky a k tomu měly šaty pořádný výstřih, takže Markétky prsíčka opět na sebe strhávala pozornost. Když jsme procházeli kolem jednoho puberťáka, který si právě ze švédského stolu cosi nakládal na talíř, neubránil se zcela zhypnotizovanému pohledu na mou snoubenku a dokonce mu vypadl příbor z rukou.

Také jsme si naservírovali pokrm a posadili jsme se k jednomu nenápadnému stolku pro dva. Chvíli jsme si jen tak povídali o našich plánech, když jsem uprostřed rozhovoru zaregistroval, že Markétka kouká trochu nepřítomným pohledem kamsi za mě. „Co se děje zlatíčko? Co tam vidíš?“ Vyzvídal jsem a otočil jsem se, abych odhalil příčinu jejího zasněného pohledu kamsi do prostoru. Jako bych ji tou otázkou probudil, trochu s sebou cukla a nevěřícně řekla: „podívej, tamhle u stolu sedí ten britský herec Thomas.“ Pohodila hlavou směrem, kde seděla skupinka urostlých mužů. Neměl jsem ani tušení kdo je nějaký Thomas, natož který z party chlápků to má být. Všem ve skupince asi osmi chlapů mohlo být zhruba kolem čtyřicítky. „Marku, lásko… Myslíš… Myslíš, že bych ho mohla požádat o autogram, je fakt super.“ Pomyslel jsem si, že to není žádný problém a sám jsem byl zvědavý, který ze skupiny chlápků je ta údajná britská hvězda. Moje drahá polovička se chvilku odhodlávala, ale když viděla, že si k jednomu z mužů zašla skupinka chichotajících se teenagerek také pro podpis, dodala si odvahy douškem vína a vyrazila.

To je ale potvůrka, problesklo mi hlavou, když jsem viděl, jak se při chůzi Markétka vlní a rukou si upravuje vlasy. Posadil jsem se tak, abych mohl na celý děj nenápadně pomžourávat. Moje láska zamířila k asi nejurostlejšímu muži ve skupině, stejně jako jeho kolegové působil jako chlapík před čtyřicítkou, ale v dobré kondici. Markétka odněkud z kabelky vylovila propisku a asi nějaký kousek papíru. Thomas si ji se zájmem prohlížel, ale zrak udržel ve výšce jejích očí, což bylo u mužů, kteří se setkali s mou snoubenkou nezvyklé. K podpisu se ale chlápek zatím nějak neměl, místo toho si s Markétkou povídali se zdvořilými úsměvy. Už to trvalo nějak moc dlouho, když náhle moje polovička ukázala směrem ke mně. Herec uznale pokývl a propiska se v jeho rukou konečně dala do pohybu.

Moje Markétka přicupitala s výrazem dítěte, které se právě chystá otevírat dárky pod vánočním stromkem. „Tak jak to šlo?“ Zeptal jsem se, když jsem viděl její neskrývané nadšení. „Super, je přesně takový, jakého jsem si ho představovala, šarmantní elegán. A neuvěříš, co nám nabídl. Jestli bychom měli zájem, mohli bychom zítra s nimi a ještě několika lidmi vyrazit na jachtě ke korálům.“ Nevěděl jsem, co si o tom mám myslet, ale když jsem viděl Markétky rozzářená očka, nemohl jsem jí ten zážitek upřít. „No tak dobře,“ souhlasil jsem.

Když jsme dorazili na pokoj, byli jsme ještě trochu unavení z cestování a je to divné, ale byli jsme i unavení z lenošení na pláži, sex jsme tedy prozatím odložili. Druhého dne jsme časně ráno došli na smluvené místo a vyrazili prvotřídní jachtou na moře. Ten den jsem zjistil, co to znamená cítit se jako páté kolo u vozu. Jelikož neumím anglicky ale německy, nerozuměl jsem nikomu téměř ani slovo. Ze začátku se mi má drahá polovička snažila všechno překládat, ale protože mi přišlo, že je to všem spíš na obtíž a že to zbytečně zdržuje konverzaci posádky/osádky jachty, raději jsem začal tvrdit, že mě to zas až tak nezajímá a kochal jsem se krásným výhledem na moře a pevninu, kterou jsme nechávali za sebou.

Po nějakém čase jsem si všimnul, že se milá Markétka před britskými gentlemany celkem předvádí. Pořádně vypnula hrudník v bílých plavkách, měla téměř neustále koutky úst od ucha k uchu, upravovala si každou chvilkou vlasy, a když někam přecházela, nezapomněla pořádně vrtět svoji prdelkou. Na lodi bylo ještě několik dalších příslušnic něžného pohlaví, ale ani jedna z nich nevzbudila takovou pozornost mužů, jako moje snoubenka. Začalo mě to trochu rozčilovat a tak jsem této plavby začal pomalu ale jistě litovat. Po nějakém čase jsme dorazili na místo, kde se většina lidí s nadšením pustila do šnorchlování, jinak to nebylo se mnou a Markétkou. Oba jsme se nadšeně potápěli k nádherné podmořské přírodě. Byly tam mraky nejrůznějších druhů ryb, a kdo ví čeho dalšího. Všiml jsem si, že Thomas se stále více a více přibližuje k nám. A pak se stále více a více věnoval mé snoubence, ta se naopak stále méně a méně starala o mou přítomnost. Nevěděl jsem jak se mám zachovat a tak jsem se nakonec rozhodl, že si budu hledět svého a pustil jsem se do pronásledování obzvláště velké ryby, pak jsem ještě zkoumal jednu barevnou rybku a pak jsem vplul do hejna nějakých malých rybek a najednou jsem si uvědomil, že už uběhlo asi celkem dost času a začal jsem se rozhlížet po Markétce. Kolem ve vodě bylo relativně dost lidí, ale Markétka nikde a co víc, Thomas taky nebyl v dohlednu.

Zmocnil se mě zvláštní pocit a tak jsem je šel hledat na jachtu. Paluba byla prosluněná horkým egyptským sluncem, dvě dívky se tam opalovaly nahoře bez, ale Markétka mezi nimi nebyla (rozhodně by je svými ňadry zastínila). Zvláštní pocit, který jsem měl, vystřídala panika. Kde můžou být? Musel jsem se krotit, abych nezačal pobíhat po palubě a jelikož jsem tam prolezl snad každý koutek, vypravil jsem se na průzkum do podpalubí. Ze začátku jsem neměl štěstí a tak jsem opravdu znervózněl. Pak jsem Markétku s Thomasem našel v takové malé kajutě u improvizovaného baru. Oba seděli dost blízko vedle sebe, sice bez doteků, ale dělili je maximálně centimetry. Koukali na sebe, se zjevným zaujetím a očividně se dobře bavili. „Ehm ehm.“ Zakašlal jsem, abych na sebe strhl pozornost. „Jé brouku, zrovna jsme s Thomasem o tobě mluvili.“ Podíval jsem se překvapeně a asi i se špetkou vzteku v očích. „Vážně? No kotě já nechci nějak rušit…“ Rozesmála se. „Neblázni, my si tu jen tak povídáme, viděla jsem, jak se ti líbí potápění, ale už mi byla ve vodě trochu zima, tak jsem tě nechtěla rušit a šla jsem se trochu zahřát ven z vody.“ „Jo tak zahřát?“ Snažil jsem se ovládat, ale Thomas na mě zřejmě poznal, že v sobě potlačuju vztek. Vstal, na rozloučenou sáhl Markétce na stehno, dal jí jakoby kamarádskou pusu na tvář a když kolem mě procházel, utrousil: „sorry.“

Následovala trochu vypjatá situace, kdy jsme u baru zůstali já a Markétka a ona zřejmě také poznala, že se v nitru vztekám. „Brouku vždyť se nic nestalo.“ Jenže já měl pořád takové podezření a divný pocit v žaludku (a nebyla to mořská nemoc). Chvíli jsme si povídali a pak se to takřka zvrhlo v hádku ve chvíli, kdy jsem to prostě nevydržel a zeptal jsem se: „Ty jsi s ním píchala?“ Následovala sprška vět typu: “Co si to o mně myslíš? To snad nemůžeš myslet vážně! To je fakt ubohý. Tyhle představy se dějí jenom v tvé hlavě!“

Celou cestu zpátky se mnou nepromluvila. Ale s Thomasem si na palubě dál vesele povídala jako by se nic nedělo a jako by mi to snad dělala naschvál. Pak se stalo to, čeho jsem se trochu obával, začala se opalovat nahoře bez. Dívala se na mě skrz sluneční brýle a viděla, jak mě to rozčiluje. Potom jako by se nade mnou smilovala a lehla si na břicho, takže její ňadra se skryla mužským pohledům. Trochu se mi ulevilo, že se přestala vystavovat, ale pak něco zavolala na Thomase. Ten k ní lázeňskou chůzí došel a ona mu do rukou podala opalovací krém. Thomas neváhal a začal jí krémem natírat ramena, záda, dával si záležet, aby ji svými doteky i masíroval. Ona se přitom s pohledem zadostiučinění podívala přímo na mě. Jako by chtěla říct: podívej, co taky můžu začít dělat. Když se Thomas svými dlaněmi přibližoval k její prdelce, prostě jsem se zvedl a odešel jsem do podpalubí zpátky k baru, kde jsem do sebe kopnul několik panáků whisky na uklidněnou. Pak se nedělo už nic zajímavého, vrátili jsme se do hotelu, když se slunce již ponořovalo na západě za obzor.

Večer na pokoji místo sexu proběhla ostrá výměna argumentů. Pořád mi tvrdila, že jen fantazíruju ve svých představách. Já zas tvrdil, že to přeci není normální, aby věnovala tolik pozornosti nějakému cizinci. Prostě to bylo celé dost divné a tak když jsem viděl, že má slzy na krajíčku a když mi pohled sklouzl na její zásnubní prsten, trochu jsem ubral plyn. Noc byla opět bez sexu a my jsme uraženě ulehly každý na svou půlku postele. Druhý den jsme se oba snažili dělat, jakoby se nic nestalo. Nasnídali jsme se a vyrazili na pláž. Odpoledne když jsme se opalovali a v naší blízkosti nikdo nebyl, jelikož pláž byla dost rozlehlá jsem se Markétky zeptal: „Thomas se ti líbí?“ „Cože? Ty už zase začínáš Marku?“ Zavrtěl jsem hlavou: „Ne, odpověz mi a buď upřímná. Přitahuje tě?“ Chvíli bylo ticho, jakoby tahle otázka nestála za odpověď. Už jsem si myslel, že bude prostě jen mlčet, když jsem spíše jen jako závan větru někde v dálce zaslechl: „Ano.“ To byla odpověď, kterou jsem chtěl, nebo přesněji nechtěl slyšet. Povzdechl jsem si a celý zbytek dne jsem nad tím musel přemýšlet. Večer jsme potkali Thomase s jeho kumpány a partou fanoušků na baru. Dělali jsme, že ho nevidíme a on nám ignoraci oplácel. Když odcházel, spíše jakoby nějakou náhodou stanul přímo vedle mé snoubenky ve chvíli, kdy jsem nám šel pro pití. Cosi ji zašeptal do ucha, aniž by si toho někdo výrazněji všiml a odešel.

Přišel jsem za Markétkou s rozbušeným srdcem. „Co ti to říkal zlato?“ Zavrtěla hlavou. „Tak co říkal? Naléhal jsem dál. „Myslím, že to bys nechtěl vědět.“ Odpověděla stroze. Povzdechl jsem si. Fajn. Ani nevím, jak mě to napadlo, a už vůbec nevím, kdo za mě ty slova pustil ven prostřednictvím mých úst. „Ještě nejsme svoji, že? Dávám ti tuhle noc, která se ve skutečnosti nikdy nestane a zítra se už nikdy nestala.“ Podívala se na mě, tázavým pohledem, jako bych se asi zbláznil. Markétku celým srdcem miluji a jakým právem bych jí měl bránit v něčem, co očividně chtěla. Řekl jsem jí, ať za ním klidně jde, ale že zítra chci mít zas svojí snoubenku. Zdráhala se a tak jsem přitvrdil, přitáhl jsem si ji k sobě a doufal, že v našem okolí nesedí žádný další Čech, protože jsem ji řekl: „Tak poslouchej! Chci, aby si teď laskavě zvedla svojí prdel a šla za Thomasem, až ho najdeš tak ho tak vošukáš, že bude chodit jako kačer a pak ho budeš mrdat znova, aby v životě nezapomněl, že měl tu čest píchat s mojí budoucí ženou.“ Po tom co jsem jí to řekl, vstala, z prstu si sundala prsten a hodila mi ho do pití. Odešla a já nevěděl, co si mám myslet, jestli to udělá, nebo jestli se tímhle se mnou rozchází, nebo co to mělo znamenat.

Dopil jsem, zásnubák jsem si schoval do kapsy a šel ji sledovat. Zahlédl jsem její růžové šatičky, jak mizí za budovou opodál. Šla směrem na pláž, pod šaty měla schované své bílé plavky a tak jsem si chvilku myslel, že si možná jde jen zaplavat. Nicméně v malém parčíku, který byl na kraji hotelového pozemku, jsem pochopil důvod její trasy. Z dálky jsem sledoval, jak jde Markétka k mohutné, svalnaté postavě Thomase, který teď seděl sám, bez fanklubu a bez svých kamarádů na lavičce pod palmou. Skryl jsem se u takové malé fontány na okraji parku. Markétka si přisedla k Thomasovi, nejprve na opačný okraj lavičky než seděl on. Pak ale Thomas udělal dlouhý přesun po prkně lavičky a ocitl se přímo vedle mé snoubenky. Slunce už zapadlo, ale obloha měla stále oranžovou barvu. Chvíli si povídali a já měl srdce v krku a pak zas v kraťasech. Pak se k sobě stále více a více přibližovali obličeji, až přišlo nevyhnutelné a Thomas ji něžně políbil na rty, s experimentální opatrností. Moje milovaná polovička mu ale jeho něžný polibek oplatila pořádným francouzákem. Líbali se snad několik minut a ani jeden z nich s tím očividně nehodlal přestat. Objímali se, osahávali.

Pak pod rouškou stále větší tmy byly jejich doteky stále odvážnější a odvážnější, až jsem nepochyboval o tom, že má svoje prsty hluboko v její jeskyňce a ona že má jeho chloubu pevně ve své ruce. Několikrát jako bych zaslechl velmi jemné a tlumené zasténání Markétky. Pak se velmi nečekaně zvedli a společně se vypravili na pláž, přičemž ona se nechala vést za ruku. Sledoval jsem je a v hrudi jako bych měl obrovský balón. Došli až na pláž, která se ve svitu prvních hvězd jevila opuštěně. Po pobřeží došli až na samotný kraj pláže a já trnul, aby nepojali podezření, že je sleduji. Měl jsem štěstí, sundali si oblečení i plavky, takže byli nazí, ale místo toho aby se na sebe vrhli, si šli zaplavat a to byla ideální příležitost pro mě, abych se obloukem nepozorovaně přesunul ke skalisku, kde jsem se ukryl. V blízkosti nebyli žádní lidé, i když sem tam se objevila nějaká vzdálená silueta postavy. Pozoroval jsem, jak se v moři líbají a byli na sebe tak nalepení, že jsem si nebyl zcela jistý, jestli spolu už náhodou nešoustají. Nechali se unášet proudem, stále blíže a blíže k pláži až jejich těla skončila na rozhraní písku a vody a Markétka ochotně roztáhla svoje úžasné nožičky a nabídla tak svou mušličku Thomasovi k lízání. Ten bez váhání zabořil svůj obličej mezi její stehna a musel ji tam pořádně rejdit jazykem, protože ji v několika minutách přivedl k orgasmu, o čemž podle Markétky sténání a cukavých pohybů nebyl pochyb. Když už Thomas odvedl svůj díl práce jazykem, byla na řadě má snoubenka, Thomas si klekl přímo před její obličej a nechal si od Markétky kouřit svůj ocas a záměrně říkám ocas, protože byl dost nadstandardně vybaven. Má drahá polovička, která se obvykle k orálnímu sexu nechá přemlouvat, teď kmitala hlavou sem a tam, jak mu přinášela rozkoš svými ústy.

Nebylo to fér, že má budoucí žena si právě nechává zajíždět do krku klacek úplného cizince. Cítil jsem se hrozně a měl jsem chuť odejít, přesto jsem to nedokázal a strnule jsem hleděl na podívanou, kterou mi dva milenci předváděli. Když už Thomas zřejmě uznal, že je jeho nářadí dostatečně připraveno na akci lehl si vedle Markétky a naznačil ji, ať si ho osedlá. Ta nezaváhala ani na vteřinu a už si strkala jeho kládu na kraj své pipinky. Možná jen chtěla oddálit soulož a možná se bála, že je na ní příliš velký, každopádně s ním nezajela hned dovnitř, ale třela si s jeho žaludem o svoji mušličku nějakou chvíli, než se konečně odhodlala s hlasitým zasténáním dosednout. Musela ho mít až někde v bříšku, vůbec jsem nechápal, kam celý ten obří penis zmizel. Chvíli se na něm jen nepatrně pohupovala, ale s každým dalším zhoupnutím přidávala na intenzitě a pak už rytmicky pohopsávala a napichovala se tak znovu a znovu na Thomasovu chloubu. Její ňadra při tom skákala nahoru a dolu a její sténání nabíralo na decibelech. Nebýt moře, jehož vlny oba milence omývaly, byla by Markétka jistě slyšet mnohem hlasitěji, takhle ale šumění vln tlumilo její sténání.

Člověk nikdy nepochopí, co to znamená vidět svou partnerku při sexu s jiným mužem, dokud to sám nezažije. Tak intenzivní pocit šimrání v břiše a tlukotu srdce se dá jen těžko popsat, snad jen k nějakému šílenému adrenalinovému zážitku. Ten pohled mě doslova očaroval a já si sám musel začít dělat dobře rukou. Netrvalo dlouho a změnili pozici, teď si Markétka klekla na všechny čtyři a on ji bral na pejska zezadu. Ani trochu ji nešetřil a rval to do ní, jak nejtvrději mohl. „Fuck me! Fuck me!“ Slyšel jsem svou budoucí ženu, jak svého milence povzbuzuje. Její kundička už si na ten velký klacek nejspíše zvykla, protože mu chodila naproti, až to pleskalo. Pak znovu změnili pozici, Markétka si lehla úplně a Thomas ji svými přírazy doslova přišpendloval do písku. Jeho svalnaté tělo bylo tak mohutné, že má snoubenka pod ním téměř zmizela a působila drobounce.

Krátce po tom co opět změnili pozici, tentokrát to byla klasická misionářská, se Markétka udělala s tak hlasitým zasténáním, že lidé, kteří byli v dálce na pláži jen jako černé tečky, to určitě museli slyšet. Nikdy jsem ji při sexu neslyšel takhle řvát rozkoší. Thomase to zřejmě taky dost vzalo, protože teď byl jako sbíječka a šoustal ji hrozně moc rychle, takže bylo jasné, že se sám blíží ke svému vrcholu. Najednou přiskočil k obličeji své sexuchtivé oběti Markétky, která poslušně otevřela ústa, aby ji mohl do pusinky nasypat své semeno. Žasl jsem, že Markétka nejen že všechno spolykala, o což jsem já vždy žadonil, ale navíc mu jeho nářadí začala očišťovat jazykem a několikrát si ho zasunula do krku.

Oblékli se a za ruku odešli pryč z mého dohledu, byl jsem tam jako přibitý. Když jsem trochu přišel k sobě, šel jsem si prohlédnout místo, kde byla spáchána nevěra. Písek působil, jako by tam proběhl nějaký zápas, několik prohlubní jež smývala mořská voda a uhlazovala tak stopy po jejich běsnění. Šel jsem na pokoj, cestou jsem měl před očima v jednom kuse souložící Markétku, jak si do sebe nechává rvát ten klacek. Došel jsem na pokoj a srdce se mi stále ještě neuklidnilo, dýchal jsem rychle a nepravidelně, tak jsem se snažil zklidnit a dýchat zhluboka. Markétka stále nikde nebyla. Uplynula hodina a po ní druhá. Snažil jsem se zaměstnat mysl jakkoli jinak, ale prostě to nešlo, nemohl jsem zamhouřit oko, jelikož pokaždé, když jsem se pokusil spát, viděl jsem, jak do ní proniká a jak její ňadra poskakují při šukání. Co asi teď dělá? Zase s ním šoustá? Nebo se šli společně někam najíst. Mozek pracoval a fantazie mě mučila představami.

Mohlo být tak kolem třetí a já stále nemohl spát, když jsem zaslechl nějaký hlas za pokojovými dveřmi. Potichu jsem vylezl z postele, abych se kukátkem ve dveřích podíval na chodbu. Markétka byla opřená o protější zeď a zrovna si vyhrnovala své růžové šatičky, aby Thomasovi, který tam byl samozřejmě také, dopřála šuk na rozloučenou. Thomas ji políbil, a i když jsem viděl jen jeho záda a temeno hlavy bylo mi jasné, že má ptáka připraveného k zasunutí. Když měla má družka šaty dostatečně vysoko, Thomas pohnul pánví směrem dopředu, čímž Markétku přirazil ještě více na zeď. Jak Markétka vykulila oči, vůbec jsem nepochyboval, že došlo k jejich opětovnému spojení. Tentokrát ji ale ošoustával mnohem jemněji, zřejmě aby nevzbudil nikoho z hotelových pokojů. I tak si ale má přítelkyně musela ústa zakrýt dlaní a stejně její jemné sténání prořezávalo noční ticho. Její pohled spočinul na kukátku, jakoby přemýšlela, jestli se náhodou nedívám a já se sakra dobře díval jak ji ten boreček klátí. Šoustání na stojáka jim nedělalo problém, když už Thomasovy pohyby zrychlovali a on ji stále tvrději a hlouběji napichoval, Markétka se ho chytla oběma rukama pevně kolem krku a oběma nohama ho obepnula jako pás. Nedotýkala se teď země žádnou částí těla a její pohled naznačoval, že se právě vznáší v nebi. Čekal jsem, že i tentokrát se jí bude chtít udělat do úst, jenže ji nepustil, místo toho si ji zprudka několikrát narazil na ocas. Pak si dali polibek a ona svými nožkami sklouzla zpět na zem. Upravovala si šaty a já se rychle odplížil zpět od dveří do postele.

Zapípala pokojová kartička a dveře se tiše otevřely. Ani nerozsvítila, vklouzla do koupelny a chvilku tekla voda, pak po špičkách došla ke mně a lehla si vedle mě do postele v domnění, že spím. Já předstíral tvrdý spánek i ve chvíli kdy mě políbila na tvář. V tu chvíli jsem měl tvrdého něco zcela jiného než spánek a tím polibkem jsem věděl, že bude zas všechno v pohodě. A taky že bylo, usnul jsem až někdy ráno a to jen na několik málo chvil, protože mi probudily Markétčiny rty pevně obepnuté kolem mého penisu. Kouřila mě na dobré ráno tak, jako nikdy předtím. Samozřejmě jsem ji hned musel mít a tak jsme si konečně i my na dovolené zašukali, musím říct, že její děloha nebyla uzoučká jako obvykle, ale pořádně vytahaná od Thomase. O tom, co se tu noc stalo, jsme po celou dovolenou nemluvili a užívali si sluníčka, moře a sexu. Vše bylo jako dřív skvělé a nedlouho po tom, co jsme se z dovolené vrátili, se ukázalo, že je Markétka těhotná. Když jsem si ji vedl k oltáři, už měla krásně kulaté bříško. Nedělo se nic zvláštního až do chvíle než porodila. Miminko se ne náhodou jmenuje Tomášek a při pohledu na něj, je mi jasné, že není moje ale Thomasovo. Když jsem o svém postřehu Markétce říkal, z počátku mi tvrdila, že se mnou zas hází nějaké fantazie. Ale jednou večer se ke mně přitulila, a aniž bych si toho všiml, mrštně mi jednu ruku připoutala pouty k posteli, pak si mě osedlala, a když se mi na něj napíchla, zatvářila se trochu provinile. Nikdy se se mnou o Egyptě nebavila a najednou spustila: „Kouřila jsem ho už na té lodi.“ To mě dost dopálilo, ale mlčel jsem. „Nevím, co to se mnou bylo, ale když jsem ho viděla, ne jen v televizi ale i ve skutečnosti, byla jsem jako vyměněná. Viděl jsi, co jsem s ním dělala na té pláži?“ Přikývl jsem a při slovech o tom jak to dělala s jiným, mi v ní klacek pulsoval, aniž by ho Markétka dráždila pohyby. „Chtěl se do mě udělat už na té pláži, ale já mu to nedovolila. Pak jsme odešli k němu na jachtu a tam jsme tančili a prostě se to stalo a měli jsme znovu sex, ale ani tentokrát jsem mu nedovolila, aby mi ji vycákal. Jenže když jsme se loučili u nás před pokojem, tak to udělal brouku, on to tam do mě pustil bez ochrany.“ Při těch slovech jsem se jí udělal do buchtičky, aniž by mě dráždila ničím dráždivějším než pouhou myšlenkou na to, jak ji Thomas oplodňuje. „Tomáška mi dal do bříška on, ale slibuji ti, že naše druhé dítě budu mít s tebou.“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *