Dvojitý paroháč

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Můj příběh je tak trošku bláznivý, ale který náš čin není s odstupem času bláznivý, nebo k pousmání.

Od doby co jsem začal koukat po slečnách, jsem nedokázal vyřešit svůj velký problém. Možná jsem se ho ani řešit nesnažil :-). Prostě jsem nedokázal chodit pouze s jednou holkou. Někdy jsem chodil se dvěma, někdy jich bylo i trošku víc. Byly to báječné chvíle divokého a nespoutaného sexu, vyvažované kruhy pod očima z nedostatku spánku a schýzou z provalení. Loni jsem se seznámil s dívkou, která se velmi ráda bavila. Teď si k tomu připočtěte můj dvojí život a bylo rázem zaděláno na průser.

Když jsem dospěl k závěru, že se umravním, protože mi tahle holka za to stojí (podotýkám, že jsme za ty tři měsíce spolu nic neměli !!), rozhodl jsem se skoncovat s nočními eskapádamy a vyhodit můj notes, jehož stránky jsem tak pracně zaplnil telefonními čísly.

Ani jsem si neplánoval večer na rozloučenou. No a to jsem asi měl. Události nabraly hodně zajímavý vývoj.

Druhý den mi v práci zadrnčel mobil a na druhém konci byla jedna z mých položek v diáři. Chtěla se sejít, nic nepomohlo mé slábnoucí vykrucování. Proč ne, řekl jsem si, bude to takové rozloučení, pomyslná tečka, nový začátek. Starou belu.

Večer jsem zazvonil u dveří, s kytkou, lahví, nemravnou chutí,.. Z podkrovního bytu se linula tlumená hudba a pokyn „Pojď dál!“

Tak jsem vzal za kliku odemčených dveří a šel po zvuku. Šok který následoval, byl logickým vyústěním mého prý dlouhodobě plánovaného potrestání. V posteli byly obě (ta co volala, i ta kvůli které jsem se rozhodl napravit). Byla nahé, mazlily se a hrály s vibrátorem.

Musím říc, že v tu chvíli nedokážete ty holky vnímat jako sexuální objekty. Zčervenáte, ztuhnete, koktáte – prostě na povrch vyplavou všechny vaše silné stránky. Nemáte sílu cokoli udělat, říct a utečete jako malej Jarda.

Asi tak měsíc po této události jsem se dozvěděl, že ty potvory tuhle boudu na mne naplánovaly. Prý pomsta za všechny ty obalamucené z mého notesu.

No štěstí, že jsem ten notes nevyhodil. Za ty nasazené dvojité parohy od dvou potvor je co vracet a v notýsku dochází stránky :-).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *