Dvojité parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh se skutečně stal. Jsem šest let ženatý a mám s manželkou tříleté dítě. Protože takový prcek dá zabrat, jezdí manželka často na pár dní ke svým rodičům kousek za Brno. Já tyto neplánovaná volna využívám ledasjak a je fakt ,že i k různým někdy víc, někdy míň plánovaným úletům. Jednou takhle opět na pár dní odjela a já se v pátek večer domluvil s bývalou spolužačkou, že si půjdeme někam sednout.

Spolužačka byla nějakou dobu rozvedená a tak jsem naznal, že troška romantiky by ji mohla potěšit a že si i já u toho přijdu na své. Vyrazily jsme proto mimo město do takové příjemné restaurace a dali si večeři. Já měl sebou firemní škodovku, protože manželka měla naše auto sebou. Po večeři a hromadě povídání, u kterých jsem testoval svolnost k věcem dalším, tím že jsem kamarádku hladil po zádech pěkně pod tričkem a občas zajel i pod lem kalhotek, jsem si řekl, že všechno je jak má být a vyrazily jsme zpět. Kousek od motorestu Rohlenka je takové parkoviště, je tam nějaký památník na bitvu u Slavkova a díky tomu je to dost daleko od silnice. Takže se tam večer vždycky dá narazit na pár aut s lidmi se stejným záměrem.

Takže zajeli jsme tam a spolužačka jelikož tam nikdy nebyla, koukala, kolik že lidí zajímá vlahý večer :o). Postupně jsme se dostali k tomu hlavnímu a začali jsme se milovat. Všechno bylo super já akorát seděl a ona mě dělala pusou, když přijeli další dvě auta a zaparkovali kousek od nás. Na tom by nebylo nic divného, kdyby jedno z nich nebylo moje. Koukal jsem na to jako …. Z auta vystoupila má žena a s druhého /byla to dodávka s dvěma řadami sedadel/ vystoupil kluk. Hned se na sebe vrhli a začli se líbat a pak nastoupily k němu do transportéru. Já v té chvíli už jen kamarádku hladil, protože jsem z toho byl vedle, nicméně ač jsem dumal jak jsem mohl, nic moc mě nenapadlo.

Pak už jsem jen viděl jak jde oblečení dolů a pak ….nohy nahoru. Docela zvláštní pocit. A popravdě na jedné straně mě to rajcovalo, na druhé jsem byl šíleně vzteklý, protože to nevypadalo na jednorázový úlet. Ukončil jsem naše hrátky s tím, že už pojedeme domů. Nakonec jsem manželce poslal sms, že k ní jedu, že něco potřebuji vzít z auta. Protože jsem vezl ještě kamarádku domů, přijel jsem tedy o něco později k manželce. Ta byla už doma a dělala jakoby nic. A popravdě řečeno nevidět to na vlastní oči, asi bych ani nic nepoznal. Protože dítě už spalo tak jsem manželku v koupelně přefikl zezadu a ta když jsem jí zezadu zajel na kundičku byla mokrá až až. Byl s toho docela dobrý sex a já ji začal potom více hlídat a jsem si jistý, že už to skončilo, ale myslet na to musím pořád.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *