Dva týpci v obleku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo to v létě kolem třetí hodiny odpoledne, chystala jsem se, že se půjdu vykoupat, když najednou někdo zazvonil. Byla jsem nahá, tak jsem si oblékla župan a vyrazila ke dveřím. Ve dveřích stál hezký mladý muž v obleku a za ním ještě jeden, oba byli opravdu moc pohlední. Zeptala jsem se co si přejí a oni, že mají pracovní schůzku s mamkou, řekla jsem že není doma, ale že na ní můžou počkat, že přijede každou chvíli, oni souhlasili. Zavedla jsem je do obývacího pokoje a nabídla jim něco k pití. Šla jsem jim udělat kafe a když jsem odcházela všimla jsem si jak po mě koukají. Když jsem jim donesla kafe, řekla jsem jim, že se jdu vykoupat a že mamka za chvíli přijede. Začal mi zrovna zvonit mobil, volala mamka že se opozdí skoro o hodinu a že jestli jsou už u nás ti pánové, tak ať je zabavím. Oznámila jsem jim že se mamka zpozdí, ale že jim pak budu dělat společnost.

Odešla jsem do koupelny a náš pes šel se mnou, řekla jsem aby zůstal venku, že tam se mnou nesmí. Asi po 15 minutách jsem vylezla ven zabalená v ručníku, a omotaná v županu. Šla jsem se podívat na hosty jestli něco nepotřebují, řekli že jim nic neschází krom té společnosti, ať si k nim na chvilku sednu. Souhlasila jsem. Sedla jsem si vedle toho vysokého chlapa, dobře jsme se bavili, povídali jsme o všem možném. Po chvilce jsem si uvědomila, že má ruku kolem mě položenou na gauči a tu druhou mi najednou položil na koleno, ucukla jsem. . . Ten druhý řekl, že si odskočí na záchod, řekla jsem mu, kde to je, a on odešel. Ten vysoký černovlasý se mě zeptal jestli mi není zima, řekla jsem, že trochu a že se asi půjdu obléct a on mě zarazil a začal mě líbat, chtěla jsem se mu vytrhnout, ale držel mě pevně. Povalil mě na gauč a rozhrnul mi župan i s ručníkem a rukou mě začal hladit po stehnu a zajížděl mi k mušličce a zpět, pořád jsem se mu snažila vytrhnout, ale nešlo to. Řekl mi ať se uklidním, že se mi to bude líbit, že mi nechce ublížit, pořád se mě snažil líbat abych nemohla křičet. Po chvilce se mi to začalo líbit, cítila jsem jak se mi v podbříšku něco děje a strašně mě to vzrušuje, když jsem s sebou přestala házet rozevřel mi prsty mušličku, našel klitoris a začal si s ním hrát. Cítila jsem jak vlhnu, začal zajíždět i níž až k dírce a cítila jsem jako by se pokaždé chtěl dostat dovnitř, ale zas sjel prstem ke klitorisu, řekl že sem už krásně vlhká, když sjel prstem opět k dírce, zůstal u ní déle a zastrčil mi tam špičku prstu, zas ho vytáhl a když se mě opět dotkl ucítila jsem, že to už není jen jeden prst ale alespoň dva nebo možná i tři. Nebyla jsem si jistá, ale najednou mě jemně kroužil kolem dírky a pak je do mě začal zasouvat hloub a hloub, cítila jsem strašnou rozkoš a trochu bolest zároveň, párkrát je do mě pořádně zarazil a potom přestal, protože přišel ten druhý a ten co na mě ležel se odtáhl a řekl mu, že už sem připravená. Byla vzrušením úplně mimo, najednou mě vzal přitáhl si mě na jakoby na klín a chytl mě za ruce, stoupl si ke mě ten druhý a rozepnul si kalhoty. Měl už pořádnou bouli a když je rozepnul a stáhl si slipy, vykoukl na mě opravdu obrovský penis, klekl si na zem přede mě a roztáhl mi nohy, začala jsem mu říkat ať to nedělá, prosila jsem ho a on pořád, že se mi to bude líbit ať jsem v klidu, porad dokola jsem prosila. Přišlo mi to potom jako by ho to víc a víc vzrušovalo, najednou jsem ucítila jak se ke mě přiblížil penisem a jeho špička se mě dotkla mezi nohama, projelo mnou strašný vzrušení a vzdychla jsem, najednou se přitáhl blíž, ucítila jsem tlak a najednou už do mě zajížděl hlouběji a hlouběji. Bylo to krásný a bolestný zároveň, prosila jsem pořád dokola, chvilku se moc nehýbal jen ve mě byl a po chvilce řekl tak můžeme.

Ten druhý si mi začal hrát s prsy a tenhle do mě začal přirážet, po chvilce jsem byla tak strašně vzrušená, že jsem ho v sobe chtěla ještě víc a víc, a místo prošení, aby toho nechal, jsem prosila, aby nepřestával, přirážel, jako by se už dlouho neuspokojoval a najednou jsem ucítila, jak ho ze mě vytahuje a než ho úplně vytáhl začal stříkat. Vystříkal se mi do mušličky a začal mě po chvilce lízat. Řekla jsem mu že ho v sobe ještě na chvíli chci, ten co mě držel na kline mě odstrčil ze sebe na gauč a řekl tak dobře. Lehl si na mě a řekl ať pořádně roztáhnu nohy, udělala jsem co chtěl, když jsem je už měla skoro poradně roztažený ucítila jsem jak do mě už zajíždí a přitom říka už jsi krásně promazaná tohle tě už bolet nebude, byl celou svoji krásou ve mně a začal přirážet. Přirážel hluboce a hodně silně jsem vzdychala a po chvilce jsem začala cítit, že vyvrcholím, když se blížilo pevně jsem se k němu přitiskla, objala ho kolem ramen a prsty mu zaryla do zad, zároveň se mnou se udělal i on.

Vytáhl ze mě penis, byl už ochablý a řekl bylo to s tebou krásny a to ses toho tolik bála a přitom to bylo tak krásný viď. Odpověděla jsem, že jo. Oba se oblékli a upravili se a řekli: můžeme si to zase někdy zopakovat, když budeš chtít. Souhlasila jsem , odebrala jsem se do pokoje, kde jsem se oblékla a v tom přijížděla mamka. Šla jsem si k nim sednout. Dívali jsme se na sebe takovými pohledy, že bychom to klidně zopakovali hned. Přišla mamka a zeptala jak to šlo, že se omlouvá, že byla zácpa. Odešla jsem do pokoje a pak jsem je viděla už jen odcházet. Pár dní potom se u nás opět zastavil jeden z nich, tak jsme si spolu opět krásně užili. A ne jenom jednou. Teď je to už docela pravidelnější.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *