Dva páry na lodi

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ve svém podnikání jsem se setkal se ženou, podnikatelkou, v oboru nábytek. Byla velmi sexy, štíhlounká a v riflích neodolatelná. Věděla to a nosila je tak vypasované, že mne to rajcovalo při každém setkání. K mé smůle zaměstnávala svého manžela, který s ní jezdil jak věrný pejsek. Již jsem se rozloučil s myšlenkou, že by mohla být má.

Příležitost však přišla skoro jako předem připravená náhoda. Neohlášen jsem zavítal k ní do firmy a zrovna v den, kdy její manžílek byl na montáži kuchyně v Praze. Moc hezky mne přivítala a s přáním k novému roku padla i první pusinka. Pak plynula řeč a přišlo na vzájemné sympatie, lásku k lodím a bylo jasno, ujednáno. Na léto jsem půjčil od kamaráda loď, byla dost velká, dobře vybavená i s ložnicí a na zádi palubou pro opalování. A mohlo se vyrazit. Bylo však nevyhnutelné vzít sebou i jejího manžela Petra a tak padlo rozhodnutí, že pojede i má přítelkyně Zuzanka. Znali jsme se všichni čtyři a i si dost rozuměli.

Byl nádherný horký den a tak jsme odložili postupně celé oblečení včetně plavek. Chemie fungovala u všech čtyřech. Byl jsem vzrušen jako úplný začátečník, ale měl jsem možnost to ukrýt, protože jsem řídil loď. Jana, tak se jmenovala má kolegyně v podnikání, seděla u mne a bavila mě při řízení, pak se šla natáhnou do ložnice. Když se zvedla ze sedačky pošeptala mi: „Chci tě mít v sobě, ale ne tady, najdeme si den jen ve dvou, jen pro sebe, moc tě chci“ a s odchodem překontrolovala pohlazením můj nástroj lásky. Moje přítelkyně Zuzka ležela na zádi a slunila se a manžel Jany těsně vedle ní. Zpozoroval jsem, jak ji hladí po holém zadku a občas zajede prsty i mezi stehna, aby podráždil její tůňku. Ruka mé přítelkyně byla pod ním a podle pohybů mu zpracovávala jeho kolík.

Bylo nad slunce jasné, že využili mé soustředěnosti na hladinu vody před sebou a očividné přízni jeho manželce, také však toho, že byli dobře kryti opěradlem zadní lavice. Zapomněli však, že zpětné zrcátko je dost vysoko a já v něm moc dobře vše vidím. Nechal jsem je a čekal jak dojdou daleko. Došli až do finále. Petr se k mé Zuzance přitulil pěkně zezadu a pak už jsem jen sledoval sexuální koncert dvou těl. Byla to nádhera dívat se, jak to mé přítelkyni chutná, jak si užívá cizí kolík ve své kundičce. V ten moment jsem věděl, že i já si užiju a že to bude úžasné jsem si tehdy byl jistý. A taky bylo, ale o tom až jindy.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *