Druhé dítě

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S manželem jsme se pokoušeli několik let o druhé dítě, ale nějak to nešlo. Šla jsem na testy a doktorka mi řekla, že problém je asi na straně manžela, ale ten o vyšetření nechtěl ani slyšet. Tak jsem si jednou řekla, že si pomůžu sama.

Učila jsem tehdy češtinu na jedné střední škole a jela jsem s posledním ročníkem na lyžák. Během večírku pro mě začali chodit tři kluci a pořád mě zvali k tanci. Bylo mi jasné, že po mě jedou, ale nevěděla jsem, jestli na tom mám reagovat, nebo kterému dát přednost. Až se po půlnoci jeden z nich osmělil a začal mě při ploužáku hladit na zadečku.

Ucukla jsem, byly tam kolegyně a další studenti, ale při tanci mě ukacal, že by se se mnou rád sešel. Dost jsme pili a domluvili jsme se, že přijde na můj pokoj za hodinu.

Bydlela jsem sama, a tak to nebyl problém. Míša byl urostlý a už při tanci jsem cítila, že mu nejsem rozhodně lhostejná. Odešla jsem tedy po chvíli na pokoj a za půl hodiny už někdo klepal. Za dveřmi stál Míša se dvěma flaškami sektu a s ním i další dva mí nápadníci – Roman a Petr. Trochu jsem se divila, ale oni, že prej na skleničku na dobrou noc a popovídat si. Nebudu to natahovat, hned se přiznali, že jsou ze mě úplně hotoví a že by se o mě klidně i podělili. Nevím, jestli to čekali, ale vzpomněla jsem si na své trápení doma a rovnou jsem na ně vybalila, že jsem pro a že rovnou třeba hned.

Skočila jsem do sprchy a oni tam vlezli za chvíli za mnou a začali mě mydlit. Potom se umyli i oni a jeden po druhém se přidávali k hrátkám v pokoji. Měla jsem ten večer být za lehkou holku. Po krátké předehře jsem si klekla a všechny je začala kouřit. Míša za chvíli začal skučet, že asi dlouho nevydrží, tak jsem přidala a za chvíli už jsem měla pusu plnou jejich spermatu. Koukali na mě jako vykulení, když jsem si ani neutřela pusu a řekla jim, hele není to škoda, takové plýtvání. Vykašlete se na ochranu a pořádně se do mě opřete, manžel stejně chce druhé dítě a sám se na to nějak nemůže sebrat, tak je to asi dneska na vás kluci.

Lehla jsem si na břicho, vystrčila na ně prdelku a čekala, co bude. Po chvilce ticha, řekl Romča: Nevím, jak vy, ale já do toho jdu. Nacpal mi svoji velmi slušnou kládu zezadu do pičky a začal šukat jako divej, za několik minut, to jsem se už udělala i já, začal ještě rychleji přirážet a naplnil mě první dávkou. Vystřídali se na mě postupně všichni tři a celkem to do mě nastříkali pětkrát. Petr nakonec ještě vyzkoušel můj zadeček a nakonec jsem ještě jejich polotuhé klacíky pokouřila a zulíbala. Dneska už je malej na světě a jmenuje se Míša, ale nevím po pravdě, čí vlastně je… Tak a teď mě za to suďte.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *